Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "marboru"

Komentarze do portfela "marboru"

Wyświetlaj:
Big Lebowski / 2007-06-28 09:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. udanych transkcji zycze.. Pozdr..
marboru / 2007-06-28 10:08 / portfel / "Bankier giełdowy"
dzięki bardzo - nauka trwa nadal.
kupiłem dwa śmiecie i idm..........ustawiłem zlecenia na dt........i czekam.
karen mnie cieszy, że dzisiaj zaczął wysoko...........mogą być dzisiaj skoki duże.
na razie obroty marne...
WIT / 2007-06-28 11:37 / Bywalec forum
witam Marobu po dzis puszczas idm czy trzymasz do jutra?
marboru / 2007-06-28 11:43 / portfel / "Bankier giełdowy"
idm trzymam i czekam.....teraz ustawiłem się by dokupić.
marboru / 2007-06-28 11:49 / portfel / "Bankier giełdowy"
dokupiłem idm po 24,21
marboru / 2007-06-28 09:52 / portfel / "Bankier giełdowy"
dzisiaj jak na razie wpadło na dt:
advadis - cena 1,81
IDM - 24,70

czekamy.
Karen zaczął mocno - ciekawe co do końca dnia się wydarzy?
marboru / 2007-06-28 09:56 / portfel / "Bankier giełdowy"
wpadł równieź sanwil po 2,50.
marboru / 2007-06-28 11:23 / portfel / "Bankier giełdowy"
sanwil oddałem znów za wcześnie.......
zyskiem trzeba się cieszyć.
zibi222 / 2007-06-27 10:09 / Bywalec forum
Witam gospodarza portfela
Własnie zakupiłem IDM po 24,97choć przymierzałem sie wczesniej.
Jak myślisz czy w lipcu może być dłuższa zwała ?
marboru / 2007-06-27 16:51 / portfel / "Bankier giełdowy"
hej zibi222
sam myślę o kupnie IDM - aczkolwiek teraz nerwowa sytuacja na gpw.
napewno go będę miał - na razie obserwuję i gram krutko - niestety nie zawsze z powodzeniem....
dzisiaj dt na karenie - 1 udane - +3%......mogło być ponad 20%.........
druga próba niestety nieudana - karen zleciał poniżej ceny emisyjnej.......cóż ryzyko.
niestety musiałem pilnie z domu wybyć i nie ustawiłem stop losa........
myślę, że jutro również na karenie może być jazda - więc na razie się nie przejmuje - w razie czego uśrednię i sprzedam.

pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów
idm to dobra spółeczka - będziesz zadowolony.
marboru / 2007-06-26 18:46 / portfel / "Bankier giełdowy"
Jednak kupno MSX - trafione.
Dzisiaj połowa sprzedana z ładnym zyskiem - druga połowa - czeka.
Big Lebowski / 2007-06-26 19:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru.. nadal polecam Pep i BBID - na dlugi termin.. jezeli chodzi o info o stx- to po wejsciu nowej emisji zmienily sie tylko proporcje - to oznacza ze nfos ma nadal ilosciowo tyle samo akcji co mial tylko procentowo w firmie udzial sie zmienil.. Pozdrawiam..
marboru / 2007-06-26 22:22 / portfel / "Bankier giełdowy"
hej Bigu Banito.
no własnie poczytałem Pedro i sam się kapnąłem, ze to przez proporcje. sam się wpuściłem w maliny, czytając komunikat bez zrozumienia.)
Bigu PEP ok - pewnie spróbuję.
natomiast BBID - czuję jakiś dziwny niepokój....myślę o IDMie. wiem, że miałeś. co myślisz?
myślę, że powinien być ok.
będę wdzięczny za opinię.

wogóle coś mnie korci pozbyć się akcji....coś czuję w kościach korektę na początku lipca. nie będzie głęboka ale możemy troszeczkę spaść - ostrożność jakaś się we mnie odezwała.

interesuje mnie też co, Ty Stalowy Big o Stalku w chwili obecnej myślisz?

PS. Cały czas namawiam do powrotu na forum głównym. Masz wielu przyjaciół tu....i dla wielu byłaby to super pozytywna niespodzianka.
Big Lebowski / 2007-06-26 22:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
IDM - mam caly czas , Pep takze mam - co do BBID takze mam - ale jak czujesz niepokoj to zaufaj wlasnym przeczuciom, co do STX - moim zdaniem potrzeba mu jeszcze troche czasu - ale moge sie mylic , wszystko sie wyjasni na walnym - moze byc ruch w jedna jak i w druga strone..zalecam realizacje zyskow i skracanie pozycji - mysle ogolnie o akcjach nie ograniczam sie tu do stx... Pozdrawiam serdecznie..
marboru / 2007-06-26 22:41 / portfel / "Bankier giełdowy"
tak też zamierzam zrobić. na dodatek w przyszłym tygodniu jadę na koncert RHCP, potem mazury....już kiedyś pisałem na forum, że jak mam urlop to korekta jest..........w tamtym roku urlop miałem w maju......pierwszy urlop w tym roku miałem na przełomie lutego i marca.....
po prostu tak się to składa.
prawdopodobnie wyjdę z akcji....najwyżej coś na dt popróbuję - myślę o jakimś śmieciu....
chodzi mi po główie swarzędz pp
marboru / 2007-06-26 22:48 / portfel / "Bankier giełdowy"
PS. Kubica się rwie do kolejnego startu...moim zdaniem powinni mu pozwolić - dłuższa przerwa po takim wypadku - niewskazana.
marboru / 2007-06-20 23:47 / portfel / "Bankier giełdowy"
chm
tylu ludzi tu zagląda i nikt nie skomentuje?
tzn, że nudny portfel jakiś chyba mam.
Big Lebowski / 2007-06-21 08:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru - Bioton na dniach powinien miec wzrost okolo 10 % - wowczas zamienil bym go na pieniazki - mostostale takze wzrosna - STX - przyjdzie na niego czas - brakuje Ci w portfelu jakiegos waloru finansowego.. Pozdrawiam..
marboru / 2007-06-22 00:07 / portfel / "Bankier giełdowy"
hej Bigu
super niespodziankę mi zrobiłeś.
chciałem do Ciebie sobie wejść i niestety zamknięte już......a na parkiecie nie bardzo się umiem poruszać.)
Dzisiaj zamieniłem Mosty Zabrzańskie na MSX. Miała być to chwilowa zmiana - taka na DT.....i mi się papierek ostał bo nie chciałem oddać z zyskiem 2%.
Teraz tak na spokojnie myślę, że zanim powrócę do Zabrza to MSX może mocniej odreagować spadki - w zasadzie od euro cały czas w trendzie spatkowym.
Spojrzałem sobie na AT i myślę, że broni mocno 9,50.....jeśli się wybije to będzie ok.
No to mam taki dylemacik.............chodź pewnie jutro coś znowu zamieszam.
A dzisiejsze ruchy to tak z nudów - ostatnio nic się u mnie w portfeliku nie działo.
No i urlopik mam i korci.....
Myślę o czymś nowym w portfelu ale wszystko, czemu się przyglądałem odjechało.
Mój duży błąd - za dużo myślę.
Postanowienie - dużo myśleć, czybko działać i będzie ok.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do mojego portfelika cześciej.

PS. Przydałby się jakiś "cichy" i rosnący stabilizator - może jakieś propozycje?
Big Lebowski / 2007-06-22 08:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Marboru - polecil bym Ci cichy i rosnacy stabilizator to Pep dodatkowo polecam BBID - Pozdrawiam serdecznie..
marboru / 2007-06-22 10:16 / portfel / "Bankier giełdowy"
hej Bigu....
no i trzymam na razie msx - czekam na okazję by puścić. wczorajsza zamiana nie była zbyt udana niestety.)
przemyślę PEP......nie znam wogóle spółki, czytam sobie właśnie......widzę, że fund zagraniczny millennium SICAV puścił sporo akcji na rynek - a ma jeszcze sporo w pakieciku.
Zobaczymy.
ale / 2007-06-22 10:23 / portfel
Witam Marboru-uwierz w mądrośc Dude -przemyśl i kupuj.Milego dnia.
marboru / 2007-06-22 00:17 / portfel / "Bankier giełdowy"
może coś zupełnie z innej beczki - multimedia?
7 8 9 10 11 12
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy