Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "michoo"

Komentarze do portfela "michoo"

Wyświetlaj:
needle / 2007-09-12 00:23 / Bez rangi
obserwuję...
...zatem się staraj!!!
michoo / 2007-09-04 23:03 / portfel / "Hakuna Matata"
No tak, ostatnio się nie pochwaliłem że zachciało mi się nowej szulerni (NC) posmakować i zakupiłem se S4E. Szybko jednak przygoda się skończyła bo dziś mi stop wyczyścił walor. Cóż za bardzo jeszcze rozchwiany ten rynek jak na mój gust. Dobrze, że tylko tyle oddałem. Ale kiedyś... nie twierdzę, że nie wrócę.
A dziś coś mnie podkusiło i se Majstra zakupiłem. Wszystko ładnie pięknie tylko czemu akurat podkusiło mnie prawie na szczycie kupować? Heh, zimnej krwi mi więcej trzeba. A teraz zostałem z papierem i niepewnością, czy odrobi straty w rozsądnym czasie...
Jak to mówią: pożyjemy - zobaczymy.
taszka / 2007-09-23 23:13 / "Krecik"
szulernia da zarobic jak wiesz kiedy się w to wladowac
michoo / 2007-08-27 18:33 / portfel / "Hakuna Matata"
Dziś kolejny dzień ruchów w portfello. Wykorzystałem chwilową zwyżkę do wyzbycia się resztki Bytomia, zostały mi już tylko PP. Poza tym Obciąłem o połowę stan posiadania MCI (z zyskiem) i Lubej (na stracie).
Rynek wydaje mi się obecnie zbyt rozchwiany i jakoś obawiam się jeszcze drugiej silnej (acz krótkotrwałej) fali spadkowej. Tym razem nie chce być tak zaskoczony jak ostatnio. Stąd też obecne zwyżki bardzo mi pasują pod kątem redukcji zapasów akcji. Poza tym jak będzie druga fala, mam już trochę gotówki na ewentualne promocyjne zakupy ;)
michoo / 2007-08-22 22:44 / portfel / "Hakuna Matata"
Nie wiem czy ktoś tu zagląda czasami ale postanowiłem, że będę sobie tu skrobał opisy moich posunięć jeśli chodzi o portfello.
No i tak dziś się złamałem i oddałem 2/3 Bytka ze stratą. Jakoś mi już się do niego cierpliwość skończyła. Została 1/3 czekając może na lepsze czasy ale palec na spuście.
Poza tym zakupiłem skromnie Sanka i Majstra (kolejne powroty). Ale to czysto kontrolnie, może coś z tego będzie w najbliższych dniach. A jak nie to stopy ustawione, coby nie wpędzić się w taką stratę jak na Bytku.
kalot / 2007-08-07 07:19 / portfel / Tysiącznik na forum
wydaje mi się, że najmniej ciekawy okres w tym roku (oprócz II połowy lutego) mamy już za sobą, do nowego startu trzeba być dobrze przygotowanym, a pogłębioną analizę przedstawię u siebie w portfelu, zapraszam
needle / 2007-08-02 01:27 / Bez rangi
no i się trzymasz, widzę i to jest bardzo dobrze...
...napisz coś na forum...
...częściej
jak jtoś lepiej inwestuje to ma lepszy powód aby pisać
michoo / 2007-08-09 19:34 / portfel / "Hakuna Matata"
Hej Igła, dzięki za odwiedziny.
Ano trzymam się jakoś, choć łatwo nie jest w obecnych czasach.
A i na forum czasem coś skrobnę, choć staram się nie spamować za bardzo :)
Pozdrawiam.
taszka / 2007-07-17 09:30 / "Krecik"
nie zal ci prochnika dzisiaj
michoo / 2007-07-19 20:31 / portfel / "Hakuna Matata"
No troszkę szkoda się zrobiło. Ale najważniejsze, że i tak go z zyskiem oddałem. A ruch w portfello musi być ;)
Pozdrawiam.
su_up / 2007-07-09 05:55 / _
małe zyski, ale spore straty...nie jest super
michoo / 2007-07-19 20:21 / portfel / "Hakuna Matata"
No cóż, uczę się dopiero. A jak wiadomo wiedza kosztuje. Ważne, że fundy portfel trzymają nad kreską.
Jak się w końcu nauczę realizować zyski kiedy trzeba to pewnie będzie lepiej :)
Pozdrawiam.
michoo / 2007-07-19 20:38 / portfel / "Hakuna Matata"
Dobre pytanie :)
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy