Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
smooth / 2012-10-16 17:17 / portfel / Tysiącznik na forum
BPM zasięg 8zł. Mój scenariusz z ORGR ma dużą szansę sie spełnić.
Maciek, wskoczyłeś?
manny / 2012-10-16 20:02 / portfel / Bywalec forum
Wtrącę się, bo widzę, że piszesz w innym miejscu, gdzie dzisiaj komuś pomylił się rozmiar czcionki i skojarzyłem nicka. Ja bardzo korzystnie oceniam ten walor ale obawiam się trochę zamieszania przy okazji pp. Tak myślę, że jak ktoś chciałbym zrealizować zyski, to chyba teraz nie ma sensu i najlepszy moment to właśnie pp. Tym bardziej, że wyniki są 2 dni przed pp, czyli jak nic się nie zmieniło akcje trzeba mieć 3 dni wcześniej, czyli dzień przed wynikami. Bo kiedy wejdą do obrotu nie wiadomo jeszcze. Co myślisz?
smooth / 2012-10-16 20:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Wyżej pisałem O Bipromecie Ty chyba pytasz o Ursusa. Na nim na razie jest gra pod pp. 1 zł to bardzo dobra cena tym bardziej że nie będzie tego dużo. Ja zamierzam objąć nowe akcje i trzymać. Tu było wyraźnie zbieranie od ostatnich dołków pod tą właśnie emisje. Pisałem o tym Piotrkowi ale sie pośpieszył. Nie wydaje mi śie by ktoś przed nią chciał realizować zyski. Tu PP nie ma czego sie bać. To nie jest emisja na długi, tylko na inwestycje w Ursusa. Warfame TFI kupiły na górce a pamiętam jak Generali oddawało w samym dołku. Jeszcze beą kupować Ursusa ale oni jak zwykle czekają na potwierdzenie potwierdzenia. :) Jak zarząd nie zwariuje to spółka pójdze jak EEX na wykresie.

Przy okazji Armatura wygląda do podbierania.
manny / 2012-10-16 21:26 / portfel / Bywalec forum
miód na serce -Twoja odpowiedź. Plany mam podobne a pytam ponieważ chciałem poznać Twoje zdanie oraz mam w pamięci inne pp (dud). Nie porównuje oczywiście bo to inna bajka. Myślałem jedynie o małej redukcji i powrocie ale wiem, że może być ciężko z tym drugim.
Odnośnie TFI wydaje mi się, że właśnie w tym celu je stworzono.
pietroo / 2012-10-16 20:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ursus to na razie rakieta na miarę EEX. Biprometru troszkę się bałem brać, ręka mi drżała dzisiaj z rana. Wiadomo już jak będzie z tymi PP.
pietroo / 2012-10-16 00:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj albo już wczoraj czyli 15 października miałem I rocznicę ślubu... Czas leci :)))
dodge / 2012-10-15 19:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Premier zapowiedział, że na rozruszanie gospodarki rząd rzuci miliardy złotych. Inwestorzy na razie nie wierzą, bo giełda zwykle od razu reagująca na takie zapowiedzi, ani drgnęła. StockWatch.pl sprawdził, które spółki skorzystają ze złotego deszczu, jeżeli rząd przejdzie od słów do czynów. (...)"

całość tutaj:

http://tnij.org/sszg
pietroo / 2012-10-15 23:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Maciek,

A ja przeczytałem ten artykuł to uważam, że to czysta nagonka na te papiery. Aż bije po oczach. Może i odbiją, ale kiedy?

Pozdrawiam
dodge / 2012-10-15 19:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek


powiem Ci, że wszytko w najlpszym porządku, żona super, dziecko zdrowe, zacząłem budowę i idzie na razie ok :)) w życiu zawodowym jest też nieźle, pracy dużo :))

nawet kilka stówek udało mi się ugrać na giełdzie :))

powiedz jak tam Ci minął ostatni piatek? popiłeś trochę? w Białymstoku piłem jakiś czas temu w takiej knajpie zaraz za Gołębiewskim, nie pamiętam jak się nazywała, ale fajnie było :)) ledwo wyszedłem :))


Cieszę się, że wszystko OK. Powiedz mi, syn już się urodził, czy jeszcze nie. Nie kontroluje tego czasu, więc się pogubiłem czy już minęło te 9 miesięcy.

A co do mojego ubiegłotygodniowego spotkania - było OK. Picie było, ale żeśmy o własnych siłach wyszli :)

Tam gdzie ty piłeś, jest kilka knajp. Byś może popijałeś w Ulicach Świata ...

============

Co do giełdy. W czwartek pospieszyłem się z Polimexem. Wydaje mi się, ze w piątek była tam wyprawa po złote runo - jak powiadała kiedyś Modliszka. Tak czy siak - trzymam jeszcze.

Dzisiaj - po dwóch tygodniach przerwy - ponownie przedstawiłem swoje typy w konkursie. Być może nic z nich w tym tygodniu nie wyjdzie, ale są jedne z kilku spółek, którym się zacząłem przyglądać.

Agroton
Barlinek
Calatrava

Pozdr.
pietroo / 2012-10-15 23:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Syn dopiero w drodze, ale już po badaniach i lekarz powiedział, że wszystko ok.


Wydaje mi się, ze w piątek była tam wyprawa po złote runo - jak powiadała kiedyś Modliszka. Tak czy siak - trzymam jeszcze.


Czyli piątek był tzw. dnem. Dzisiaj ładnie odbił. Ja w piatek dokuiłem kapkę. Średnia się obniżyła, ale do mojej ceny zakupu jeszcze trochę zostało. Jakby doszedł do 1 zł, byłbym zadowolony.


Twoje typy są ciekawe. Obserwuję tylko Calatravę. Spadła troszkę, poczekam na okolice 40 gr. Może coś wpadnie.
Na razie z moich typów, to PXM przoduje :))

Pozdrawiam
dodge / 2012-10-15 20:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Agroton - posiadałem poprzednio - tj. na przełomie sierpnią/września. We wrześniu się tego papiera pozbyłem. Wróciłem jednak do obserwowania go. Daje mi to impuls do zerknięcia w najbliższych dniach ponownie na indeks spółek ukraińskich.

Pozdr.
pietroo / 2012-10-16 00:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zmieniłeś opis przy nicku. Co się stało z Jagą?
pietroo / 2012-10-15 17:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sprzedał mi się Midas na koniec dnia. Może się odkupi taniej :))
pietroo / 2012-10-15 09:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2012-10-11 20:01:54 dodge [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [6]
Cześć

Dzisiaj nabyłem Polimex'a. W mojej ocenie przy obecnym poziomie powinno dojść do odbicia i rozpoczęcia nowej drogi. Z długoletniej perspektywy liczonej od 2007 r. to kurs co prawda nadal jest zamknięty w kanale spadkowym. Do górnego ograniczenia tego kanału pozostaje jeszcze ponad 300 % i to można uznać za plus :). Wracając do dzisiejszej historii notowań, to widzę, że kurs wstrzymał spadki na wsparciu linii ostatniej fali wzrostowej. Dodatkowym atutem jest również to, że zatrzymanie nastąpiło na poziomie 45 dniowej średniej. Prawdopodobieństwo odbicia wydaje się być duże. Na to właśnie dzisiaj zagrałem.



chyba miałeś rację, zaczął odbijać
pietroo / 2012-10-15 08:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam serdecznie,

Moje typy na ten tydzień:

IDEON
PXM
GETIN

Może się uda.
pietroo / 2012-10-12 09:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na PXM do tej pory większy obrót niż na Miedziaku
pietroo / 2012-10-11 23:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,mis-z-misia-wraca-na-bemowo-mieszkancy-zdecyduja-gdzie,62713.html

słyszeliście???
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2012-10-11 22:31

bym zapomniał tera sie siorbie na długo-;))

ehhhhhhhhh sie z bidy nie wyrwiecie-;)

Miło byłoby zobaczyc Twój portfel. Na razie na długo mamy straty. Niestety.
amigo2nl / 83.7.144.* / 2012-10-14 16:38
np.Skotan proponowałem prz 1,2 co by siorbac bo to perła i leci na trzycyfrowke-;)
pietroo / 2012-10-11 23:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Miło byłoby zobaczyc Twój portfel


Kolego Twój także :)))
dodge / 2012-10-11 21:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W wolnej chwili sięgnąłem po lekturę z ubiegłego tygodnia. Nie zdezaktualizowała się, więc wspominam i link podrzucam. Wygląda na to, że obecnie jedynie alkohol dobrze przeciwstawia się kryzysowi. Reszta cienka jak baranie jaja.

http://tnij.org/sq5y

P.S. Piotrek co u Ciebie słychać? Wszystko gra?
pietroo / 2012-10-11 23:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

obecnie jedynie alkohol dobrze przeciwstawia się kryzysowi


i tu się zgadzam :) jutro sam się poakloholizuję :))

wybieram się także jutro na mecz naszej reprezentacji, mam nadzieję, że strzelą chociaż bramkę, idę z chrześniakiem, więc niech chłopak zobaczy stadion i jakieś gole :))


Piotrek co u Ciebie słychać? Wszystko gra?



powiem Ci, że wszytko w najlpszym porządku, żona super, dziecko zdrowe, zacząłem budowę i idzie na razie ok :)) w życiu zawodowym jest też nieźle, pracy dużo :))

nawet kilka stówek udało mi się ugrać na giełdzie :))

powiedz jak tam Ci minął ostatni piatek? popiłeś trochę? w Białymstoku piłem jakiś czas temu w takiej knajpie zaraz za Gołębiewskim, nie pamiętam jak się nazywała, ale fajnie było :)) ledwo wyszedłem :))
pietroo / 2012-10-11 23:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

jutro sam się poakloholizuję :))


chodzi o to, że z kolegami :))
dodge / 2012-10-11 20:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

W poniedziałek pozbyłem się Skotana. Jak kiedyś wspominałem obecnie gram na krótkie i średnie terminy. Skotana trzymałem od połowy sierpnia, więc przyszedł czas na powiedzenie sobie "do zobaczenia". Co prawda liczyłem, że dojdzie do 5,15 - ale jak było widać miał już problemy do liźnięta tego poziomu.Zadyszkę złapał.

Dzisiaj nabyłem Polimex'a. W mojej ocenie przy obecnym poziomie powinno dojść do odbicia i rozpoczęcia nowej drogi. Z długoletniej perspektywy liczonej od 2007 r. to kurs co prawda nadal jest zamknięty w kanale spadkowym. Do górnego ograniczenia tego kanału pozostaje jeszcze ponad 300 % i to można uznać za plus :). Wracając do dzisiejszej historii notowań, to widzę, że kurs wstrzymał spadki na wsparciu linii ostatniej fali wzrostowej. Dodatkowym atutem jest również to, że zatrzymanie nastąpiło na poziomie 45 dniowej średniej. Prawdopodobieństwo odbicia wydaje się być duże. Na to właśnie dzisiaj zagrałem.
pietroo / 2012-10-11 23:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

jeśli z PXM będzie tak jak piszesz to byłoby dobrze, trochę się martwiłem o niego w tydzień spadł prawie o 30%, co do Skotana to ostatnio jest na niego ostra nagonka, więc to chyba dobry moment wyjscia z niego, pewnie będzie tańszy :)))

po ile brałeś PXM? 66? 65 gr?

pozdrawiam
amigo2nl / 83.7.141.* / 2012-10-11 20:34
W poniedziałek pozbyłem się Skotana.

błąd,perełke trza trzymac min 2 lata,bedzie trzycyfrowa-;))))))


Dzisiaj nabyłem Polimex'a
tani kwit ,co nie znaczy ze nie bedzie jeszcze tanszy-;)tak kole 20 gr
amigo2nl / 83.7.141.* / 2012-10-11 20:36
bym zapomniał tera sie siorbie na długo-;))

ehhhhhhhhh sie z bidy nie wyrwiecie-;)
pietroo / 2012-10-11 22:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Amigo

dawno Cię nie było :))
powiedz mi co z Biotkiem? spójrz w swoją kulę

pozdro
amigo2nl / 83.7.166.* / 2012-10-12 15:11
bedzie dobrze-;)
warto zbierac
pietroo / 2012-10-14 10:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:))
smooth / 2012-10-10 22:47 / portfel / Tysiącznik na forum
Z kim to jak gadałem o BPM? Chyba tak jak pisałem drugie ramie się buduje. Trzeba by wskoczyć w odpowiednim momencie.
pietroo / 2012-10-11 07:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Pamiętam, że go miałeś krótko. Urósł i poszedł do ludzi. Wrzucę do obserwowanych.
pietroo / 2012-10-10 10:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chyba jednak ruchy w stylu, zakup, wzrost i szybka sprzedaż są najlepsze. Przykład PXM i Midas.
pietroo / 2012-10-10 08:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.tvn24.pl/islandzki-cud-gospodarczy-nie-ratowali-bankow-i-interesow-wierzycieli,281499,s.html

tak się powinno wychodzić z kryzysu, poszli włąsną drogą i to im się opłaciło, Grecji żadna pomoc nie ułatwi wyjścia z kryzysu, jak nie będzie samej chęci ze strony samych Greków
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy