Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "lord_ro"

Komentarze do portfela "lord_ro"

Wyświetlaj:
lord_ro / 2007-03-18 20:55 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
co do 02 z at wynika że pp jak najbardziej możliwe
górny opór 13 dolny 6zł co gorsze konsolidaacjia może potrwać 4 miesiące
i wtedy wybicie zobaczymy co się wydarzy na wza 6 kwietnia
csg jutro konferencjia czy złomeks wejdzie na giełde i czy emisjia bez pp csg nie okarze się debiutem zupełnie nowej spółki gdzie redukcjiebędzie olbrzymia pare dni temu założłem sie o cene docelową za rok. moja propozycjia powyżej 150zł
masters przeszło pół roczna konsolidacjia zamazała at ciężko wyznaczyć opory
opory średniej dokładności to 51gr następny to 79gr
dlaczego kupiłem głównie obroty w piątek wolumen ok 70mil robi wrażenie
co posiadam, prywatnie csg 02 coraz mniej ok 60% tego co wcześniej + 90%pp tego co wcześniej ecard i master
co do korekty na wigu będzei gdzieś w granicach 59tys
o marzec jestem spokojny
tafcik / 2007-03-19 05:58 / portfel
hej lordzie- sporą masz wiedzę, zdradź proszę bo mnie i pewnie wielu początkujących
graczy interesuje ile zarobiłeś procentowo na giełdzie i w jakim okresie czasu, Mam
jeszcze pytanko czy twój portfel jest real czy też to tylko zabawa i testowanie?.jeżeli jednak nie zamierzasz odpowiedzieź też proszę abyś to napisał
Pozdrawiam
lord_ro / 2007-03-19 09:43 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
real
tafcik / 2007-03-17 15:33 / portfel
hej lordzie- sporą masz wiedzę, zdradź proszę bo mnie i pewnie wielu początkujących graczy interesuje ile zarobiłeś procentowo na giełdzie i w jakim okresie czasu, Mam jeszcze pytanko czy twój portfel jest real czy też to tylko zabawa i testowanie?. Pozdrawiam
fakt / 2007-03-17 21:24 / Bywalec forum
Witaj Lordzie! Wczoraj zadałem Ci pytania i cierpliwie będę czakał na odpowiedź. Jednak zapomiałem Ci pogratulować trafnosci wypowiedzi odnośnie korekty. W lutym napisałeś "o luty i o marzec jestem spokojny". Mimo napływających złych wieści spadki były niewielkie, wszystkie moje spółki dzielnie sobie z nimi poradziły. Aktualnie mówi się o drugiej fali spadków , ale również mówi się o przesunięciu korekty na okres późnej wiosny. Jeszcze raz gratuluję.
lord_ro / 2007-03-18 20:07 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
co do ecarda rekomendacjia bzwbk
wkleje całą jest stara z 23 lutego ale cały czas aktualna co do oporów
Ecard – kurs spółki znajduje si w do długiej i zawajcej si fazie konsolidacji. Na
wczorajszej sesji pojawiła si przesłanka do poprawy w krótkim terminie, bowiem
przełamana została linia krótkoterminowego trendu spadkowego przy zwikszonym
wolumenie. Takie zachowanie sugeruje atak na opór wynikajcego z wcze
niejszego
maksimum na 3,19 zł. W przypadku jego przebicia oczekiwałbym na atak na 3,57 zł, który
jest kluczowym oporem dla akcji spółki. Jego przebicie bdzie sugerowało wybicie z
trendu bocznego i zapowiadało test oporów na 4,10 lub 4,75 zł. Najblisze wsparcie
wytycza ostatnie lokalne minimum na 2,80 zł, a kolejny wany poziom znajduje si na
2,75 zł i ten poziom nie powinien zosta przebity. W przypadku jego przełamania
potencjalnego poziomu docelowego szukałbym na 2,58 lub 2,22 zł.
warner / 2007-03-16 11:42 / portfel / "Wieczny optymista"
kolejne pytanie, obserwujesz moze BYTOM?? Czy masz jakas ina propozycje na zakupy??
lord_ro / 2007-03-16 16:46 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
dokupiłem mastersa zobaczymy
fakt / 2007-03-16 19:29 / Bywalec forum
Mastersa mam od grudnia ubiegłego roku, dzisiaj ruszył do góry , ale czy to nie jest jednorazowy wzrost, typowa spekulacja?
fakt / 2007-03-16 19:15 / Bywalec forum
Lordzie , chciałbym kupić ecard. Czy aktualny kurs jest korzystny do kupna tej spółki? Z góry dziękuję za odpowiedź.
fakt / 2007-03-16 19:39 / Bywalec forum
Czy kupując w poniedziałek 19.03-2007r. akcje spółki ecard będę miał prawo do pp?
lord_ro / 2007-03-18 20:09 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
tak
warner / 2007-03-16 17:26 / portfel / "Wieczny optymista"
ja sie jednak skusilem na Lubawe
na inwestycje w firme ktora ma siedzibe w moim rodzinny mkiescie sie troche waham, choc jak bede sie tak wahal to wyjdzie jak na Sanwilu, no coz zobaczymy w poniedzialek, caly weekend do zastanowienia
warner / 2007-03-15 21:26 / portfel / "Wieczny optymista"
co do Lubawy myslisz ze przebije 2.5 i dalej na 3??
warner / 2007-03-15 18:30 / portfel / "Wieczny optymista"
no ja tez zaluje tego sanwilu, zaoferowalem o grosz za malo, ale nie ma co zalowac tego co nie ma, wazne ze inne spolki zaczely isc, a zwlaszcza cieszy mnie csg i dpl oby nie zatrzymywaly sie na stopach
paweltop / 2007-03-15 18:22 / portfel
LORDZIE jakie spółki polecasz dołaczyć do portfela?? pozdro
lord_ro / 2007-03-15 19:05 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
cały czas csg i 02 i cały czas to samo wam powtarzam tam jeszcze nie znamy żadnej informacji osobiście tylko te 3 spółki posiadam i ecard
z pozostałych to
ecard emisjia ładnie zbierany i właściciel capital ,
mewa wruce tam
ciekawe co się dzieje na lubawie może być ciekawie
i dpl gdzieś już określiłem granice poczytaj
lord_ro / 2007-03-15 16:45 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
co do csg tam mieliśmy wsparcie na poziomie 20,3 i teraz maży mi się testowanie oporów
a mianowicie najbliższy to 22,35 następny to 37zł
żałuje że wymieniłem sanwil
na lubawie coś sie szykuje
AJ / 74.96.107.* / 2007-03-16 00:00
Czy technicznie to niewyglada jak formacja podwojnego szczytu ? Sorki ze pytam ale ucze sie dopiero at a bez praktyki ani rusz. Pozdrawiam i trzymam csg na long od 16,50.
warner / 2007-03-14 15:59 / portfel / "Wieczny optymista"
a jak tam z Sanwilem, nadal szykowac sie na jutro na zakupy?? czy moze lepiej dzisiaj przed zamnieciem??
lord_ro / 2007-03-15 08:49 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
Z moską zarabia sie do pewnego momentu potem trzeba znaleść coś innego

ecard ma większe możliwości
mewa przypomina mi elw z sierpnia niedługo wruce tam
AJ / 74.96.107.* / 2007-03-15 12:31
Witam! Mam pytanie czyto techniczne, jesli dzisiaj CSG wyjdzie ponad 22 to czy mozemy mowic o wyjsciu ze spodka?
lord_ro / 2007-03-14 15:38 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
jeśli na o2 żeczywiście będzie umożenie akcji własnych to będzie to niewątpliwie
precedens na jego spólkach
ekwadorman / 2007-03-13 17:34
lodzie wchodzisz jednak w te pp 02 nfi? ja sie waham , a w sumie ostatnio pp na karkosikowych spolkach nie byly zbyt udane ( np. alchemia) . W ogole jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo , odetna te pp czy nie ?
lord_ro / 2007-03-13 21:10 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
niewiadoma tylko do kwietnia raptem 3 tygodnie
na święta może myć mega zajączek
zastanów się na czym karkosik więcej zarobi na umożeniu czy emisji
co do odcięcia zobaczymy jak będzie ja zredukowałem stan posiadania 02 o 30%
za reszte obejmuje pp jutro ostatni dzień na decyzjie i jeszcze jedno jego żona powinna się niedłuo ujawnić w końcu według forbsa on posiada 2,5 mld a ona 2,3 mld
mohamed / 2007-03-13 11:06
Witam.
Lordzie co sądzisz o 14zach? odbije się jeszcze? jeśli tak to kiedy i ile?
z góry dzięki pozdrawiam
lord_ro / 2007-03-13 11:06 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
csg yes yes yes oddam po 35zł
ecard powolutku ruszy
02 czwartek pp trzymam do wza w kwietniu może odrzucą propozycjie anulowania pp
na midasie sporo akcjionariuszy otrzymało mega bonus
warner / 2007-03-13 12:33 / portfel / "Wieczny optymista"
w koncu stalo sie to na co czekalem od miesiaca, yes yes yes :)
szakul / 2007-03-11 10:02
Lordzie co sadzisz o pmp? ktos podkupuje akcje widac to transakcjach po 10k szt i wiecej, dobre wyniki, niezle kontrakty... tylko ta cena!
lord_ro / 2007-03-13 08:28 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
pmp odbicie od 20,6 i atak na 28zł
warner / 2007-03-10 00:04 / portfel / "Wieczny optymista"
ja mam pytanie co z 14zach, bo dzisiaj to NFI daly ladnie do gory, czy warto w nie inwestowac czy lepiej sobie odpuscic? na ecardzie zanotowalem dzisiaj plusik wiec oby do 4
lord_ro / 2007-03-10 19:58 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
ecard 4 to chyba początek, tam jest ta sama ekipa co na capitalu
warner / 2007-03-11 11:06 / portfel / "Wieczny optymista"
na 6 zl rowniez poczekam z wielka checia
lord_ro / 2007-03-09 20:19 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
na 02 nowy prezes i domysły niektórych osób stają się realniejsze co do przyszłości nfi
w poniedziałek powinno być wysokie otwarcie
ecard dzisiaj dokupiłem sprzedałęm sanwil
na csg dojdzie do takiego momentu że naprawde będziecie chcieli sprzedawać go , ogarnie was zniechęcenie do tej spółki ogólna frustracjia gdyż wszystko rośnie a my stojimy w miejscu albo gożej cofamy się, bo to jest właśnie mistrzostwo w wykonaniu maklerów złomexsu, dużo osób sprzeda go przedwcześnie praktycznie bez szans na dokupienie go w atrakcyjnej cenie, gdy zacznie się atak
wig odbił się wczoraj od wsparcia który zlekceważyłe
charles86 / 2007-03-09 21:35
Lordzie, odnosnie csg, do 19marca myslisz ze bedzie zbijany kurs? Ja w portfelu mam tylko csg i sporo wolnych srodkow(dzisiaj wycofalem pod koniec sesji, bo czuje w kosciach ze kolejny tydzien bedzie w szedl w dol).

PS: Wiesz kiedy CSG poleci do gory? po 19marca, czy to jedna wielka niewiadoma?
Pozdrawiam
lord_ro / 2007-03-09 22:43 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
19 marca jest konferencja a kurs poleci w nastepnym tygodniu jak tylko zatwierdzą emisje może to być nawet poniedziałek dlatego trzymam jeżeli chce mieć pełny procent wzrostu
za wolne środki dokup sobie 02 i ecarda
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy