Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2011-09-06 07:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Zasnałem wczoraj wcześnie i nawet nie obejrzałem Adamka u Lisa.
Jeśli ktoś nie wie gdzie obejrzeć walkę to http://activepl.tv/ nan obu kanałach w sobotę będą pokazywać.
futki czerwono więc będzie wesoło:)

Miłego dnia
dodge / 2011-09-06 07:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kam

Na dole doczytałem, że ten sam czas mieliśmy. Rano jednak ubiegłeś staruszka :)

Miłego dnia :)

P.S.
Oglądałem. Rozmowa z Adamkiem była nagrywana u Adamka wcześniej. Opowiadał jak chodził na pielgrzymki, dzwoni do Radia Maryja i że jest prawdziwym wojownikiem, bo ma serce i jaja.
Kambodza / 2011-09-06 07:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Cześć Maciuś:)

Staruszka, he he:)
Do Radia Maryja dzwnił? Ale pytania zadawał czy co? powiedział coś więcej?
Fighter z niego jest bez wątpienia i jest skupiony na tym co robi o jajach nie wspominając.
Podoba mi się w nim to że nie wiele mówi a jest kozak a nie jak taki Haye który gada, gada, ręki nie podaje, w przzepychanki si wdaje z przeciwnikiem a na końcu i tak przegrywa. Ma być to rozmowa dwóch gentelmanów - taki wczoraj na konferencji chyba Klitcho powiedział o walce z Adamkiem:)
dodge / 2011-09-06 07:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Adamek liczy na to, że będzie to walka, którą będą pamiętać wszyscy, taka która zapada w pamięci na lata. Chce, aby jego dzieci i wnuki z tej walki byli dumni z ojca i dziadka. No jeśli tak jest zmotywowany to można liczyć na dobry boks - pod warukiem, że Kliczko nie będzie uciekał przed Adamkiem i faulował :)
Kambodza / 2011-09-06 07:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dlatego bardzo szanuje Adamka bo to jest gość.
pietroo / 2011-09-05 23:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Dostanie-odszkodowanie-bo-maz-nie-uprawial-z-nia-seksu,wid,13755426,wiadomosc.html
pietroo / 2011-09-05 22:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

0
2011-09-05 22:40:48 95.40.184.* | amelian nl
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [0]
Byłam późnym wieczorkiem przejechać się rowerem w koło Rzeszowa i zmoczyło mnie do suchej nitki



Burza idzie i na Wawę, jest tak gorąco i duszno, że szok. Przed chwilą wracałem do domu samochodem i termometr pokazywał 24C
pietroo / 2011-09-05 22:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widze, że nikt nie chciał przyjść do Lisa na debatę z Tuskiem, więc zaprosił na odczepnego Adamka
pietroo / 2011-09-05 22:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie

dzisiaj cały dzień byłem zalatany i widzę, że straganu nie przypilnowaliscie :((( leci na łeb jak nic
amelian nl / 95.40.184.* / 2011-09-05 22:49
Piotruś dziwisz się? jakie są powodu aby stragan się zielenił? wchodzimy w recesję Panie
pietroo / 2011-09-05 22:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mam coraz większą ochotę uciec z akcji
amelian nl / 95.40.184.* / 2011-09-05 22:59
ja mówiłam Ci już dawno...na Syntku np masz do tyłu wycieczkę...ehhh
pietroo / 2011-09-05 23:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jeszcze odbije w górę, liczę, że nie sprzedam ze stratą
amelian nl / 95.40.184.* / 2011-09-05 23:07
moja dobra rada na kolejne dni - nie kupuj już kwitów
tomtay / 2011-09-05 23:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale widzisz chłop ma ciśnienie, ze koniecznie musi coś kupić, to jak nie kwity, to weź mu coś doradź jakieś perfumy niech kupi, nową odzież, jakies eleganckie strzałki dla narzeczonej, żeby miała w czym pomykać ino obcas słuszny.. no sama widzisz, wydac musi! :)
amelian nl / 95.40.184.* / 2011-09-05 23:21
no jak buty to nic innego jak Aldo a jak perfumy to Thierry Mugler ;)))
amelian nl / 95.40.184.* / 2011-09-05 22:40
Byłam późnym wieczorkiem przejechać się rowerem w koło Rzeszowa i zmoczyło mnie do suchej nitki...i tak sobie myślę, że taki prysznic tylko zimniejszy przydał by się co niektórym inwestorom ;)
amigo2 / 2011-09-05 22:10
czołem
widzieli JDB -;)))))
Kwiatku pisałem ostatnio ze dobra społeczka-;)
dodge / 2011-09-05 21:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Życzę dobrej nocy. Spokojnego snu Wszystkim.
kazumi / 2011-09-05 21:57 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Życzę dobrej nocy. Spokojnego snu Wszystkim.
ode mnie również..dobrej nocy..3mcie się
Kambodza / 2011-09-05 21:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wzajemnie Maćku
Kambodza / 2011-09-05 22:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
idę i ja spać:) Dobranoc
Kambodza / 2011-09-05 21:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zaraz Donek u Lisa jeśli ktoś chce obejrzeć
kazumi / 2011-09-05 21:40 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
i chyba Tomek Adamek, przyszły mistrz WBC w wadze ciężkiej - ale nie jestem pewny na 100 %
Kambodza / 2011-09-05 21:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Będzie, miełeś rację:)
To ja oglądam:)
dodge / 2011-09-05 21:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Tomek Adamek, przyszły mistrz WBC


hahaha, no chyba jak Kliczko aktem darowizny przekaże mu ten pasek :)
Kambodza / 2011-09-05 21:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Maćku a ja go nie skreślam
dodge / 2011-09-05 21:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-09-05 21:46:55 Kambodza [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Maćku a ja go nie skreślam


Ja też nie. Dobry z niego bokser. W tym przypadku uważam jednak - ale zaznaczam od razu - jako całkowity laik, że porwał się za daleko ze swoimi ambicjami.
Kambodza / 2011-09-05 21:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
będzie ciężko to na pewno i szanse nie są olbrzymie jednak zobaczymy. Licze na niego bo taki gołota to był cienki psychicznie i bał się
kazumi / 2011-09-05 21:55 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
oczywiście realnie patrząc to Kliczko jest faworytem w związku z dużo dłuższymi dyszlami :-) jednak wierzyć i kibicować Naszemu zawsze trzeba :-)))
dodge / 2011-09-05 21:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

w związku z dużo dłuższymi dyszlami :-)

:)


wierzyć
i kibicować Naszemu zawsze trzeba :-)))


Masz rację Kaz. Przepraszam.
Kambodza / 2011-09-05 21:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
sama prawda:)
Kambodza / 2011-09-05 22:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nasze posty Maćku co do sekundy ten sam czas:)
Kambodza / 2011-09-05 19:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Własnie Biga przeczytałem.
Dude się zrobił niedzwiedź że hej. Kurde już coraz więcej osób idzie na bessę i nawet SNs sprzedał część
kazumi / 2011-09-05 21:11 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Własnie Biga przeczytałem.
Dude się zrobił niedzwiedź że hej.

no właśnie poczytałem..mega-hiper-giga bessa..nawet coś o końcu świata było :-)))
Kambodza / 2011-09-05 21:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a no było:) 2014:)
kazumi / 2011-09-05 21:28 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
trochę sobie żartuję, ale to nie oznacza że lekceważę sytuację..Kam to będzie nasza pierwsza bessa..tamtą pamiętam z telewizji :-) ale spadać pionowo w dół wiecznie nie będzie - wydaje się, że odbicia też muszą być - chyba że chcą ją zrobić w 3 miechy..to chyba niemożliwe, hossa trochę trwa to i rynek niedźwiedzia też będzie rozciągnięty w czasie..wiem jedno - w bessie też trzeba być cierpliwym podobnie jak w hossie..
Kambodza / 2011-09-05 21:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
mówią że cykle się skróciły ale bessa 3 miechy to mimo wszystko trochę za krótko.
Spadać ciągle nie będzie więc wzrosty muszą być jednak jeśli określimy że to bessa to będa to korekty spadków krótsze (ostatnio 3 dni) czy trochę dłuższe i powrót do spadków. Trzeba będzie zobaczyć czy dolec zawsze nam prawdę powie i wtedy wchodzić jak będzie się osłabiał do złotówki - jednak wydaje mi się że patrzeć na walutę to by było za proste:)
Moja też by była pierwsza bessa ale powiem szczerze że nie chce żeby trwała długo bo jesli tak to trzeba się na kontrkaty lekko przerzucić żeby na czerwiieni zarabiać bo stac np 2 lata bez zarobku to mi się nie podob mówiąc delikatnie:)nie wiem jak by mi szło na korkach ale przy głównie spadającym rynku cos się powinno dać zarobić - tak myślę , być może bardzo naiwnie:)
kazumi / 2011-09-05 21:48 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ale powiem szczerze że nie chce żeby trwała długo
ba..niestety giełda to nie koncert życzeń :-)))
zobaczymy co będzie..i jak na tym wyjdziemy :-)
Kambodza / 2011-09-05 21:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a no obaczym obaczym jak se poradzim z tym ciężkim chlebem:)
dodge / 2011-09-05 21:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

w bessie też trzeba być cierpliwym podobnie jak w hossie..


Świete słowa. Zawsze wspominam przy tej okazji dwudziestoletnie oczekiwania Japończyków :)
Kambodza / 2011-09-05 21:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he:)
Japończycy to w ogóle ciekawy naród:) chociaż słyszałem że ichnia młodziez nie jest i nie będzie już taka pracowita itd jak ich rodzice, dziadkowie. Teraz podobno "zzachodnieli" i "zamerykanieli" co się przekłada na ich spojrzenie i nastawienie do zycia
Kambodza / 2011-09-05 19:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
sytuacja naprawdę słaba. Jak jeszcze optymiści widzą tak niskie poziomy to fiu fiu.
kazumi / 2011-09-05 20:17 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Kam już po Nas :-) Eko wraca na 1 zł a Boryszew idzie na tyle co drukowali ostatnie miliardy czyli 10 gr :-)))
pozdr
Ged / 2011-09-05 20:18 / Tysiącznik na forum
a tutaj macie jedną z moich ulubionych stronek, szczególnie jak cofniecie się o kilka podstron wcześniej - jest wiele hitów :)

http://tiny.pl/h56gc
Kambodza / 2011-09-05 20:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Kaz:)
Myślisz że aż tak?:)
A z\tak z drugiej strony to pomyśl sobie Kaz jakbyś mógł kupić Borka po 10 groni, czy EEx po złociszy lub miedziaka po 30 to czy z drugiej strony nie piękna sprawa?:) adujesz pod korek i czekasz sobie spokojnie:)
kazumi / 2011-09-05 20:34 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Myślisz że aż tak?:)
tak..jesteśmy skończeni :-)))
jakbyś mógł kupić Borka po 10
groni

nigdy w życiu :-)
a tak na serio to sytuacji lekceważyć nie można - urwało tak mocno nie bez powodu..tak jak pisałem u Bebe - część prawdopodobnie sprzedam BRS, może zostawię trochę 10-cio groszowej srajtaśmy :-))) zawsze można spróbować połapać spadające noże z ustawionym SL :-)
pozdr
Kambodza / 2011-09-05 20:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja własnie od jakiegos czasu, jednak niedługiego czasu przestałem lekceważyć ale pojęcia nie mam jak to będzie:)
A co do noży i sl to dzisiaj dałem dobry popis na SNS. Zakupiłem, miałem po odliczeniu prowizji 45 zł zysku i poszedłem do sklepu:) jak wróciłem było juz poniżej mojej ceny zakupy a później te spadki mnie zaskoczyły bo aż takich się nie spodziewałem:) także prrzy nożach bez sl-a ani rusz:)
dodge / 2011-09-05 20:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ty już noży nie łap. Mało Ci? Wystarczy, że z półobrotu potrafisz stuknąć :)
Kambodza / 2011-09-05 20:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To Kaz taki Crazol?:)
dodge / 2011-09-05 20:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

To Kaz taki Crazol?:)


O! Mało powiedziane!
Kambodza / 2011-09-05 21:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
o kurczaki:)
Kambodza / 2011-09-05 20:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
tzn powiem tak, wyczułem ironię Kaz ale pomyśl sobie czy nie chciałbyś kupic Borka po 10 groni?:)
kazumi / 2011-09-05 20:39 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
pomyśl sobie czy nie chciałbyś
kupic Borka po 10 groni?:)

już kupowałem z praw poboru po tej cenie i jakoś nie czuję satysfakcji :-)
wiesz generalnie jak dojdzie do tej ceny to przy tej ilości akcji (a może i kolejnej emisji, bo tego wykluczyć nie można) to ta spółka na giełdzie będzie skończona..już teraz to spekulacyjny papier - 1 gr daje sporą zmianę procentową i kupę ludu tak gra co trochę mierzi inwestorów..a na tak niskich groszówkach to już by było po ptokach...chyba żeby jakieś scalanie zrobili :-)
Kambodza / 2011-09-05 20:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

1 gr
daje sporą zmianę procentową i kupę ludu tak gra co trochę mierzi inwestorów

sam się zastanawiałem czy tak na nim nine pograć bo 1 grosz to ok. 1,5% więc całkime ładnie:)
No Romano jakoś albo przeszalał albo wie co robi tylko my sie o tym dowiemy ostatni:)
kazumi / 2011-09-05 21:03 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
No Romano jakoś albo przeszalał
Romek przedobrzył..już potrafi na jednym poziomie cenowym na S stać i po 6-8 mln akcji :-)))
Kambodza / 2011-09-05 21:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dzisiaj widziałem na k po 0,58 czy 0,59 tyle ale im wyższe poziomy na s to też się znajdzie tyle:)
Co by odbiło żeby się tak przeliczyć i przewieźć
dodge / 2011-09-05 19:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"To nie kryzys, to rezultat". Angela Merkel w sprawie wyjścia zbankrutowanej Grecji ze strefy euro przypomina Woody Allena, który zapytany co sądzi o śmierci odpowiedział: jestem przeciw. Bankructwo Grecji jest już faktem. Łączenie powrotu drachmy w Grecji do domina w strefie euro każe domniemać, że jest jeszcze gorzej niż jakiekolwiek do tej pory ujawnione wielkości zadłużenia krajów z euro."

Facebuk - Centrum im. Adama Smitha

http://tnij.org/nbav
dodge / 2011-09-05 19:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Odpowiedzią polityków na wszelki kryzys powinna być odpowiednia polityka holistyczna, która miałaby rozwiązywać źródła problemów. Tymczasem w Europie bądź USA mamy do czynienia z taktycznym podejściem ukierunkowanym na doraźne leczenie co krok pojawiających się objawów kryzysu. Inwestorzy przestali „kupować” tego typu rozwiązania. Spadki na parkietach nie wynikają z gorszych danych publikowanych akurat danego dnia.(...)"

http://tnij.org/nbat
Kambodza / 2011-09-05 19:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale zobacz że oni jakby nie mieli woli żeby konkretnie przycisnąć tych czy tamtych o reformy, zaciśniecie pasa itd. Tylko Ci im obiecają, później oleją sprawę jak kasę dostaną a Ci żeby im si UE nie rozpadła i banki im nie popadały to pchają kasę dalej bez większych konsekwencji a przyanjmniej ja mam takie wrażenie. Jakoś wydaje mi się że tylko Portugalia się konkretnie wzieła a o Spain to ajkoś mało mi się ostatnio udałow yczytać jak oni sobie teraz radzą
dodge / 2011-09-05 19:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam wrażenie, że Grecje już od pewnego czasu spisano na straty - teraz grają tak, aby rozłożyć to w czasie, tak by instytucje finansowe zblilansowały przyszłe straty z bankructwa Grecji i wyszły jak najmniej poturbowane.
Kambodza / 2011-09-05 20:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
może i faktycznie tak być bo jednak oni o swoje banki w tej sytuacja chcą i dbają więc tak jak piszesz rozłożenie tego w czasie jest im na rękę
dodge / 2011-09-05 19:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Widmo rozpadu strefy euro powraca na pierwszy plan za sprawą nieporadności ateńskiego rządu który nie jest w stanie sprostać wymogom postawionym przez swoich pożyczkodawców. Problemy mogące wstrzymać wypłatę grekom kolejnej transzy pomocowej napędzają globalny wzrost awersji wśród inwestorów.

W ostatnim komentarzu podsumowującym zeszły tydzień wspomniałem, że Ateny zawodzą na pełnej linii i nie są w stanie spełnić najważniejszego założenia pakietu pomocowego czyli obniżenia deficytu do 7.8% PKB w 2011 r. Szacowany realny poziom do osiągnięcia w tym roku to 8.8% tak więc poniżej oczekiwań. Potwierdzeniem obaw związanych z rozpadem strefy euro mogą być notowania greckich obligacji 2-letnich, których rentowność wynosi aż 50%, a 10-letnich w pograniczu 20%. Bez wątpienia gwałtowny wzrost tych wartości jest skutkiem piątkowego zawieszenia prac komisji kontrolnych na 10 dni ( teoretycznie z powodów technicznych ). Te informacje oraz problemy gospodarcze Stanów Zjednoczonych sprzyjają alokacji kapitału w bezpieczne aktywa, którymi niezmiennie pozostają złoto i frank szwajcarski. (...)

http://tnij.org/nban
Kambodza / 2011-09-05 19:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jeszcze niech Włosi dołączą to mamy masakre taką że pourywa pewne części ciała.
Im więcej przez ten urlop czytam to tym mam większy procent że to jednak może już być bessa ale czekam do Fed-u i co Helga z Bundesu wymyśli bo jesli nic to uuuu, będzie jazda bo jużnie będzie nic - cyt. z Kononowicza:)
dodge / 2011-09-05 19:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"To, co dzieje się teraz na rynkach akcji i obligacji, łudząco przypomina warunki rynkowe z 2008 roku, gdy wybuchł globalny kryzys finansowy – uważa Josef Ackermann, prezes Deutsche Banku. (...)"

http://tnij.org/nbaj
Kambodza / 2011-09-05 19:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Spotyka się dwóch inwestorów giełdowych:
- Co byś zrobił gdybyś wygrał w totka 10 mln?
- Nic. Dalej grałbym na giełdzie. Dopóki by kasy starczyło.
dodge / 2011-09-05 19:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)
Ged / 2011-09-05 19:30 / Tysiącznik na forum
świetne! :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy