Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "lord_ro"

Komentarze do portfela "lord_ro"

Wyświetlaj:
lord_ro / 2007-02-28 08:15 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
http://stooq.pl/q/?s=shanghai już +4
jest dobrze ale to co wcześniej napisałem żeby na poziomie wigu 58tys wysprzedać wszystko to radze zapamiętać
lord_ro / 2007-02-28 08:27 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
wykres roszny http://stooq.pl/q/?s=shanghai&c=1y&t=l&a=lg&b=0
tam znajdują się dwie formacjie tzn dwa kąty natarcia disiaj wybronił się się ten ostrzejszy 2700 następne poważne wsparcie to okolice 2500 to jest ta starsza formacjia z listopada 2006. I jeszcze jedno tam rząd stara się regulować rynek 2 tygodnie temu było dokładnie to samo,
gdybym zastosował się do tego co napisałem w piątek pod nikeim mario478
czasami myle konta
warner / 2007-02-28 01:57 / portfel / "Wieczny optymista"
troche juz sie chyba odleszczylo jak widac, wiec teraz licze na Twoja optymistyczna wersje, nawet jesli dopiero w piatek by mialo zaczac odrabiac. pozdro
lord_ro / 2007-02-27 22:38 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
dzisiejsza sesja tragedja jutro rano podejme decyzjie co zrobimy
według mnie realne jest odbicie w czwartek tylko jutrzejszy dzień powinien się zamknąć w granicach 52 tys
rano powinien być spory minus w godzinach popołudniowych powinien byc max minusa pół godziny po otwarci stanów powinnoa być normalizacjia i kończymy sesje na - 0,7% czyli 52tys
innaczej będzie tragedja poważne wsparcia to 49 tys i 46 tys
lord_ro / 2007-02-27 16:06 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
czasem słońce czasem deszcz
odbicie 52 tys potem wig powinien odbić się od nowego rekordu na poziomie 58tys
i radze wtedy sprzedać, teraz jest świetna okazjia do zkupów .
paweltop / 2007-02-26 14:59 / portfel
witam lordzie_ro przez ostatnie kilka tygodni obserwowałem twoje inwestycje na giełdzie i jestem pod wrazeniem osiaganych przez ciebie wyników. chciałbym rozpocząc przygode na giełdzie chociaz nie wiem czy z takim małym kapitałem (5000zł) bedzie to zyskowne. prosze doradz mi jaki dom maklerski wybrac oraz z jakich akcji stworzyc poczatkowy portfel. z gory dziekuje za odp
mario478 / 2007-02-27 09:20
http://www.dm.pkobp.pl/ ze wzglęu na min wartość tranzakcji to jest 2 zł
wada nigdy nie udało mi się ustawić kupuj ilość min, za każde rozbite zlecenie płacisz osobno
choć niektórzy zachawalają boś
co propolnuje to co mam w portfelu
csg, 02, pamapol tylko pamiętaj żę na granie będziesz mniał tylko marzec potem zrub sobie odpoczynek choćby miał trwać miesiąc
lord_ro / 2007-02-26 11:29 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
csg nie mówiłem dzisiejszy górny opór to 20,77zł zobaczymy a trend długo terminowy mówie o 1 mc to ponad 30 zł jeżeli wszystko wyjdzie
gierekxx wieczorem odpisze
gierekxx / 2007-02-26 09:23
Lordzie chcialem cie zapytac o dwie spolki: Zurawie i PcGuard, ostatnio majace tendecje wzrostowa, jakie szczyty sa one w stanie osiagnac wedlug ciebie?Czy inwestycja w nie to dobry pomysl? Z gory dziekuje za odpowiedz i Pozdrawiam!
fakt / 2007-02-25 12:00 / Bywalec forum
Lordzie masz tak obszerną wiedzę na temat spółek , proszę pomóż mi podjąć decyzję czy GRAAL jest coś wart?
lord_ro / 2007-02-25 13:09 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
grral przebił powarzny opór na 42,65 z 18 maja i powinen poszybować dalej następny poważny opór to gdzieś w ok 60 zł . samemu się zastanawiam
tymardziej że cena emisyjan 36zł to czysta gotówka dla sprawnych menadzerow a tam niewątpliwie tacy się znajdują
Ciekawe czy CSG nie zaskoczy nas taką ceną, dla zapominalskich przypominam że prezes w zeszłym tygodnoiu wrócił z wakacji z chin, mam nadzieje że ujawnia pare kontraktów w tym tygodniu przynajmiej listów intencyjnych
pamapol też uważajcie bo po 30zł to 13% drożej niż obecna cena a to dopiero początek
fakt / 2007-02-25 14:03 / Bywalec forum
Właśnie jestem włascicielem PP na GRAAlu , najpierw bardzo mi zależało na tej spółce , bo uważam , że ma przyszłość , później przyszła panika , że będzie korekta i co wtedy. Juz miałem ochotę odpuścić kasę wydaną na pp. Dlatego tak bardzo zależało mi na Twoim zdaniu. Dzięki i pozdrowiam.
lord_ro / 2007-02-25 15:56 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
. gdyby nie korekt w zeszłym roku graal dzisiaj kosztował by dużo więcej te 60 zł to dolne wsparcie tamtej formacji, co do korekty też się jej boje ale poprzedzi je kilka
czynników, MACD wygenerował sygnał kupna parę dni temu więc o luty i marzec zarazie jestem spokojny
fakt / 2007-02-25 16:06 / Bywalec forum
To już mogę spać spokojnie , bo akcje są planowane na 14 marca. Nawet jeśli będzie inaczej jesteś Wielki!!!! Pozdr
lord_ro / 2007-02-24 07:06 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
http://demo.e-pap.pl/espi?plik=dane/20070223/20070223_191212_0000043020.xml&xsl=depesza3.xsl&id=hyxq68qa41
a tu taka niespodzianka wszyscy spodziewali się rozwodnienia kapitału a tu sporo akcji wyparowało gratulacjie dla wytrwałych będzie się działo na csg w poniedziałek
wydaje mi się żę cena nowej emisji będzie bardzo wysoka
ekwadorman / 2007-02-24 16:17
a co Lordzie sadzisz o Resbud z Ceto ? na pocatku marca wchodzi na gpw , moim zdaniem warto byloby go wziac jescze teraz poki jest na ceto . Jestem jednakze ciekaw Twojego zdania
lord_ro / 2007-02-25 11:25 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
bardzo dobra społka branża budowlana to główny atut
ekwadorman / 2007-02-23 16:08
witaj Lordzie , ja nadal siedze sobie na typach , ktore sam mi polecałes - Elw i PCG , i jestem bardzo zadowolony . Elw - Park Bronisze przestal juz sypac , a PCg chyba robi nowe szczyty , wiec typy miales bardzo dobre , tylko chyba jescze mozna bylo dluzej trzymac:)
ps. moglbys zdradzic to spółkę co miales na mysli - ze kolejna ze stajnii z pani Eli? upewniles sie w swoim przekonaniu:)
Pozdrawiam
lord_ro / 2007-02-24 07:12 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
jeszcze nie czas, brak pewności poniważ pojawiło się drugie nazwisko ,ale schemat ten sam jak na elw było na poziomie 1,7 zł podbitka na 2,6 zaniżenie do 1,9 poczym po 4 miesiącach mamy 7zł
macleo / 2007-02-23 12:30
Lordzie jak daleko pojedziemy jeszcze na MCI? Widać jakiś limit w najbliższym czasie? Dzięki. Pozdrawiam.
warner / 2007-02-23 13:43 / portfel / "Wieczny optymista"
no wlasnie jak myslisz trzymac do marca i zobaczyc jak bedzie dalej czy sprzedac na koniec lutego?
lord_ro / 2007-02-23 15:34 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
ustaw się na oporze gornym i czekaj , mci pójdzie troszeczke wyżej ale tylko nielicznym uda się sprzedać poczym przejdz na innam spółke
szczęśliwi ci co są na spółkach w trendzie wzrostowym
warner / 2007-02-23 15:57 / portfel / "Wieczny optymista"
na szczescie tak jak mowiles CSG chyba ruszylo, DPL od miesiaca prawie stoi w miejscu, ale mam nadzieje ze tez w koncu ruszy zdobywac biegun polnocny
lord_ro / 2007-02-23 13:32 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
co do mci opór górny 16,40 dolne wsparcie 10,5
NFI 02 odnośnie wezwania http://www.dm.pkobp.pl/index.php/id=papinfpub/infoid=93436/zone=-1/section=ogol
i ostatniego zdania Karkosik nie zamierza też wycofywać Drugiego NFI z giełdy
więc po co mu 100%, logicznie rozumując to blef, ja trzymam
csg będzie dobrze
Pamapol wachania kursu są spowodowane przez niecierpliwych oddających 20, 100 akcji ,akcjie trzymane w silnych rękach czasami pojawiają się umuwione zlecenia tylko prezesi posiadają ok 70% + dwa fundusz po 5% zastanówcie się po co się trzyma własne akcjie
dodaje nową spółke ecard zobaczymy
tomasso2002 / 2007-02-21 23:51 / portfel
powiedz mi lordzie co myslisz o gancie, jeszcze pojdzie w zwyz?
mario478 / 2007-02-22 15:53
w dłuższej perspektywie napewno przebije 100zł pomimo że pare dni temy wyszliśmy z formacji dołem, na elw mieliśmy podobnie wyjście na poziomie 6.2zł spadek max do 5,5zł a dzisiaj prawie 6.7zł i pani ela posiada już tylko 40% według komunikatów
czyli niedługo ogłoszenie terminu WZA pierwotnie planowane na 26.02
wydaje mi się żę w dniu WZA elw kurs ganta przebije dotychczasowe maxima
i jeszcze jedno spdziewam się mega korekty z 56tys na 45 tys i wszystko wskazuje że to następny tydzień co o tym myślicie
jozef1963 / 2007-02-21 14:06
LORDZIE CO SĄDZISZ O B3SYSTEM?????????
lord_ro / 2007-02-21 21:54 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
b3system mają niezłą dynamike wzrostów przychodu będzie dobrze
co do csg jak dotąd złomex wszystko robi aby zniechęcić drobnych i do tej spółki
i im sie to udaje radze trzymać
charles86 / 2007-02-20 20:31
ja mam pytanie do CSG. trzymac dalej? przez miesiac dal zarobic, ale ostatni tydzien to spadek o 6,3%
lord_ro / 2007-02-20 21:01 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
csg utrzymuje się cały czas w strefie wzrostowej jego dolne wsparcie to 18,2
natomias górny opór to 35zł , csg od trzech miesięcy tworzy nam piękną chorągiewke
po której następuje mega wybicie, ja trzymam
warner / 2007-02-20 16:58 / portfel / "Wieczny optymista"
lord mam pytanie co myslisz teraz o mostalzab?? wiem ze wczesnij go krotko trzymales, a co myslisz teraz, warto go kupic czy raczej nie??
lord_ro / 2007-02-20 20:43 / portfel / "Uznany Gracz Giełdowy"/ Zobacz jego portfel na Money.pl
mostostalzab górne opór gdzieś koło 9,7 zł i powrót do formacjia z września 2005
choć raz już się pomyliłem na tej spółce
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy