Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "mik0110"

Komentarze do portfela "mik0110"

Wyświetlaj:
Ciułacz / 2010-12-31 21:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mike, serdecznie pozdrawiam i wszystkiego najlepszego z rodzinka w tym nowym roku od Ciułacza.
Big Lebowski / 2010-12-31 14:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Szczesliwego Nowego Roku zycze..
pietroo / 2010-12-31 12:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
życzę Ci wszystkiego co najlepsze w Nowym 2011 Roku!!!
mik0110 / 2010-08-17 12:56 / portfel / Tysiącznik na forum
na Bifku korekta co chyba było raczej do przewiedzenia...od kilku tygodni...:)
Kormajek super odreagowuje...(dobrze., że troszke dokupiłem)
z ostatnich nabytków Mirbud ładnie, systematycznie do góry... :)
niewypałem na razie okazuje sie Cersanit. Miałem nadzieję, że trochę wzrośnie pod emisje z pp a tu...nic z tego...
PKO powolutku odrabia ostatnie straty...
usd spada...chyba jest dobrze...:)
mik0110 / 2010-08-12 14:51 / portfel / Tysiącznik na forum
dawno tu nie zagladłem ale widac, że to zadna strata bo i tak nikt tu poza mną nie zagląda...:))
przygladałem się dziś jak grubasek uszczęsliwił dziś dawców kapitału i ubrał ich w jakieś pól miliona(tak myslę) papierów ATS...
w sposób prostacki jak konstrukcja cepa.... najpierw zebranie kilku sztuk, potem zlecenie kupna na pół bańki, winda na +8% a nastepnie anulowanie kupna i zlecenie sprzedaży 300.000 smieci...po zebraniu przez łowców okazji, kolejna pajda 200.000śmieci...
"szczęsliwcy" którym udało się "złapać okazję" będą mogli sobie kupić w nagrodę nowa emisję z pp po 7 grosiaków za sztukę....
dziś od rana świerzbił mnie tyłek, więc dobrałem troszkę pko, kormajka i mirbuda...
Aaaa no i oczywiście spekulacyjnie Beef...:)
wyszedłem(bez sensu po 90grosiaków) patrzyłem jak beze mnie zrobił w kilka dni 50%...zrobiło mi sie smutno więc znowu nabyłem...:)
mik0110 / 2010-04-15 16:22 / portfel / Tysiącznik na forum
HaBeta powoli odreagowuje, pge cały czas w dól, ekolastyna odrobiła częściowo starty, niestety krec już minus10 od przedwczorajszego zakupu... ale skoro ma być na 2-3 lata to może jeszcez urośnie...:)
dziś dobrałem troszke syntosa i częsciowo zrealizował sie iqp...
na kormaju ustwiłem sie za nisko...
jutro pda Boryszka-opryszka więc może trochę jeszcze spadnie i spróbuje kupic pare sztuczek...
pietroo / 2010-04-15 19:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hej
to dlatego od wczoraj Borek spada... co do Borka to polecam, bo sam mam :) powinniśmy się nim pocieszyć za kilka miesięcy :)
mik0110 / 2010-04-15 22:03 / portfel / Tysiącznik na forum
tez mi sie tak wydaje...
poza tym Dude poleca...:)
mik0110 / 2010-04-14 10:21 / portfel / Tysiącznik na forum
na EKOEx korekty ciąg dalszy... chyba speqłce nie spodobały sie uchwały walnego...
kormajkiem ktos sypie od początku tygodnia, dziś już ładnie zdołowany. Spróbuje go złapać na jakies minus 7...
na iqp tez jakis nerwus co jakis czas wywala... ustawiłem sie na 1.57... moze wpadnie...
Beef pieknie odpalił. Ktoś wysypywał sie kilka dni temu po 37-38 grosiaków, a jak mu zabrakło amunicji nastapiła dzida do góry...:)
milenka dzielnie sie trzyma po wczorajszym wystrzale...:)
swierzbi mnie bytom(zyłka speqlanta)... od 90 groszy systematycznie do góry... myślałem przy 98 grasiakach, przy 1,03 i wczoraj przy 1,07... i pewnie nu dumaniu się skończy...:)
mik0110 / 2010-04-27 21:46 / portfel / Tysiącznik na forum
bytom juz po półtora zeta a ja dalej dumam... :) w 13 dni 50%
skubnąłem pda boryszka... pewnie jeszcze trochę spadnie ale jest już prawie 10% roznica miedzy prawem do akcji a akcją...
zapis na pzu zrobiony, czekam na przydział. obstawiam 25% redukcję i 350 zł na debiucie...
mik0110 / 2010-04-13 12:44 / portfel / Tysiącznik na forum
jakis nerwowy inwestor sypnął PeKaCem 1150szt KREC-a więc wpadł mi do pugilareska(4.44) Gdybym wiedział ustawiłbym sie jeszcze nizej...:)
beefsan nie zawodzi... (Big i Ciułacz mieli rację)
HB- ta na razie nie spełnia oczekiwań, troszke ja podciągnęli pod prąd (jak wszystko stało albo spadało) a teraz sie obsuwa znowu. Może w perspektywie 2-3 lat troszke urośnie... a jak nie to będzie w plecyki...:)
mik0110 / 2010-04-12 12:24 / portfel / Tysiącznik na forum
pod tragiczne widomosci złozyłem dziś pare zleceń ale poza jednym na razie sie nie zrealizowały....
zastanawiałem się nad "perłą" i dzisiejszym debiutantem z nc ale wyglada mi jakby dotychczasowi właściciele chcieli ubrać dawców kapitału, więc sie na razie wstrzymam i popatrzę...
mik0110 / 2010-04-09 22:20 / portfel / Tysiącznik na forum
witajcie,
nie zagladalem bo nie wiedziałem, że mam komentowany portfel. nie mam pojęcia jak to się stało..:)
co do Twojej uwagi Ciułaczu, to rzeczywiście sporo u mnie spólek ale poza dwoma pomyłkami (ate-kupiona na kilka godzin po 4 zł w celu szybkiej przycinki paru procent a nastepnie zapomniana... i asekobs kupiony pod Twoim wpływem Ciułaczu pomyłkowo zamiast asekose...). Papierki moje kupuję za wolną kaskę i zamierzam potrzymać min 2-3 lata dokupując czasami coś ciekawego...
dziś wpadło mi troszkę kormajka i dokupiłem IQP - to chyba moi faworyci ostatnich tygodni...
przytrzymuje troche kaski na pzu. jak cena bedzie bliska 300zł to chyba przypakuje się speqlacyjnie za całośc na 1-2 sesje. Jak bedzie drożej to kupie na long tylko to co przydzieli min. Grad...
pozdrowka
Ciułacz / 2010-04-10 00:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mike witaj !
Co do PZU to na dwoje babka wr.... ja kupię jedną działkę ministra Grada abym kiedyś nie żałował. (choć ja po faktach nie żałuję) i zostawie na dłużej.Od kilku miesięcy praktycznie przestałem spekulować i zostawiam to trendowi ( do czasu następnej recesji).
Doszedłem do wniosku że bardziej muszę pilnować z czego żyję i co mi przynosi wieksze dochody.Nawet do pracy przestałem zabierać laptopa, bo pokusa jest wielka, zarknąć na chwilę, itd.

nie wiedziałem, że mam komentowany portfel

Jak mamy portfel publiczny to od czasu do czasu ktoś zagladnie
Pozdrawiam
pietroo / 2010-04-09 13:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mi też się podoba ten portfelik :)
pozdrawiam
Ciułacz / 2010-04-09 13:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mike witaj !
Widzę że tu nie zaglądasz , a ładny portfelik masz !
Spora ilośćspółek , ale jak nie grasz na DT tylko będziesz trzymał co najmniej kilka miesiecy to nie musisz znać notowań na pamięć.
Ciułacz / 2010-04-05 00:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mike !
Te Świeta to nie tylko sympol przebaczania, ale też odradzanie sie, ( zmartwychstanie), albo z pogańskich czasów, poświecenie jajek , czyli powsanie nowego życia.
Idąc w tym duchu to Ci życze nowych sił witalnych w życiu osobistym jak i zawodowo-biznesowych.
3 4 5 6 7 8
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy