Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "lord_ro"

Komentarze do portfela "lord_ro"

Wyświetlaj:
lord_ro / 2007-02-12 11:02 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
elw tak jak przypuszczałem wyniki będą nie najlepsze znowu dobiore
przy kursie poniżej 5zł
csg w środe wyniki powinny wszystkich zaskoczyć kurs cały czas w trendzie wzrostowym
02 w piątek możę być ciekawie
a wig tak jak przypuszczałem odbicie na poziomie 52 tys
pozdrawiam
szakul / 2007-02-07 16:21
Co sadzisz o CSG,PMP i 02NFI trzymac jeszcze czy moze zredukowac? A moze jakaś nowa perełka sie w Lordowskiej głowie na jutro szykuje :)
lord_ro / 2007-02-08 15:28 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
ale masakra a na wigu poważne wsparcie na 52tys
sprzedałem częściowo które się dobrze trzymały takie jak pmp i dokupiłem csg
ponowne wybicie gdzieś koło 16,5-16.8zł

a wszystko to przez Dorna żę ma inne zdanie niż K
lord_ro / 2007-02-09 13:59 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
csg już tylko do góry 16,95 i w trzy miesiące powinniś my zobaczyć 30zł takie mni
a wig powolutku będzie się osuwal w granice 52 tys
gant też odbił się łądnie wczooraj o formacji
nfi 02 będzie ciekawie
pamapol wruce tam ostanie wybicie przesuneło formacjie o tydzień więc mamy jeszcze z dwa dni na zakupy a wczoraj papier udowodnił swoją siłe spadając zaledwie 2 %
mewa pda może być 6zł w miesiąc
lord_ro / 2007-02-07 18:41 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
csg idealne wybicie z formacji powinno być dobrze pamiętajcie żę prezes lubi zaskakiwać cena emisji możę niebyć taka wysoka, ale redukcja pewnie będzie 70%
przypomne sytłacie z wezwania kurd akcji na poziomie ok 9zł cena wezwania 7,3zł
momentami kurs był w okolicach 6,7 radze trzymać tymbardziej żę żadnych informacji jeszcze nie było a czeka nas wysyp
pmp tam ktoś intensywnie zbiera pewnie fundusze wymieniają akcjie 19 lutego wyniki
powinno być doobrze, ktoś na parkiecie pisze żę pmp ma ok 6% akcji wielpolu
http://www.wielton.com.pl/ poczytajcie sobie ich wyniki naprawde rewelka na pmp duży opur to 28zł
02 ktoś zbiera, niedługo powinien ujawnić się nowy inwestor z wykresu wynika żę nastąpi to do 15 marca, dzisiaj zatrzymał się na formacji
co do mni możę być ciekawie chyba troszke dobiore powinna być jazda pod wyniki 29.2 http://www.mni.pl/index.php?id_menu_text=153 troszke poczytam i podziele się z wami uwagami widze żę podobna branżą co tell też proponuje

a moja perełka to pda mewa
warner / 2007-02-07 13:50 / portfel / "Wieczny optymista"
Mam pytanie co sadzisz o takich akcjach jak MNI??
papajo / 153.19.227.* / 2007-02-07 13:49
Mam pytanie co sadzisz o takich akcjach jak MNI??
macleo / 2007-02-05 16:41
Lordzie obserwuje Twoje poczynania i powiem Ci ze wiele osob moze sie od Ciebie uczyc... Mam jednak pytanie co do Mostalzab. To jest chwilowa stabilizacja czy trend spadkowy? bo na wykresie swiecowym nie wygląda to korzystnie...
lord_ro / 2007-02-06 12:18 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
msz chyba się troszke osunie może nawet do 6 zł
mam taką zagadke
w portfelu ma 5 spółek grupy skierniewickiej jaka to piąta spółka
tak mi się wydaje dzisiaj jeste pewien o kolejne 5% że to ona
pozatym csg może gdzieś koło 30 zobaczymy
Pamapol z formacji właśnie wyszedł oczywiście górą
nfi 02 może by ciekawie
elw niezapominajcie, ale po wynikach dopiero dokupujcie obawiam się że wyniki niebędą najlepsze i oto grupie chodzi tak mi się wydaje
ekwadorman / 2007-02-03 11:22
ja pcg nadal trzymam , elw zreszta tez . A co do elw , myslisz nadal ze bedzie dobrze? bo na wykresie widze ze przebilismy linie trendu wzrostowego , a i jescze dzisiaj podano info ze Park Bronisze sypie:( W perspektywie roku moze i da zarobic , ale mysle ze teraz nas niestety czekaja spadki:( W poniedziałek chyba sprzedam..napisz mi Twoje zdanie.
lord_ro / 2007-02-03 13:36 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
chyba też zredukuje narazie swój pakiet w elw od 30-50% i odkupie po niższej cenie
reszte trzymam żeby pużniej nie pluć sobie w brode, tak z doświadczenia.
nieznamy jeszcze nowego przełożonego terminu WZA w sprawie emisji dla MED
myśle żę chcą jeszcze wywindować kurs ganta tak aby aport był atrakcyjniejszy przy jednoczesnym utrzymaniu kursu elw na tym poziomie, pamiętajcie dla kogo idzie emisja to będzie jej perełka
do ekwadorman zwruć uwage na pamapol zobacz te zlecenia po 30tys
lord_ro / 2007-02-02 16:04 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
pamapol 23.18 zerknijcie na wykres w ciągu tygodnia wybicie z formacji spadkowej z 11 grudnia
od 3 dni pojawiają się zlecenie po 30 tys akcji prawie dzienne obroty
lord_ro / 2007-02-02 14:07 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
nfi 02 6zł to dopiero początek
csg licze na 50zł w tym roku
lord_ro / 2007-02-02 15:35 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
nfi 02 w ciągu 2 tygodni powinno być gorne wyjście z formacji spójzcie
http://notowania.pb.pl/Notowania.aspx?c=stockchart&a=PLNFI0200019&o=halfyear
lord_ro / 2007-01-31 16:21 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
do Nico o Warimpexsie nic niewiem do portfela dodałem trzy spółeczki które pomalutku procentować, a mianowicie
mewa pda zbierana od samego początku, przypuszczam że za tym zbiorem ktoś stoji
pewnie dzisiaj poznamy date asymilacji pda
nafta i msz
cały czas trzymam elw csg i
co do PCG ważny jest zysk 40% czy 50% sprzedałem wtedy do ekwadorman
Nico / 2007-01-27 21:40 / portfel
Mistrzu! co sądzisz o spółce Warimpex, jeśli chodzi o poniedziałkowy debiut, czy warto wchodzić?
ogryzior / 2007-01-30 17:20 / portfel
Co na szampana Ci nie starczyło? Koleś chce żeby mu podać spółki zaserwowane jak kawior na talerzyku a łaskawie je skonsumuje :) To pewnie jakiś leszczak który myśli że na giełdzie można zarobić w pięć minut i dostarczyć sobie porcję zdrowej adrenalinki...
A poza tym nie wiem dlaczego "lord_ro" uchyla się od odpowiedzi !!! :)
Nico / 2007-01-30 18:50 / portfel
Co to za amator ogryzior wtrąca się w komentarze specjalistów, nie ma tu miejsca dla takich lamerów, niech idzie handlować na giełdę owocowo-warzywną! :)
ekwadorman / 2007-01-25 16:03
pc guard widze jednak sprzedany? czy tylko w wirtualu? sam nie juz co robic , ale tak tanio nie bede sprzedawal , poczekam jescze , bo mam kupno 40 wiec najwyzej zysk bedzie mniejszy
Nico / 2007-01-24 19:37 / portfel
Chciałbym zasmakować rosyjskiego czarnego kawioru i przekonać się jak smakuje prawdziwy szampan z dojrzałą od słońca Italii truskawką . Jednym słowem czy mógłbyś coś doradzić odnośnie GPW aby moje marzenia się ziściły?
lord_ro / 2007-01-24 20:43 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
gnt tym razem opór gdzieś koło 100zł
echo trend wzrostowy powinno być przebicie 100zł
csg powolutku dobierać i potraktować jako dłuższą inwest
ekwadorman / 2007-01-22 23:33
ładnie idzie Ci w nowym roku:) PCG kupiłem po 40 i własnie nie wiem kiedy sprzedawac , czy przed splitem , czy po , czy trzymac jescze do wynikow . Kurs sporo juz poszedl do gory , sporo osob kupilo tlyko z powodu splitu , wiec moze byc mala korekta po splicie. Jak myslisz kiedy sie ewakuowac z PCG?
lord_ro / 2007-01-23 14:05 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
możę być tak żę pcg po wynikach dopiero ruszy
ja wyjde 50% akcji dzień przed wynikami
ta grupa wywindowała pcg kiedyś na 400zł http://gielda.onet.pl/0,5195,1095,spolki.html
radze ganta dobrać i bdl oczywiście nie sprzedawaś teraz pcg powinno być dobrze
lord_ro. / 83.15.12.* / 2007-01-22 14:16
na gnt wsparcie gdzieś 62-65zł
pcg górne wyjście ztrendu może być ciekawie pamiętajcie że po splicie wykresy budują nową formacjie
csg będzie dobre info na dniach
elw chyba poczekamy do walnego, 12.02.2007 wyniki za IV wydaje mi się że nie będą rewelacyjne ale warto przeczekać swojego czasu na gancie też tak zrobili schłodzili kurs
charles86 / 2007-01-22 20:57
Witam.
mam pytanie. Czy wycofac sie tuz przed splitem z pcg? na forum parkietu kilku ludzi ostrzegalo, ze akcjonariat straci. Wiem, ze wartosc akcji spadnie, ale zostana podzielone. Tylko czy ucierpi na tym moj portfel? Dopiero zaczynam zabawe na gieldzie, dlatego nie wiem jakie jest najlepsze rozwiazanie. Moze sprzedac je przed splitem, a kupic po splicie, a przed wynikami?
lord_ro / 2007-01-12 15:21 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
Na Nowy Rok zaczynamy od początku
PCG ze względu na split 25.01
ELW, BDL, GNT pewniaki
PND dojedziemy do 120 zł
charles86 / 2007-01-12 23:07
no no, od wczoraj zaczalem obserwowac Twoj portfel bo miasz naprawde dobre wyniki, a tu taki bonus od zycia i dzisiaj zaczynamy od samego poczatku, mam nadzieje, ze dzieki duzo sie naucze dzieki Twoim operacjom i analizom. Powodzenia Lordzie i wszystkim obserwujacym
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy