Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
tomtay / 2011-09-21 18:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W 1/16 finału Pucharu Polski! Lider T-Mobile Ekstraklasy, zespół Korony Kielce przegrał w Wejherowie 0:1 z III-ligowym Gryfem i odpadł z rozgrywek!
- można? można :))
kwiatek... / 2011-09-21 15:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ładne wymiany na agromie Piotrek:)
dodge / 2011-09-21 14:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wszystkim życzę miłego popołudnia i wieczoru.

Pozdrawiam.
tomtay / 2011-09-21 18:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Korona Kielce przegrała w Wejherowie 0:1 z III-ligowym Gryfem i odpadła z rozgrywek Pucharu Polski!
- można? można :))
dodge / 2011-09-21 20:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Tom. Prawdziwy z Ciebie dobry kumpel i nie dobijasz infem o Jadze


http://www.youtube.com/watch?v=HKJEGTxoa9Q&feature=player_embedded
dodge / 2011-09-21 14:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wczoraj wspominałem o średniej z ostatnich dwudziestu sesji w kontekście Wigusia. Muszę powiedzieć, że Wiguś zachował się wczoraj dojrzale :) i ledwie musnął górnym knotem wspomnianą średnią jakby chcąc powiedzieć: "Sprawdzę na DAXie co się święci" ..., a DAX tym czasem wczoraj znalazł się powyżej swojej średniej z dwudziestu sesji i to by było na tyle ... - Niemcy walczą tym razem o to naturalne wsparcie, aby nie zanurzyć sie ponownie poniżej tej średniej. Wiguś spokojnie zaś czeka na dalszy rozwój wydarzeń :)
dodge / 2011-09-21 13:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No to żeśmy na Euro podjechali na przystanek 4,42. Obstawiam atak na 4,60, a po jego pokonaniu droga otwarta będzie na 4,80. Szaleństwo, ale to już było :). Możliwa interwencja BGK prawdopodobnie jedynie może opóźnić ten scenariusz. Czy tak się stanie i Euro będzie wyżej? Jak sądzicie?
dodge / 2011-09-21 13:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piecia - o której jest mecz Barcelony?
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-09-21 12:06
Ehh Dobra mam wrazenie ze EEX odlatuje czyli nici z shopingu ponizej 4.50
pietroo / 2011-09-21 12:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nabrałeś odpowiednią porcję do worka?
Kambodza / 2011-09-21 12:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
spokojnie Adaś, spokojnie:) Włochy padną to dokupimy:)
pietroo / 2011-09-21 12:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
po 3 zł :)
pietroo / 2011-09-21 12:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja odkupię Borka po 10 gr :))
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-09-21 13:09
hyhyhy ale Kamus tobie chodzi i grecje czy wlochy ;] Ja wlasnie nei jestem zapakowany tak jakbym chcial. Ale przed wynikami wale ile wlezie do wora o ile bedzie w miare stabilna sytuacja na rynkach. Popatrzylem w hostorie transakcji i biora chetnie pakiety po 5k z prawej (jakis tydzien temu tak bylo) od tamtej pory nikt nie wystawia takiej ilosci a chetni by sie znalezli.
pietroo / 2011-09-21 13:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jaką masz średnią?
Noxik nielogo / 0.0.0.* / 2011-09-21 13:59
hmmmmm nie powiem ci dokladnie bo nie pamietam. Ale 8k kupowalem po ok 4zl potem 5k po 4.80 2k po 6.10 i z 2k po 5.30

Ale ot jest bardzo pogladowe
dodge / 2011-09-21 11:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Tegoroczne lato nie tylko rozczarowało swoją pogodą, ale przyniosło również znaczne spadki na giełdowych parkietach. Szczególnie w sierpniu doszło do prawdziwego pogromu inwestorów, którzy w większości zaskoczeni zostali dynamiką zniżek indeksów giełdowych. Miniony tydzień przyniósł tak wyczekiwane uspokojenie sytuacji połączone ze wzrostami cen akcji, ale długoterminowe oznaki słabej giełdowej koniunktury pozostały.(...)"

GF, 12.09.2011 r.

http://tnij.org/nh71
dodge / 2011-09-21 11:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kwiatku ...,

Zwróciłeś uwagę na pakietówki na IDMie? Podrzucam link do artykułu.

http://tnij.org/nh7o
dodge / 2011-09-21 09:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Melikson mówi "tak" polskiej reprezentacji.
pietroo / 2011-09-21 09:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
dodge / 2011-09-21 11:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek - on ma matkę Polkę i w kieszeni polski paszport, więc wg wszelkich prawideł i sztuki prawniczej jest również polskim obywatelem. To obiektywne spojrzenie. Moje zdanie na temat robienia zbiorowiska z całego świata, aby nazywać to potem polską reprezentacją to już inna para kaloszy.
Ged / 2011-09-21 11:17 / Tysiącznik na forum
Dodge, ale to chyba rutyna już powoli jest? mam na myśli wielonarodowe reprezentacje. świata nie zmienimy.

polska nie jest może "tyglem narodów" ale jak oglądałem jednym okiem np. ostatnie mecze siatkówki, to w reprezentacji włoch wiele było obco brzmiących nazwisk.

komentarz o Oświęcimiu jest dla mnie głęboko poniżej poziomu podłogi, więc w polemikę nie wchodzę.
dodge / 2011-09-21 11:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ged

Mnie interesują jedynie kwestie sportowe o pod tym kątem patrzę na to co robi Smuda. Zdaje sobie sprawę z tego, że taki jest trend w piłce obecnie. Niemcy są tu przykładem, tylko, że oni mają po cześci pewien przywilej, bo kilku naturalizowanych piłkarzy wychowali. Wydać się to może głupie, ale mi to poprostu nie podoba się, aby w ten sposób tworzyć coś z niczego, bo nie ma co się czarować: polska piłka i myśl szkoleniowa leży i kwiczy. Chciałbym, aby PZPN sporą część kasy jaką wydaje zainwestował wraz z władzami samorządowymi w bazy szkoleniowe dla dzieci, ściągał trenerów z zagranicy dla młodzieży i młodych naszych trenerów wysyłał na szkolenia do Hiszpanii, Portugalii czy innych bardziej rozwiniętych piłarsko krajów. Kiedyś wymusili pogrrzewaną murawę i oświetlenie. Wydawało się to nie do przeskoczenia. Teraz proponowałbym, aby zastanowiono się nad obowiązkowym posiadaniem bazy treningowej z odpowiednią iloscią boisk wielowymiarowych i mniejszych i promowaniem klubów wprowadzających do drużyn seniorskich juniorów. My poprostu marnujemy talenty. W tak dużym kraju nie ma siły - są talenty - tylko cały ten mechnizm nie działa. W związku z tym na siłe szuka sie piłkarzy z polskimi korzeniami wychowanymi poza granicami naszego kraju.

O Oświęcimiu Piotrek przesadził. Nie będe jednak również wchodził w polemikę z tym co napisał.
Ged / 2011-09-21 11:49 / Tysiącznik na forum
w 100% zgadzam się z tym, co napisałeś - to podejście kompleksowe, fundamentalne można by rzec :) i tak się to powinno zadziać.

jak patrzę na poczynania pzpn, czy choćby naszych polityków - per analogia w ich działaniach, to przełomu bym się w polsce nie spodziewał. chyba nie będziemy w stanie rozpędzić towarzystwa związkowców od piłki i zrestrukturyzować systemu.

prędzej raczej zdarzy się to, że jakiś klub (może ale niekoniecznie - szkółka Barcelony), ułoży taki system kształcenia młodzieży i trenerów, o jakim piszesz i czerpiąc z tego profity dla siebie, przy okazji wyprodukuje kilku reprezentantów Polski. co zdarzy się pewnie za 5-10 lat, tak na oko.

problem jest też w mentalności naszych sportowców - w większości starają się do pierwszego kontraktu, większej - niewspółmiernie jak na nasze warunki - kasy i tego jak ją przehulać. są nieliczne wyjątki, gdzie umiejętności idą w parze z rozsądkiem ale nie od dziś wiadomo, że Polska bramkarzami stoi.

na dziś biorę to co jest - tzn. jeśli na różne sposoby poskładamy jakąś reprezentację, którą da się oglądać, to wrócę do kibicowania drużynie narodowej.
ostatni mecz na jakim byłem to polska-niemcy 0:1, a emocje pamiętam przy okazji srebrnego medalu na olimpiadzie w 92r.
w tej chwili reprezentacji nie oglądam - w porównaniu z premiership, którą widzę w tv regularnie, po prostu nie da się tej degrengoladzie kibicować.
dodge / 2011-09-21 12:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja mam nadzieję, że szkółka Barcelony będzie kamykiem, który wymusi działania klubów, skoro PZPN kładzie lage na to wszystko. Barcelona swoją szkółką sprawi, że i Polonia i Legia będą czuły się pokrzywdzoe. Młode dzieciaki będą prowadzane przeoz rodziców do szkółki Barcelony. To Legia i Polonia będą płaciły teraz, aby móc mieć w swoich drużynach adeptów ze szkoły Barcy, którzy wychowywali się na warszawskich i podwarszawskich ulicach. Może wymusi to jakieś działania obu klubów i tym samym ruszy turbina w całym kraju ... Marzyć można :)

Pozdr.
tomtay / 2011-09-21 09:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Kaśka ma niesamowity głos

nic z tego nie będzie, bo biskup mi zabronił oglądania tego programu, ale to kategorycznie, kategorycznie proszę ja Ciebie i profilaktycznie w ogole nie odpalam telewizora, a jak widzę, że gra to dąsam się na niego jak ratlerek mej ciotki, gdy chciała go ubrać przed wyjściem na dwór w wełniany kubraczek w kratkę :)
dodge / 2011-09-21 09:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Odpuści w konfesjonale. Ona w drużynie Nergala nie jest - to jakiś plusik .... Chyba :)
dodge / 2011-09-21 09:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pod przykrywką zielonych obce siły nie chcą, aby Polska bogaciła się na swoich bogactwach naturalnych. Oby ten twór jak najszybciej upadł. Terroryzm w białych kołnierzykach. Sikorski nie powienien mieć kaca moralnego po ostatniej publikacji tego co powiedział, żeNiemcy to koń trojański Rosji w UE. Który to z zielonych, który był w rządzie federalnym pracuje teraz dla ruskich?

http://tnij.org/nh57
pietroo / 2011-09-21 09:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ktoś kupił przed chwilą 2 mln akcji Borka
tomtay / 2011-09-21 11:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i już :)
dodge / 2011-09-21 08:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A w Hiszpanii banki nie znalazły nabywców. Szacuje się, że rząd aby nie wywołać paniki przez upadek banków będzie musiał wydac na ich przejęcie około 50 mld euro. Tym czasem "w połowie sierpnia kraj znalazł się na skraju przepaści i był bardzo bliski wystąpienia do Brukseli o ratunek przed bankructwem". Ale w koło jest wesoło i zielono :)

http://tnij.org/nh5z
pietroo / 2011-09-21 08:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no to tam dzisiaj będzie zmycie głów:

http://wybory.wp.pl/title,Kulisy-spontanicznej-wizyty-Tuska-prowokacja-dziennikarska,wid,13808995,wiadomosc.html?ticaid=1d100
dodge / 2011-09-21 09:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hehehe pełen spontan :))))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy