Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2011-09-12 09:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kwiatku łoja IDM-a że hej. Że ja nie sprzedałem:)
Kambodza / 2011-09-12 09:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale jazda:)
Ged / 2011-09-12 09:01 / Tysiącznik na forum
cześć wszystkim,

jak widzę takie minusy, to aż strach kupować.. chyba poczekam :)
Kambodza / 2011-09-12 09:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Ged:)

ja też czekam bo strach coś brać:) lepiej wziąć na dt wyżej niż za wysoko:)
Kambodza / 2011-09-12 08:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Czyli tak jak ostatnio mamy piątek i poniedziałek spadki a od jutra 2 dni wzrostu?:) Zobaczymy czy tak się będą bawić:)

Miłego dzionka:)
Kambodza / 2011-09-12 08:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ps. Gratki dla Maćka, wiadomo za co:)

Ps.2 Pogoń Siedlce się dowedziałem, że gra w drugiej lidze:)
Niestety jest sprawa tego typu że dobry bramkarz siedzi na ławie a słabszy gra bo jest synem prezesa.
Na każdym meczu kibice krzyczą "zmiencie bramkarza" jednak często bez żadnego skutku. I jak nasza rodzima piłka ma być wysoko jak tyko znajomości się liczą
dodge / 2011-09-12 08:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Darek, Witajcie

Dziekuję :) Co do rodzinnego interesu w klubie ... Znam to. W Jadze, kiedy jeszszcze w III lidze była też był synek prezesa, który grał w linii obrony. Ile pomyj za swoje interwencje wylano mu na głowę to trudno byłoby zliczyć. Ale konsekwentnie trafiał do składu. Stare czasy. Było, minęło. Teraz za to każdy prywatny inwestor, który wyłożył kasę na zawodnika chciałby mieć wpływ na pierwszą wyjściową jedenastkę hehehe.

Miłego dnia życzę.
Kambodza / 2011-09-12 09:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj MAćku:)

No mówię Ci aż żal patrzeć na tego bramkarza ale nie wiedziałem że Pgoń Siedlce ma tylu kibiców - normalnie sozk:)

Pozdrówka
kazumi / 2011-09-11 22:45 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Czy może mi ktoś mądry wytłumaczyć jedną rzecz?
Dlaczego jeśli w strefie Euro sa problemy (Grecia, Włochy) i oni mają problemy mocne to
jaki jest sens i logika w tym że złoty traci do Euro?

wiesz Kam powiem Ci, że na tyle na ile obserwuję rynki finansowe już jakby nie było kawałek czasu to już dawno doszedłem do wniosku, że nie ma sensu w pewnych kwestiach doszukiwać się sensu i logiki..raczej staram się patrzeć na zależności, powiązania, korelacje, aktualne trendy itd..rynki walutowe są mocno spekulacyjne i złoty nie jest wyjątkiem..korelacje z EUR/USD, ,,nastoje" na rynkach światowych itd.. to wszyscy znamy..kapitał spekulacyjny postrzega Polskę i złotego jako inwestycje w kraju wschodzącym z którego w razie zawirowań ucieka się do tzw. ,,bezpiecznych przystani" :-) czy Euro jest taką przystanią ? kapitał uznaje że jest ,,bezpieczniejszą" niż złoty w końcu to waluta również Niemiec, Francji itd..
podeślę linka do jakiegoś sensowniejszego artykułu co mi się udało znaleźć komentującego piątkowe zachowanie złotego:
http://stooq.pl/n/?f=509515&c=1&p=4+18+22

dobrej nocy
Kambodza / 2011-09-12 08:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kaz:)

może i masz rację że są takie sprawy które ciężko zrozumieć bo się wiążą ze spekulacją i tyle.
Dzięki za linę:)

Pozdrówka
dodge / 2011-09-11 21:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór

Dzisiaj widziałem Jagę z jesieni ubiegłego roku. Najlepszy mecz odkąd Grosik odszedł z Jagi. Ba!, z Grosikiem takich meczy nie było. W końcu widać boską rękę Cześka :) Mam tylko nadzieję, że to nie pojedynczy wyskok formy.

Pozdr.
kazumi / 2011-09-11 21:26 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć
Jaga jak narazie bardzo skutecznie broni się przed spadkiem okupując fotel wicelidera :-)))
gratki Dodinio
Pozdr
dodge / 2011-09-11 21:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Jaga jak narazie bardzo skutecznie broni się przed spadkiem okupując fotel wicelidera :-)))


Zawsze mówiłem, że najlepszą obroną jest atak :))))) A dzisiaj to wyglądało wyśmienicie. Te 3-2 niestety zamydla obraz dzisiejszego meczu.

Jak tam nastrój po wczorajszej walce Kaz?
kazumi / 2011-09-11 21:49 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Jak tam nastrój po wczorajszej walce Kaz?
no cóż..trzeba uczciwie przyznać że Tomek dostał łomot od Vita..nie mógł przedrzeć się przez długie dyszle Ukraińca a parę mocnych ciosów zebranych na początku walki skutecznie rozbiły Góralowi koncepcję walki..próbował coś zrobić, ale krótsze ręce zmuszały do wejścia w półdystans a to tylko była woda na młyn dla Vita który wyprowadzał piekielnie mocne i dość szybkie ciosy z obu rąk..zresztą każdy widział jak to wyglądało..
oczywiście każdy chciał żeby to Adamek wygrał, ale Vit okazał się nie do pokonania przez Tomasza w tej chwili..
dodge / 2011-09-11 21:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Vit okazał się nie do pokonania przez Tomasza w tej chwili..


W tej chwili? Sądzisz, że Adamek jest w stanie kiedykolwiek pokonać Kliczkę? Wczoraj ta różnica w fizjonomi była widoczna i to nie tyle wizualnie, co poprzez walenie Adamka jak głową w mur właśnie z powodu tych dyszli i wzrostu. Pozdr.

Zmykam. Dobrej nocy Kaz.
kazumi / 2011-09-11 22:16 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
W tej chwili? Sądzisz, że Adamek jest w stanie kiedykolwiek pokonać Kliczkę?
tak, ale już mógłby tylko tego młodszego bo starszy już będzie na emeryturze :-)
mógłby tego dokonać gdyby stał się prawdziwym ciężkim..Vit dał podpowiedź Tomkowi mówiąc że nie wystarczy dużo jeść aby być prawdziwym ciężkim, że z tym się trzeba urodzić itd..jeśli fizjonomia Tomka by na to pozwoliła to ja bym poszedł w tym kierunku i poszukał więcej masy mięśniowej i siły ciosy próbując zachować jak najwięcej z szybkości..Tomek jeszcze nie jest taki stary i może coś jeszcze popróbować w tym kierunku..jeśli nie to pozostanie Mu obijanie małych ciężkich, większych też obije..ale na takich zawodników jak Kliczko potrzeba kogoś z bardzo mocnym ciosem - tak aby czuli duży respekt i można było ich naruszyć jednym ciosem itd..wtedy można liczyć, że w połączeniu ze szczęściem coś się uda zwojować :-)
Dobrej nocy Dodinio
Kambodza / 2011-09-11 17:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Czy może mi ktoś mądry wytłumaczyć jedną rzecz?
Dlaczego jeśli w strefie Euro sa problemy (Grecia, Włochy) i oni mają problemy mocne to jaki jest sens i logika w tym że złoty traci do Euro?
wykresyGieldowe / 2011-09-11 20:03 / Tysiącznik na forum
witam.
Trafne spostrzeżenie.

Według mnie powód jest taki, że Polska jest dramatycznie uzależniona od zewnętrznego finansowania.

dwa wpisy:
http://wykresygieldowe.bblog.pl/wpis,to;zadluzenie;zagraniczne;polski;powoduje;spadek;zlotowki,47840.html

http://wykresygieldowe.bblog.pl/wpis,oszczednosci;i;kredyty;gospodarstw;domowych,56315.html

PS. To że gazety nie piszą o Polskim kryzysie w finansach publicznych wynika jedynie z oszczędności. W zagranicznych gaetach o tym nie piszą i nie ma od kogo odpisać :-]
Kambodza / 2011-09-11 20:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Anonimie
Przeczytam Twoje wpisy to może coś mi się rozjaśni bo póki co to ten temat jest dla mnie nie jasny.Jak przeczyatm (pewnie jutro już) to coś tutaj skrobnę więc jak będziesz miał ochotę to zajrzyj to podyskutujemy wieczorkiem o tym


nie ma od kogo odpisać :-]

to też jest ciekawe spostrzeżenie:)
Kambodza / 2011-09-11 18:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
chyba że powodem jest to że gruby wychodzi i rośnie i dolec i euras
giero13 / 2011-09-11 19:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:-)

Jednej rzeczy w życiu już nawet nie próbuję zrozumieć, a mianowicie Kobiet;-)
Tego też bym nie próbował zawsze tak było jak giełda spadała to zł w tyłek dostawała.

Kibicujmy siatkarzom:-)

Pozdrawiam.
Kambodza / 2011-09-11 19:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Giero:)
Dzisiaj siatkarze w porównaniu z wczorj dośc słabo mimo super pierwszego seta.
A co do Kobiet to ja już się tez nawet nie staram bo to szkoda czasu;)

Pozdrawiam Cię:)
tomtay / 2011-09-11 17:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
TA-25 1,024.93 -3.56%
TA-100 921.07 -3.47%
TA Composite 909.37 -3.48%
Izraelici nie odpuszczają :)
Kambodza / 2011-09-11 17:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to się pofajdali nnieźle:)
amelian nl / 95.41.252.* / 2011-09-11 16:23
Witajcie w piękne niedzielne popołudnie :)))

Trochę inne spojrzenie na karty historii

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=12589
amigo2 / 2011-09-11 10:42
przywitał
tylko Andzej Golota jest wstanie pokonac 2 braci Kliczko
ENDRIU DO ROBOTY SIE BIER I NA RING-;)))))))
kasa dzielimy sie na poł-;)))
dodge / 2011-09-11 10:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gołota to marnej klasy bokser. To, że ma cielsko na ciężką nie predysponuje go do tego by walczyć z Kliczkami. Kolejny raz zawstydziłby Polaków uciekając z ringu. Później by tłumaczył że jakaś szamanka spod Kijowa rzuciła na niego urok i nie wiedział co robi.
Kambodza / 2011-09-11 11:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Co do Gołoty to nawet nie ma co mówić. jak ktoś ucieka z ringu albo trener karze u walczyć a on się poddaje nie wiadomo z jakiego powodu to co to za bokser. On do boksu się nadaje jak świnia do karety
amigo2 / 2011-09-11 12:01
e tam osadzacie Andrzeja ino z 2 walk-;))))
zle go przygotowali i tyle wypadki sie zdazaja-;))
dobrze wyszkolony technicznie mocny cios szybki lewy prosty i wspaniala praca nozek-;)))
7 miechow dobrego treningu z Gimitrukiem + psycholog-;)
i r************ wszystkich-;))
tomtay / 2011-09-11 16:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i wspaniala praca nozek-;))) - po czym wnosisz? po udziale w tańcu z gwiazdami? :)
Przeca Endrju pobrał klapsy od Adamka, gdyby obił Adamiego to miałby szansę na Kliczko, zatem może co najwyżej
dostać walkę amatorską za 20tysięcy dolarów minus podatek :)
Kambodza / 2011-09-11 12:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
fakt że znawcy mówią że etchnicznie był bardzo dobry, cios też miał niczego sobie ale nie miał jaj Amigos:)
A bez tego to nic nie da. Wczoraj kmentator mówił że bokerzy właściwie nie korzystają z psychologów bo wychodząc do ringu wiedzą co się może dziać i sa na to z gruntu przygototwani:)
dodge / 2011-09-11 10:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

11 września ...

http://tnij.org/ndlv
Kambodza / 2011-09-11 11:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.liveleak.com/view?i=5c0_1189475004

Maćku zobacz tutaj. 3:15 jest zbliżenie jumpersów na ziemi. ale to masakra była
pietroo / 2011-09-11 00:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
idę spać

dobrej nocy

ps. jutro F1
kwiatek... / 2011-09-11 00:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe jak zakładach bukmacherskich stawiali przed walką?
kwiatek... / 2011-09-11 00:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Według zakładów bukmacherskich "Walkę XXI stulecia", która zostanie stoczona 10 września we Wrocławiu, wygra Witalij Kliczko. W Fortunie za złotówkę postawioną na aktualnego mistrza świata WBC otrzymamy 1.2 zł. Przy zwycięstwie Adamka zyskamy 4.15 zł. Najmniej prawdopodobny według zakładów jest remis. Za każdą złotówkę postawioną na taki rezultat - można wygrać 20.

Zobacz: Adamek - Kliczko: walka we Wrocławiu [relacja na żywo]

Podobnie typują inne zakłady. Totolotex: wygrana Kliczki - 1.25 zł (za każdą postawioną złotówkę), remis - 18 zł, wygrana Adamka - 3.85 zł. STS płaci: 1.20 zł - za zwycięstwo Ukraińca, za remis - 34 złote, wygrana Adamka - 4 złote. Tipsport: Kliczko - 1.15 zł, remis - 35 zł, Adamek - 4.70.

- Niski kurs nie zachęca wrocławian do obstawiania - tłumaczą pracownicy wrocławskich zakładów bukmacherskich. - Zdarzają się osoby, które zdecydują się na symboliczną kwotę postawioną na remis.
kwiatek... / 2011-09-11 00:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Cienko na Adamka stawiali:(
dodge / 2011-09-11 00:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy

Kliczko wygrał, ale Adamek pokazał serce do walki. Serce każdego Polaka było z nim, ale każdy zdawał sobie sprawę, że wygranie z Kliczką to niezwykły wyczyn byłby. Myślę, że nikt nie będzie miał pretensji do Adamka za tę porażkę.

Miłej niedzieli.
kwiatek... / 2011-09-11 00:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Myślę dodge że ludzie będą go za to szanować jeszcze bardziej:)
TrentX / 2011-09-11 00:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wiem czemu ale mialem nieodparte wrazenie ze Kliczko nie chcial zbyt wczesnie z Adamkiem skonczyc ... Mogl to zrobic juz w 6 rundzie wtedy Adamek mial wyrazny kryzys..
kwiatek... / 2011-09-11 00:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Trentx zobacz sobie walkę z Sosnowskim tam to dopiero było wszystko ustawione:(
TrentX / 2011-09-11 00:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Generalnie nie lubie boksu przez rozne zagrywki typu wstawianie kogos do rankingu zeby mogl zawalczyc z kims dla wyciagniecia kasy od sponsorow vide Golota wstawiony przez Kinga, wygrana Walujewa mimo ze Holyfield obskakiwal go jak chcial mimo ze jak na boks to juz dziadek ...

Dzis obejrzalem to dla widowiska , tyle ze gra byla do jednej bramki , a sercem sie nie wygrywa niestety ... Zastanawialo mnie ze Adamek sie spuszczal i naprawde nie trafil ani razu mocno , zas takie strzaly od niechcenia Kliczki powodowaly ze Adamek przysiadal juz na poczatku walki na nogach. Stad moje nieodparte wrazenie ze porzadek by mogl Kliczko zrobic z Adamkiem znacznie wczesniej , no ale nie wypadalo w Polsce na nowym stadionie... Ukraincowi polozyc Polaka na dechy stad i sedzia rowniez nie pozwolil lezakowac Tomaszowi na wznak i zakonczyl pojedynek...
Ot takie braterstwo polsko-ukrainskie przed Euro ku zaciesnieniu wiezi to i nasz nie mogl mocno dostac po twarzy ,choc poobijany byl calkiem niezle ...
Moze to moja teoria spiskowa , wiec z gory przepraszam :]
kwiatek... / 2011-09-11 00:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=fEU0BnpI51I
Piotrek jeździsz rowerem?
pietroo / 2011-09-11 00:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bardzo rzadko, swój rower oddałem bratu
kwiatek... / 2011-09-11 00:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak ci się filmik podoba?
pietroo / 2011-09-11 00:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bardzo fajny :)
kwiatek... / 2011-09-11 00:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Najlepiej tego gościa załatwili na pasach a później pod sklepem:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy