Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
amigo2 / 2011-08-16 15:28
brac małe społki -;)
ostatni dzwonek na tanie siorbanie-;)
do grudnia ino wzrosty
ja sam amigo Wam to pisze-;)
Kamil B / 2011-08-16 15:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie naganiaj Gringo :)
amigo2 / 2011-08-16 15:56
bier nicogamesa bedziesz obrzydliwie bogaty-;)
Ged / 2011-08-16 16:26 / Tysiącznik na forum
kurna, szybciej to pisz, a nie po odpale :)
amigo2 / 2011-08-16 16:29
po 11 mogłes siorbac stało ponad banke-;)
do 30 droga daleka
griffin / 2011-08-16 12:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Kamil
Lodziarnia wystawiła raport 2q
http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&id=20689&id_tr=4
Kamil B / 2011-08-16 13:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ciężko coś powiedzieć, skonsolidowany zysk mają, ale trochę niepokoi mię strata na działalności operacyjnej
choć z drugiej strony nie ma do czego tego odnosić, zobaczymy co tam dalej będzie
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-08-16 16:04
Witajcie :)))Kamil, masz rację, oprócz przyjemnej dla oka szaty graficznej, raporcina nic nie wnosi bo za mało danych...jakieś kombinacje tam są, pytanie dlaczego tak to bokiem weszło...(w sensie kapitał duzy i przeistoczenie z z siecie kawiarni w fundusz nagle, już sam ten fakk każe się zastanowić)dziś handlują nim po 3 gr, hmmm...za dużo zagadek, dla mnie drugi GPF czyli kicha, o i takie moje reko ;)))

A mało to porządnych przecenionych spółek na głównym?

Miłego dnia Chłopaki
Ged / 2011-08-16 12:10 / Tysiącznik na forum
czołem!

powiem Wam, że bez papierów spokojniej się żyje.. i człowiek mniej jakby czyta :)
widziałem, że oil znów ropę znalazł :)

MBPA niedługo będzie do siorbania jak nic - już po 16 gr chodzą..
amigo2nl / 46.205.28.* / 2011-08-16 11:27
tylko oil-;)
tomtay / 2011-08-16 11:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przeca już nie masz mówiłeś, że pogoniłeś dziada :)
amigo2nl / 46.205.28.* / 2011-08-16 11:35
czesc
trza uwaznie czytac w dołeczku odsiorbałem-;))
amigo2 / 2011-08-16 11:44
prosze ja Ciebie

Re: Komentarze do portfelaZobacz wątek amigo2 / 2011-08-03 17:15 / _ usuń Zgłoś do usunięcia jestem zadowolony bo najedzony tanich akcji-;))
optysyfek
midas skotan cognor oila dosiorbałem
czekam jeszcze na kilka
tomtay / 2011-08-16 12:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a to zmienia postać rzeczy proszę ja Ciebie ;))
Kambodza / 2011-08-16 12:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amigos tylko to jest kolejne info z pudelka o niczym:) ale gratki za zysk:)
amigo2 / 2011-08-16 12:20
z jakiego pudelka
oficjalne przez espi-;)

Nazwa arkusza: RAPORT BIEŻĄCY

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 77 / 2011
Data sporządzenia: 2011-08-16
Skrócona nazwa emitenta
PETROLINVEST S.A.
Temat
Otrzymanie wyników interpretacji pomiarów geofizycznych odwiertu Shyrak 1
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Treść raportu:
Zarząd PETROLINVEST S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 16 sierpnia 2011 roku Spółka otrzymała informację o uzyskaniu przez TOO OilTechnoGroup, spółkę prawa kazachskiego kontrolowaną przez Spółkę ("OTG") od firmy SCHLUMBERGER LOGELCO INC. wyników interpretacji pomiarów geofizycznych wykonanych w odwiercie Shyrak 1. Pomiary geofizyczne zostały wykonane dla przewierconych warstw podsolnych, od głębokości 5.337 metrów do głębokości 6.552 metrów, czyli do głębokości odwiertu na dzień wykonywania pomiarów.

Wyznaczona na podstawie wyników wykonanych pomiarów końcowa głębokość odwiertu Shyrak 1 – 6.597,1 metrów została osiągnięta. Dalsze pogłębianie odwiertu nie jest planowane a ewentualna, nieznaczna zmiana głębokości może być związana z pracami, które będą prowadzone w celu przygotowania odwiertu do zapuszczenia kolumny rur okładzinowych 7 cali.

Na podstawie wyników interpretacji wykonanych pomiarów geofizycznych do opróbowania wytypowano wstępnie 19 poziomów nasyconych węglowodorami o łącznej miąższości 464 metry. Miąższość pojedynczych poziomów waha się od 10 do 45 metrów.

Wszystkie wytypowane do opróbowania poziomy złożowe pokrywają się ze strefami w czasie przewiercania których notowano silne zgazowanie płuczki wiertniczej lub przypływ gazu do odwiertu.

W najbliższym czasie do odwiertu zostanie zapuszczona kolumna rur okładzinowych o średnicy 7 cali, która następnie zostanie zacementowana. W dalszej kolejności planowana jest zamiana urządzenia wiertniczego firmy Saipem na mniejsze a jednocześnie tańsze w eksploatacji, którym zostanie wykonane opróbowanie odwiertu.

Wyniki interpretacji wykonanych pomiarów geofizycznych potwierdzają obserwowane w czasie wiercenia nasycenie węglowodorami całego profilu skał podsolnych. Porowatość skał zbiornikowych sięga 12%, co należy uznać za wartość wysoką, biorąc pod uwagę, że skały zalegają na dużej głębokości. Ponadto na podstawie interpretacji wyników pomiarów nie stwierdzono aby skały zbiornikowe, poza węglowodorami, nasycone były ruchomą wodą złożową. Fakt taki ma pozytywne znaczenie zarówno dla procesu opróbowania odwiertu, jak i wydobywania węglowodorów ze złoża. Należy również dodać, że oszacowane na podstawie wyników pomiarów geofizycznych właściwości zbiornikowe skał oraz ich nasycenie, są zbieżne z wynikami uzyskanymi w laboratorium w czasie badania pobranych rdzeni wiertniczych.

Pomiary geofizyczne potwierdziły, że przepuszczalność skał zbiornikowych oraz notowane w czasie wiercenia objawy gazu są ściśle związane ze szczelinowatością. Zarówno stwierdzona intensywność szczelinowatości, jak i fakt, że większość szczelin ma charakter otwarty daje duże szanse uzyskania w czasie opróbowania przypływu węglowodorów. Wielkość przypływu, jak i rodzaj węglowodorów określone zostaną na podstawie wyników opróbowania odwiertu, przy czym na podstawie składu gazu uzyskanego w czasie wiercenia przewidywany jest przypływ gazu i gazu z kondensatem.
Kambodza / 2011-08-16 12:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a to ja na podlodze widziałem jak jeden zapodał i źródło wpisał pudelek:)
to zwracam honor:)
amigo2 / 2011-08-16 12:45
tam to wiekszosc gołodupcow pisze-;)
jakies analne sierotki ,mariolki i takie tam
takim Lepkusiom mazna wsio sprzedac PKC-;)
Kambodza / 2011-08-16 12:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ten analny to śmiech na sali jest:)
Amigo1 to zapodaje dobre teksty;)

Ale dzisiaj jeden był dobry: czemu sypiesz jeden z drugim:)
TrentX / 2011-08-16 10:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc ;]
a dzis od rana wyptaszanie naiwnych pod kolejne interpretacje wiercen Petrolka :> , w tej chwili widly :P
tomtay / 2011-08-16 11:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
na tej samej fali to i kulczyk oil ventyles z rana przypajacował w arkuszu :)
Kamil B / 2011-08-16 08:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dzień dobry z rańca,
pytanie dnia czy lodziarnia sięgnie 2 gr za gałkę ?
griffin / 2011-08-16 08:57 / portfel / Tysiącznik na forum
..uj wie :o(
Pytanie zasadnicze to: co kombinuje spqer?
Czołem wszystkim.
ps.
Chyba nie ma co trzymać elstarka w tej sytuacji tylko grzecznie oddać po 5,5?
Kamil B / 2011-08-16 09:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
bierzem ich na przetrzymanie i oddajem jak będzie po zetola :)
griffin / 2011-08-16 11:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Dzisiaj lodziarnia podaje wyniki. Do końca tygodnia powinno się sporo wyjaśnić. Mam nadzieję.
griffin / 2011-08-16 09:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Czas w sumie mam. Tak zakręcili, że k.wa nie wiadomo o co chodzi. Nic się kupy nie trzyma.
Pożyjemy - zobaczymy. Ale w plecy jestem ładnie. Na osłodę elstar został ;oP
griffin / 2011-08-15 21:07 / portfel / Tysiącznik na forum
O Elstarze:
http://gielda.onet.pl/archer-daniels-midland-nederland-oglosi-wezwanie-n,18489,4820669,1,news-detal

No to aby tyle radości ;o)
Pozdrowionka po weekendzie :o)
amigo2nl / 178.180.61.* / 2011-08-15 20:08
kto zasiorbał w dołeczku jak namawiałem-;))
moze obserwowac jak kasiorka rosnie-;)))
kwiatek... / 2011-08-15 18:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
AGROMA: Raport miesięczny za lipiec 2011 r.

Zarząd Agroma S.A. przekazuje raport za lipiec 2011r.:


1.Informacje na temat wystąpienia tendencji i zdarzeń w otoczeniu rynkowym emitenta, które w ocenie emitenta mogą mieć w przyszłości istotne skutki dla kondycji finansowej oraz wyników finansowych emitenta.

W lipcu nastąpiło spowolnienie wzrostu obrotów , co jest zjawiskiem typowym dla sezonu urlopowego. Mimo to Agroma S.A. uzyskała w lipcu przychody ze sprzedaży w wysokości 1 154 tys. zł, co oznacza 5% wzrost sprzedaży w porównaniu do lipca 2010 r. Marża brutto na sprzedaży wyniosła 351 tys. zł i jest wyższa o 2% niż w lipcu 2010.

W lipcu spółka podpisała spodziewaną umowę z OBI Węgry i rozpoczęła przygotowania do realizacji zamówienia. W najbliższych tygodniach kontrahentowi zostanie dostarczona próbna partia pilarek spalinowych.

Ponadto sieć REAL potwierdziła zamówienia na znaczną ilość odśnieżarek i zdecydowała o wprowadzeniu do stałej oferty akcesoriów do sprzętu ogrodniczego dostarczanego przez Agroma S.A.

Poza wymienionymi w ocenie Spółki nie wystąpiły w otoczeniu rynkowym emitenta wydarzenia, które w istotny sposób wpłyną na wyniki finansowe.
TrentX / 2011-08-16 10:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Jak Agroma pisze ze w lipcu a pewnie i w sierpniu nastepuje spowolnienie ze wzgledu na urlopy , to mnie pusty smiech ogarnia :)
Rolnictwo w tym czasie oraz sektory okolorolnicze dziala na najwyzszych obrotach , wiec i ich sklepy sa odwiedzane tlumnie przez tych co poszukuja wszelakich czesci zamiennych :]
Chyba ze profil ich dzialalnosci zmienil sie tak mocno ze to juz tylko nieznaczny % ich dzialalnosci ...
Wtedy odszczekuje co napisalem :)
kwiatek... / 2011-08-15 18:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mam nadzieję że coraz więcej sieci handlowych mających swoje placówki sprzedaży zagranicą podpisywać będzie umowy handlowe z agromą:)
Kamil B / 2011-08-15 12:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
także witam wszystkich w ten piękny dzień

a tu taka ciekawostka (może już kiedyś było), Ben nie wie gdzie są pieniądze :) :

http://www.youtube.com/watch?v=h4E4hr64UaE&NR=1
pietroo / 2011-08-15 11:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O Elstarze:

http://gielda.onet.pl/archer-daniels-midland-nederland-oglosi-wezwanie-n,18489,4820669,1,news-detal
kwiatek... / 2011-08-15 18:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Piotrek:)Piątkowe zamknięcie było poniżej 3,50pln...współczuję tym co sprzedali papierek...
pietroo / 2011-08-15 10:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie w tan ostatni dzień długiego weekendu
powiem Wam, że przydaje się takie lenistwo :) człowiek odpoczywa psychicznie i fizycznie :))

ehhhhhhh częsciej tak :))

udanego dnia
giero13 / 2011-08-15 10:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć pietroo:-)

Święte słowa odpoczynek jest ważny. Dziś wybywam na plażę z kobitką, a za tydzień na rybki to dopiero uspokaja;-)

Meczyk wczoraj był świetny.

Pozdrawiam i korzystajcie z pogody
pietroo / 2011-08-15 11:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siemanko :))

a Ty dalej nad morzem?
jeśli tak to baaaaaaaaardzo zazdroszczę :) pogoda powinna Ci dopisywać

udanego dnia życzę :)
Kambodza / 2011-08-15 06:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobry:)
futki usajowe na łądnym plusie, jak byśmy mieli sesje to by była raczej tez ładnie zielona:)
Miełgo dzionka
Kambodza / 2011-08-14 19:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=Jyc0uJNguzk

Polscy trenerzy w pigułce:)
Ged / 2011-08-14 13:04 / Tysiącznik na forum
nie wiem, czy wiecie, ale dziś mamy Gran Derbi - superpuchar hiszpanii :)

do obejrzenia na TVP1/TVP SPORT/TVP HD
pietroo / 2011-08-15 10:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

dzięki za przypomienie, oglądałem mecz, był świetny

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy