Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2012-11-22 22:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Synhosik jednak uciekł mi. Ustawiony byłem na 5 zł i nic.
NOOVAA / 2012-11-23 11:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Pietro.
Wiesz może gdzie/jak szukać notowań paryskiej CAC?
franek kimonko / 178.183.254.* / 2012-11-23 11:44
może tu ?
http://stooq.pl/notowania/?kat=i1
NOOVAA / 2012-11-23 12:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzieki. Sprawdzę.
pietroo / 2012-11-22 21:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No i co z tym PXM? Ładnie idzie, ale kiedy zakończy? Oto jest pytanie.
doktórka / 31.63.201.* / 2012-11-22 22:16
Witaj pietro,piszesz o PXM .Widzę że masz go w portfelu. Ja mam go rownież jak i pp. Problem w tym że 15 listopada wróciłam do kraju po dłuższej nieobecności i nic nie mogę znależć na temat notowan pp. Na ich stronie też oficjalnie nic nie znalazłam.Jeżeli możesz to napisz na ten temat,a może coś przegapiłam.Piszesz,,idzie ładnie,ale kiedy zakonczy.liczę na korektę i ustawiłam sie na 0,60/61 może coś wpadnie.
pozdrawiam
pietroo / 2012-11-22 22:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj,

Ja także mam i PP, ale na razie brak inforamcji na temat notowań. Także nic nie mogę znaleźć.
Poczekajmy dalej na komunikaty dotyczące terminów:
1/ notowania pp
2/ zapisów na akcje N2

zaglądaj na www spółki oraz GPWinfo

Dokupujesz? Masz zamiar trzymać dłużej?

Pozdrawiam
doktórka / 31.63.201.* / 2012-11-22 23:07
Dokupuję małymi partiami i mam zamiar potrzymać dluzej.Mam tez Budimex w ddobrej cenie- moja ulubiona.I to na tyle budowlanka u mnie.
Piszesz Syntos - kupiłam część po 5,12 ale jezeli sie skorekci to będę starala się dokupić.
pietroo / 2012-11-23 09:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
JA na Synthos się spóźniłem o 1 dzień. Za późno skombinowałem kasę. Teraz znowu poczekam na okazję.
pietroo / 2012-11-18 18:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Legia w ładnym stylu wypunktowała dzisiaj Lecha :)) Urban poukładał grę i dzisiaj warszawska drużyna zdobywa najwięcej bramek w naszej lidze.
giero13 / 2012-11-18 16:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
U Izraelitów wojna i może się poszeżyć na Iran, a oni rosną w niebo...cóż na wojnie zawsze się zarabia więc rosną. Gorzej, że ropa pewnie wywali w kosmos.

Niech rosna giełdy bo kasa będzie mi potrzebna:-P
pietroo / 2012-11-18 17:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dużo wpadło Ci tego Ursusa?
giero13 / 2012-11-18 18:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Skromnie pietroo 300szt. tylko.
pietroo / 2012-11-18 22:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zawsze coś tam jest
giero13 / 2012-11-18 12:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeśli dobrze pamiętam pietroo oczekujesz potomka.
Cóż wczoraj ujrzałem 2 pozytywne testy i jutro zobaczymy czy lekarz potwierdzi;-)
Ślub miałbyć w czerwcu i pewnie będzie szybciej.

Pozdrawiam.
pietroo / 2012-11-18 12:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Noooooooooooooooo super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daj znać jaki będzie wynik wiizyty u lekarza :))
Mój synek rośnie bardzo i coraz mocniej kopie :)) Chyba będzie piłkarzem tak się wierci w brzuszku :))

Pamiętaj, że jesli jesteś szczęliwy w związku nie odkładaj ślubu. Wiele osób mówi, że to papierek, ale ja uważam, ze to coś dużo więcej. To utrwala mocno uczucie i poczucie bezpieczeństwa. Polecam :)

Pozdrawiam
giero13 / 2012-11-18 12:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już obdzwoniłem kilka instytucji aby to wszystko poprzyspieszać. W lutym będzie zimno pewnie, ale to nic.

Ja się cieszę bo już wykazuję od dłuższego czasu rodzicielski instynkt;-)
pietroo / 2012-11-18 12:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja też się nie mogę doczekać swojego potomka. Wczoraj byłem w odiwedzinach u rocdziny i tam biega po domu dwóch budrysów. Widać, że w tym domu panuje szczęscie :)

Trzymam kciuki, aby wszystko się udało.
pietroo / 2012-11-16 09:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Giero kupileś? Chyba Ci wpadł, bo spadł rano 3%
giero13 / 2012-11-16 15:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ursus wpadł po 3,30zł więc nieźle.

PSW szaleje miałem dokupić i nie zdążyłem, ale troche tego mam i niech rośnie na 5zł;-D
pietroo / 2012-11-18 12:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć,

A jakoś mam przec zucie, że Ursus jeszcze spadnie. Wtedy kupię. Licze na 2.80 zł.
PSW niech szaleje, ale 5 zł.... Byłoby miło, ale aż tak pięknie to pewnie nigdy nie będzie :)) 1 - 1.20 zł byłoby super :)
Nie wiem czy kiedy koleiwek było więcje na nim jak 2 zł?
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-16 10:57
Witam
Ursus był dziś nawet 5% poniżej. Ka sprzedalem z zyskiem teraz muszę ustawić się. jak sadzicie ze zachowa się kurs pod tą emisję ??
pietroo / 2012-11-16 15:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

co sprzedałeś z zyskiem? bo ucieło
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-16 20:52
poszedł z łądnym zyskiem teraz czekam na odpowiednią cenę na wejście.Tylko ciężko mi rozgdyść jak to bedzie z tą emisją :/
pietroo / 2012-11-16 22:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wielkie gratki :)
ja czekam na 2.80 zł
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-16 23:04
A czemu taki poziom? tak sobie obstawiasz czy masz jakies przeslanki ze na tyle spadnie ?
nowe akcje wycenione na 2 zł a PP wiadomo po ile będą ??
pietroo / 2012-11-18 12:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


A czemu taki poziom? tak sobie obstawiasz czy masz jakies przeslanki ze na tyle spadnie ?
nowe akcje wycenione na 2 zł a PP wiadomo po ile będą ??

mono rósł, szybko będzie spadał, przed tymi PP mogą być niezłe jazdy w obie strony, taki poziom mnie interesuje, jeśli spadnie do tego poziomu kupię kapkę
giero13 / 2012-11-16 07:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ustawiłem się pod Ursusa trochę poniżej ceny wczorajszego zamknięcia.

Pozdr
pietroo / 2012-11-16 08:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A ja zastanawaim się na Synthosem. Jakby jeszcze troszkę niżej spadł....
pietroo / 2012-11-14 22:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oglądacie to pośmiewisko? Widać ogromną różnicę klas.
mik0110 nl / 89.67.146.* / 2012-11-14 22:35
cześć Pietroo,
oglądam -słabo to wygląda... ale jak ma wyglądać jak gramy z połfinalistą MS...
pietroo / 2012-11-14 22:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Mik
pietroo / 2012-11-14 22:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale cieszę się, że z takimi tuzami gramy, to lepsze niż gra ze słabeuszami, uczyć się trzeba od najlepszych
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-15 00:01
hej

no niby lepiej z takimi grać ale własnie trzeba cos z tego wynieść. Nie ma sie co czarować przecież nie bedziemy mieć super reprezentacji jeszcze przez kupę lat. Na rozgrywkach zawsze bedzie mecz o honor a nie wygraną i takie tam inne. naszym wszystkiego brakuje. Moje zdanie moze czarnowidz ale realista :P
pietroo / 2012-11-15 07:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zgadzam się z Tobą. Ale widzę światłeko w tunelu. Fornalik ma przynajmniej pomysł na grę. Smudzie tego nawet brakowało. Chciał załatwić wszystko krzykiem i przekleństwami.
pietroo / 2012-11-13 22:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A co myślicie o Biotku? Tu jest gorzej, tu żadne wyniki nie grają roli. Może spekulanci siąda na dobre na ten papier?
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-15 00:03
mam taka nadzieje bo mam go po 0,11 i chce juz kase zwolnic z niego :)
kazumi / 2012-11-12 23:17 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie
EEX
Ktoś wtajemniczony może przybliżyć co się na nim dzieje

nie jestem wtajemniczony i nie wiem dokładnie co tam się dzieje..spółkę znam tylko z częstych wpisów o niej na tym forum w pewnym okresie, ale coś napiszę ogólnie..
myślę, że spółka swoim budzącym zainteresowanie i innowacyjnym profilem działalności operacyjnej oraz przechodząc tak ciekawą drogę giełdową (z NC do indeksu sWIG80) zyskała splendor wśród inwestorów oraz dostała od nich bardzo duży kredyt zaufania..świadczy o tym wysoka wartość wskaźnika C/WK, który wynosi obecnie prawie 5..wskaźnik ten jest dalej tak wysoki mimo około 50 % przeceny od szczytów ustanowionych w tym roku..można stwierdzić, że oprócz inwestorów wierzących w świetlaną przyszłość spółki w pewnym momencie wsiedli spekulanci, którzy mocno przesadzili i zupełnie oderwali wartość spółki od jej fundamentów..ale ta przecena może też świadczyć o czymś innym, a mianowicie, że spółka nie spełnia mocno wygórowanych oczekiwań jej akcjonariuszy..
na giełdzie są obecnie spółki, które mają równie wysoki lub nawet wyższy wskaźnik C/WK..nie jesteśmy obecnie w takim miejscu cyklu koniunktury giełdowej, aby uznać tak wysoką wartość tego wskaźnika za coś pospolitego..niektóre ze spółek o wysokiej wartości C/WK wziął pod lupę Pakiet..podrzucam link:
http://www.parkiet.com/artykul/32,1290623-Bierzemy-pod-lupe-wyniki-finansowe-wysoko-wycenianych-spolek.html
nie sposób nie zgodzić się z autorem i jego stwierdzeniem, iż spółki nie zaczną spadać z dnia na dzień tylko dlatego że są drogie..jeśli takie spółki będą spełniać pokładane w nich nadzieje poprzez w miarę regularną poprawę wyników finansowych dalej będą chętni aby zapłacić za nie wysoką cenę..jeśli jednak spółka zacznie zawodzić to różnica między realną wartością spółki a jej wyceną giełdową może zacząć razić po oczach inwestorów a urealnienie kapitalizacji firmy może akcjonariuszy mocno zaboleć..toteż inwestując w drogie firmy należy bardzo dobrze zapoznać się z jej fundamentami i mieć przekonanie o znaczącym rozwoju w przyszłości..
Pozdrawiam
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-13 22:14
Dziękuję za opisanie sprawy trochę rozswietliło pogląd ;)
pietroo / 2012-11-13 22:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj,

I tak jest, ze od dawna obserwuję ten papier i boje się w niego wejść, ale nie spodziewałem się, że jest tak nisko.
Chyba nic go nie uchroni przed spadkiem poniżej 10 zł. A kiedy się zatrzyma?

Pozdrawiam
pietroo / 2012-11-12 19:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Moje typy na ten tydzień:
Energopol
Calatrava,
PXM
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-12 13:19
Witam
TAk patrze na EEX i widać ze błysk jego sławy coś opada od pewnego czasu. Nie siedzę na papierku ale dawno go nie obserwowałem. Ktoś wtajemniczony może przybliżyć co się na nim dzieje
pietroo / 2012-11-12 19:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

tyle urósł, to z czego spadać
jeszcze urośnie i to mocno, tylko musi przyjść na nim porządny obrót
Ciułacz / 2012-11-12 01:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cytuję za redakcją:
W zestawieniu jest również wysoko:
Pietroo – spółka Krezus (KZS) – wzrost o 13,24%. Ten inwestor giełdowy ma na koncie już 2 finały w naszym konkursie. Pietroo otrzymuje tytuł: Finalista gry: „Najlepsze spółki tygodnia”.
Od siebie dodam że też tak myślałem : Gratki
pietroo / 2012-11-12 21:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wielkie dzięki Ciułaczu :))
Niespodziewałem się tego.
Ciułacz / 2012-11-10 13:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo witaj !
Jeszcze pogoda dopisuje to Ty pewnie na budowie i dobrze bo jak człowiek jest młody to ma nie spożyte ilości energii i gdzieś to musi skanalizować, a budowa własnego domu to nie tylko inwestycja i tyranie, ale to dzieło artystyczne.
Poniżej pytałeś :
a Ty w jakim mieszkasz domu? dużym?

Powierzchnia mieszkalna mojego lokum to pewnie bedzie mniejsza od twojego ; 170 m kw. do tego dochodzą pomieszczenia gospodarcze na 50m . Nie bedę wymieniał co i jak jest zbudowane ale Ci powiem że jest na miarę moich potrzeb i nie na wyrost, zresztą sam 14 lat temu to projektowałem i miałem bezpośredni nadzór nad wykonawstwem bo w owym czasie miałem licencję kontraktora generalnego.
Pozdrawiam
pietroo / 2012-11-11 18:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj,

Byłem na budowie i jestem coraz bardziej szczęsliwy. Zaczyan to przypominać dom :)) Wcześniej były same fundamenty. Mogę na tą chwilę powiedzieć, że najgorsze to zacząć i przejść przez papierologię i pozwolenia.
Mój dom projektowała moja żona razem z architektem. Ja tylko akceptowałem i wyrażałem swoją opnię ")))
W projekt włożyliśmy nasze marzenia, serce i porady bliskich, którzy już przez to przeszli :)

Jak dobrze będzie to za rok na Święta Bożego Narodzenia się wprowadzimy we trójke.

Pozdrawiam
Ciułacz / 2012-11-12 01:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiadasz :
Jak dobrze będzie to za rok na Święta Bożego Narodzenia się wprowadzimy we trójke.

Tak trzymaj !
Pozdrawiam
pietroo / 2012-11-12 20:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam nadzieję, że się uda. To wszystko zależy od zimy, jeśli nie będzie ostra to może się i uda :))
Syn fika w brzuszku żony :)) Ona uwielbia to uczucie :))
giero13 / 2012-11-12 20:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powodzenia pietroo w budowie, cierpliowści i jak najmniej przeszkód.

Pozdrawiam.
pietroo / 2012-11-12 20:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj miałem małe przejście z Elektrownią na załaczenie licznika, ale jak odbyłem rozmowę telefoniczną z dyrektorem oddziału, to za pół godziny liczniczek miałem założony :))) Myślał, że to stare czasy i można olewać klientów. Jak go postraszyłem, że zadzwonię do jego przełożonego i nagrywam naszą rozmowę telefoniczną, wszystko dało się załatwić.

Ogólnie na razie jestem zadowolony. Robota idzie, a i pogoda ma być super. Cieszę się.
A Ty jesteś już za tym etapem? Mieszkasz w domu?
giero13 / 2012-11-12 20:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mieszam obecnie w mieszkaniu 2 lata temu kredyt miałem...
Mam u siebie na wsi stary dom do remontu, ale z pewnych powodów zacznę kapitalkę tak może za 2 lata.
Od 3 lat w mieście mieszkam i duszę się tu okropnie, na szczęście pracę mam w 90% na wsi:-)


Pozdrawiam.
pietroo / 2012-11-12 21:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak tam w pracy>? Zadowolony jesteś?
giero13 / 2012-11-12 22:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Początki pietroo jeszcze dużo znaków zapytania bo to i większa firma inne systemy ludzie itp...

Jednak dziś jeździłem z osobą pracującą tam od 9 lat ja w branży działam trochę ponad 3lata. Po dzisiejszym dniu wiem dlaczego chcieli mnie ściągnąć...To ja na terenie tej osoby i u jej klientów zmusiłem ludzi to zapisania tego co mówię i jakie roziązania im proponuję...lasce było trochę głupio, ale musi się chyba douczyć. Robiłem to jednak tak aby było delikatnie i bezboleśnie w końcu będziemy w jednej drużynie.

Myślę, że trochę tu zdziałam dobrego, ale czas jest potrzebny, grunt, że atmosfera super:-)
pietroo / 2012-11-09 18:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Idę dzisiaj na nowego Bonda. Jestem fanem tej serii. Ciekawy jestem nowego filmu :))
pk889 / 82.197.47.* / 2012-11-10 10:34
mam pytanie, jestem skołowany, kupiłem kov pod wyniki i mam dylemat co dalej , trzymać, czy wywalić z małą stratą, jaka jest twoja opinia ?
pietroo / 2012-11-11 18:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie obserwuję tego papierka. Jakoś wszystkie firmy, które zajmują się poszukiwaniem ropy słabo przędą. Petrol to tylko spekuła, a KOV jest dla mocno cerpliwych.
wielki teor / 89.69.2.* / 2012-11-10 21:18
ja miałem i wywaliłem z 2 groszami zarobku, uważam ze puki co nie urośnie i czekam na niższe kwoty na nim.
marek m / 2012-11-09 19:55 / portfel / Bywalec forum
Witaj.Film zaliczyłem. Po licznych pochlebnych recenzjach, moje oczekiwania odnośnie 007 wzrosły. Mam jednak pewien niedosyt. Moim zdaniem za mało Bonda w Bondzie, żonie film się podobał. Ciekaw jestem Twojej opinii
pietroo / 2012-11-11 18:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć,

Film także odhaczyłem. Obejrzałem po kilka razy wszystkie odcinki Bonda i w tym zauważyłem pewne odniesienia do pierwszych odcinków z Connerym. Dawno biuro szefa, które zostało pokazane na koniec filmu, sekretarka Moneypenny, Aston Martin... To wszystko nawiązuje do starych odcinków i tego mi brakowało w poprzednich. Craig nie bardzo pasuje do tej roli, nie jestem jego fanem. Ma zbyt mało luzu w sobie i ciętych ripost.
Poza tym jest kilka trików, które sa naciągane.
Ogólnie film niezły, ale do starych odcinków wiele mu brakuje.
Mimo wszystko warto obejrzeć.

Pozdrawiam
giero13 / 2012-11-12 20:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Też byłem w zeszłym tygodniu i zawidłem się...
Ostatnia część Batmana na jakiej byłem o wiele lepsza i super wrażenia po niej miałem.

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy