Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
aqua vitae / 2011-08-11 06:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kłaniam się nisko:)
Się porobiło, nie ma co, jak mawiał król Dezmod- przychodzi taki czas , kiedy trzeba srać albo oswobodzić wychodek- tymi pełnymi czaru słowami najlepiej chyba zobrazować sytuację- wychodzimy za wychodka do 2000 na W20 . Innymi słowy osobiście mi się wydaje, że trzeba zacząć myśleć o kupowaniu
jak jest jeszcze za co.
pozdrawiam
Kambodza / 2011-08-11 07:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Przyajcielu:)
ja drobnymi kwotami kupuję a później często gęsto sprzedaje na 0 lub małej stracie:)
EEX dobrałem juz trochę więcej i może jeszcze deko dokupię a za resztę kupię CRM i koniec zakupów ale jeszcze czekam:)
Pozdrówka
aqua niel / 83.12.161.* / 2011-08-11 08:47
Witaj Przyjacielu
ja stawiam że po wynikach za IIQ nasza spółka będzie wydawała się mało perspektywiczną. Nic to, jak mawia Z. Bokun- Bozia da, to się dokupi:)
w sierpniu mam szansę na odrobinę żywej gotówki, więc powiem przewrotnie, że spadki mi grają, mam na oku jakieś kilkadziesiąt spółek po okazyjnej cenie...
Kambodza / 2011-08-11 08:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mówili że trochę nadrobili ale to na pewno nie jest taki stopień jaki będzie od 3Q.
A spadki właśnie na to trzeba wykorzystać tzn na dobranie w promo skoro zyski nam póki co wyparowały:)
pietroo / 2011-08-11 07:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Was serdecznie

czołem Chłopaki :))

jak dobrze, że nie pomyślałem o zakupach wczoraj rano, rynek taki niepewny, że żaden z analityków nie chce się wypowiadać na temat rynku i sytuacji
mecz był niezły, ale naszym daaaaaaaaaaleko do drużyn z pierwszej dwudziestki światowego rankingu

pozdrawiam
dodge / 2011-08-11 08:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
uuuuuuu Piotrek ..., przecież my razem z Gruzją i Kazachami ..., stop ..., Kazachstan chyba nas już wyprzedził :)
pietroo / 2011-08-11 08:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

a Gruzja nie jest także przed nami?
dodge / 2011-08-11 08:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też jest przed nami
Kambodza / 2011-08-11 08:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jest jest przed nami
Kambodza / 2011-08-11 06:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
a ja na meczu zasnałem:)
Futki zielone ale już mnie powoli to przestaje interesować bo pewnie zakończymy jak zwykle;)

Widziałem urywki meczu Niemcóe z Brazylią i co Wam powiem to Niemcy to walczaki a Brazylia do drużyna bez charakteru - panienki. I we wrześniu Niemcy nam pokażą gdzie jesteśmy tzn w jakim punkcie przygotować a one powinny zmoierzać juz właściwie ku końcowi a skład powinien być już prawie ustalony żeby się mogli zgrywać. Oczywiście jak któryś błyśnie formą czy jakas kontuzja to wiadomo że będzie zmiana.
Miłego dzionka
TrentX / 2011-08-10 23:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Piotrus dzis SNS i CRM sie wybronily w zasadzie wobec ogolnej koncowej obsuwy, a CRM caly czas buja sie w rejonach o ktorych pisalem wczesniej , co wg mnie przy kiepskosci ogolnej pokazuje pozytywna moc papiera.

@Dodge

Absolutnie nie mam nic do kibicow (nie mylic z chuliganami- inna rzecz ze fanatycy to najczesciej tez od razu bojowki hools ), dodalem tylko do Twojego pozytywnego faktu z zycia hools Londynu, fakt negatywny z ich zycia.
Moim zdaniem jedna jaskolka wiosny nie czyni, a jak to jest ferajna z dzielnicy i okazalo sie ze tatusiowie mamusie kumple i znajomi maja zagrozone interesy rabunkiem, spaleniem, etc etc to wzieli sprawy w swoje rece :) Wszak kto im na dzielnicy podskoczy ???
Wiadomo nie od dzis ze angielscy hools na stadionach siedza jak trusie z racji zagrozenia drakonskimi karami wyrokami, pelna identyfikacja osobowa i kompletnym brakiem anonimowosci.Czasami mecze przypominaja mecz tenisa ziemnego, glowki w lewo , glowki w prawo tak jak pilka .
Za to poza stadionem hulaj dusza robia co chca w ustawkach rozrobach itp.
Chwali sie im ze chca zrobic cos pozytywnego ale nie nalezy zapominac ze to sa nadal chuligani, ktorzy jutro jak sie uspokoi beda czynic kolejne burdy. Poza tym takie wychwalanie ich zaslug w zaprowadzaniu porzadku w miejscu w ktorym to oni sami sa zagrozeniem dla zwyklego obywatela, a tym razem postanowili byc Policja prowadzi do legitymizacji ich istnienia i dzialania a o to wlasnie chodzi roznym zorganizowanym grupom nie tylko chuliganskim.
Takie sobie z tego wyciagam wnioski, nie wiem na ile sluszne i w jakim zakresie sie z nimi zgadzasz , ale po to jest dyskusja .

Pozdrawiam serdecznie :)
pietroo / 2011-08-10 22:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z taką grą to nie mamy żadnej szansy nawet na wyjście z grupy podczas Euro
giero13 / 2011-08-10 22:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wygraliśmy:-)

Hameryka patrzę, że spuściła wodę w sedesie, ale zamiast się wyklarować to dalej wszystko śmierdzi i nie wiadomo co wyniknie...ciekawe kto pociąga teraz za te sznurki, a są to na grube sznurki i grubi zawodnicy...

Spokojnej nocy.

Pozdrawiam.
dodge / 2011-08-10 22:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nasz rodak - Maor Melikson - zdobywa dzisiaj dwie bramki w meczu Izraela z WKS.
pietroo / 2011-08-10 22:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nasz przyszły rodak :))
dodge / 2011-08-10 22:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A tak na z innej beczki S&P kończy dzień na -4.42%
Ged / 2011-08-10 22:21 / Tysiącznik na forum
złoty się osłabia - franek 4,079
euro 4,2
dodge / 2011-08-10 21:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeśli nasz kolejny rodak - Maor Melikson - zdecyduje się grać dla Smudy, to reprezentacja PZPN'u będzie miała jeden z mocniejszych ataków w ostatnich latach. Pobyt Lewandowskiego w Niemczech służy mu. Jest znacznie bardziej kreatywny. Rozwinął się chłop. I pomyśleć, że on już był prawie dogadany z Jagą. Zrezygnował tylko dlatego, że nad Jagą wisiało widmo minus 10 punktów.
Kambodza / 2011-08-10 21:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
może i dużo się nauczył ale po tym strzale przed momentem widać jak jeszcze wiele musi się nauczyć:)
dodge / 2011-08-10 22:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Za szybko chłopa pochwaliłem hehehe
pietroo / 2011-08-10 22:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kiepsko szło, to trzeba było się ratować kontuzją :))
pietroo / 2011-08-10 21:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w innych ciekawych meczach wyniki na razie:

Włochy - Hiszpania 1-0

Niemcy - Brazylia 0 - 0
Kambodza / 2011-08-10 21:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hiszpanie dostają fiu fiu. Ciekawe w jakim skłądzie grają
pietroo / 2011-08-10 21:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
już jest 1 - 1
pietroo / 2011-08-10 21:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
CRM wygenerował sygnał zakupu:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/crm
Ged / 2011-08-10 21:59 / Tysiącznik na forum
pisać analizy na takim rynku? to ja jeszcze rozumiem, ale słuchać się ich, to już się nie odważę
Kambodza / 2011-08-10 21:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
i gol:)
pietroo / 2011-08-10 21:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Błaszczyk brawo!!
Kambodza / 2011-08-10 21:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ładnie się zachował naprawdę w polu karnym, przymierzył i cyk
pietroo / 2011-08-10 21:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak na naszych kopaczy to naprawdę ładna bramka
dodge / 2011-08-10 21:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

jak na naszych kopaczy to naprawdę ładna bramka


On już nie jest nasz. Tego nauczyli go Niemcy. Nasza polska myśl trenerska nie przewiduje takich zagrań :)
Kambodza / 2011-08-10 21:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he:)
pietroo / 2011-08-10 20:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, że zaczęliśmy w bardzo mocnym składzie, chyba jedynym eksperymentem jest wejście Polanskiego
Kambodza / 2011-08-10 21:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no dzisiaj gramy w konkretnym składzie jak na nasze mozłiwości
pietroo / 2011-08-10 21:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Polansky sie stara
Kambodza / 2011-08-10 21:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no musi po tym co kiedyś powiedział żeby go zaakceptowano
pietroo / 2011-08-10 20:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-08-10 18:16:31 Kambodza [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [6]
wszyscy chyba poszli po piwo na mecz:)



cześć
ja jestem, właśnie otwieram piwko

Wasze zdrowie!!!!!!!!!!
Kambodza / 2011-08-10 20:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale usaje ładnie odrabiają
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-08-10 20:13
Witam witam,
ja dzis wzialem chrzesnice do zoo wycieczka trwala od 10 do 18 i przyznam ze swietnie sie bawilem aczkolwiek padam na pysk. dziaciaki sa tkie zabawne :)

Co do rynku to urczaczki sie dzieje :) nie iwem jak tam u was ale przypominaja mi sie takie spadki z roku 2008..... analogia?

Ciekaw jestem jakie bedzie odbicie. Ostatnia bessa cechowala sie tym ze dobre info nie mialo praktycznei zadnego wplywu na rynek. Poczekamy na dobre dane i zobaczymy.

Ktos sie pytal ile mam eexa, chyba pietrucha, troszke tego mam ale mniej oczywiscie od kama ;]
Kambodza / 2011-08-10 20:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale już chyba nie dużo mniej chociaż ja dobierałem:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy