Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Kamil B / 2011-08-18 15:41 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://www.pb.pl/2/a/2011/08/18/KE_Podatek_od_transakcji_finansowych_dla_calej_UE_nie


eurokołchoz nas zniszczy
Kamil B / 2011-08-18 15:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dax ostry pik na ryj, my trochę wolniej, ciekawe może teraz będzie drugie dno, a potem pompka tak jak pisał Amigo do grudnia, ciężkie czasy na zajmowanie pozycji dla inwestorów
ktoś tam nieistotny / 178.183.245.* / 2011-08-18 15:13
nic tak nie potrafi sfrustrować inwestora jak sytuacja w której podczas mocnych spadków indeksów spółka jeszcze mocniej spada..podczas odbicia indeksów rośnie bardzo ociężale..a przy następnej fali podaży na indeksach spółka znowu daje mocno w południe
:-)
TrentX / 2011-08-18 15:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Podobnie moze frustrowac zachowanie rynku :
Ameryka rosnie - my nie, Ameryka spada my tez :)
Niemcy rosna my nie bo Ameryka spada, Niemcy spadaja my tez choc Ameryka rosnie :)
Wszyscy rosna my spadamy bo Grecja to prawie jak Polska :]
do tego zamiast Grecji powyzej mozna wstawic dowolnie Hiszpania Wlochy Portugalia.

Czyz to nie frustrujace :)???
pietroo / 2011-08-18 15:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ehhhhhhhh takie życie, ale sami wybralismy ten los, nikt nam nie kazał inwestować w akcje, ale trafilismy na kiepski czas
Kambodza / 2011-08-18 15:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no niestety albo stety ale to się okaże za jakiś czas:)
Kambodza / 2011-08-18 15:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kogo dzisiaj uraziłem to przepraszam!
Jestem niestety nerwowy i znoszenie uwag tez póki co przychodzi mi ciężko:)
Ale moja Ola pracuje nad tym u mnie więc może się to zmieni:)
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-08-18 15:51
to pij może jakąś melisę albo inne ziółka ;)
Kambodza / 2011-08-18 15:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
za słabe to na mój temperament:)
pietroo / 2011-08-18 16:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przynajmniej Twoja Ola nie będzie na ciebie narzekać :))))))))))
Golem 14 / 2011-08-18 14:14 / Bywalec forum
Witam Kacik,

pozwolilem sobie przeczytac Wasze dyskusje, wiec pozwole sobie jeszcze na pare slow komentarza;-)

Technicznie patrzac mamy juz besse i to jest fakt: zostala gwaltownie przecieta linia wzrostowa przez linie spadkowa, spadki 20 procentowe od szczytow mamy zarowno na DAX-ie jak i na GPW, jedynie DJ trzyma sie jeszcze nieco powyzej - tak wyglada stan rzeczy na dzisiaj...

Mozna byc sceptycznym wobec AT, nie powazac kresek na indeksach itp., ale wazne jest, ze wielu graczy patrzy na kreski i zajmuje wedlug nich pozycje, a tego nigdy nie mozna lekcewazyc...

Pare slow do Kambodzy: po Twoich wpisac widac od razu, ze nie przezyles na wlasnej skorze jeszcze zadnej bessy... EEX to dobra fundamentalnie spolka, z ciekawymi perspektywami itd. Ale odpowiedz sobie na jedno pytanie: kupilbys EEX w najblizszym po 6PLN albo wyzej? Jesli znajdziesz odpowiedz na to pytanie, to zastanow sie wtedy, czy inni uczestniczy rynku kupiliby EEX teraz po takich cenach...

Kilka slow do Amelki: jestes konserwatywna Inwestorka i w trudnych czasach takich glos moze byc glosem rozsadku: krotko mowiac, warto sie w niego wsluchac:)

Pozdrawiam Wszystkich
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-08-18 14:24
Dzięki Golem :)

Pozdrawiam serdecznie :)
Golem 14 / 2011-08-18 14:43 / Bywalec forum
Pozdrawiam serdecznie

PS. Zawsze sobie cenie rozsadnych konserwatystow i rozsadne konserwatystki;-)
dodge / 2011-08-18 14:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Golem witam Cię serdecznie i bardzo dziękuję za te rozsądne słowa rozjemcze. Chciałbym bowiem uniknąć sytuacji jaka miała miejsce na ogólnym w latach 2007-2008. Szanujmy się moi drodzy i trzymajmy nerwy na wodzy. Będzie rosło i będzie spadało - i tak jak Nielogo zauważył - zdania co do sytuacji na rynku będą podzielone zależnie od stanu posiadania w portfelu. To o czym Golem wspomniał jest faktem, a czy coś z tego więcej sie wyklaruje - czas pokaże.

Pozdr.
Golem 14 / 2011-08-18 14:42 / Bywalec forum
Witaj Dodge,

tak tylko napisalem pare slow komentarza z racji tego ze ostatniej uwaznie obserwuje rynek, ze tak powiem;-)

Haslo na forum w czasie bessy: "Trzeba trzymac fason";-)
Ostatecznie wszystkie nasze opinie zawsze weryfikuje rynek, ktory nie jest zadnym Panem czy Pania Rynkiem (antropomorfizacja, ktorej nie znosze:), ale splotem i systemem najrozmaitszych czynnikow i sil, ktore oddzialywuja na siebie i tworza ciagle nowe konstelacje...

Opinie zawsze warto wymieniac, wypowiadac, krytykowac, itd. itp. - wszyscy mozemy na tym tylko skorzystac...

Pozdrawiam serdecznie
TrentX / 2011-08-18 14:50 / portfel / Tysiącznik na forum
A co jesli ktos krytki nie znosi , nie lubi ,a racji broni do upadlego jak Rejtan ???
Golem 14 / 2011-08-18 14:56 / Bywalec forum
Rejtana tez mozna robic - wolnosc slowa i wolnosc Rejtana:)

Pozdrawiam
Kambodza / 2011-08-18 14:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ale odpowiedz sobie na jedno pytanie: kupilbys EEX w
najblizszym po 6PLN albo wyzej? Jesli znajdziesz odpowiedz na to pytanie, to zastanow sie wtedy, czy inni uczestniczy rynku
kupiliby EEX teraz po takich cenach...

jak się sytuacja uspokoi (panika przestanie działac na całym rynku) i powróci równowaga to cena 6 zł może być jak najbardziej ok. na dzień dziejszy po 5 nie kupuje bo nie wiem co będzie dalej.
Ale co ta dpowiedź ma mi dać?
Golem 14 / 2011-08-18 14:28 / Bywalec forum
Psychologia... Jesli sam nie jestes zdecydowany kupic po 6 PLN, dlaczego inni gracze na rynku mieliby kupowac? - tak w duzym skrocie...

"Historia magistrae vitae", przynajmniej czasami: EEX mial juz swoje "Golden Years" - papier mozna bylo kupic nawet po 1 PLN, wiekszosc asow z rekawa zostalo powyciagane - tego co bylo nie mozna calkowicie oddzielac od aktualnej sytuacji - tez tak w duzym skrocie...

Pozdrawiam
Kambodza / 2011-08-18 14:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale jaki wniosek mam z tego wyciągnąć że na tą chwilę nie płaciłbym 6 zł?
Golem 14 / 2011-08-18 14:35 / Bywalec forum
Hmm... Nie chcialbym robic teraz nikomu "wykladu" na temat psychologii gieldowej - po prostu zastanow sie dluzej nad takim problem i na pewno znajdziesz sam odpowiedz... zreszta masz juz ja podana jak na tacy...

Pozdrawiam
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-08-18 14:41
psychologia giełdowa jak i powiazane z nią finanse behawioralne są niezmiernie ciekawym tematem :) i pewnie z tej dziedziny będę pisać pracę mgr w przyszłym roku ;)
Golem 14 / 2011-08-18 14:45 / Bywalec forum
"Psycho" jest very okejos;-) I do zastosowania na wszystkich obszarach zycia:)
Kambodza / 2011-08-18 14:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
że co że jest bessa? że za pól roku nie będzie chodził po 8 czy co?
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-08-18 13:22

a zta bessa to bym się póki co tak nie podniecał
bessa jest, to jak ma nie spadać?
tak jak wspomniałem wyżej..zdanie czy to bessa czy korekta zależy od
ilości posiadanych papierów w portfelu a teorię na potwierdzenie swojej
można sobie spokojnie dopisać, bo argumentów zarówno dla byków jak i
niedźwiedzi nie brakuje :-)

madrze prawisz...:) lecz jesli ktoś nadal kwity trzyma i nie poustawiane sl to będzie myślał zyczeniowo i w odpowiednim czasie nie zareaguje...takich sytuacji było na pęczki w 2008. Opowiadał mi mój znajomy - gracz z zawodu, że mówił innym - sprzedajcie z małą stratą, nie wiadomo co to będzie, kwity zawsze można odkupić a najgorzej na nich siedziec jak parzą ale nie posłuchał go nikt...ja to na długo zapamietam tak jak pozostałe jego rady.

Mówi tak - giełda w USA ma ponad 100 lat i zawsze jest okazja aby na niej zarobic, z naszą choć młoda będzie tak samo ;)
Kambodza / 2011-08-18 13:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Opowiadał mi mój znajomy - gracz z zawodu, że mówił innym -
sprzedajcie z małą stratą, nie wiadomo co to będzie, kwity zawsze można odkupić

no tak wywalam 45k EEx i nagle odwrót na plus 10% i faktycznie odkupie 45k, tak, mhm chyba 100% drożej:) prosze Cię Amelcia takie mądrości to wiesz co:)

a nie mówię życzeniowo wg mnie tylko racjonalnie bo nie pisze, że na 100% tylko czekam na rozliczenie kontraktów a to Ty piszesz o bessie ato może byc mega guzik prawda:)
TrentX / 2011-08-18 13:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc Kacikowi ;]

Amelka ma racje piszac to co napisala , a Twoim problemem jest to ze EEX jest nieplynny a Ty masz tyle papiera...Logiczen jest wiec ze sprzedajac zwalisz kurs o iles tam % a zakupujac taka ilosc pojdzie ten kurs w gore ..
Ale to tylko jeden papier co nie znaczy ze nie sprawdza to sie w odniesieniu do szerokiego rynku.

Ja kwity 3mam z zalozenia wlasnego i powiedzmy sobie ze jestem na etapie nr 1 Amelki , czyli z 2008 roku .
Byc moze nastepnym razem juz tak nie bedzie, ale kazdy musi wystawic wlasnego garba zeby sie o tym przekonac co sluszne ...
Pozdrawiam :)
TrentX / 2011-08-18 14:04 / portfel / Tysiącznik na forum
PS o rozliczaniu kontraktow i zajmowaniu pozycji piszesz od czasu wyczytania o tym u Szczepanika ;]
Kam wiele kazdy z nas ma nadziei na swoje wybrane spolki i zyski na nich, np Ty na EEX , jak tylko tu jestem w kaciku to ma by csuper hiper spolka ktora z 8 PLN nie miala spasc nawet na 7 a na 6 to juz by byla sensacja.Ile juz razy miala wedrowac na szczyty , ile razy wiszczyles to jak tylko podpisali kolejny kontrakt na mikrosfere ??? Jak to wyglada w tej chwili widzisz sam :), no i zaczynaja sie jej ponoc najlepsze kwartaly bo zamykajace rok :)Pozyjom uwidim .
Jak zapewne wiec widzisz ciezko prognozowac to co sie stanie z papierem , o Novianie MBP Dependzie itp kwitach poruszanych w kaciku juz nawet nie wspominam bo kazdy widzi gdzie sa w tej chwili a gdzie mialy byc wg prognoz i przepowiedni...co nie znaczy ze przyrownuje do nich EEX bo to jednak inna spolka jest :)
Moim zdaniem jak rynek pojdzie w konsolidacje lub w dol to moze byc najlepszy wynik w historii a spolki beda dolowac ..
Kambodza / 2011-08-18 14:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a co Ty wiesz od kiedy ja pisze i gdzie przeczytałem?
TrentX / 2011-08-18 14:17 / portfel / Tysiącznik na forum
Regularnie i systematycznie czytuje kacik lacznie z zaleglosciami i linkami do ciekawych artykułów podawanymi przez chlopakow jak tylko mam teraz na urlopie dostep do netu ktory dosc slaby jest, bo akurat czasu pod dostatkiem.Nie sadzisz chyba ze podawalbym fakty ktore sa nie do sprawdzenia ???
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-08-18 14:23
tak czy siak, hossa czy też bessa, jestem zadowolona ze wywiązała się merytoryczna dyskusja i nie uczepiam się nikogo a już na pewno Przyjaciela - Kama :))) każdy ma swój rozum, sowje filtry i nimi się wszyscy kierujemy...

Ja pisałam Wam nie raz, że mój Tato na GPW zbankrutował tzn. wyzerowały się wszystkie środki dostepne na rachunku i go rozwiązali...zniechęcił się chłopisko i już nawet jak gadam o GPW to on ma dość ;)

Ja każdemu z Was życzę aby zarabiał gruba kasiorę i dobrze mu się wiodło :)
Kambodza / 2011-08-18 14:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a jak Ci napisze że Ad u Clo podawał w zeszłym tygodniu że gruby ma 40-45% na s i wiem od tego czasu to co powiesz?
TrentX / 2011-08-18 14:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano powiem Ci ze tez o tym czytalem u nich w kaciku , ze takowa plotka krazy wedle ich informacji, jednakowoz dotyczyla tego iz taki % kontraktow skupiony jest w rekach jednego goscia .
Natomiast Ty piszesz dzis ze czekasz ogolnie na wygasniecie kontraktow i rozwoj sytuacji bo moze byc wtedy UP , co zreszta zakladal tez wspomniany juz przezemnie pan w swojej wypowiedzi do ktorego artykulu linki pojawily sie bodjaze wczraj :)
A ze interpretacje Twoje sa podobne do jego rozwazan , pozwolilem sobie wyciagnac wnioski ze ogolnie przekonal Cie o swoich racjach.
Moge dodac ze i dla mnie brzmi to bardzo przekonujaco :) , tyle ze ja w przeciwienstwie do Amelki nie stoje obok straganu , a powinienem to jednak zrobic , to samo zrobil dzis Kamil , pewnie z dalsza korzyscia dla siebie.
No coz ja z kwitami czekam na rozwoj sytuacji skoro nie sprzedalem 2-3 tygodnie temu, a dokupic po taniosci niebardzo bede mial za co, co znaczy ze powienienem wszystko opchnac tak wypada na zdrowy rozum .
Kambodza / 2011-08-18 14:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a widaiałes co pisaliśmy z Griifinem?
Napisałem, że gruby ma podobno tyle s a Griifin mi odpisał: no co Ty z oczkiem;) dlatego to pamiętam, że sie śmiałem z tego co mi odpisał więc nie mądrz się
TrentX / 2011-08-18 15:17 / portfel / Tysiącznik na forum
W zadnym wypadku sie nie madrze , przytaczam to co juz bylo , ale dobrze byloby takze dla Ciebie i Twojego bajtlika abys odrzucil nadzieje i zyczenia a wrzucil troche racjonalnosci .
Tyle ze to wlasnie juz jest miejsce w ktorym zdrowy rozsadek walczy z psychologia i ja tu mam tez duzo do poprawienia. Inna rzecz ze czasem w tym przeszkadzaja wzgledy typowo techniczne (brak mozliwosci ciglego sledzenia notowan w newralgicznym czasie , itp) choc ustawienia SL nic nie usprawiedliwia.
Na koniec dodam tylko abys nie odbieral wszystkiego co sie przeciw Twojej opinii napisze jako jawna wrogosc wobec Twojej osoby bo to nie jest juz pierwszy raxz, po to sa fora aby opinie i przemyslenia sie scieraly. Napewno jesli sa merytoryczne pozwalaja wyrobic sobie inny punkt widzenia. Jesli zas to pomoze choc paru z nas z racji profilu "Kacika" stracic pare PLN mniej a zarobic godziwiej to bedzie to juz krok naprzod :)

Pozdrawiam ;]
Kambodza / 2011-08-18 15:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Na koniec dodam tylko abys nie odbieral wszystkiego co sie przeciw Twojej opinii napisze jako
jawna wrogosc wobec Twojej osoby bo to nie jest juz pierwszy raxz

jakoś tak mam w stosunku do Ciebie i tylko do Ciebie:) a później jak mi ciśnienie podniosłes to z Golemem juz się samo potoczyło. Ale postaram się wyluzowac jeśli chodzi o Ciebie:)
Kambodza / 2011-08-18 15:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

A ze interpretacje Twoje sa podobne do jego rozwazan , pozwolilem sobie wyciagnac wnioski ze ogolnie
przekonal Cie o swoich racjach.

ale fakt jest tajki, że po wywaidzie tego Pana przekonal mnie on do siebie bardzo:)
Kambodza / 2011-08-18 14:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
i pisaliśmy o tym z Griffinem tez w zeszłym tygodniu że grubas ma tyle s po tym jak wyczytałem to u Clo
Kambodza / 2011-08-18 13:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dlatego ja wyraźnie pisze o sobie
dociekliwy / 2011-08-18 13:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Ty jestes inwestor
a Amelia pisze o kims kto jest
gracz z zawodu

pozdr.
Kambodza / 2011-08-18 13:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Dociekliwy:)
I wyjaśniłes sprawę jak to zwykle Ty:)
Pozdrówka
Kamil B / 2011-08-18 13:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jest jeszcze kwestia płynności na exx 45k to trochę ciężko ale taki borek albo optyk to bez problemy
Kambodza / 2011-08-18 13:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a no zgadza się:) ale Amelcia pisze że ja myślę życzeniowo a ja mam EEX:)
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-08-18 14:26
ale po to jest to forum Kam aby dyskusje sie toczyły...
kwiatek... / 2011-08-18 13:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=fw3YAf-b1Us&feature=topvideos_entertainment
Kamil B / 2011-08-18 13:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
pchnąłem dziś większość papierów z niewielką stratą, zysk prawie cały wyparował i czekam na rozwój sytuacji z myślą odkupienia niżej, zobaczymy jak się nie uda to odkupię troch wyżej
kwiatek... / 2011-08-18 13:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kamil panikarz z Ciebie....
dodge / 2011-08-18 13:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie panikarz, a racjonalista - nie marzyciel :)
Kambodza / 2011-08-18 13:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz Kwiatku podjął ryzyko z nadzieją że kupi taniej bo np nie miał kasy na dobranie po taniości a liczy że się uda.
Ja tez tak nieraz robiłem z różnym skutkiem jak to na giłedzie:) szczególnie na początku mojej przygody na miedziaku:)
Kamil B / 2011-08-18 13:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie panikarz, może uda się za spekulować i odkupić niżej, obaczymy jest ryzyko, mam na oku jedną spółkę z fundamentami co lata :)
Kambodza / 2011-08-18 12:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a swoją droga konkretnie spadało przez tydzień czy dwa i już mowa o bessie, nieźle:)
ja ostatniej nie przeżyłem ale chyba trwała dość długo a tutaj po dwóch tygodniach już takie słowa:)
Ged / 2011-08-18 12:47 / Tysiącznik na forum
chyba chodzi o to, że bessa jest po spadku o -20%

ps: jakaś linka do tych wypowiedzi Szczepanika? skąd to?
Kambodza / 2011-08-18 12:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
w zeszłym roku w wakacje (ktoś policzył zna forum głównym) spadło o 14%. Więc te 6% to już robi różnice na besse?:)

Niżej Maćko zapodał line Ged:)

http://tnij.org/pawelszczepanik
dodge / 2011-08-18 13:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

te 6%


Jakie 6% Darku?
Kambodza / 2011-08-18 13:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ged pisze o 20% a ja że rok temu była korekta 14% więc różnica 6%:)
Ged / 2011-08-18 13:12 / Tysiącznik na forum
aa, ok
wpis czytałem, komentarzy nie

te 100 pln/akcję na miedziaku chetnie bym przyjął, o czym pisze Szczepanik :)
Kambodza / 2011-08-18 13:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja tylko pierwsze kmentarze przeczytałem ale o miedziaku na 100 nie doczytałem:)
to w komentarzach czy w tym co pisał?
Ged / 2011-08-18 13:19 / Tysiącznik na forum
komentarze- czasem ciekawsze niz wpis, na to wychodzi :)
Kambodza / 2011-08-18 13:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a to poczytam:)
Kambodza / 2011-08-18 12:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
"Panie Pawle czy nadal Pan podtrzymuje dobrą końcówkę roku?" - jak najbardziej podtrzymuję i w związku z tym się cały zastanawiam jak to rozegrać. Czy kupować już czy dopiero w październiku? Osobiście skłaniam się ku październikowi i jesieni bo:
po pierwsze, punkty zwrote zawsze były od 18 lat w marcu lub wrzesień - październik
po drugie, seria wrześniowa wygaśnie na minusie, rolowanie na grudniową i zajęcie długiej 1 tydzień po wygaśnięciu wrześniowej

Maciek zapodał niżej linka i zobaczyłem co napisał P. Szczepanik. Powyżej cytat. Wygasnięcie serii i zakłada up pod L-ki.
Kambodza / 2011-08-18 12:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

i zajęcie długiej 1 tydzień po wygaśnięciu
wrześniowej

tydzień to jest max czy tak napisał sobie? Bo ja niestety nie wiem jak to jest na kontraktach
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-08-18 11:47
Witajcie :)))

Kto jest jeszcze zdania, że mamy korektę obecnie???

Najlepsza strategia inwestycyjna obecnie to out of market...

Miłego dnia
amigo2 / 2011-08-18 12:38
ja -;)))))))) dalej twierdze ze to ino okazja do taniego siorbania
kwiatek... / 2011-08-18 12:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jestem tego samego zdania:)))
Kambodza / 2011-08-18 12:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
póki co ja tez tak uważam:) ale jeszcze nie siorbie bo czekam gdyż może być nizej:) jeszcze maja miesiąc czasu na jazde w dół wg mnie:)
ktoś tam nieistotny / 62.152.142.* / 2011-08-18 11:52
Kto jest jeszcze zdania, że mamy korektę obecnie???
ci co siedzą na papierach..co co ich nie mają to dla nich ewidentnie bessa jest :-)
Pozdrawiam serdecznie
Kambodza / 2011-08-18 12:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a ja uważam że jak wygasna wrzesniowe kontrakty i się giełdza nie obróci na północ to twedy mamy a póki co maja na kontraktach s i tyle. Jak wygasna to wtedy zobaczymy co to będzie
ktoś tam nieistotny / 62.152.142.* / 2011-08-18 12:21
dzisiaj sporo danych z USA..krótkoterminowo, albo utwierdzą niedźwiedzi w przekonaniu, iż dzisiejszą wyprzedażą udanie wyprzedzili ich publikację albo pokażą że popełnili błąd.. zobaczym niedługo
pozdr
Kambodza / 2011-08-18 12:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja już od sporego czasu wiem, że jak ma rosnąc to złe dane zostaną olane a jak spadac i będa złe to będą spadać.
Lub dobre dane posłuża wzrostom ale na krótko jeśli chcą żeby rynek spadał.
Ja czekam na wygaśnięcie serii, to wiele wyjasni. Jesli nie od razu to po jakimś czasie bo mogą chcieć jeszcze zejść żeby dobrac L niżej. zobaczymy a zta bessa to bym się póki co tak nie podniecał
ktoś tam nieistotny / 62.152.142.* / 2011-08-18 12:35
a zta bessa to bym się póki co tak nie podniecał
bessa jest, to jak ma nie spadać?
tak jak wspomniałem wyżej..zdanie czy to bessa czy korekta zależy od ilości posiadanych papierów w portfelu a teorię na potwierdzenie swojej można sobie spokojnie dopisać, bo argumentów zarówno dla byków jak i niedźwiedzi nie brakuje :-)
Ged / 2011-08-18 12:19 / Tysiącznik na forum
a ja się ustawiłem po 100k borka
po 0,59, a czemu nie :)
Kambodza / 2011-08-18 12:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jak szalec to szaleć:)
Ged / 2011-08-18 12:31 / Tysiącznik na forum
pomyśl nad jakimś dt łapanym poniżej kursu otwarcia - przy takiej ilości 1 grosz to 1k - prowizja

miedziaka boję się ruszać, za bardzo w20 rozjechany jest teraz..
Kambodza / 2011-08-18 12:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja teraz juz nic nie czuje:) wziąłem Oila 3-y razy na dt i w plecy a na IDM 2-a razy do przodu:) ogólny bilans na minus więc sobie chyba jednak poczekam:)
pietroo / 2011-08-18 10:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co jest powodem dzisiejszych spadków?? słabośc rynku>?
dodge / 2011-08-18 10:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piotrek - bessa jest, to jak ma nie spadać?
dodge / 2011-08-18 10:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Podrzucam sznurek do poczytania - ostatni wpis

http://tnij.org/pawelszczepanik
pietroo / 2011-08-18 11:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przeczytałem, dostępnie pisze ten faworyt Amelki :)
Kamil B / 2011-08-18 10:38 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam,
i takie pytanie do techników, będziemy robić drugie dno czy jednak postraszą i do końca sesji podciągną ?
dodge / 2011-08-18 10:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja obstawiam scenariusz pogłębienia ostatnich dołków, co nie oznacza z góry, że tak się zdarzy. Wszyscy na giełdzie się mylimy ..., no może poza Amig*o. Co będzie dzisiaj - tego nie będę obstawiał Kamil, bo kto to wie. Poczytaj wpis Szczepanika - może trochę nakreśli możliwy rys scenariusza na najbliższy czas.

Pozdr.
Kamil B / 2011-08-18 10:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czytałem już w sobotę/niedzielę, rynki sobie a gospodarka sobie, pisze że będzie korekta ale z tym to nie wiadomo, normalnie loteria 50/50 :)
kwiatek... / 2011-08-18 10:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.geekweek.pl/pies-ktory-rozklepalby-was-w-siatke/335589/#more-335589
Ged / 2011-08-18 10:05 / Tysiącznik na forum
no to wróciliśmy do soczystej czerwieni.. :/
kwiatek... / 2011-08-18 09:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek ale Novian taniocha:(
pietroo / 2011-08-18 10:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
nic nie mów, zamrożona kasa i tyle
kwiatek... / 2011-08-18 10:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pisałem ze poleci na łeb:(
griffin / 2011-08-18 10:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem wszystkim
Zaktualizowali c/wk
http://stooq.pl/q/g/?s=nvn
Co będzie dalej to zobaczymy.
Zakupy poranne porobione.
Zieloności życzę w tym czerwonym dniu :o)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy