Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
mari40 / 2011-09-13 09:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam :)
dzień zapowiada się zielono muszę przyznać,że mam już dośc tej huśtawki z kolorami :)
Miłego dzionka życzę
aqua vitae / 2011-09-13 09:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
cześć Mari
pozdrawiam:)
Kambodza / 2011-09-13 09:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Mari:)

Pogoda super i to daje energię bo na giełdy ostatnio to nie mozna zbytnio liczyć:)

Pozdrówka
dodge / 2011-09-13 08:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj Barcelona - Milan
pietroo / 2011-09-13 08:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
także chciałem to napisać :))
mam nadzieję na dobry mecz, Ibra podobno nie będzie grać, tak samo jak Robinho
pietroo / 2011-09-13 08:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Maciek
dodge / 2011-09-13 09:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek :)

słyszałem, że Ibra nie zagra.

Pozdr.
smooth / 2011-09-13 08:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam,

To sobie zobaczcie:

http://www.youtube.com/watch?v=zic0GIKfdB4&feature=player_embedded#!
dodge / 2011-09-13 09:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Widziałem to już kiedyś :) Facet jest jak wyrocznia :) A poważnie - od jakiegos czasu myśle podobnie. Unia nie przetrwa. Runie najpierw ostatni element jaki powstał integracji - czyli unia walutowa, a jak ona padnie, runie cały moloch europejski. Efekt domina sprowadzi nas ponownie do państw narodowościowych. Najgorsze jest to, że ludzie nie ufając politykom, których będą wiązać z unią będą popierać skrajnie prawicowe organizacje i ugrupowania propagujace nacjonalizm. Europa stanie sie gorącym kotłem. Skorzysta na tym na pewno Rosja i Niemcy. Historia zatoczy koło.
Kambodza / 2011-09-13 09:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
własnie oglądam.
Taka prawda, dobrze mówi a tam sami durnie.

Nie lubie go tylko za to jak się wypowiedział min o Polakach
Kambodza / 2011-09-13 08:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Czyżby kolejny raz się potwierdziło że piątek i poniedziałek spadek a wtorek i chyba środa do góry:)
dodge / 2011-09-13 08:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Być może Darku :) Pamiętaj, że w tych obecnych "okolicznościach przyrody" to jak żąglowaniem gorącymi kartoflami :)
Kambodza / 2011-09-13 08:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wiem MAćku dlatego staram sie nie trzymać akcji dłużej niż 2 dni:)
pietroo / 2011-09-13 08:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sfrajerzyłem się z Borkiem, liczyłem, że wróci na 0.60 :(
Kambodza / 2011-09-13 08:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Karku go wali na doliny
griffin / 2011-09-13 08:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem wszystkim :o)
Ale mnie wczoraj na oil'u zrobili ;o)
Ustawiłem się grzecznie z rana na dolnych widłach (4,43) Potem panika, stopy komuś puściły do 4,45 i znowu ktoś nie wytrzymał i walnął od razu za widły. A po równoważeniu zaczęli od 4,44. No i suma sumarum zlecenie kupna się nie zrealizowało :o(
Pozdrawiam wszystkich i powodzenia życzę :o)
Kambodza / 2011-09-13 08:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka:)
to faktycznie pechowoa już byś parę groszy zarobku miał na szybko.

Pozdrówka
pietroo nl / 91.94.84.* / 2011-09-13 08:14
witam Was serdecznie

po takiej sesji jak wczoraj to się niedobrze robi, powiem Wam, że nawet nie zaglądałem do notowań, wystarczyło posłuchać TV
udanego dnia życzę
Aharon Eszel / 2011-09-13 08:20
Cześć, witajcie.

Udanej sesji życzę.
Kambodza / 2011-09-13 08:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
dodge / 2011-09-13 07:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

"Oficjalnie nasze państwo pożyczyło 790,7 mld zł. Ale zobowiązania samego ZUS to 2,07 bln zł. Pieniędzy nie ma, zostały wydane na emerytury. W sumie na obywatela przypada 80 tys. zł długu, a nie – jak wylicza rząd – 20 tys. zł. Dług ten spłacać będą przyszłe pokolenia (...)"

źródło tutaj:

http://tnij.org/nef1

====================

Miłego dnia
Kambodza / 2011-09-13 08:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Maćku:) Witam Wszystkich:)

To piękne info z rana, my to nigdy niczego sie nie dowiemy bo wszystko ukrywają.

Futki na lekkim minusie ale dolec się osłabia do PLN-a więc dzisiaj możę byc ładny dzień i nie tylko dzięki pogodzie:)

Miego dzionka
dodge / 2011-09-13 08:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kto ty jesteś? - Polak mały. Jaki dług twój? ... 80 tys. zł :)
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-09-13 00:30
Hmmm usaje na zielono
dodge / 2011-09-12 23:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"(...)interwencja Banku Szwajcarii wywolala euforie wsrod "frankowcow". Frankowcy jak to frankowcy uwierza we wszystko co media podadza i tak jak cieszyli sie z kredytu z frankiem po 2.30 tak teraz sie ciesza ze "najgorsze minelo".

Nic bardziej mylnego, akcja Banku Szwajcarii wrecz bardziej zaszkodzi niz pomoze. Pomoze jedynie doraznie tak jak "pomogla" pomoc dla Grecji. Takie interwencje to jedynie kupno czasu. Greckie obligacje dzis chodza po 20% co oznacza ze jest to juz 100% bankrut zapewne przed koncem tego roku. Caly plan pomocowy (ktory wywolal taka euforie na gieldach) okazal sie gowno warty.

Tak samo bedzie z interwencja Banku Szwajcarii. Co trzeba miec na uwadze. Po pierwsze wbrew temu co sie pisze nie jest to stale zwiazanie kursu EURCHF na poziomie 1.20 ! Ogloszono jedynie ze 1.20 bedzie bronione za wszelka cene.(...)

źródło tutaj:

http://spekulant.blox.pl/2011/09/Sytuacja-kredytobiorcy-w-CHF.html

===================

"Złoto tak jak i np akcje sa w dosyc solidnej konsolidacji wkrotce czeka nas duzy ruch, akcje dojrzewaja do kolejnego gwaltownego ruchu w dol po odreagowaniu ktore trwa juz niemal miesiac. Z kolei zloto szykuje ruch na ok 200$ z tym ze niewiadomo w ktora strone.

Smiem jednak podejrzewac ze moze byc to wyjscie dolem, dlaczego ? dlatego:

Jak widac mamy tu mocno czytelny kanal wzrostowy i w obecnej chwili "jak w morde strzelil" pasuje nam ponowne zejscie na dolne wsparcie kanalu. Ponatdo zasieg z konsolidacyjnego trojkata pokrywa sie wlasnie z poziomem dolnego kanalu (1580-1600$) wiec uwazam ze sa duze szanse na wybicie dolem. (...)"

źrdóło tutaj:

http://spekulant.blox.pl/2011/09/Sytuacja-na-zlocie.html

================

Spokojnej nocy
dodge / 2011-09-12 23:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"W zeszłym tygodniu jeden z komisarzy UE zaproponował niekonwencjonalną karę dla państw łamiących zasady dyscypliny budżetowej. Zasugerował on, by opuścić do połowy masztu flagi tych krajów przy budynkach unijnych instytucji. Powyższy pomysł przyjął się jak na razie wyłącznie na rynkach giełdowych, gdzie bowiem nie spojrzeć, widać opuszczone do połowy masztu flagi, co jak głoszą arkana analizy technicznej zwiastuje kontynuację trendu - spadkowego trendu. (...)"

źródło: na-plus.blogspot.com

całość analizy technicznej indeksów największych wierzycieli Grecji tutaj:

http://tnij.org/ned4
amelian / 2011-09-12 23:01 / portfel / Tysiączniczka na forum
http://akson.sgh.waw.pl/~kpiech/text/2003-sgh-argentyna.pdf

do poduszki dla przypomnienia jak to kiedyś było w Argentynie...

Dobrej nocy
dodge / 2011-09-12 22:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelciu

Ode mnie również dostałaś plusika. Oczywiscie drażniłem się z Tobą tam niżej. Wybacz :) Przeczytałem i zgadzam się z większością postawionych tam tez. Kiedyś czytałem podobny elementarz. Nie pamietam w której książce. Od siebie do tego co napisałaś dodam to, że jak się to przeczyta to najgorsze jest to, że jak nikt Ci o tych zasadach nie przypomni to o nich zapomnisz i dobrze będzie jak jeszcze choc raz na nie kiedyś przez przypadek trafisz. Dzięki Tobie trafiam na nie trzeci raz w przeciągu ostatnich 5 lat. Dziękuję za poświęcenie czasu.

Pozdr.
kazumi / 2011-09-12 22:38 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Ode mnie również dostałaś plusika.
ode mnie 3 i szacun za poświęcony czas i trud, aby uświadamiać inwestorską brać w tajnikach gry giełdowej by nie popełniali pewnych błędów i nie dali się ,,ograć" przez rynek :-))
dobrej nocy życzę
dodge / 2011-09-12 22:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobranoc Kaz
amelian / 2011-09-12 22:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
Nie ma sprawy :) dla siebie tego nie pisałam przecież ;) podejście że książki som gupie i anale som gupie dalekie ode mnie o lata świetlne bo bez porządnych fundamentów nie ma efektywnej praktyki i czasem mimo że się nie zgadzamy z konkretnymi opiniami i czy teoriami warto pochylić się nad nimi i dostrzec że inni myślą inaczej ;)
Kambodza / 2011-09-12 22:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Palikot u Lisa:)
dodge / 2011-09-12 22:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lis też tak samo "objektywny" jak ta panienka z popzredniego tygodnia na Info TV?
Kambodza / 2011-09-12 22:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
troche lepiej bo tamta to była mega kpiąca sobie z niego i taka uważająca się bardzo nad niego
dodge / 2011-09-12 22:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No ale tak ostro nie krytykuj jej, bo z tego co pamiętam to Cię kręciła ta panna "))))))
Kambodza / 2011-09-12 22:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, a to się zgadza ładniutka była naprawdę i taka wredota trochę:) ale jak na codzień taka to nic jej nie pomoże;)
dodge / 2011-09-12 22:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

ale jak na codzień taka to nic jej nie pomoże;)


O to prawda. Uroda przeminie, a jędza jędzą zostanie :)
Kambodza / 2011-09-12 23:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ano:)
kazumi / 2011-09-12 22:11 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
W takiej euforii inwestorzy nie chcę słuchać rozsądnych ostrzeżeń doradców czy analityków.
a to dobre :-)))
a reszta to taki tam książkowy ,,bełkot" :-) najlepiej przetestować na własnej skórze ,,działanie" giełdy na posiadany portfel i psychikę.. ale przeczytałem, dziękuję bo się napracowałaś Amelko :-)
Witam i pozdrawiam
Pooh nl / 178.181.201.* / 2011-09-12 22:34
Siemka. Fajne, tylko skad w czasie hossy wytrzasnac rozsadnych doradcow ostrzegajacych przed ryzykiem? ;)
To zazwyczaj jest jeden chorek.
Pzdr. Q
amelian / 2011-09-12 22:46 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Kubuś :)))
skad w czasie hossy wytrzasnac rozsadnych doradcow ostrzegajacych
przed ryzykiem? ;)

odkąd obserwuję rynek zauważyłam brak środka właśnie - ci co przeżyli bessę i łzy po niedawnych stratach jeszcze nie obeschły przegapią całą masę okazji podczas nowej hosanny, z kolei drudzy wychowani na hossie nie będą widzieć oznak zbliżającej się bessy...jak to wytłumaczyć? zastanawiam się ciągle bo że emocjami to fakt, tylko to za mało dla mnie...

Pozdrawiam serdecznie
amelian / 2011-09-12 22:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
hej Kaz :)))
Miło Cię widzieć :)
najlepiej przetestować na własnej skórze
,,działanie" giełdy na posiadany portfel i psychikę..

zdecydowanie :) dodam - po tym wyciągnąć wnioski i nie powielać błędów...co nie jest wcale takie proste ;)
kazumi / 2011-09-12 22:26 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Amelko..mnie również miło Cię widzieć :-))
po tym wyciągnąć wnioski i nie powielać błędów

100 % się zgadzam :-)
dodge / 2011-09-12 22:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kaz

Pozdr.
Kambodza / 2011-09-12 22:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja nie czytałem ale jak słysze o słuchaniu anali to od razu mam odruch wym....:)
Kaz i miałeś rację co do Borka. Karko zrobił ze spółki to co zrobił ale to jest jego gra i ciekawe do ilu uwali bo wg mnie to on uwala.

Witka Kaz:)
kazumi / 2011-09-12 22:32 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Chłopcy
Kaz i miałeś rację co do Borka.

wyzbyłem się wszystkich akcji, jak pisałem na forum, w zeszłym tygodniu..jak widać przynajmniej nie w samym dołku :-) trend spadkowy obowiązuje na spółce, słabość było widać bardzo dużą w związku z tym uznałem że nie ma się co dłużej pałować..jak będzie dalej to zobaczymy
pozdr
Kambodza / 2011-09-12 22:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to gratki Kaz:) dobry ruch a że czasy nie pewne to i z wejściem się nie ma co śpieszyć bo raczej będzie jeszcze goręcej
kazumi / 2011-09-12 22:41 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
to gratki Kaz:)
w zasadzie to nie ma czego bo oddałem z pokaźną stratą..ale taka gra
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy