Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "kloszard"

Komentarze do portfela "kloszard"

Wyświetlaj:
kloszard / 2008-03-05 14:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jak zwykle sennie wiec troche z innej beczki, a mianowicie wczorajszy koncert Dee Dee Bridgewater w wawce...niesamowita mieszanka jazzu i world music...ponad 2,5 godz pulsujacej muzyki ozywionej rytmami afryki i wspanialym glosem i charyzma Dee Dee ..pierwotna sila afryki jest olbrzymia....swietny koncert...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-05 14:18
nie znam...sprawdze na youtobe
kloszard / 2008-03-05 09:20 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien Dobry...sesja nie powinna przyniesc przelomu, rynek bedzie czekal na dane z usa po poludniu dotyczace zatrudnienia i aktywnosci gospodarczej....wydaje sie, ze oczekiwanie na odbicie dalej jest obecne wsrod inwestorow, co oznacza, ze to nie koniec spadkow....
Renumious / 2008-03-05 10:05 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam Klo,
zgadzam się, sytuacja bez zmian...znaczy się spadki nas czekają...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-05 09:59
Dzien dobry Klo...czeka Nas kolejny dzien przepychanek...jest info na syntku,zerknij...
jest rekomendacja na sprzedaj-lotos,wiec trzeba bedzie zakupic...a pkn -kupuj hehe
to czemu lotos dzis jest na + a orlen -?...debile chca sie przeparkowac....
kloszard / 2008-03-05 10:11 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witajcie Panowie....na info zerkne Al, dzieki.....co do pkn i lotosu ......mysle, ze nikt nie zwraca teraz uwagi na na rekomendacje...mnie osobiscie tez bardziej sie podoba lotos..pkn wyglada zle...ale to chyba nie ma obecnie specjalnego znaczenia...jedyny pozytyw w tym wszystkim widze, ze gotowka jest zaparkowana czesta, ale nie ma wiary z powodu jankesow...wiec to nawet nie bessa...tylko paraliz...w takich sytuacjach naprawde lepiej byc obok.....
Renumious / 2008-03-05 10:19 / portfel / "GPW Kmiot"
...tym bardziej że ten paraliż jak określiłeś sprowadza indeksy na nowe minima...
kloszard / 2008-03-04 17:57 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witam....kolejna sesja obsuwania sie indeksow....zastanawiam sie, jakie moga byc obecnie powody do kupowania akcji i niestety nie znajduje ich ......rynek jest bardzo slaby, akcje nie sa tanie, a wszscy wpatrzeni w jankesow pograzonych w kryzysie finansowym....do tego coraz wyzsza inflacja....co do tych co twierdza, ze powodem dla kupna jest wlasnie ogolna rezygnacja mam tylko jedno zdanie- zawsze moze byc gorzej...bez solidniejszej formacji dluzszego odwrocenia trendu inwestowanie obecnie jest skrajnie ryzykowne...szczegolnie ze jakos nie slychac glosow, zeby akcje byly szczegolnie tanie....
Renumious / 2008-03-04 18:45 / portfel / "GPW Kmiot"
Tak, obecna sytuacja to odwrócenie tej sprzed roku czy dwóch. Wtedy należało trzymać akcje do pierwszych niepokojących sygnałów jak euforia i wchodzenie na GPW babć, stryjków i ciotek a teraz należy nie kupować dopóki wymienieni nie sprzedadzą resztek swoich akcji i nie zaczną wszem i wobec głosić że giełda jest najstraszliwszym miejscem we wszechświecie.
kloszard / 2008-03-04 10:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
mamy kolejną dynamiczną sesję ...po wczorajszych sporych spadkach inwestorzy rzucili sie na mocno przecenione walory....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-04 11:03
witaj Klo....szczegolnie na biotka:-) przelamal wsparcie,pyt.czy wybroni.
Renumious / 2008-03-04 11:06 / portfel / "GPW Kmiot"
na razie wsparcie padło...witam :)
kloszard / 2008-03-04 11:23 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witajcie Panowie....moim zdaniem biotek leci na nowe minima...zreszta co tu gadac o gieldzie...wieksze obroty sa chyba w broniszach na gieldzie warzywnej :-)...juz mi sie nie chce otwierac notowan...
vvv / 83.24.40.* / 2008-03-04 11:42
na Broniszach tez marny ruch -ceny zaporowe...
kloszard / 2008-03-04 13:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...wazne, czy bedziej drozej :-)
barabaszek / 2008-03-03 23:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam Kloszardzie...założyliście jak widzę klub antyfanów Hawika (hałwy)....jak przystało na prawdziwą demokrację ja będę dla przeciwwagi fanem i obrońcą (jak mogę)...Hawik się podniesie zawsze się podnosił i będzie to kontynuowane...a poza tym nie spadł dziś więcej wcale jak większość walorów (podobny poziom) np.taki Biotek to dopiero pogrom i to spółka WIG-20...to dopiero dramacik mały...Pozdrawiam Gospodarza i grono antyfanów :-)))
kloszard / 2008-03-04 09:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Barabaszek...Renu...na tym polega piekno demokracji ze moga istniec wlasnie opozycyjne kluby :-)...co do samej hałki- to nie jest zła firma, niestety ciagle spada...ciagla dystrybucja ...za chwile ponad 100 mln akcji bedzie Barabaszku....w dluzszym okresie nie widze specjalnie szans na wzrosty...pozdrowienia
Renumious / 2008-03-03 23:38 / portfel / "GPW Kmiot"
Proszę proszę...jeszcze nasz klub z niemowlęctwa nie wyszedł a już mamy opozycję ;)
Pzdr
barabaszek / 2008-03-04 11:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie ma zmiłuj...Dzień dobry wszystkim i pozdrowienia.
kloszard / 2008-03-04 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Barabaszek..nie ma zmiluj to jest na gieldzie i w portfelach :-)
barabaszek / 2008-03-04 12:14 / portfel / Tysiącznik na forum
A moja perełka się wczoraj wychyliła na zakończeniu sesji i dzisiaj mimo małego spadku dalej u mnie w portfeliku na plus...czyli jakiś pozytyw jest...trzeba szukać dobrej strony mocy choć sił brakuje juz i to fakt.
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-04 12:31
hejka Barabaszku....chetnie sie przylacze do karzdego klubu ,aby tylko byly wzrosty:-)
rownie dobrze moglyby byc zrzeszenie milosnikow sanwilapp ,czy relpa pda:-))
halwe mam po 5.43 i 4.56 jezeli odbije w okolice 4.90 wywalam.,nie mowie,ze nie wroce oczywiscie...ostatnio szybko wchodza pda po zkonczeniu pp a wtedy.....pozdrowka
barabaszek / 2008-03-04 20:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Al mógłbyś rozwinąć wątek pp i później pda ciekawi mnie zdanie całego kącika Kloszarda..jak myślicie wejście nowych akcji przyczyni sie do spadku czy wzrostu ceny...zamieniam się w słuch...znaczy się czytać będę ;-))).Pozdrowienia
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-04 21:35
wlasnie ogladam"leon zawodowiec " na polsacie ...wykorzystuje przerwe aby zerknac na necik,piwko dobre:-))....mniej wiecej ,srednio miesiac po zakonczeniu zapisow na pp
wchodza pda,nie pamietam zeby ktoras spolka poszla do gory w momencie ich wejscia
no ferrum wyjatek nie trzeba szukac,zobacz obecnie plastbox,relpol,ztserg it.d...oczywiscie "cuda"sie zdarzaja ...moze szef kacika cos skrobnie lub Renu...Ja swojego jeszcze sie nie dorobilem ,moze kiedys..:-))pozdr
kloszard / 2008-03-03 16:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak...kolejna sesja za nami, dosyc przewidywalna...po wynikach kwartalnych mam takie wrazenie, ze i tak wiekszosc papierow nie jest tania...odniose sie tym samym do tych optymistow, ktorzy wieszcza spore wzrosty przed nami, bo cos tam...ze straszy sie malych...wyleszcza itp....otoz jesli pominiemy kwestie zwiazane z jankesami, subprime..i skupimy sie na fundamentach poszczegolnych spolek na gpw to okazuje sie, ze jako calosc nie jest tanio...co nie znaczy, ze nie ma wyjatkow... sa ale jako wyjatki tylko potwierdzaja trend spadkowy....
kloszard / 2008-03-03 09:55 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Dzien dobry...kolejna powtorka z rozrywki dzis....
Renumious / 2008-03-03 10:12 / portfel / "GPW Kmiot"
Cześc Klo...
zabawa się zaczyna ;)
Wsiadłem na gotówkę i zaczynam DT pod tą huśtawkę...Bioton...widziałeś raport?
kloszard / 2008-03-03 10:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Renu sorki ..chyba zle widze rano :-)....co myslisz o dzisiejszym zachowaniu syntka?
ewidentnie go oddaja....
Renumious / 2008-03-03 15:01 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam Ponownie,
Syntek niestety spada przy dużym wolumenie...skala spadku nie jest nadzwyczajna w zestawieniu z pozostałymi obserwowanymi przez mnie walorami ale ten obrót...ktoś rzeczywiście ewidentnie się rozstaje z tym walorem. Myślę, że trzeba zachować wysoką ostrożność i zaczekać na odbicie, bo to moze być spadający nóz teraz, a nie promocyjny kąsek.
Myślę że dzisiejsza sesja rozhuśta trochę emocje rodzimych graczy i stąd wyszedłem na gotówkę i potrenuje sobie DT...na razie na tapęte poszedł bioton...
kloszard / 2008-03-03 15:17 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tak...ktos czekal na wyniki i oddaje bez opamietania....osobiscie nie podoba mi sie to i oddaje na nastepnej gorce....dobralem dzis centka i capka i na tych spolkach sie koncentruje...niezaleznie od spekuly na capie po tak dobrych wynikach jest juz tak tani, ze strach sie bac :-)....
kloszard / 2008-03-03 10:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
witaj AL...widzialem ...nie dziwota..przy tej cenie $ wszyscy xporterzy musza dostac po kulach....ustawilem sie pod armate....jakos dt dzis mi sie nie chce...synthos mnie zmartwil troche ze tak sie zwalil mocno...pozdro
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-03-03 11:13
witajcie .....jak dla mnie syntka raport dobry....lacze sie w "zalu"..
kloszard / 2008-03-03 11:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dla mnie tez tylko widac ze jest masowa ewakuacja....
smooth / 2008-03-03 14:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Właśnie włączyłem komputer. Teraz żałuje. Szkoda gadać. Na armate tez patrze ale im mniej moich pieniedzy na rynku tym lepiej....dla mnie.
Fajny obrót na synthos, szkoda ze na spadku.

Pozdrawiam
kloszard / 2008-02-29 15:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Panowie juz sie pozegnam...spokojnego weekendu zycze....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-02-29 16:28
starczy tych przyjemnosci....dobrego ...
smooth / 2008-02-29 17:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Przyjemnego weekendu!
kloszard / 2008-02-29 15:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
hm...a moze nie powinno sie narzekac....centek na plusie, to samo hałwa, ferrum, msz moze wyciagna na koniec, capital tez na +.....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-02-29 14:22
a co myslicie o lotosie?34.20 w tym momencie,wyniki zgodne z prognozami.

witaj Renu..
smooth / 2008-02-29 14:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Lotos własnie spada poniżej styczniowego dołka. Następne wsparcie to linia tredu porowadzona po minimach z sirepnia07 i stycznia08 - jakies 32-33. Tak to widze.
Renumious / 2008-02-29 14:27 / portfel / "GPW Kmiot"
Wyniki zgodne a trend wyraźnie spadkowy z notowaniem kolejnych minimów...wczoraj kolejne...można zagrać ;) pod odbicie z tego dołka...
kloszard / 2008-02-29 14:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
dla mnie nie bardzo....AT slabo....
Renumious / 2008-02-29 13:54 / portfel / "GPW Kmiot"
Witam Panów,
zawiało dzisiaj krwistą bryzą...Ponar zadudnił znowu w pokrywę z wytłoczonym "5 PLN"
odpuszcze go jeśli zanurkuje pod, ostatnie info "niefajne" ;)

Armata na szczęście nie wytrzymała tego powiewu niedźwiedziego oddechu i powoli będę się do niej zabierał
Centek ładnie się trzyma
No i ta zdradziecka Hałwa...Klo może założymy klub antyfanów? ;)
kloszard / 2008-02-29 14:00 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Renu...caly czas oplaca sie brac szybki zysk....hm....co do hałwy zakladajmy...mozna jeszcze chwile poczekac, ale założyc nie zawadzi :-)
Renumious / 2008-02-29 14:19 / portfel / "GPW Kmiot"
Klub uważam za otwarty...zobowiązań tudzież obowiązków żadnych...chodzi o poczucie bycia w grupie i..."złe" samopoczucie wywołane zachowaniem kursu Hałwy ;)

Szybki zysk...czyli gra, w tym nie mam wprawy, longterm i DT, czyli dwa przeciwległe bieguny sztuki inwestowania mam powiedzmy opanowane...czas na nowe doświadczenie :)
kloszard / 2008-02-29 14:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
pierwszch 10 czlonkow mozemy przyjac gratis, pozniej...skladki czlonkowskie nalezy uiscic :-)....w jakiej wysokosci jak myslisz Renu ?
gra...chyba od DT niewiele sie rozni....tak mysle...
Renumious / 2008-02-29 14:55 / portfel / "GPW Kmiot"
hmmm, co do wysokości składek musze to przemyśleć...może "ustawiane" transakcje na wybranym walorze posiadanym przez wstępującego do klubu? ...;)

gra - DT...czy różni się...wg mnie tak...DT to dynamiczna gra emocji nie przerywana snem inwestorów i spływającymi informacjami po zamknięciu sesji takimi jak zamknięcie innych giełd (oczywiście notowania w trakcie sesji mają wpływ)informacje ze spółek itd....nie ma czasu na schłodzenie czy rozgrzanie emocji w szerszym zakresie tyle że wymaga odpowiedniej dozy czasuw trakcie sesji...z drugiej strony mają rzeczywiście wiele wspólnego...
kloszard / 2008-02-29 15:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
pomysl ze wstepem dobry :-)
kloszard / 2008-02-29 15:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
tez tak to widze....chyba podstawowa roznica obecnie to kwestia szerszej perspektywy rynku np : przy lepszym rynku armaty bym nie oddal, przy obecnym pesymizmie wrecz przeciwnie....psychologia i jeszcze raz psychologia...
smooth / 2008-02-29 13:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Fajnie sie Was tu czyta. Ja na razie stoje z boku i obserwuje. Choc armaturka, którą niedawno oddałem mnie znowu kusi. To dobry stabilny papier, spadków sie nie boi. Jeszcze jednak poczekam i zaczne odkupywać. Myśle ze 2,15 bedzie dobrą ceną na rozpoczęcie zbierania.

Pozdrawiam
kloszard / 2008-02-29 13:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Smooth..tak armata to dobry papier...warto go miec....pozdrowienia...
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-02-29 13:37
jakis tydzien temu zajrzal tutaj boghan77,dzis smoth....Klo zaczynasz stwarzac powarzna
konkurencje dla "ogolnego":-)))
bohdan77 / 2008-03-01 12:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
zaglądam częściej Al :)
smooth / 2008-02-29 14:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj al_capponi,

Na ogólnych słysze tylko szum choc tez zdazy sie zajrzec. W potrfelach jakos tak kameralnie, a przy tym czegos mozna sie nauczyc od bardzej doswiadczonych.

pozdrowienia
kloszard / 2008-02-29 14:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Al...roznorodnosc zawsze podnosi jakosc, a z tą na ogolnym tak sobie :-)
smooth / 2008-02-29 13:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Widze ze tez wziąłes co Twoje z tego waloru.
kloszard / 2008-02-29 14:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
duze wyskoki zwykle sa podejrzane....ale papier wartosciowy jak pisalem, warto wziac nizej...brak obecnie inwestowania na gpw....tylko gra sie liczy....
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-02-29 12:16
dziendoberek,miales racje Klo odnosnie ponara,gratki wyczucia....
kloszard / 2008-02-29 12:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Witaj Al..ale za to hałwą dostałem :-)...te wszystkie ponary, relpole, famy...ech..dzis w ogole jakos kiepsko jestem usposobiony...podobaly m isie wyniki capitala i centka..hm...zobaczymy..pozdro..nie wiesz kiedy synthos podaje wyniki?
al_capponi / 89.228.42.* / 2008-02-29 12:48
nie wiem kiedy syntek podaje wyniki,zaraz poszperam...ta...syf,kila i mogila z cala paczka
wiaderka i kalickiego....mam troche relpola pda (na szczescie nie dobieralem ,a mialem takowy zamiar)....relpol pociagnie ponar w dol ....strach cokolwiek kupowac...jak na razie
to pozytywnie widze capital,cgd,tup moze msz,syntek,bbc,kghm dobre wyniki podal.
zurawie.. co z tego podbili kurd bodajrze 4-ech czlonow RN zasypali rynek akcjami...alchemia ladny wynik i co d...pa...arteria ladny raport...idm poda dzis wyniki
zobacz co robia z kursem..i.t.d...
kloszard / 2008-02-29 13:02 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
alchemia jest selling on good news dodatkowo slaby rynek dzis....msz pewnie bedzie mial dobre wyniki , tylko ze rynek tego oczekuje, wiec tez bedzie sprzedaz jak dla mnie.....jedynie capital zaskoczyl pozytywnie i moga go pociagnac ... poza tym wszystko lezy ......wiadomo- piatek, jankesi zalicza dol ...upuszczanie krwi bedzie trwalo jeszcze....kiedys pisalem ze od 3kw moze sie cos zaczac lepszego i na razie wszystko na to wskazuje...jesli jankesi sie nie zsypia w recesje...
al_cappponi / 89.228.42.* / 2008-02-29 12:57
zastanawiam sie czy nie wywalic ponaru i zakupic np alchemie,ale z drugiej strony trzeba zadac sobie pyt..komu zalezy na wysokim kursie?..raport poszedl w swiat ..teraz mozna sprzedawac...cgd cofniety,capital schodzi,czego mozna np oczekiwac od msz zakladajac
,ze raport bedzie dobry ,pojdzie na pare h w gore(moze),juz raz czekalem na raport msz
ladnie zszedl w ciagu natepnych 3-ech dni...ide spalic szluge bo zaczynam sie denerwowac...
kloszard / 2008-02-29 13:04 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
wlasnie tak....jedynie moim zdaniem moze zaskoczyc pozytywnie capital, bo tu wynik byl zaskoczeniem dla rynku...poza tym lepiej juz zrobic sobie weekend to prawda :-)
kloszard / 2008-02-28 17:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
sesja jak wiekszosc do tej pory...na rynku dobre wyniki capitala, alchemii....czekamy na msz i msx....
kloszard / 2008-02-28 18:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
jest stx...wreszcie jakis zysk....wydaje sie, ze stx najgorsze ma za sobą ...w wezwaniu zebrany powyzej 5 pln....powinno byc juz tylko lepiej....
kloszard / 2008-02-28 14:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy - Goldfinger
Słabsze dane w usa, male obroty w konsolidacji u nas....bedziemy spadali....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy