Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "marlowe"

Komentarze do portfela "marlowe"

Wyświetlaj:
needle / 2007-07-06 11:43 / Bez rangi
ja, jak wiesz, stworzyłem sobie portfel fokcyjny, no bo jak mam zrobić gfdy wszystko kupowałem, gdy go nie miałem?
w dodatku...po co to komu...zainteresowani wiedzą, bo napisałem ze 3 razy co i w jakiej proporcji trzymam
a portfel po to, aby pogadać...trochę tak jak Twój blog(nie odwiedzałem jeszcze), tylko bliżej...pod ręką
a co do Getinu...czy Nobla...nie wiem, czy to ruch najpewniejszy?
nie będą miały raczej takiego przebicia jak (równie drogie) Drozapol, MNI czy inne produkcyjne szczycące się szlachetniejszymi wzrostami...
...ja radzę F...bo to raczej pewne, ABG...krzywdy właścicielom nie zrobi...a za chwilę wystartuje do średnoioterminowego wzrostu NTT, jak PDA się zasymilują... Variant będzie jeszcze rozgrywał...ale nie wiem jak
a ztych, których nie mam:
FAM, Eurofilms, Stalprofil...pewnie inne...wielu nie obserwuję, bo nie muszę...
...dlatego mogę pisać...
...jeszcze jakieś czas...
needle / 2007-08-02 01:39 / Bez rangi
ani nie napisałeś tu, ani na emalię, czy się podobała ...
marlowe / 2007-07-06 10:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Musiałem poprawić wartości w portfelu. W realu wywaliłem tą część BBD, na której miałem większą stratę, czyli część zakupioną po 3,15. Tymczasem portfel money uznał, że zostały mi akcje po 3,15. Denerwowało mnie, że mi pokazywało stratę, która nie istnieje. Stąd Transakcje, które w realu nie mogły dziś zaistnieć. Teraz portfel money wygląda tak, jak powinien wyglądać, bo taki mam w realu.
TOMOK / 2007-07-03 21:47 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
mam w pamięci Twoje zdjecie z bloga...przy tym czymś z PCK
Jakis czas temu byłem przytym czymś...i włożyłem 7 duzych worów z ubraniami do tego czegoś... / podobnego /
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-07-03 21:48 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
" dobro powraca"
Pozdrawiam
marlowe / 2007-07-03 21:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To nie było moje zdjęcie tylko jakiejś babci :) Chodziło mi o pokazanie tego pojemnika :)
Przecież nie każę się fotografować, kiedy robię coś dobrego :)

Również pozdrawiam :)
TOMOK / 2007-07-03 22:21 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
ojeju
przepraszam
wybacz
odniosłem wrażenie, że to Ty..przepraszam...moja wyobraźnia źle zadziałała
Nie chciałem urazić naprawdę
Pozdrawiam
P.S. nie sądze, że małostkowy jestes...
marlowe / 2007-07-03 22:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no co Ty :D

Ale swoją drogą, to zabawne, że starszą panią w okularach pomyliłeś z 23-letnim, przystojnym mężczyzną :-)))))))))))))

Pozdro
needle / 2007-07-04 10:48 / Bez rangi
a może Tomokowi ...bez różnicy?
marlowe / 2007-07-04 23:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
=D Różni ludzie - różne potrzeby :)
TOMOK / 2007-07-03 22:35 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
hahah
Nie gniewaj sie...
Ale pomyslałem sobie...ze gośc..pod 60...bawi się w giełdę
Wydało mi się to sympatyczne
ale " starsza pani"..na tej focie? narawde?
Dałem ciała
Pozdrawiam
TOMOK / 2007-07-03 22:40 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
aha
tego bloga poczytałem tak " po łebkach"
Wiec moze to stąd
Pozdrawiam
marboru / 2007-06-30 16:56 / portfel / "Bankier giełdowy"
Witaj Marlow.
Czy pamiętasz mój komentarz na Twoim Blogu odnośnie Millennium?
Trzeba jeszcze poczekać....moim zdaniem do poczatku września - a potem powinien być dobry moment.

Staśka trzeba przetrzymać jeszcze...........odleszczają go maksymalnie - podobnie jak w przypadku msx. A teraz co jest na msx?
Super info i ujawnienie zbieraczy - Pionier.......zwiastuje dla tego papierka dobre czasy. Szkoda, że go nie mam już........ale załować nie ma co - zarobiłem na nim sporo.

Pozdrawiam.
needle / 2007-06-28 18:51 / Bez rangi
nie daj się wygnać z rynku opiniom forumowym...
...na tym portfelu jeszcze zarobisz:-)
marlowe / 2007-06-05 13:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wpadł PEP po 35 i Mispol po 23,70. Milllenium i Dębica mają jak dla mnie zbyt pionowe kreski. Rezygnuję z nich. Jeszcze jedno zlecenie czeka, aż jakiś sprzedający zmięknie. Ponar Wadowice. Bo to moje okolice + pod przyszłą emisję (zobaczymy co planują skubańce)
marlowe / 2007-06-04 08:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Moim czujnym okiem obserwuję Dębicę, Millenium, Ponar i Mispol.

Czekam na przecenę... Jakąś okazję na tych papierach... Z myszką w ręku :D
marlowe / 2007-05-19 04:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zastanawiam się nad millenium (albo powrotem do getinu) i mispolem. Składu portfela na razie nie zmieniam, bo wszystko, co mam, mi się podoba... Na razie. O STX się nie martwię, bardziej o BBD...A reszta to świetne spółki. Z tym, że chciałbym dorzucić jeszcze coś z sektora bankowego i spożywczego...
superowy inwestor / 2007-05-23 14:45 / Bywalec forum
pbg no nie wuwazasz ze juz drogie
marlowe / 2007-05-24 01:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam serdecznie :)
Może i drogie. Ale uważam też, że BPH dla niektórych było drogie po 200zł, potem za 500 to były już niebiosa... A ile teraz kosztuje? Zresztą trudno oczekiwać, żeby taka spora grupa kosztowała 20zł... :)
sumani / 2007-06-28 21:30 / Plankton giełdowy
słusznie prawisz....
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy