Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2012-10-28 10:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
POLIMEX-MOSTOSTAL SA Zarejestrowanie akcji w KDPW

26.10. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 103/2012

Zarząd Polimex-Mostostal S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czackiego 15/17 zawiadamia, iż otrzymał informację o podjęciu w dniu 26 października 2012 r. przez Zarząd Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. Uchwały Nr 800/12.
Po rozpatrzeniu wniosku Emitenta , Zarząd Depozytu postanowił oznaczyć kodem PLMSTSD00118, z zastrzeżeniem ust.2 zarejestrować w dniu 31 października 2012 r. w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych 521.154.076 ( pięćset dwadzieścia jeden milionów sto pięćdziesiąt cztery tysiące siedemdziesiąt sześć) jednostkowych praw poboru akcji zwykłych na okaziciela serii N2, o wartości nominalnej 0,04 zł ( cztery grosze) każda, emitowanych na podstawie Uchwały Nr 5 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Polimex-Mostostal S.A. z dnia 15 października 2012 r.
pietroo / 2012-10-27 22:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://mkaczmarczyk.blox.pl/2012/10/Rosyjscy-nafciarze-na-warszawskiej-gieldzie.html

ciekawy jestem co myślicie o takiej spólce? czy to znowu mżonki takie jak Petrol? ma jeden plus oni cos wydobywają
pietroo / 2012-10-27 22:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
fajne zdjęcia:

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/0,88971.html?bo=1

uwielbiam porównania, kiedyś i dzisiaj
pietroo / 2012-10-26 18:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Boniek prezesem PZPN!! No to teraz przeczyści zarząd :))
dodge / 2012-10-26 21:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrze

Przeczyścił. Skład inny. Czy lepszy - to się okaże za rok, dwa. Na razie wszyscy szczęśliwi, a faktycznie przecież jeszcze nic ani Boniek ani nowy zarząd nie osiągnęli. Sceptyczny jestem. Za dużo tego huraoptymizmu i podniecenia w mediach.
pietroo / 2012-10-27 20:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Maciek

a ja myślę, że będzie inaczej, lepiej :)) zresztą gorzej juz być nie mogło
Boniek wprowadzi powiew świeżości i innego spojrzenia na problemy piłki w naszym kraju

jesteśmy na 54 bodajże miejscu na świecie, zobaczymy jak będzie za cztery lata

pozdrawiam

p.s. Jaga ładnie zagrała w Poznaniu, gratulacje za zwycięstwo
dodge / 2012-10-27 22:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek


p.s. Jaga ładnie zagrała w Poznaniu, gratulacje za zwycięstwo


Zagrała faktycznie ładnie. Oczy przecierałem ze zdumienia. Raz grają chłam, by tydzień później zagrać koncertowo. Gdyby tak punktowali jeszcze w domu byłoby przepięknie. Kto by pomyślał, że Jaga będzie drużyną, która do tej pory nie przegrała meczu na wyjeździe.



Boniek wprowadzi powiew świeżości i innego spojrzenia na problemy piłki w naszym kraju


Istotne, aby zmieniło się przekonanie w regionach co do funkcjonowania związku. Co z tego, że będzie Boniek i nowy zarząd, kiedy w regionach będą nadal rządziły leśne ludki. Jeśli coś się nie będzie podobać szybko poparcie Bońka w związku stopnieje.
pietroo / 2012-10-28 00:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A ja wierzę, że będzie lepiej. Jestem optymistą i chcę dać im szansę.
pietroo / 2012-10-24 21:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No, no, no Lewy strzelił :)) Nie spodziewałem sie.
pietroo / 2012-10-24 20:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No ciekawe czy Borussia da radę Realowi. Chciałbym, aby wygrali.
pietroo / 2012-10-22 09:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Noxiku dobierasz dalej Demolen? Korekci się cały czas.
tomtay / 2012-10-20 21:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietrucha zacznij korzystać z opcji SL. Jeżeli walor żre kilka dni z rzędu ustaw gdziekolwiek powyżej ceny zakupu i albo podnoś albo zostaw walor samemu sobie i chroń kapitał. Bo jeżeli walor robi Ci procent zysku, a nie decydujesz się na realizację, to przynajmniej SL nie dopuszczaj do kilkunastu czy kilkudziesięcioprocentowych strat :))
pietroo / 2012-10-20 21:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ok. Dziękuję za radę.
Ostatnio mam więcej czasu na siedzenie przed kompem i pilnuję tematu.

Jedynie przegapiłem to z PXM.
dodge / 2012-10-19 19:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam serdecznie. Ja z góry chciałbym Was przeprosić, że na bieżąco nie odpisuję na Wasze zapytania. Czytam jednak zaległości z tygodnia tam gdzie się wpisuję i staram się odpowiadać. Pozdrawiam serdecznie i weekendu udanego życzę. Pogoda powinna dopisać.

=============


Dzisiaj albo już wczoraj czyli 15 października miałem I rocznicę ślubu... Czas leci :)))


Gratuluję Wam. Piękny prezent sobie wyszykowaliście na rocznicę. Tym większe gratulację Piotrku. Zdrowia całej trójce życzę.

=============



BPM zasięg 8zł. Mój scenariusz z ORGR ma dużą szansę sie spełnić. Maciek, wskoczyłeś?


Irku - uważam podobnie po tym co zobaczyłem dzisiaj, ale obstawiłem innego konia wcześniej i ugrzęzłem z nim (PXM). W następnym tygodniu można podejrzewać, że będzie powrót do linii szyi i się rozstrzygnie czy dojdzie do pełnej formacji czy kurs będzie poruszał się horyzontalnie. Ja skłaniałbym się ku pierwszej wersji.

=============

Komentując najważniejsze wydarzenie piłkarskie tej jesieni będę odmienny od ogólnie panującego optymizmu po remisie. Ja byłem zły. Anglia jest najbardziej przereklamowaną reprezentacją na świecie. Swój mit silnej drużyny opiera na historii. Z tak średnio obecnie grającą drużyną Polacy przy takiej grze jaką zaprezentowali powinni ogolić Angoli u siebie, jeśli myślimy poważnie o awansie na MŚ. Śmiem twierdzić, że poza San Marino to u siebie łatwiejszego przeciwnika już mieć nie będziemy.

Pozdrawiam Was

P.S.


Zmieniłeś opis przy nicku. Co się stało z Jagą?


Piotruś - poprosiłem Redakcję o likwidację opisu. Jaga pozostaje w sercu i nadal - jak lata wcześniejsze - kibicuje jej i chodzę na mecze. Tamten dopisek był poproszony przeze mnie z powodu rocznicy jaką Jaga wtedy obchodziła. Od tamtej pory minęło już dwa lata. Następnym razem poproszę ponownie Redakcję o podobny opis na stulecie Jagi :)
pietroo / 2012-10-20 20:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Maciek :)


Gratuluję Wam. Piękny prezent sobie wyszykowaliście na rocznicę. Tym większe gratulację Piotrku. Zdrowia całej trójce życzę.


dziękujemy :))


i ugrzęzłem z nim (PXM). W następnym tygodniu można podejrzewać, że będzie powrót do linii szyi i się rozstrzygnie czy dojdzie do pełnej formacji czy kurs będzie poruszał się horyzontalnie. Ja skłaniałbym się ku pierwszej wersji.


ja też się w niego wsadziłem, wyglądał ładnie na początku tygodnia, teraz to nei wiem co o nim sądzić, oby to nie było wsadenie się na kilka lat


Komentując najważniejsze wydarzenie piłkarskie tej jesieni będę odmienny od ogólnie panującego optymizmu po remisie. Ja byłem zły.


Ja jestem w ogóle zadowolony, że tak zagrali. Piszę to z pełną odpowiedzialnością, może Fornalik poukłada ten nasz piłkarski grajdoł, widać że ma pomysł i odwagę, aby cos zmienić, a to liczy nie tylko chęci.
Trzymam dalej kciuki za takich piłkarzy jak Krychowiak, Milik czy ten na W.... Ale zapomniałem nazwiska. Im się chce biegać i grać. Nie robią łaski, jak kilku zblazowanych naszych "gwiazdorach".

Dzisiaj Jaga remis z Wisłą. Ładnie. A Wisła stacza się na dno tabeli.

Pozdrowienia
amelian nl / 89.72.114.* / 2012-10-19 19:48
Hej, miło Was widzieć :)

Czas szybko leci Piter im starsi jesteśmy tym szybciej niestety...aczkolwiek jest to normalna kolej rzeczy i ja się tym nie zamarwtiam, ba nawet nie zamierzam ;)Z okzaji rocznicy gratuluję - znająct Twoje podejście do zycia będziecie razem i szczęśliwi dalej :)

Ja obecnie nie gram ale coś się tam przymierzam ale bez pośpiechu - jutro giełdy nie zamykają ;) mój Szef powrócił do korków po 4 miesiacach i z powodzeniem w środę na wzrosty na tepsie przyciął niezły zysk popołudniem ;)

A co do Unicredito to mam w obserwowanych i przymierzałam się nieraz, co zniechęca to obrót marny, w moim mniemaniu papierek doskaonały na "nieprzymusowy long" we Włoszech na każdym kroku masz placówkę i to dalej się rozwija,a za rozwojem i wycena pójdzie.

Co do gry na giełdzie neneralnie - teraz jak mam kontakt z najzamożniejszą grupą Klientów to dostrzegam jak ludzie na giełdzie potracili, jak są nieufni, mają dość, no ale na miejsce jednego czeka kolejnych dziesięciu młdych wilków. Plus - zaczełam ogarniac umysłwo rynki ogłóem, nie tylko nasz grajdołek ;)

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego weekendu :)))
pietroo / 2012-10-20 20:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Amelko :)

Fajnie, że jesteś :))
Dziękuję za gratulacje.

Pozdrawiam

P.S. Pisalem do Ciebie.
dodge / 2012-10-19 19:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Słońce

Ależ niespodzianka. Miło Cię widzieć.

Pozdrawiam
amelian nl / 89.72.114.* / 2012-10-19 20:13
Hej Maciuś ;)

Ależ niespodzianka. Miło Cię widzieć.

hehe o starych Znajomych się nie zapomina ;)

I wzajemnie :)))

Buziaczki posyłam

Apropos słońca - pogoda jest przewspaniała ostatnio - brak mi słów ;)
dodge / 2012-10-19 20:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Apropos słońca - pogoda jest przewspaniała ostatnio - brak mi słów ;)


Takie słońce grzać może cały rok. Byle upałów nie było :)))
Noxik nielogo / 178.235.148.* / 2012-10-19 20:16
Amelości wróciła! Siemasz kocie kope lat, może Maciek jakieś spotkanie w Sfinxie ogarnie jak za starych dobrych czasów!
dodge / 2012-10-19 20:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Amelości wróciła! Siemasz kocie kope lat, może Maciek jakieś spotkanie w Sfinxie ogarnie jak za starych dobrych czasów!


Masz na myśli Adaś zapewne Piotrka. Ja ostatnio gościnnie w Sfinkxie zasiadałem w Malcie poznańskiej :) W Wawie nie organizowałem popijawy, bo i daleko od mojego domu i ta warszawska knajpa i ta poznańska tym bardziej. Wasze spotkania w Wawie chyba Piecia nakręcał.

P.S. Nic się nie stało, hej Adaś nic się nie stało :)
amelian nl / 89.72.114.* / 2012-10-19 21:26

Siemasz kocie kope lat

no nie tak parę, nie popdaajmy w przesadyzm ;)
Wasze spotkania w Wawie chyba Piecia nakręcał.

różnie to bywało ważne że spotkania zacne były ;) zapraszamy i Ciebie o ile do następnego dojdzie ;)

P.S. Nic się nie stało, hej Adaś nic się nie stało :)

przy piątku to się wszystko mięsza ;)))
pietroo / 2012-10-18 16:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Uuuuuuuuu Bioton urósł. Czyżby znowu spekuła nachapała się po 6 gr i próbuje opychać wyżej?
amigo2nl / 83.7.147.* / 2012-10-18 17:31
a co pisałem-;)
pietroo / 2012-10-18 18:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no to ciekawe czy przeskoczy 10 gr
TrentX / 2012-10-18 02:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko :) kompromitacji nie bylo grali ladnie :)zremisowali ale wiecejz gry dla naszych :)

Poza tym dokupilem TP - sy na tapnieciu jutro dorzuce do porrtfolio :P
pietroo / 2012-10-18 08:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

oglądałęm tylko II połowę, spóxniłem się do domu przez korki, ale ogólnie mogę powiedzieć, że grali dużo lepiej niż za Smudy

co do TPSA to nie siedziałęm wczoraj przy kompie i przegapiłem tąpnięcie
TrentX / 2012-10-18 09:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Mozliwe ze jesli CIe interesuje to jeszcze zdazysz :) bo napewno bedzie hustawka =]
pietroo / 2012-10-18 10:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Będę obserwować
pietroo / 2012-10-17 20:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
2012-10-16 17:17:26 smooth [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [4]
BPM zasięg 8zł. Mój scenariusz z ORGR ma dużą szansę sie spełnić.


wziałem dzisiaj 300 szt
pietroo / 2012-10-16 22:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Irek widzę, że kupiłeś Unicredit. Dzisiaj wygenerował sygnał zakupu. Zakup po oględzinach kresek czy pod jakieś info?
smooth / 2012-10-17 09:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Co to za sygnał?

Pisałem niedawno że mi się podoba technicznie , w Europie nastroje się polepszają a to ma dobry wpływ na włoski bank.
pietroo / 2012-10-17 11:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.czasnazysk.pl/wykres/ucg
smooth / 2012-10-17 11:58 / portfel / Tysiącznik na forum
ahh.. zawsze o tym zapominam a to dobre wspomagające narzędzie...
smooth / 2012-10-17 09:36 / portfel / Tysiącznik na forum
w sensie na jego kurs
pietroo / 2012-10-16 20:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To co się dzieje na Narodowym to żenada. I kto to zawinił? Przecież za organizację odpowiada PZPN.

Dobrze, ze nie poszedłem na mecz.
pietroo / 2012-10-16 19:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Polska - Anglia 1-2

Mój typ. Zimno i leje, ciekawe czy im zamkną dach. Kibice napewno dopiszą, a czy nasi piłkarze spełnia oczekiwania....? Wątpię.
tomtay / 2012-10-16 20:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
POL-ENG 0-2 :/
amigo2nl / 83.7.162.* / 2012-10-16 21:09
bozia uratowała przed kompromitacja-;)))
pietroo / 2012-10-16 22:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


bozia uratowała przed kompromitacja-;)))


bardzo dobra puenta :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy