Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2011-09-27 21:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
12. min.W jednej z najefektowniejszych akcji Realu w tym meczu, Ricardo Carvalho bardzo sprawnie zawiązał sznurowadła.

fajny komentarz z meczu Real - Ajax
pietroo / 2011-09-27 21:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam wieczorem

po całym dniu pracy warto deczko odpocząć przed kompem.....
wróciłem właśnie do domu z zakupów... ledwo zyję
LM się zaczyna :))

co u was słychać?

pozdrawiam
Kambodza / 2011-09-27 20:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja się żegnam już dzisiaj bo jutro full pracy. Odkąd weszliśmy na GPW to audyt goni audyt i trzeba wszystko mieć przygotowane na tip top:)

Dobrej nocki życzę i może ktoś z nas zostanie milionerem:)
dodge / 2011-09-27 20:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobranoc Darku. Życzę milionów jutro z rana pod poduchą :)

Pozdr.
dodge / 2011-09-27 20:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mając 42 bańki można z pewnością trafić szóstkę. Ale czy jako tą jedną jedyną ...? Tej pewności już nie ma.
Kambodza / 2011-09-27 20:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokładnie, jakby sisę jeszcze ktoś władował to w plecy a i wkład własny trza mieć:)
mari40 / 2011-09-27 20:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam wieczorkiem :)
u mnie totek też wyjątkowo puszczony ostatni raz grałam jakieś 2 lata temu i mam nadzieję,że nie wygram tych 50mln to byłaby przesada jeden w zupełności mi wystarczy :)
dodge / 2011-09-27 20:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór Mari40

Miłego wieczoru życzę i tej okrągłej "bańki" również.

Pozdr.
mari40 / 2011-09-27 20:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dodge :)
mam nadzieję,że Ty też coś "skubniesz" z pozostałych 49 mln
Powodzonka i również pozdrówki :)
dodge / 2011-09-27 20:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

mam nadzieję,że Ty też coś "skubniesz" z pozostałych 49 mln
Powodzonka i również pozdrówki :)


Coś mogłoby kapnąć do kieszeni :) Dziękuję.
Kambodza / 2011-09-27 20:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Mari:)
Dzisiaj słyszałem słaba historię jaka spotkała chłopaka jak trafił szóstkę i tez bym chciał wygrać 1 mln i by było super także zgadzam się z Tobą MArunia w całej rozciągłości:)
mari40 / 2011-09-27 20:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Cieszę się,że nie jesteś pazerny :)))
najważniejsze żeby się w końcu rynek ustabilizował i wtedy zaczniemy zarabiać
Miłego wieczorku życzę i zmykam sprawdzić córce zadania :)
Kambodza / 2011-09-27 19:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Totek puszczony a w Wa-wie burza:)
dodge / 2011-09-27 20:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O to ta burza ze wschodu. U mnie była z trzy godziny temu. Wszystko by sie zgadzało. Ósemką z palcem w nosie tyle czasu do Wawy, więc burza nie gorsza :)

Totek u mnie też puszczony. Szału w kolekturach nie ma. Kryzys.
Kambodza / 2011-09-27 20:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
myślałem, że w tym roku już burzy nie będzie a tutaj takie zaskoczenie:)

U mnie również brak kolejki a dziewczyny z pracy mówią że stały po nawet 30 minut a w Siedlcach kolejki podobno niesamowite. Brat puszczał dla całej Rodziny to podobno stał długo:) Może od miejsca MAćku zależy albo ubarwiają;)
dodge / 2011-09-27 20:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie wiem, ja przezornie jeszcze wcześniej puściłem, aby nie stać. Ale dzisiaj przechodząc i przejeżdżając dzisiaj tu i tam zerkałem w mieście i zbyt wielkich nie widziałem. Może też od pory dnia i jak piszesz miejsca zależało to.

====

burze wczoraj zapowidane były już jako ostatnie w tym roku. Także następne dopiero na wiosnę 2012 przed Euro.
dodge / 2011-09-27 19:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"99,62% - tyle od szczytu notowań stracił Petrolinvest. Z 1000 zł zainwestowanych na szczycie, zostałoby 3,8 zł. Nawet na litr benzyny by nie wystarczyło :)"

Od Trystero z facebuka
========================

Dobry wieczór

Pozdr.
Kambodza / 2011-09-27 19:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Maćku:)

Wałek dzaiesięcolecia ten Oil.
Tylko ludzi mimo wszystko żal.

Czy ktoś może mi powiedzieć skąd ten wzrost dzisiaj? Tzn czy jest jakis powód czy spekulacyjne odbicie kota?
Pytam ponieważ zamykam miesiąc i totalny brak czasu a teraz już zmęcdzenie takie że zaraz będę spał:)

Miłego wieczorku
dodge / 2011-09-27 19:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dopiero wróciłem do domu i zobaczyłem zakończenie. Nie szukałem przyczyn. Nie wiem więc skąd, ale zerknąłem na wykres S&P przed chwilą. Właśnie doszli do średniej z ostatnich 45 sesji. Poprzednie odbicia na tym się kończyły. My nawet na Wigu nie podjechaliśmy do średniej z ostatnich 20 dni. DAX wyskoczył powyzej 5500, ale i tak swoimi dzisiejszymi wzrostami nie dotarł do 45 sesyjnej.

=========

"(...)Jak widać, nie tylko inwestorzy opuszczają kraje, które znajdują się w centrum europejskiego kryzysu zadłużenia. Liczba Portugalczyków wyjeżdżających z swojego kraju jest najwyższa od czasów upadku reżimu Estado Novo w 1974 roku. W tym samym czasie Grecy masowo emigrują do Australii i USA, zaś migracje Irlandczyków osiągają poziomy nie widziane od końca 19. wieku, gdy Irlandia była jeszcze częścią Wielkiej Brytanii. (...)"


http://tnij.org/nldf
:)
Kambodza / 2011-09-27 20:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Czyli wszyscy uciekają na potęgę tylko zieelnych wysp coraz mniej:)

Ja po sprzedaży CRM nie mam nic oprócz standardowych pakietów:) Tylko EEX rośnie niestety a dzisiaj nawet Dep "odpalił".
O EEx pisze niestety bo chciałem kupić taniej ale spadki jeszcze będą
dodge / 2011-09-27 20:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dania najmądrzejsza, bo przewidziała to i wali schengen :)
kwiatek... / 2011-09-27 18:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
2011-09-27 18:07
Petrolinvest chce wyemitować do 40 mln akcji


NWZA Petrolinvestu zdecydowało o warunkowym podwyższeniu kapitału zakładowego spółki o nie więcej niż 400 mln zł, poprzez emisję do 40 mln akcji serii D.

Celem warunkowego podwyższenia kapitału jest przyznanie praw do objęcia akcji serii D posiadaczom warrantów subskrypcyjnych. Dotychczasowi akcjonariusze spółki są w całości pozbawieni prawa poboru warrantów subskrypcyjnych oraz akcji serii D.

Myślę ze 2,00pln za papier możemy zobaczyć bardzo szybko:)
kwiatek... / 2011-09-27 15:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Widzieliście Goa jak ostatnio ładnie urosła?
griffin / 2011-09-27 13:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem wszystkim :o)
Jeżeli następna hossa będzie jeszcze bardziej wybiórcza to pozostaje chyba tylko W20 + jakieś 10 innych spółek do handlowania ;oP
Odkupiłem mój tosterowy typ. Małą ilość bo płynność tam niestety kiepska.
Zieloności życzę.
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-09-27 12:26
Ehhh fuck zly jestem na demolenie byloby juz 100% zysku w 4 dni :/
CIERPLIWY GRACZ / 2011-09-27 11:13 / portfel / Tysiącznik na forum
czesc
pozdro dla wytrwałych.........zysków zycze
Kambodza / 2011-09-27 10:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Się wysoko otworzyło i boje się kupić. CRM sprzedany a dzisiaj to strach:)
Ged / 2011-09-27 11:04 / Tysiącznik na forum
cześć :-)

ja też ostatnio zalatany jestem i tylko obserwuję stragan
chciałem wziąć 1000 szt kgh po 129, w piątek ale ręka mi zadrżała :)
pietroo / 2011-09-27 11:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
6 tys bys miał, ale wierzę, że przy takich kwotach ręka drży
Kambodza / 2011-09-27 11:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Gedziu:)

to Ty konkretnie szalejesz:) ja tam wczoraj kupiłem 200 szt. CRM, sprzedałem i 100 ziko do przodu i tyle:)
a Ty mi mówisz o kwocie ponad 100k a za taką ja sie nie odważę póki co na zakupy:)
Ged / 2011-09-27 11:48 / Tysiącznik na forum
w teorii to bym tak dwa razy obrócił i nie zrobiłem tego
jak się zdecyduję i będzie efekt na pewno się z Wami tym podzielę :)

strasznie szarpie rynek w tych czasach, kwestia dobrej decyzji tylko i aż..
TrentX / 2011-09-27 09:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko :]
na straganie hosanna a w kraju walka kibicow z Donkowa organizacja lub odwrotnie.
Mam jednak wrazenie ze troche przeginaja krzyczac do ministra spraw zagranicznych "zdrajca" , a juz okrzyki w stylu precz z komuna swiadcza o tym ze z historia u niektorych mocno slabo albo mocno sie spozniono jakies dwadziescia pare lat z wyganianiem czerwonych :)


Pomyslnosci na dzien :)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-09-27 10:12
Wiesz przy manifestacjach zawsze byly hasla tego typu. Kwestia jest taka czy Donaldinio zyska na rozglosie w ten sposob czy raczej oberwie po uszach. Ja osobiscie nienawidze Tuskusia oraz Kaczuchy wiec nie wiem na kogo glosowac.
Kambodza / 2011-09-27 10:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
na mniejsze zło Adaś jak zwykle ostatnimi laty:)
TrentX / 2011-09-27 11:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Zwykle glosowalem na lewice , w tym roku pewnosci takiej juz nie mam ,Palikot odpada, wiec powaznie zastanawiam sie nad PJN , chocby dlatego ze cus prawicowego z ciekawymi pomyslami pozbawione nalecialosci wlasciwych prezesowi Jaroslawowi mogloby byc zlotym srodkiem i wybraniem mniejszego zla o ktorym rzecze Kam.
Poza tym wyznaje teorie ze jedna ekipa przy zlobie tylko jedna kadencje , a potem zmiana ;) zeby za bardzo sie nie rozzuchwalila i nie popadla w samouwielbienie co u platformersow widac juz bardzo wyraznie...

Dodatkowo in minus dla rzadzacych poprawka do ustawy o informacji publicznej blokujaca de facto do niej dostep oraz nieudostepnianie przez kancelarie Komorowskiego konstytucjonalistom i znawcom tematu informacji o ekspertyzach innych specjalistow z ktorych korzystal imc Bronislaw(rzekomo pozytywnych) dla ustawy o ograbieniu ludzi ze skladek emerytalnych i zatrzymywaniu ich w ZUS.
dociekliwy / 2011-09-27 11:22 / portfel / Tysiącznik na forum
ograbieniu ludzi
jesli mnie pamiec nie myli to bylo ograbienie ZUS-u
TrentX / 2011-09-27 13:04 / portfel / Tysiącznik na forum
W jakim sensie ZUS czuje sie ograbiony skoro to OFE dostaja mniej skladek , a deponuje sie wirtualna kasiore na kontach w ZUS ?
dociekliwy / 2011-09-27 13:11 / portfel / Tysiącznik na forum
a OFE to nie sa skladki kiedys nalezne ZUS-owi ?
TrentX / 2011-09-27 13:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem ,ze uwazasz iz reforma emerytalna wprowadzajaca filary i OFE okradla ZUS z jego pieniedzy :) a bgrabiacym byly OFE ???
dociekliwy / 2011-09-27 14:01 / portfel / Tysiącznik na forum
mozna tak powiedziec ale ja z pewnoscia nie jestem obiektywny bo sie do OFE nie zapisalem i na moj glupi rozum to zadna z tych 4 reform Buzka nic dobrego nie przyniosla ...
TrentX / 2011-09-27 14:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja tez do tego fanklubu nie naleze czy to chodzi o ZUS czy OFE ale wydaje sie mi ze podzielenie skladki pomiedzy ZUS i OFE przynajmniej czesciowo dywersyfikuje portfel, co za tym idzie swiadczenie powinno byc pewniejsze, a i pieniadz przed lapkami rzadowymi w OFE bezpieczniejszy nizli w ZUS :)
dociekliwy / 2011-09-27 14:29 / portfel / Tysiącznik na forum
a i pieniadz przed lapkami rzadowymi w OFE bezpieczniejszy nizli w ZUS :)
rzad "swoje" i tak zdobedzie np poprzez obligacje dlugoterminowe co i tak obciazy przyszle pokolenia ...
Kambodza / 2011-09-27 11:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Poza tym wyznaje teorie ze jedna ekipa przy zlobie tylko jedna kadencje , a potem zmiana ;)

ja bym sie nawet może i z tym zgodził ale w tak ciężkich czasach postawiłbym na tych samych:) w sensie tzakim że wole nie eksperymentować:) a czy to słusznie czy nie to trzeba by się było zastanowić i czas by pokazał a że musze spadać do pracy to tylko tyle napiszę:)
Kambodza / 2011-09-27 09:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Adam zadzwoń do Berlusca żeby się zajął bunga bunga bo nam EEX odjeżdza:)
pietroo / 2011-09-27 09:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to chyba dobrze :))
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-09-27 10:09
Zle Piotrze niestety, chcemy z Kamem jeszcze troche lyknac (ja bede lykal niezaleznie po ile tuz przed wynikami pod nie same), ale cena jaka mnei interesowala to ponizej 4.50.......obawiam sie ze juz niestety nie dojdzie do czegos takiego.

PS. Darku zostawilem cie na straganie przez godzine i nie pilnowales kursu?
Kambodza / 2011-09-27 10:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Żle Pietruszka i to bardzo:)
My swoje zarobimy a czy za rok czy półtora to obijętne a kupic po taniości to jest okazja i trza ja wykorzystać:)
Ale ja liczę jeszcze na zwałę i tym sie pocieszam:) Kasa skombinowana więc zwałka przydatna:) adaś może dojść, spokojnie, Berlusco czy jakiś inny odwali numer i będziemy mieli -10%:)

Ps. Adaś ja nie pilnuje bo ja pracuję i tylko kukam co jakiś czas a że koniec miesiąca to bardzo rzadko:)
noxik nielogo / 95.160.1.* / 2011-09-27 10:26
haha no tak :)

Wczoraj ktos wystawił 6k z prawej jako straszaka, orientujesz się może czy został on rozebrany? Bo jeśli nie to jest jeszcze szansa na przytrzymanie kursu.
Kambodza / 2011-09-27 10:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie widziałem Adas czy rozebrali więc nnic nie mogę powiedzieć
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-09-27 16:22
Ehh moze to aqua robi zakupy :P
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy