Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2012-09-15 18:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj walka Pudziana z Christosem Piliafasem. Ciekawie może być. Ten Grek to podobno nie żaden cienias.

Walczy też były piłkarz Jacek Wiśniewski.
pietroo / 2012-09-14 23:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
PSW ładnie dzisiaj poszło. Oby tylko przeszło 70 gr i dalej powinno być już łatwiej :))
dodge / 2012-09-14 21:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Weekend zaczęty. Przede mną stoi pięć części megaprodukcji radzieckiej pt.: "Освобождение" - przesiąknięty okropnie bolszewicką propagandą świetnie zrobiony obraz walki o naszą i waszą wolność :) Ja polecam.
smooth / 2012-09-15 11:33 / portfel / Tysiącznik na forum
szukam dobrego torrenta i znaleźć nie mogę z polskim tłumaczeniem. Kupowałeś czy ssałeś?
dodge / 2012-09-15 14:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kumpel kupował i pożyczył mi wszystkie części. Ponoć da się przegrać. Chciałbym sobie przegrać, jeszcze nie próbowałem tego na tych płytach. Gdybyś był zainteresowany - daj znać na priv.

Pozdr.
smooth / 2012-09-15 18:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie posiadam DVD, szukałem właśnie mkv ale chyba nie ma.
pietroo / 2012-09-15 18:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć,

widzę, że Kolega Wielton nabył, to tak mocno zdołowana spóleczka i chyba nie widać żadnej poprawy w transporcie
pietroo / 2012-09-14 23:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak obejrzysz wypowiedz się na jego temat.
Ja uwielbiam takie filmy.
dodge / 2012-09-15 14:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek

Wczoraj obejrzałem pierwszą część. Dużo oczywiście propagandy, ale jak na produkcję z lat 60-tych to z dużym rozmachem zrobiony film pod względem scen batalistycznych. Bitwa pod Kurskiem z wykorzystaniem dużej ilości czołgów. Na pewno jeśli ktoś oczekuje scen takich jak w obecnych filmach wojennych to tego nie zobaczy. Inaczej kręcony film oczywiście niż obecnie. Ja lubię filmy z tego okresu, więc takie kino mi odpowiada.
pietroo / 2012-09-15 18:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jestem bardzo ciekawy tego filmu. Musze go gdzieś poszukać.

Ja także uwielbiam filmy z tamtych lat. "Tylko dla orłów", "Działa Navarrony" czy inne tego typów, to przecież klasyka, a takie lubię najbardziej :))
dodge / 2012-09-15 19:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No nie są to "Działa Navarony" czy "Tylko dla orłów". Amerykanie na zasadzie przygód westernowych kręcili filmy wojenne. Tu kultu i geniuszu jednostki nie ma, poza oczywiście geniuszem Stalina :))))
pietroo / 2012-09-15 20:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

poza oczywiście geniuszem Stalina :))))



przecież to oczywiste :)
pietroo / 2012-09-14 23:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chyba juz po Probierzu w Wiśle. Następna [porażka, tym razem z Pogonią. Chyba szybko wróci na stare śmieci. Jaga to był jego najlepszy klub i myslę, że to jego najlepsze miejsce.
dodge / 2012-09-15 14:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Probierz w Jadze wstrzelił się w czas. Nie wiem czy wiesz, ale on był przeciwny ściąganiu Grosika do Jagi. A to w sumie z przodu Grosik z Frankiem czesali wszystkich wówczas. Mieliśmy też jedną z najlepszych obron w lidze ze Skerlą i Cionkiem oraz super grającego w środku pola Hermesa, który razem z Grzybem dzielili i rządzili w środku pola w meczach u siebie. Mecze wyjazdowe zawsze były piętą achillesową. Probierz za bardzo defensywnie ustawiał Jagę na wyjazdach mimo takiego potencjału w ofensywie. Przecież na skrzydle z drugiej strony Grosika rządził Kupisz. Nie wiem jak tam Wisłę teraz ustawia, ale faktycznie myślę, że to pierwszy trener do zwolnienia.
pietroo / 2012-09-15 18:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


Probierz w Jadze wstrzelił się w czas. Nie wiem czy wiesz, ale on był przeciwny ściąganiu Grosika do Jagi.


Bo on nie lubi takich niegrzecznych chłoptasiów. Z takimi cięzko się pracuje.



Nie wiem jak tam Wisłę teraz ustawia, ale faktycznie myślę, że to pierwszy trener do zwolnienia.


Nic go chyba nie uratuje. Brak pomysłu na prowadzenie tego zespołu. Słabiutko grają, źle ustawieni taktycznie.
pietroo / 2012-09-14 17:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
sesyja dla mnie udana, coś tam przytuliłem na BRS :))

oby tak co tydzień i będę zadowolony :))
dodge / 2012-09-14 19:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

oby tak co tydzień i będę zadowolony :)


Oooo widzicie Go ..., Ben nie będzie co tydzień oliwy dolewał do ognia :)

Udanego weekendu życzę i gratuluję udanego końca tygodnia.
pietroo / 2012-09-14 23:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Ben nie będzie co tydzień oliwy dolewał do ognia :)


a mógłby :))
pietroo / 2012-09-14 15:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
+6% na Miedziaku!! Szok
Ciułacz / 2012-09-14 13:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie !
Widzę że wszyscy Borka puścili w obieg,
Ja się ustawiłem po 50 i 51 gr
pietroo / 2012-09-14 13:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

ja też się tak ustawiłem :))) ładny dzisiaj na nim obrót, a swoją drogą skąd ten wyskok? na info o dodruku papieru?
TrentX / 2012-09-14 14:35 / portfel / Tysiącznik na forum
jakbym mial nim sie bawic to na 0.49 bym sie ustawial :D
pietroo / 2012-09-14 15:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chyba juz tam nie wróci
TrentX / 2012-09-14 11:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko , Borek poszedl do ludzi :)
pietroo / 2012-09-14 12:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemanko

Mi też poszedł. Może troszkę za szybko, ale ustawię się może uda się odkupić.
TrentX / 2012-09-14 13:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja sprzedalem bo nie mam juz do niego cierpliwosci :D , a dzis po wiesciach o dodruku euforyja :P wiec zawsze pare grosikow w gorze :P.
Teraz sprobuje sie pobawic na czyms na zasadzie kupic sprzedac a jak nie bedzie okazji to laduje w papierkach dywidendowych i ide spac :D
pietroo / 2012-09-14 13:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Teraz sprobuje sie pobawic na czyms na zasadzie kupic sprzedac


cięzko będzie coś znaleźć jakąs perłę
ja mam kilka spółek, które obserwuję: miedziak, SNS, PCA, ładnie ostatnio latają
pietroo / 2012-09-14 10:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kurcze, ale żałuję, że nie mam Ursusa :((

i nie chodzi mi o traktor, ale o akcje :((
Ciułacz / 2012-09-13 13:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kernel powraca ?
Nie obstawiałem a mam go na oku, coś te korekty są za płytkie ;-))
pietroo / 2012-09-13 14:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Włąsnie też go obserwuję, ale nic nie czuję tego papierka.

Zobacz jak wyskoczył Ursus!!!
pietroo / 2012-09-12 09:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Traktory poszły w górę
pietroo / 2012-09-13 10:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i dzisiaj znowu :(( uciekły mi :((
paweł77 / 2012-09-13 10:50 / Bywalec forum
Witam. Mi też, chciałem wziąć po 1,80. Dzięki za piwko :).
pietroo / 2012-09-13 11:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja byłem ustawiony po 1.70
może jeszcze wróci poniżej 2 zł
paweł77 / 2012-09-13 10:52 / Bywalec forum
PSW stoi w miejscu. Mam nadzieję, że czym bliżej DD zacznie nam rosnąć.
pietroo / 2012-09-13 11:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
albo, że nie zacznie spadać
duży ma obrót dzisiaj?
pietroo / 2012-09-13 11:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chyba musi odpocząć kilka dni, ostatnio były niezłe obroty, czekajmy dalej

bardzie martwi mnie PBF, spadł i nie chce wrócić na wyższe poziomy, co wzrośnie to zaraz spada :((
pietroo / 2012-09-13 11:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to już jestem do przodu :) delikatnie, ale już na zielono

moja średnia to 63 gr
pietroo / 2012-09-12 09:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2012-09-11 20:25:17 paweł77 [ Bywalec forum ]
Witam. 2-0 Biało Czerwoni


gratuluję!! nagroda do odebrania w Wawie :)
tomtay / 2012-09-13 17:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tomtay / 2012-09-11 19:45 / Bez rangi
POL-MDA 2-0


A moje POL-MDA 2-0 to co?! Zając? Czy może góralska onuca :)
pietroo / 2012-09-11 22:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
2-0 Wawrzyniak, po wielkich męczarniach
dodge / 2012-09-11 22:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Najlepsze jest to, że Ukraina prowadzi z Anglią. I jak tu awansować do tej Brazylii?
pietroo / 2012-09-11 22:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trzymam kciuki za Ukrainę, może to rewanż za Euro?

fajnie jakby wygrali
pietroo / 2012-09-11 23:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
trudno 1-1 :((
pietroo / 2012-09-11 22:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Maciek co Ty na to?

31-letni napastnik Euzebiusz Smolarek podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok. Umowa będzie obowiązywała przez rok - poinformowała oficjalna strona białostockiego klubu "Jagiellonia.pl".

Smolarek w swojej karierze reprezentował m.in. barwy SC Feyenoord, BV Borussia 1909 (Dortmund) i Bolton Wanderers FC.

Napastnik rozegrał 47 spotkań w reprezentacji, w których strzelił 19 goli.31-letni napastnik Euzebiusz Smolarek podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok. Umowa będzie obowiązywała przez rok - poinformowała oficjalna strona białostockiego klubu "Jagiellonia.pl".

Smolarek w swojej karierze reprezentował m.in. barwy SC Feyenoord, BV Borussia 1909 (Dortmund) i Bolton Wanderers FC.

Napastnik rozegrał 47 spotkań w reprezentacji, w których strzelił 19 goli.
dodge / 2012-09-11 22:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bajki piszą, bo jeszcze nie podpisał, a strona oficjalnie tego nie potwierdza. Jutro ma być dopiero podpisany kontrakt na specjalnie zwołanej konferencji prasowej :).

A tak od strony czysto sportowej - trudno cokolwiek napisać. Na pewno Ebi to dobrze wyszkolony zawodnik, potrafi grać w piłkę, ale swoje lata świetności ma za sobą. Trochę mu sodówa uderzyła jakiś czas temu i teraz takie są skutki, że przychodzi grać do średnika słabej ligi polskiej. Mnie to cieszy, bo jednak to Ebi Smolarek, a nie jakiś kolejny guguś nie potrafiący po polsku ani me ani be. Może przy Hajcie facet się odrodzi. Może po śmierci Ojca zweryfikował swoje podejście do gry i stosunek do tego co robi w życiu. Oby wypalił transfer.
pietroo / 2012-09-11 22:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Trzymam kciuki, bo rzeczywiście sodówa mu uderzyła. Wielu w Jadze się odnalazło, może i jemu się uda.
dodge / 2012-09-11 22:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Wielu w Jadze się odnalazło, może i jemu się uda.


Bo to dobre miejsce na odbudowę formy :) Dobry klimat, czyste powietrze ... Główna rozgrywka dla facetów to Jagiellonia :))), a w dyskotekach poszaleć piłkarze nie poszaleją, bo paskudni kibole ustawiający bramki na dyskotekach dadzą kopa w dupę i pogonią do domu, albo zadzwonią do prezesa że taki i taki szlaja się po nocy, zamiast nabierać mocy na mecze :))))
pietroo / 2012-09-11 22:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No i dobrze. Mam nadzieję, że taki Smolar jesszcze coś pokazę i z 10 bramek strzeli w sezonie. Oby tylko nie fikał i nie gwiazdorzył.
pietroo / 2012-09-11 22:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
61. min. Goście opanowali połowę gospodarzy i od pewnego czasu z niej nie schodzą. Tak, wiemy, że Polacy grają u siebie, a Mołdawianie na wyjeździe. Ale polscy piłkarze chyba o tym nie wiedzą.
dodge / 2012-09-11 21:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Na kilka mintu przed pierwszym gwizdkiem przed stadionem wciąż kłębiły sie tłumy kibiców, którzy nie mogli odebrać biletów. - Zamawialiśmy bilety przez internet, chcieliśmy je teraz odebrać, ale nikt nie wie co mamy zrobić - denerwują się kibice na chwilę przed rozpoczęciem rozgrywek. - Otwarte są tylko cztery kasy, a ludzi chcących wejść do środka pewnie ponad dwa tysiące - skarżą się.

- Pod stadionem utworzyła się gigantyczna kolejka, która ciągnie się od kas aż po rondo - relacjonuje reporter TVN24, który jest na miejscu.

PZPN się nie przejmuje

Czemu otwarte są tylko cztery kasy? Zapytaliśmy o to operatora stadionu. Ten odesłał nas jednak do PZPN: - To związek odpowiada w całości za organizację, sprzedaż i dystrybucję biletów na tę imprezę - zastrzega Adam Burak ze spółki Wrocław 2012.

PZPN nie poczuwa się jednak do odpowiedzialności za zamieszanie: - Jak ktoś decyduje się na zakup lub odebranie biletu na ostatnią chwilę, niech nie oczekuje, że uda mu się to zrealizować szybko i bez kolejki - kwituje Agnieszka Olejkowska, rzecznik związku."


Ludzie są bezczelni, że przed meczem decydują się odebrać bilet.
pietroo / 2012-09-11 21:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Ludzie są bezczelni, że przed meczem decydują się odebrać bilet.



pytanie do PZPN, a kiedy kurka wodna ma się odebrać? przecież inaczej się nie da
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy