Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2011-09-21 22:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

0
2011-09-21 20:44:58 dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [3]
K*u*r*w*a

http://www.youtube.com/watch?v=HKJEGTxoa9Q&feature=player_embedded



świetny motyw :) uwielbiam :)
dodge / 2011-09-21 22:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Rynki w stanach po informacji, że jutro Komorowski ma otwierać dzień notowań ichnym dzwoneczkiem na NYSE, zanurkowały w dół, w szybkim tempie tracąc w stosunku do wczorajszego dnia. S&P500 zaliczył prawie trzyprocentowy spadek.

Dobranoc
Kamil B nl / 0.0.0.* / 2011-09-21 22:01
nowy wpis z bloga pana Szczepanika:

Pewien stary mędrzec miał syna, który nie chciał wychodzić z domu, ponieważ miał kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Lękał się zatem, że ludzie będą się z niego naśmiewać. Ojciec tłumaczył mu, że nie należy nigdy słuchać tego, co mówią inni, i postanowił mu to udowodnić.

- Jutro – powiedział – pójdziesz ze mną na bazar!

Opuścili dom wczesnym rankiem; stary mędrzec na grzbiecie osła, a syn pieszo u jego boku.

Kiedy przybyli na miejsce, tamtejsi kupcy nie mogli powstrzymać się od szemrania:

- Spójrzcie na tego człowieka, litości nie ma! Wypoczywa na grzbiecie osła, a swemu biednemu synowi karze iść pieszo.

Mędrzec powiedział do syna:

- Dobrze słyszałeś? Jutro znów przyjdziesz ze mną na bazar.

Następnego dnia mędrzec i jego syn postąpili odwrotnie: chłopiec usiadł na grzbiecie osła, a starzec szedł u jego boku. Przy wejściu na plac targowy byli już ci sami kupcy.

- Spójrzcie na to niewychowane dziecko – mówili - Siedzi spokojnie na grzbiecie osła, gdy jego stary ojciec musi wlec się w pyle drogi. Podobny widok - cóż to za nieszczęście!

- Dobrze słyszałeś? - zapytał ojciec syna - Jutro znów przyjdziesz ze mną na bazar.

Trzeciego dnia wyruszyli pieszo, ciągnąc osła za sobą na postronku.

- Spójrzcie na tych dwóch idiotów - drwili kupcy - Idą pieszo, jakby nie wiedzieli, że osły są po to, żeby na nich jeździć.

- Dobrze słyszałeś? - zapytał mędrzec - Jutro znów przyjdziesz ze mną na bazar.

Czwartego dnia, kiedy opuszczali dom, obydwaj siedzieli na grzbiecie osła.

Kupcy przy wejściu na plac dali upust swojemu oburzeniu:

- Co za wstyd! Spójrzcie na tych dwóch! Nie mają żadnej litości dla tego biednego zwierzęcia!

Piątego dnia przyszli na targowisko, niosąc osła na swych barkach.

Kupcy skwitowali to wybuchem śmiechu:

- Spójrzcie na tych dwóch głupców, którzy niosą osła, zamiast go dosiadać!

Mędrzec podsumował to wszystko takim wnioskiem:

- Drogi synu, jak słyszałeś, cokolwiek w życiu zrobisz, ludzie zawsze będą mieli ci coś do zarzucenia. Dlatego nie wolno przejmować się ich zdaniem: rób to, co wydaje ci się słuszne, i idź swoją własną drogą.

Na kanwie bajki perskiej. Michael Piquemal „Bajki filozoficzne” z serii Cała Polska czyta dzieciom.

A co na rynku? Gubernatorzy finansowych hierarchii kontynuują niszczenie ludzi, którzy wpadają w coraz gorszą sytuacje finansową w poszczególnych krajach Europy i USA. Tak się dzieje, kiedy pozwala się ekonomistom kontynuować robienie tego, co chcą. Kiedy nie biorą pod uwagę tego, co się może wydarzyć jutro. Na razie działają na zasadzie, gdy walczymy z szalejącym ogniem nie martwimy się o zniszczenia spowodowane przez wodę. Czas pokaże co będzie dalej.
CIERPLIWY GRACZ / 2011-09-22 08:33 / portfel / Tysiącznik na forum
bardzo ładna opowieść.......jeżeli takie książki pisze sie dla dzieci to może kiedyś coś z tego bedzie.......

powitania
dzisiaj sobie posiedze na straganie z Wami....
kwiatek... / 2011-09-21 22:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kamil trzymasz jakieś kwity?
dodge / 2011-09-21 21:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Stopy w stanach bez zmian. Fed co miał powiedzieć - powiedział. Wystarczy. S&P500 już minus 1,33
kazumi / 2011-09-21 21:26 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
. Fed co miał powiedzieć - powiedział.

21.09. Waszyngton (PAP/Bloomberg) - Amerykańska Rezerwa Federalna podjęła decyzję o pozostawieniu bez zmian głównej stopy procentowej. Fed sprzeda obligacje warte 400 mld USD, zainwestuje zyski w papiery o dłuższym terminie zapadalności - poinformował Fed po zakończeniu środowego posiedzenia.

Główna stopa procentowa funduszy federalnych nadal wynosi więc 0 do 0,25 proc.

Ankietowani przez agencję Bloomberg ekonomiści spodziewali się pozostawienia stopy procentowej na niezmienionym poziomie.

Fed powtórzył deklarację z sierpniowego posiedzenia o zamiarze pozostawienia stóp procentowych na obecnym "wyjątkowo niskim" poziomie przynajmniej do połowy 2013 roku. Stopy na obecnym, rekordowo niskim poziomie są od grudnia 2008 roku.

Fed oświadczył, że zamierza do czerwca 2012 roku sprzedać obligacje o terminie zapadalności 3 lat lub mniejszym, warte 400 mld dolarów, i zainwestować zyski w obligacje o terminie zapadalności od 6 lat do 30 lat.

Celem tego działania jest "wywarcie presji na spadek długoterminowych stóp procentach oraz stworzenie bardziej akomodacyjnych warunków finansowych" - napisano w oświadczeniu Fed.

W gospodarce amerykańskiej powinno być widoczne "pewne przyspieszenie" w kolejnych kwartałach, chociaż wciąż istnieje również znaczne ryzyko dalszego pogorszenia się perspektywy gospodarczej - ocenił fed.

"Istnieje znaczne ryzyko pogorszenia się perspektywy gospodarczej, w tym dalsze napięcia na rynkach finansowych" - napisano w oświadczeniu.

Inflacja w USA wyhamowała w porównaniu z początkiem roku - ocenił Fed.

Kolejne posiedzenie Fed w sprawie stóp procentowych odbędzie się 1-2 listopada 2011 roku. (PAP)
--------
o!
dodge / 2011-09-21 21:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak to mówią „operację twist" czas zacząć :)


Fed oświadczył, że zamierza do czerwca 2012 roku sprzedać obligacje o terminie zapadalności 3 lat lub mniejszym, warte
400 mld dolarów, i zainwestować zyski w obligacje o terminie zapadalności od 6 lat do 30 lat.
kazumi / 2011-09-21 21:14 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
tak apropo Meliksona
co powiecie na taką pierwszą jedenastkę na EURO:
Wojciech Szczęsny - Sebastian Boenisch, Damien Perquis, Eugen Polanski, Manuel Arboleda - Ludovic Obraniak, Ivo Pękalski, Maor Melikson, Roger Guerreiro - Emmanuel Olisadebe, Robert Acquafresca

wprawdzie jeszcze nie wszyscy z wyżej wymienionych są przekonani do gry w reprezentacji Polski, ale jak prezes pojedzie i ładnie poprosi to myślę że da się zrobić i już się nie będą dłużej zastanawiać..do EURO coraz bliżej więc czas tyka, trzeba działać..
Pozdrawiam
dodge / 2011-09-21 21:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak to dzisiaj rzekł Niedziałka: jestem już wyluzowany, jak polityka monetarna USA. Wszystko mi jedno.
dodge / 2011-09-21 21:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
... i przepraszam Kaz za moje złe maniery. Witaj serdecznie kumplu. Co u Ciebie? Zdrówko dopisuje? Wszystko ok?
kazumi / 2011-09-21 21:31 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dodinio
Ty, ale Jaga dostała znów (pierwszy mam na myśli LE) łomot od jakiś leszczy co ja nigdy o nich nie słyszałem jak żyję :-(
U mnie jakoś leci - jak w życiu raz lepiej raz gorzej..sam wiesz..a u Ciebie ?
pozdrawiam serdecznie
dodge / 2011-09-21 21:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No już mi przeszło, a że dzisiaj i tak lekko p******. chodziłem, to nie wytrzymałem i po trzeciej bramce ubrałem dres, buciory, słuchawki na uszy, trzasnąłem drzwiami i wyleciałem jak z procy. Dałem sobie dzisiaj wycisk, ale teraz lżej. Ja też nie słyszałem o nich. Nawet nie wiem gdzie to jest jak Boga kocham. Wstyd. Chyba za stary już jestem na takie emocje. Spróbuję mniej emocjonalnie podchodzić do ich wybryków, bo wyglada na to, że cześciej będą sie zdarzać.

U mnie po japońsku - więc wiesz już jak. Panna moja młoda 20 zastrzyków przyjęła w przeciągu 10 dni. Paciorkowiec sie przypałętał, więc walczymy z gnojem, co by serca czy stawów nie zaatakował - wsza jedna. Moja mała bohaterka jest wielka mimo, że ciagle płacze w zabiegowym - "tatusiu, nie ciem ziaściku". Poza tym pobobnie jak i u Ciebie - jak w życiu, raz lepiej, raz gorzej.

Pozdr.
kazumi / 2011-09-21 21:48 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Spróbuję mniej emocjonalnie podchodzić do ich wybryków
tak zrób, bo szkoda nerwów..choć takie rzeczy się zdarzają dość często że zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej przegrywają w pucharach krajowych z drużynami nieznanymi nie tylko w Polsce - często też słychać o takich rzeczach w najsilniejszych ligach..
życzenia dużo zdrowia dla Ciebie i Twoich najbliższych przesyłam :-)
dodge / 2011-09-21 21:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

życzenia dużo zdrowia dla Ciebie i Twoich najbliższych przesyłam :-)


Dziękuję Kaz. I Tobie również tego samego życzę. Pozdrawiam i zmykam życząc dobrej nocy.
kazumi / 2011-09-21 21:54 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki Dodinio. Dobrej nocy. 3m się.
dodge / 2011-09-21 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:) Zapomniałem wspomnieć, że Rasiak ma zacząć treningi z Jagą hehehe. To sie porobiło ... jak pragnę zdrowia ... Choć ponoć lepszy rydz jak nic ... :)))))

Dobranoc
kazumi / 2011-09-21 22:07 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Rasiak ma zacząć treningi z Jagą
hehehe.

a to niezłe jaja hehe
ciekawe co z tego wyjdzie :-)))
pozdr
kwiatek... / 2011-09-21 21:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mój ulubiony kawałek z Misia:)

http://www.youtube.com/watch?v=fBfQgcLvg-c&feature=related
dodge / 2011-09-21 20:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
K*u*r*w*a

http://www.youtube.com/watch?v=HKJEGTxoa9Q&feature=player_embedded
kwiatek... / 2011-09-21 21:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dodge stare ale fajne:)
dodge / 2011-09-21 21:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj dedykowane pewnej grupie nierobów.
kwiatek... / 2011-09-21 21:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=wzV-ouF4y8M
melina:)
kwiatek... / 2011-09-21 20:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Fajna stronka:)
http://www.newconnector.pl/event/2011/09/21/table/
tomtay / 2011-09-21 20:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przepraszam za wielość wpisów, ale forum się zważyło
pietroo / 2011-09-21 19:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co się nie da nic napisać.. :(
pietroo / 2011-09-21 19:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-09-21 13:29:57 dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [0]
Piecia - o której jest mecz Barcelony?



22 :) Późno, ale warto :))
pietroo / 2011-09-21 19:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-09-21 13:29:57 dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [0]
Piecia - o której jest mecz Barcelony?



22 :)) Późno, ale warto :))
tomtay / 2011-09-21 18:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Korona Kielce przegrała w Wejherowie z III-ligowym Gryfem i odpadła z rozgrywek Pucharu Polski!
- można? można :))
tomtay / 2011-09-21 18:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Korona Kielce przegrała w Wejherowie 0:1 z III-ligowym Gryfem i odpadła z rozgrywek Pucharu Polski!
- można? można :))
kwiatek... / 2011-09-21 20:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe ile chłopaki z Kielc mają do podziału?
kwiatek... / 2011-09-21 20:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pewnie na zakładach była konkret kaska do wzięcia?
tomtay / 2011-09-21 18:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W 1/16 finału Pucharu Polski Korona Kielce przegrała w Wejherowie 0:1 z III-ligowym Gryfem i odpadła z rozgrywek!
- można? można :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy