Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2011-08-12 00:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobranoc

do rana :)
dodge / 2011-08-12 00:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I ja też spadam. Dobrej nocy życzę Wszystkim.
kwiatek... / 2011-08-12 00:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobranoc chłopaki:)Nawet Piotrek zawitał na sam koniec:)
kwiatek... / 2011-08-11 23:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://escalator.pl/?spolka=AGROMA zobacz dodge:)
kwiatek... / 2011-08-11 23:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Widzisz ten zysk operacyjny?
dodge / 2011-08-12 00:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie przekonuje mnie ze względu na ogólne otoczenia na giełdzie Kwiatku, ale rozumiem Twoją bulwersację.
kwiatek... / 2011-08-11 23:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zarejestrowałam się na stronie pobieraczek.pl, by przetestować usługę ściągania plików. Po
15 dniach dostałam maila, że 10 dniowy okres testowania minął i w związku z tym, że przy
rejestracji zaakceptowałam Regulamin automatycznie wyraziłam zgodę na zawarcie Umowy na
okres 12 miesięcy oraz mam zapłacić 94,80 złotych za cały okres z góry.
Czy fakt, że zaakceptowałam regulamin,a nie podpisałam Umowy powoduje, ze mam obowiązek
zapłacić za usługę z której nie korzystałam ? (w rezultacie nie testowalam nic, nie
ściągnęłam żadnego pliku) Czy nie przysługuje mi prawo wypowiedzenia Umowy? (w Regulaminie
jest tylko mowa o prawie odstąpienia w ciągu 10 dni). CZy Regulamin może być Umową? Przy
rejestracji nie wpisałam konkretnych danych, czy to jest karalne? Czy wezwania do zapłaty,
które otrzymuję drogą mailową mają moc prawną? Nie ma tam moich danych, a także jest
napisane, że wzywa się mnie do "dobrowolnej" wpłaty, bo jak nie to sprawa skierowana będzie
do sądu, na podstawie mojego numeru IP. Za interpretację wdzięcznych będzie wielu :)
dodge / 2011-08-11 23:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Akceptację regulaminu uznać należy za zawarcie umowy na odległość. Po zawarciu umowy na odległość prawo przewiduje możliwość odstąpienia od umowy właśnie w terminie 10 dni. Przestroga na przyszłość, aby zanim się w necie coś zaakceptuje zapoznać sie jenak z regulaminem.
kwiatek... / 2011-08-11 23:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Powiem Ci szczerze dodge że czuje się oszukany i nie zamierzam płacić za to tym bardziej że w tym okresie nie ściągałem żadnych filmów....
dodge / 2011-08-11 23:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

tym okresie nie ściągałem żadnych filmów....


kwestia zasadnicza kiedy sie zarejestrowałeś w takim razie - patrz podpowiedź niżej - cały art. 9 ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów ...
kwiatek... / 2011-08-11 23:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zobacz linka u góry:)
dodge / 2011-08-11 23:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

zobacz linka u góry:)


Normalnie kolejny wariat. Jeden zadużył się w Ekusiu hehehe, a drugi w Agromie hehehe

Zaraz luknę i lecę do wyra. Późno już.
kwiatek... / 2011-08-11 23:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Trzymam mocno papierek:)
kwiatek... / 2011-08-11 23:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Powiem szczerze że dzisiaj w skrzynce pocztowej znalazłem kopertę z zawiadomieniem że mam 7dni na zapłacenie 94,80pln...Normalnie kpina jakaś dodge....Straszą że jeżeli w okresie 7dni nie zapłacę do skierują sprawę do sądu....Normalnie szok:(
dodge / 2011-08-11 23:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Zgodnie z art. 9 ust. 3 tej ustawy ( tj.o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny ) przedsiębiorca jest obowiązany do potwierdzenia konsumentowi na piśmie najważniejszych informacji, najpóźniej w momencie rozpoczęcia spełniania świadczenia. Art. 10 ust. 2 tej ustawy stanowi zaś, że w razie braku potwierdzenia tych informacji, termin w którym konsument może odstąpić od umowy, wynosi 3 miesiące i liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. Jednakże prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadku świadczenia usług, które zostały rozpoczęte, za zgodą konsumenta, przed upływem terminu do odstąpienia. Jeśli więc w terminie do odstąpienia konsument zaczął np. pobierać pliki z serwisu – nie może skorzystać z tego prawa."


tutaj masz Kwiatku tę ustawę:

http://www.abc.com.pl/serwis/du/2000/0271.htm
dodge / 2011-08-11 23:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ktoś znalazł sobie łatwy kawałek chleba. Zazwyczaj większość nie czyta tych regulaminów różnych serwisów itp.
kwiatek... / 2011-08-11 23:45 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dokładnie przyjacielu:)Większość z nas jest za bardzo zabiegana żeby dokładnie czytać tego typu regulaminy:)
kwiatek... / 2011-08-11 23:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wygrał w totolotka i uratował klub przed bankructwem
PAP
Puls Biznesu, pb.pl,11.08.2011 08:43
Czytaj komentarze (0)
Zobacz na forum ()
74fe6b98-25ab-4f47-9681-75f9cc86ae12
GD Chaves, ubiegłoroczny finalista piłkarskiego Pucharu Portugalii, pozostanie w drugiej lidze. Przed bankructwem i degradacją klub uratował kibic, który wygrał majątek w totolotka.

Jak poinformował dziennik "Diario de Noticias", nagroda, którą otrzymał z loterii Euromilhoes mieszkaniec miasta Chaves, w północnej Portugalii, została w znacznej części przekazana na ratowanie zadłużonego na kilkaset tysięcy euro miejscowego klubu.

Gazeta ustaliła, że zbawcą Grupo Desportivo Chaves jest Francisco Carvalho, miejscowy agent muzyczny, na co dzień mąż Agaty, gwiazdy portugalskiego disco. Chociaż nie ujawnił on wysokości przekazanej klubowi kwoty, przyznał, że zainwestował weń w ostatnich miesiącach "znaczne środki finansowe".
Nieoczekiwany sponsor GD Chaves zapewnił, że zrobi wszystko, aby w przyszłości uchronić klub przed problemami finansowymi i powalczyć o awans do I ligi.

"Od niedawna jeden z moich synów zarządza klubowymi finansami. Chcemy stopniowo wspierać GD Chaves i umacniać zespół. Wierzę, że w ciągu najbliższych trzech lat awansujemy do pierwszoligowej elity" - powiedział Francisco Carvalho.

Drugoligowy GD Chaves powstał w 1949 r. W ubiegłym roku klub odniósł swój największy sukces w historii awansując do finału Pucharu Portugalii, w którym przegrał z FC Porto 1:2. W marcu Sąd Miejski w Chaves orzekł o niewypłacalności klubu.
Prawdziwy kibol...Szacun wielki dla niego:)
dodge / 2011-08-11 23:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Szacun wielki dla niego:)


Wielki szacun. Prawdziwy pozytywny wariat.
kwiatek... / 2011-08-11 23:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na półwyspie iberyjskim ludzie kochają futbol dodge:)
dodge / 2011-08-11 23:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak widać :)
kwiatek... / 2011-08-11 23:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wreszcie jakieś odbicie na gpw:)
dodge / 2011-08-11 23:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A coś Ty się Kwiatku na ten czas schował, jakby to o atak jądrowy chodziło :)

Witaj
kwiatek... / 2011-08-11 23:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Cię dodge serdecznie....Ostatnio już nie mogłem patrzeć na ciągłe spadki...
kwiatek... / 2011-08-11 23:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Agromka ostro poleciała moim zdaniem niesłusznie...
dodge / 2011-08-11 23:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Agromka ostro poleciała moim zdaniem niesłusznie...


Wszystkie poleciały Kwiatek.

p.s. W bessie nie ma różnicy czy słusznie czy nie :)
kwiatek... / 2011-08-11 23:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Czytałeś wogóle raporcik za 2 kwartał?
dodge / 2011-08-11 23:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie czytałem. Ale kojarze, bo gdzieś mi sie obiło o oczy bądź uszy. Ale jakie to ma znaczenie, kiedy rynek cały leci? I to jeszcze NC. Zbliża się jesień i zima. Koniec sezonu Kwiatku. Czym będą teraz handlować?
kwiatek... / 2011-08-11 23:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ofertę jesienno zimową mają mieć bardzo interesującą:)Tym bardziej że już mają zamówienia od sieci hipermarketów...
pietroo / 2011-08-11 23:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siara i wszystko jasne:

http://www.youtube.com/watch?v=vGVpdN404pI&feature=related
dodge / 2011-08-11 22:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niedługo i Polakom zaświeci słońce :)

"Brytyjczycy na tropie nazistowskiego skarbu. Czy to 38 ton złota zrabowanego z Banku Polskiego?" o wartośći 1 miliarda euro. I tyle dobrze ..., Tusk byłby zadowolony.
dodge / 2011-08-11 23:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tu link

http://tnij.org/mz7n
Kambodza / 2011-08-11 22:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a oddadzą?;)
amigo2nl / 178.182.124.* / 2011-08-11 23:05
łaski bez-;)
sami sobie odbierzemy-;))))))
dodge / 2011-08-11 23:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

a oddadzą?;)


Steinbach pewnie będzie miała jakieś "halo", a Merkel będzie chciała ratować za to Włochy albo Hiszpanie :) Jedyny plus, to to, że z takiej nieprzewidywanej oszczęności w programie pomocowym DAX może pójdzie w górę. Może i GPW podskoczyłoby do góry :))))))
dodge / 2011-08-11 23:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie wykluczam, że oddadzą ... po przeliczeniu kosztów transportu przez Geringa nad jeziorko niemieckie i kosztów depozytu na jego dnie przez tyole lat :)
pietroo / 2011-08-11 23:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
frajerami nie są
Kambodza / 2011-08-11 21:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
majom rozmach s*********:)
ale idą:)
amigo2nl / 178.181.26.* / 2011-08-11 22:51
ano maja-;)))

strach ma wielkie oczy!!!!!!!!!!
zapraszam do siorbania w mega promo-;)))
bo znowu bedziecie lametowac ze was gruby wyruchał-;)
pietroo / 2011-08-11 22:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=roawvmwkd_M&feature=related

tu oryginał :))
Kambodza / 2011-08-11 22:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, dobre:) dzięki za line:)
Siara jest de beściak:)
Kambodza / 2011-08-11 22:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=KdhwopvTf18
pietroo / 2011-08-11 23:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
świetne :)) ten kawałek też mi się podoba:

http://www.youtube.com/watch?v=fYeVtddh-Xg&feature=related

gdyby nie Siara to ten film nie byłby taki śmieszny :))
Kambodza / 2011-08-11 23:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
bez Siary nie byłoby filmu:)
pacco / 2011-08-11 21:17 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jutro czarny piatek ,murzyny zaczna na minusie i bedzie sypanie co by na weekend nie zostac berkiem...tak sobie pomyslalem ze moze byc...
Kambodza / 2011-08-11 19:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
napisałbym coś o zamieszkach w U.K. ale sobie darujme bo na samą myśl już bym łby ucinał:)
pietroo / 2011-08-11 22:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

na samą myśl już bym łby ucinał:)



zgadzam się, za bardzo się z nimi cackają, powinnny być kary roboty w kamieniołomach, przy robotach szkodliwych dla zdrowia.... od razu by się uspokoiło
Kambodza / 2011-08-11 22:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zebrali ok 90k podpisów żeby zabrać im zasiłek tym co ich złapali żeby tego motłocchu nie utrzymywać a niech się wezmą do roboty
dodge / 2011-08-11 22:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Łaskawi jesteście dla tych imigrantów co dewastowali Londyn. Ja na miejscu rządu i urzędu imigracyjnego w******** ich z kraju z dożywotnim zakazem powrotu. Kraj ich przyjmuje, a ci w zamian palą i grabią.
pietroo / 2011-08-11 22:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kastrować i tyle
dodge / 2011-08-11 22:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

kastrować


eeeeee, za grabierz to ręce ucinać, a nie jajka :)
Kambodza / 2011-08-11 22:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja Maćku łąskawy nie jestem czemu dałem wyraz swoim pierwszym wpisie tego wątku:)
Napisałem tylko co ludzie chca im zrobić bo z tego co dzisiaj mówili na Info to większość dostaje grzywne i idzie do domu.
Anglia z takim podejściem daleko nie zajedzie, doją ich z kasy na zasiłki, palą im stolice a oni ich głasczą po główce i wypuszczaqja do domu. Najlepiej dzisiaj w Izbie Gmin zapytany Cameron o to dlaczego tak jest że w Anglii takie zachowanie nie spotyka się od razu z mocną interwencją bo np w Stanach to armatki, gumowe kule itd byłby od razu to zaczał coś tam pitolić ale nie za bardzo wg mnie na temat
dodge / 2011-08-11 23:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
grzywna i do domu ... Naszą milicję tam wysłać. Za głośną *******" z ust kibica gotowi wszcząć awanturę na stadionie, byleby wylegitymować człowieka na stadionie i to w sektorze najbardziej zagorzałych kiboli :)
dodge / 2011-08-11 19:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


Szczepanik w tvncnbc
====================
http://tiny.pl/h5f8p


Przyznam, że mimo zapodania z rana informacji o jego obecności w studio, umknęła mi wizyta Pana Szczepanika w CNBC. Dziękuję Ged za linka. Przyznam, że mało który analityk ma takie predyspozycje do przekazywania komuniaktu adresatowi. Live zapewne jest jeszcze lepszy, więc nie dziwię się Amelci, że Pan Paweł zajął miejsce w sercu naszej uroczej Koleżanki, którą w tym miejscu serdecznie pozdrawiam :)
Kambodza / 2011-08-11 19:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Właśnie to samo niżej napisałem, że facet jest naprawdę konkretny i mu się sprawdza co najważniejsze oraz wiele się można od niego nauczyć a i mówi w sposób przystępny i przyciąga uwagą przez to że ciekawie gada. Amelci wzrok tez pewnie rpzyciąga i z innego względu;) i z tego miejsca i ja Amelcie pozdrawiam:)
Ged / 2011-08-11 21:55 / Tysiącznik na forum
fajnie napisał na blogu, ze na takim rynku tylko DT i zamyka pozycje na noc, zeby spokojnie spac

Ty dzis na idm do tego samego doszedłeś i to sam! :)
Kambodza / 2011-08-11 22:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he i powiem Ci Ged że naprawdę spokojniej będę spał bo jak miałem otwartą to jeszcze w mniejszym czy mniejszym napięciu ale byłem w oczekiwaniu jak się sesja zamknie u nich i jak od rana futy się będą prezentować a dzisiaj na spokojnie i najwyżej się odkupi na krótko jutro wyżej ale na weekend też się nie odważę raczej zostać:)

A co do Szczepanika - zrobiła na mnie wrażenie tym wywiadem dzisiaj
Ged / 2011-08-11 22:13 / Tysiącznik na forum
mnie korci wchodzić tak, jak Ty w miedziaka zazwyczaj :)

myślę, że będę obok rynku i ustawiał się po -10, -15% względem otwarcia i zobaczę, czy coś wpadnie

na ostre V nie liczę i po odbiciu będzie chyba cofka
ale to tylko goldmany wiedzą :)
Kambodza / 2011-08-11 22:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no ostattnio na nim dostałem ponad 1k w plecy:) i znowu przez zachłannośc bo miałem zysk i mogłem na górce sprzedać (wtedy nie wiedzialem oczywiście że to górka:)) ale ja zaczelileciec to się dopiero przy 177 opamiętałem i wywaliłem:)
powiem Ci, że za podbitke i znowu cofke bym się wcale nie pogniewał ale wrażenie mam że wielu czeka na taki scenariusz i że na podbitce się skrócą z myśla odebrania niżej więc czy tak będzie to tak jak piszesz tylko Goldmany i Morgany wiedzą:)
Ged / 2011-08-11 22:28 / Tysiącznik na forum
o, a tu jest wyjaśnione czemu miedziak dziś latał

http://tiny.pl/h5f6w
Kambodza / 2011-08-11 22:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
chodzi Ci że po spadkach później zaczał równać do ceny miedzi?
Kambodza / 2011-08-11 19:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a swoją droga jakby się długo utrzymał drogi franek to się problem robi nie tylko dla Szwajcarów z wiadomych względów ale np i dla banków bo nie będa mieli aż takiej z kasy z kredytów bo za pewne nie dadzą we franku przy takiej cenie a co za tym idzie deweloperka a co za tym idzie budowlanka a co za tym idzie skłądy budowlane itd itd
Pooh / 2011-08-11 19:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
nie dadzą we franku przy takiej cenie
Od 2009 krajowe banki w ogóle nie dają w CHF, tzn. proponują, ale z marżą 6%. ;)
Kambodza / 2011-08-11 19:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a dziękuje za info Q-buś:)
Kambodza / 2011-08-11 19:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
usaje się łądnie trzymają:)
Ged / 2011-08-11 19:02 / Tysiącznik na forum
Szczepanik w tvncnbc

http://tiny.pl/h5f8p
Kambodza / 2011-08-11 19:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
o dzięki, ja obejrzę chętnie jeszcze raz:)
Ale Amelciu spokojnie ja się nie zakochałem;)
Kamil B / 2011-08-11 18:30 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam
ja to już ostatnio kompletnie zgłupiałem, papierów nie sprzedałem ze stratą i zastanawiam się czy nie dokupić ale weź tu bądź mądry,
ciekawy koniec dzisiejszej sesji może to już ta o której pisał Bigu

http://www.tvn24.pl/12692,1713478,0,1,spekulacja-stulecia-kto-zarobil-miliardy-na-obnizce-ratingu-usa,wiadomosc.html
ciekawy art, także ostatnio myślałem aby zrobić taki wałek na franku jak kiedyś Soros na funcie, ale żaden bank mi nie da takiego kredytu nawet jak bym swoje organy zastawił :)
pietroo / 2011-08-11 18:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam :))

organy zostaw dla siebie, wtedy by Ci kasa nie byłaby potrzebna :)

pozdrawiam
Kamil B / 2011-08-11 18:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ale widzisz jeden taki wałek i wyrywasz się z biedy, stawiasz domek gdzieś na wschodzie polski (Podlasie) i spokojnie sobie żyjesz nie martwiąc się że od pierwszego do pierwszego zabraknie
Kambodza / 2011-08-11 18:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kamilu:)
Szalejesz z tymi organami:)
Ja tylko chcę zwrócić Twoją uwagę na drugą stronę medalu np. zachoruje Twoje dziecko (czego oczywiście broń Boże Ci nie życzę) i akurat Ty mógłbyś być dawcą i co wtedy zrobisz? nic tylko plakać w obie garście. To nie jest wszystko takie fajne jak się wydaje że łatwa, szybka kasa
Kamil B / 2011-08-11 18:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja nic nie zastawiam :), tylko tak piszę że za nic w świecie mi bank nie da takiej kasy na kilka lat nawet 1/10 tego

mi starczy jak nasz ekosła w będzie rósł :)))
Kambodza / 2011-08-11 19:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a to ok:) nastaw się bardziej Kamilu na październik-listopad bo wtedy powinien byc ładny odpał na naszej perle:)oczywiście pod warunkiem że szeroki będzie normalny:)
Kamil B / 2011-08-11 19:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja ma czas, chce na nim zarobić cześć kapitału na następną bessę więc może i w ciągu 3 lat sobie powoli rosnąc :)

szeroki to jest ciekawa zagadka, jak na moje to jest spekulacyjna zwała spotęgowana przez panikę innych, ale ja się nie znam na tym
Kambodza / 2011-08-11 19:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja tez 2-3 lata chcę poczekać:)

A o panice co piszesz to powiem tylko jak dzisiaj jeden z asów usajowych zapytane co wielkiego się zmieniło w gospodarce o czym by wczesniej nie było wiadomo powiedział że dużo plotki szkodzą i psychologia rynku a od obniżenia ratingu USa się zaczeło i teraz już wszyscy nie wiedzą co robić. Oczywiście mowa o maluczkich bo grubasy co tym kręcą to wiedzą:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy