Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "marboru"

Komentarze do portfela "marboru"

Wyświetlaj:
arecki97 / 2007-11-29 16:09 / portfel / "Skurczy.byczek"
Siema Mariusz

Polecam Ferrum - jest juz tak zdeptany ze moze tylko rosnac co zreszta czyni od kilku sesji :)
Oczywiscie zainspirowalem sie portfelem Biga...

Pozdro
marboru / 2007-12-02 09:35 / portfel / "Bankier giełdowy"
na razie obserwuje swoje spółeczki i nie wykonuję ruchów.
przy dobrej sesji w poniedziałek powinienem zobaczyć pierwszą zieleń.)

fajnie, ze wreszcie się poznamy
koncert Korna będzie pewnie super
arecki97 / 2007-12-03 11:34 / portfel / "Skurczy.byczek"
no jasne, koncercik zapowiada sie znakomicie :) ...a co do akcji ja na razie obracam prawie wszystkim na dt trzymam sie tylko ferrum tak na dluzej rowniez obserwuje kilka zdolowanych spolek i pewnie niedlugo wskocze

Pozdrawiam i do zobaczenia!
Big Lebowski / 2007-12-02 09:38 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj Bankierze..zielen kolorem wiosny ;-)) ale grudzien zieleni sie czesto na gieldzie - czego zycze Ci serdecznie.. Pozdr..
marboru / 2007-12-02 22:59 / portfel / "Bankier giełdowy"
dzięki bardzo Dude.........na zieleń najwyższy czas.)
marboru / 2007-11-29 14:55 / portfel / "Bankier giełdowy"
oddany na zero
w zamian csg
marboru / 2007-11-28 16:21 / portfel / "Bankier giełdowy"
dobrałem Centrostalu w końcówce.
marboru / 2007-11-28 16:21 / portfel / "Bankier giełdowy"
sprzedał się w dogrywce.)

Ładny dzień - 3 razy DT ok.
marboru / 2007-11-28 15:39 / portfel / "Bankier giełdowy"
kolejne DT na PEKAO
marboru / 2007-11-27 23:03 / portfel / "Bankier giełdowy"
kupno PKOBP po 50,30).
marboru / 2007-11-16 10:44 / portfel / "Bankier giełdowy"
no to znowu się pośpieszyłem z zakupami.
teraz poczekam tydzień i kolejne uśrednianie, chodź mam nadzieję, że ludzie w końcu się opamiętają.
marboru / 2007-11-13 20:39 / portfel / "Bankier giełdowy"
dzisiaj kilka ruchów.
sprzedane krosno (papier słabo się zachował po odcięciu pp). poszedł po 4,59.
wróciłem do CEDC - spółka w korekcie zachowała się bardzo ok - myślę, że to wybór bardzo dobry na średni termin. Miło wracać tam gdzie się już zarobiło.
uśredniony ponownie w dół Centrostal.
arecki97 / 2007-11-14 10:29 / portfel / "Skurczy.byczek"
Czesc Mariusz

ja jednak pozbylem sie wszystkiego nauczony doswiadczeniem ze czekanie nie zawsze wychodzi na zdrowie (IDM) puscilem krosno po 4,58 bo faktycznie nic z tego nie bedzie skoro nawet w taki dzien jest na czerwono. Moja strategia to agresywny DT GPW jest strasznie chwiejna - trzeba to wykorzystac :)) Dzieki za tlen niedlugo sie odezwe

Pozdrawiam
arecki97 / 2007-11-12 11:51 / portfel / "Skurczy.byczek"
Dzieki za szczegolowe wyjasnienie swojej strategii... uwazam ze Krosno to bardzo dobty wybor, to spolka w rodzaju Jutrzenki - mala plynnosc i dosc stabilny kurs, co do bankow to mam pewne obawy czy w zwiazku z kryzysem bankowosci i instytucji finansowych nie beda podatne na spadki, zobacz jak masakruja IDM sadze ze zatrzyma sie w okolicach 11 pln. Ja obecnie wchodze w Jutrzenke i to tez na zasdzie DT obserwuje ja od dosyc dawna, wyglada na solidna spolke. A co do przyjazdu do Was to nie wiem czy uda sie jeszcze w tym roku ale jesli tak ...to mam pewien plan....ale to napisze Ci na priva zeby Ania przypadkiem nie przeczytala :))) Pozdrawiam serdecznie


PS. acha Mariusz uwazaj nie wchodz cala kasa bo mam przeczucia ze te spadki jeszcze troche potrwaja
marboru / 2007-11-13 20:36 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Arku
wydaje mi się, ze Jutrzenka do dobry wybór..........
chyba wróciłeś aktywnie na parkiet?
wpadnę do Twojego portfela.
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-12 19:03 / portfel
moja strategia jest po części tajemnica ale reszte widać na moim profilu...obecnie zaangażowałem się na TFI w rzeczywistości równiez.Przeczekam spadki i wtedy zrobie dywersyfikacje swojego portfela...pozdrawiam i życze dużych zysków....J>B
marboru / 2007-11-13 20:37 / portfel / "Bankier giełdowy"
a może to już koniec spadków i powoli ale w górę?
kto wie?
needle / 2007-11-11 13:07 / Bez rangi
tym razem lepszy skład i nie sposób na nim przegrać cierpliwie inwestując, jednak CST ma być przejęty przez Złomrex zatem chyba nie będzie rósł
marboru / 2007-11-11 16:10 / portfel / "Bankier giełdowy"
witaj Igła
portfel komponowany długo i mam nadzieję, że tym razem zwycięsko.
co do centrostalu - mam go stosunkowo nisko......i co do przejęcia przez złomrex to różnie z tym może być.
wycena przez biegłego rewidenta (niezależnego) to cena ponad 15 zł.
myślę, że do 11,50 może szybko dojść......
moja strategia teraz to spółki z fundamentami i przy niewielkim zysku wyjście.
zobaczymy, jak mi to wyjdzie...........
jak na razie to w chwili obecnej 100% w akcjach i fundach akcyjnych.
pozdrawiam i zapraszam częściej.
Big Lebowski / 2007-11-10 13:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam gospodarza - mysle ze za okolo 2 tygodnie w portfelu bedzie przebijal kolor zielony , radze dobrac jeszcze kilka walorow ktore czolgaja sie po dnie oraz probowac dt na posiadanych juz .. zycze powodzenia w inwestycjach i Pozdrawiam serdecznie..
marboru / 2007-11-11 16:05 / portfel / "Bankier giełdowy"
dzięki za dobre słowo Bigu.
dt na centku - spróbuję.....troszkę się zagapiłem w piątek - no cóż, co się odwlcze to nie uciecze.
pozdro.
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-10 22:56 / portfel
Witam ja patrze mniej optymistycznie te spadki które nas dotykaja po wzrostach przejawia się w kolor zielony za miesiąc...inwestujmy panie i panowie w fundusze ale nie polskich akcji pozdrawiam
marboru / 2007-11-11 16:06 / portfel / "Bankier giełdowy"
myślę, ze się mylisz.
w ciągu tygodnia polski rynek był jednym z najsłabszych i w tym tygodniu bedzie mozna zarobić na polskich akcjach.
pozdrawiam
arecki97 / 2007-11-09 17:19 / portfel / "Skurczy.byczek"
Czesc Mariusz ja rowniez zrobilem kilka manewrow na IDMie i od dwoch dni siedzialem na kasie az dzis cos mnie podkusilo zeby wejsc po 15,40 i jak zauwazylem co sie dzieje to oddalem po 15,10 takiej masakry dawno nie bylo. A co bys polecil na przebudowanie portfela bo zasadzie wszystko jest tanie :)
arecki97 / 2007-11-09 17:23 / portfel / "Skurczy.byczek"
Ps.
musze zrobic porzadek bo to co jest w portfelu jest nieaktualne
marboru / 2007-11-08 20:26 / portfel / "Bankier giełdowy"
sprzedany CEDC z zyskiem
uśrednione PKOBP i CentrostalGD.
marboru / 2007-11-07 20:45 / portfel / "Bankier giełdowy"
dzisiaj kolejne zakupy
Krosno 7,10
Krosno 6,93
PKOBP 53,90

..........chyba przed wczesna decyzja? zobaczymy jutro.
marboru / 2007-11-05 22:32 / portfel / "Bankier giełdowy"
dzisiaj Krosno po 7,20.
w portfelu jest jakiś błąd przy Centrostalu, źle wyliczona jest rentowność. Ciekawe, czy jutro się naprawi?)
Brzeziński Inwestycje / 2007-11-07 20:50 / portfel
PKOBP mogłeś w przyszłym tygodniu,i zapewne nie zyskasz na nim w tym tygodniu a za tydzien na wiekszym spadku lepiej sie z pewnością odbije ciągle rozwijający Bank.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy