Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "lord_ro"

Komentarze do portfela "lord_ro"

Wyświetlaj:
lord_ro / 2007-02-20 12:27 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
02 cały czas trzymam to co sie dzieje było do przewidzenia ale nie uważam że 15zł to jest max na tej spółce
chlukasz / 2007-02-19 21:12 / portfel
Moje wyrazy szacunku dla wiedzy lord_ro i przy okazji zapytanie, skąd bierzesz informacje przy podejmowaniu decyzji, chodzi mi generalnie o informacje o spółkach i bieżące wydarzenia

Pozdrawiam
xxxxxx / 83.19.69.* / 2007-02-19 16:00
kto sie orientuje kiedy KGHM ma wypłacać dywidende?(z ciekawości pytam jak palnąłem własnie jakieś głupstwo to sie nie śmiać);)
lord_ro / 2007-02-19 10:25 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
dzisiaj znowu proponuje zainteresować się pamapolem
mohamed / 2007-02-17 23:03
Witaj Lordzie. Ładnie obstawiasz - gratuluję. Powiedz proszę co sądzisz o ELECTRIMIE?
Można na tym szybko zarobić? Pozdrawiam
lord_ro / 2007-02-18 14:34 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
narazie obrona 6,5 zł w ciągu 2 tyg powinno być wybicie z formacji jeżeli tego nie wybroni następne wsparcie na poziomie 6zł i w ciągu 1,5 mc wybicie z formacji z list 2005r
myśle żę będzie dobrze choć nie posiadam
mohamed / 2007-02-18 20:22
Wielkie dzięki. Jutro chyba wydam na niego parę stówek - a co tam:-)
Nie tylko podziwiam Twój portfel ale przede wszystkim Twoją wiedzę.
Jestem pod wielkim wrażeniem dzięki i pozdrawiam.
ekwadorman / 2007-02-16 12:22
Lordzie do ilu trzymac 02 nfi , kiedy sprzedawac? 20 realne?
lord_ro / 2007-02-16 13:34 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
20zł bardzo realne 02 nfi to jest dopiero pierwszy dzień po inf będzie tak samo jak na midasie, narazie to się trzymać Karkosik wie co robi ja domyślam się nawet dlaczego skupuje nfi. Następny do odstrzału będzie 04 albo 14 z dużym prawdopodobieństwem na ten drugi wykres mi się podoba i jeszcze jedno
tup
lord_ro / 2007-02-16 11:59 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
teraz tylko czekać jak csg wystrzeli
myśle że tam trwają jeszcze negocjacie
najpierw dogadają się ze spółkami co do ceny przejęć a potem ustalą poziom cenowy
i według mnie to jest bardzo logiczne, odwrotnie niż na drozapolu gdzie mają juz pieniądze i dogadują się ze spółkami
lord_ro / 2007-02-15 20:26 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
no to drugi raz trafiłem z Karkosikiem najpierw nfi kwiatkowski po 6zł a teraz nfi 02 też po 6zł , tymbardziej żę takie spółki lubią spadki na giełdzie i one wtedy kwitną tak było z kwiatkiem obecnie midas.
Co do Mewy czy kurs spadnie poniżęj 3,4zł może rzeczywiście nie spadnie ale przy korekcie
kto wie.
Z nfi 02 i tak jeste mega zadowolony i pozdrawiam posiadaczy
Nico / 2007-02-16 10:12 / portfel
GRATULACJE !!!! Lordzie jak zwykle trafny strzał , pozdrowienia dla posiadaczy 02 nfi
ekwadorman / 2007-02-15 20:43
no Lordzie gratulacje , mam te szczescie ze tym razem melduje sie na pokladzie od 6 zeta:) Dzięki , w sumie te pakiety co szly wrozyly cos grubego , no ale gdyby nie Ty nie zwrocilbym uwagi na ta spolke!! :D To jutro melanz , Pozdrawiam posiadaczy 02 nfi no i Ciebie lordzie:)
martino / 83.22.27.* / 2007-02-15 18:59
ja myślę, że kurs nie powinien spaść poniżej 3.40, ten poziom dodatkowo byl broniony wcozraj i dzis ale oczywsicie przy rynkowej korekcie nie ma poziomów niemożliwych... ja obserując papier dokłądnie podaczas sesji widze, że ktoś sie wymienia tak oby w jak najmniejszym stopniu wpłynąc na kurs, albo są to wymiany z łapy do łapy albo dystrybucja ale w to wątpie, poniewaz papier jest jeszcze ciepły... to ze dzis jesteśmy -3.5% myśle zawdzięczyamy tylko i wyłącznie akcjonariuszom którzy weszli miedzy wódke a zakąske. ja narazie trzymam choć juz jestem na granicy zysku/straty. marzy mi sie zeby teraz pojawił sie popyt i wyciągną kurs na poziomy jeszcze ceto czyli 4.2, uwazam jest to jak najbardziej realne, pytanie tylko kiedy, jutro? za tydz? czy moze w grudniu. a widmo giełdowej korekty to inna sprawa, dlatego tydz temu pozamykałem wszyskie pozycje. mewa to wyjątek.
pozdrawiam
m@rtino / 83.22.27.* / 2007-02-15 18:58
ja myślę, że kurs nie powinien spaść
m@rtino / 83.22.27.* / 2007-02-15 18:56
ja myślę, że kurs nie powinien spaść
m@rtino / 83.22.27.* / 2007-02-15 13:05
heja, juz strasznie dawno tu nie zaglądalem a widze ze wątek pięknie sie rozwinął :)
Lord_ro, jedno pytanie - jak widzisz jabliższy okres na MEW ? mialem kupione pda po atrakcyjnej cenie ale potem zaczełem dobierac i w sumie uśredniłem tak, ze aktualnie jestem na zero. wyniki .? 4q na minusie ale za cały rok niezły plus. zakładalem spadek po asymilacji ale potem wybicie pod wyniki. a tu był spadek ale wybicia ani widu ani słychu. pozdrawiam marcin
lord_ro / 2007-02-15 17:27 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
To wina całego rynku, wszyscy szykują się do korekty wig w granicach 52tys
Co do mewy poniekąd idzie z rynkiem jeżeli spadnie do 3,2zł dokupie z wykresów na razie nic nie wynika,mówi się że strata wynika z wysprzedaży zapasów http://www.mewa.com.pl/ zajżyj na ich strone szczegulnie STRATEGIE ROZWOJU
i ich sieci dystrybucyjnej ponad 36 placówek ,
Czasami z rynkie się nie walczy radze trzymać
odnośnie TUP powinno iść cały czas w góre
nfi 02 wybicie zgórne z formacji możę być wszystko zależy od komunikatu
dpl pda totalnie nie rozumiem kto to sprzedaje
następny tydzień najlepiej nie będzie wyglądał ale za to można taniej akcjie kupić
m@rtino / 83.22.27.* / 2007-02-15 18:54
ja myślę, że kurs nie powinien spaść
lord_ro / 2007-02-14 19:04 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
rano na otwatciu radze dobrać
tup ze względu na podwyższenie prognoz z 8mln na 12mln
dpl pda ze wzgledu na dynamike wzrostów w 4 kwartale 220%
lord_ro / 2007-02-14 11:01 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
mci na 14zł
macleo / 2007-02-13 17:49
Jak tam Lordzie w Walentynki giełda nam się zachowa? DPL to dobra inwestycja (na krócej czy dłużej)? Co z 02? Trzymać? Z góry dzięki.
lord_ro / 2007-02-13 18:11 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
dpl tam aby obiąć pp trzeba było zapłacić 8zł za akcjie przy cenie dpl pda 9,47zł
pamiętajcie że te 8 zł zostanie wykożystane na dalsze przejęcia
wyniki będą spewnością rekordowe w krótkim terminie na nim zarobisz jaki i w długim
02 to wszystko zależy co w czwartek ustalą może być drugi midas
kurs już dwa razy zawracał z 9zł w ostatnich 4 mc do trzech razy sztuka ja trzymam
csg idzie ładnie
mewa jutro asymilacjia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy