Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2011-08-08 08:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Griffin ja to biorę trochę od razu z rana
griffin / 2011-08-08 08:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Ale chyba nie petrola?
Kambodza / 2011-08-08 08:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, nie:)
EEX i jeszcze coś
griffin / 2011-08-08 08:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja na borka po 0,69 poluję.
pietroo / 2011-08-08 09:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chyba się nie da tak tanio wziąść
griffin / 2011-08-08 09:13 / portfel / Tysiącznik na forum
ano, po 0,71 wpadł
pietroo / 2011-08-08 09:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a mi padł przez chwilę internet i nic czekam dalej :)
Kambodza / 2011-08-08 09:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja własnie wziałem EEX:)
pietroo / 2011-08-08 09:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
po ile brałeś?
Kambodza / 2011-08-08 08:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak patrzę na IDM po 1,74 to ja pikole:)
Kambodza / 2011-08-08 08:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jakby się tak zaczeło jak teraz jest TKO to normalnie nie wiadomo co brać, wszystko takie tanie:)
griffin / 2011-08-08 08:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Będzie znowu panika z rańca ;o)
Sporo spółek poniżej dołków z 2009 roku.
Mnie to najbardziej lodziarnia interesuje. Do ilu pozwolą zejść?
Na jakim poziomie dokupywać. Realizacji zysków tam nie będzie ale co poniektórzy mogą ciąć straty.
Kambodza / 2011-08-08 08:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
przynajmniej na tyo wygląda a futury póki co nie rosną a wręcz odwrotnie więc będą sanki z rańca:)
Kambodza / 2011-08-08 08:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
o nie, wlaśnie spojrzałem i futury z -2,7 już tylko -2,2
pietroo / 2011-08-08 08:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miedziak i Borek jak stoi?
Kambodza / 2011-08-08 08:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
póki co to TKo więc nie ma co podawać
griffin / 2011-08-08 07:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Tak skaczę sobie po spółkach i..
Kupowałem ATC po 12 sprzedałem po 16 a dzisiaj patrzę a tu kursik 4,75.
Chyba poprzeglądam "dokumentację" ;o) Z tego co mnie się o oczy obiło to mieli straty, ale może jest światełko (nie myślę o pociągu)
pietroo / 2011-08-08 07:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam serdecznie

w Wawie chłodno i padało wcześnie rano, zmiana pogody, kiepsko

udanego dnia życzę
dodge / 2011-08-08 07:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie Panowie

Udanego dnia życzę
pietroo / 2011-08-08 08:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

a Ty gdzie się podziewasz? bardzo rzadko u nas bywasz....

pozdrawiam
dodge / 2011-08-08 08:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lato jest Piotrek. Z dziećmi na podwórku, na rowerach, albo pod koszem, albo na boisku, albo w samotności biegam ze słuchawkami na uszach. Potem to już i nie chce się włączać tego pudła z internetem :)
pietroo / 2011-08-08 08:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czytałem dzisiaj, że Sandomierski idzie do Celticu
to kaczka dziennikarska?
dodge / 2011-08-08 08:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
weszlo.pl podało tę informację zaraz po sobotnim meczu z Lechią. Powołują się na pewne źródło, które do tej poru ich nie zawodziło. Czas pokaże. Żadnych oficjalnych informacji z klubu nie słyszałem.
griffin / 2011-08-08 07:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem Pietroo.
Futy ładnie na czerwono. Coś mi mówi, że oil z rana może nie utrzymać 5 zł. Ustawię się na 4,44 ;oP
A potem już tylko lepiej (mam nadzieję)
pietroo / 2011-08-08 07:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czołem :))

ja się ustawię na EEX, zobaczymy, zresztą dzisiaj pewnie będzie znowu wielka masakra na giełdzie i wiele będzie spółek w przystępnych cenach
Kambodza / 2011-08-08 07:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zobaczymy co jutro Benek powie o QE3:) jeśli powie że maszyny ruszają to wracamy do hosanny
dodge / 2011-08-08 07:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

powie że maszyny ruszają


Oby nie. Hossa na glinianych nogach. Wcześniej czy później to p*********, jak sie nie wezmą na poważnie za gospodarkę.
Kambodza / 2011-08-08 07:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a pełna zgoda, to będzie odroczona masakra bo bez reform itd to będzie coraz gorzej i jak znowu odetną maszynkę to będzie jeszcze większy spadek i jeszcze szybszy

Ps. Witajcie:)
pietroo / 2011-08-08 07:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

dzisiaj znowu pięknie ględzą o spdkach, Azja leci w dół, ciekawe jak w Europie
Kambodza / 2011-08-08 06:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ale od rana TVP Info, Polsat News że ostatnia spokojna kawa przed otwarciem giełd, że idzie armagedon itp - nagonka na spadki aż miło. a o spadku Nikkei o -1,3 mówia o znaczycym czy dużym spadku:)
Kambodza / 2011-08-08 05:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
a dolec traci do wsztstkich ważniejszych walut
Kambodza / 2011-08-08 05:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Koleś z s&P z tej AR dostał pytanie "dlaczego obniżyli rating w piątek po sesji"
Odpowiedź: "rozmawialiśmy z wieloma ważnymi inwestorami i uzgodniliśmy, że najlepiej będzie jeśli obniżenie będzie w piątek po sesji żeby się przygotować".

Czyli wszyscy wiedzieli wcześniej od nich i może pod to min zwała była wcześniej i może teraz będzie jeszcze inaczej tzn sprzedawaj plotki, kupuj fakty:). piszę inaczej bo do tej poet słyszałem tylko kupouj plotki, sprzedawaj fakty:)
Kambodza / 2011-08-08 05:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dodatkowo ciul przyznał później na bloombergu, ludzie z rządu też byli poinformowani o obniżeniu ratingu wcześniej.
To jest po prostu skandal i złodziejstwo - wielu insajderów, a drobni dymani w doopę.

cytat z innego foruma:)
Kambodza / 2011-08-08 05:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mie jest źle. Usaje na tę chwilę są na -2%
Kambodza / 2011-08-08 05:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
A Nikkei -1,3% tylko:)
Kambodza / 2011-08-08 05:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Shanghai i 'hang Seng -4$
Kambodza / 2011-08-08 05:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
-4%
griffin / 2011-08-07 22:42 / portfel / Tysiącznik na forum
No jak tam ludziska nastroje przed jutrzejszą sesją?
Obstawiam podobny scenariusz jak w piątek.
Kambodza / 2011-08-07 23:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
szczerze powiedziawszy ja również taki jak w piątek. Zobaczymy jak Japońce i co najważniejsze raczej futurki
Kambodza / 2011-08-07 23:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
niedługo startują futurki więc będzie można pooglądać
griffin / 2011-08-08 00:14 / portfel / Tysiącznik na forum
jak będą rano na lekkiej czerwieni to będę bardziej spokojny ;o)
Ged / 2011-08-07 23:40 / Tysiącznik na forum
chyba nie doczekam, ale trochę chyba stresu będzie, niestety :/
dobrej nocy, do jutra!
griffin / 2011-08-06 12:39 / portfel / Tysiącznik na forum
2011-08-06 09:16:05 pietroo  [ Portfel ]  [ FC Barcelona the best ]
ciekawe jaki wyznaczą dzień
nie jest to chyba dobry moment na wejście tylu akcji, chociaż to żaden papier, zrobią co zechcą z nim

W piątek i wtorek będzie się działo. Do środy muszą wyzbierać jak najwięcej ;o)
Moje pieniążki też czekają na zakupy.
Kambodza / 2011-08-06 09:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
05.08.2011

List do Akcjonariuszy

Szanowni Akcjonariusze,

Firma Depend S.A. wyszła obronną ręką z nieprzyjemnych i nieoczekiwanych wydarzeń, które miały miejsce w lipcu 2011 r. Zostaliśmy zaskoczeni nieuzasadnionym atakiem na integralność Zarządu Spółki, ze strony najmniej oczekiwanej – niektórych członków Rady Nadzorczej. Historia tego niezrozumiałego dla nas konfliktu jest widoczna na stronach raportowych EBI. Monitorowaliśmy sytuacje tak długo jak było to możliwe. Nie wracamy do publicznego rozgrzebywania genezy tych pożałowania godnych zdarzeń. Uważamy, że jest to mało konstruktywne. Koncentrujemy się nad uporządkowaniem sytuacji rynkowej Spółki. Zapewniamy, że dokonamy wszelkich starań, aby dobre imię Spółki nie ucierpiało.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, które miało miejsce 1 sierpnia 2011 r., postanowiło odwołać urzędującą Radę Nadzorczą. Podczas Zgromadzenia powołano nowy składy Rady Nadzorczej. Zadaniem Rady Nadzorczej jest to do czego zobowiązują odpowiednie przepisy - dbanie o interesy Akcjonariuszy. Nowo ukonstytuowana Rada na posiedzeniu, które miało miejsce 2 sierpnia zdecydowała o ponownym oddaniu sterów Spółki uprzednio bezzasadnie odwołanemu Zarządowi. Nowa Rada Nadzorcza uznała, że Zarząd we właściwy sposób realizował swoje dotychczasowe zadania i w pełni uzasadnione jest udzielenie mu kredytu zaufania. Należy zatem wnosić, że nowa Rada Nadzorcza, dbając o interesy Akcjonariuszy i kierując się zdrowym rozsądkiem, będzie aktywnie monitorować działania Zarządu, udzielając mu pomocy w działaniach na rzecz Spółki, w interesie wszystkich Akcjonariuszy. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że dwa kluczowe stanowiska w nowej Radzie Nadzorczej zostały przez Walne Zgromadzenie zaproponowane dotychczasowym członkom Rady Nadzorczej. Członkowie Ci w momencie, gdy poprzednia Rada rozpoczęła prowadzenie niezrozumiałych akcji przeciwko Zarządowi, zrezygnowali z uczestnictwa w tym ciele. Walne Zgromadzenie ma pełne zaufanie do tych osób, wiedząc, że nigdy nie wystąpią oni przeciw Akcjonariuszom i kierować się będą zdrowym rozsądkiem i niespotykaną we wcześniejszej Radzie Nadzorczej pozytywną aktywnością nadzorczą.

Szanowni Państwo!

Pragniemy oświadczyć, że zamierzamy dołożyć wszelkich starań, by Spółka wróciła z tej nieoczekiwanej podróży mocniejsza i dająca wiele zadowolenia tak aktualnym, jak i przyszłym akcjonariuszom. Przykro nam, że byliśmy zmuszeni przesunąć termin V edycji Rage - Race 2011, lecz prosta analiza dat wydarzeń z lipca 2011 r. pozwoli Państwu zrozumieć, że nie można było postąpić inaczej. To jedno z ważniejszych dla Spółki Depend SA wydarzeń nie mogło odbyć się w atmosferze skandalu. Zarząd Spółki w najbliższym czasie zaproponuje uczestnikom nową propozycję terminu wydarzenia wraz z nadzwyczaj atrakcyjną jej formułą. Liczymy na to, że tak aktualni Akcjonariusze, jak i planujący zakup akcji oraz klienci firmy obdarzą ją kredytem zaufania, pamiętając, że to jej profesjonalizm jest wartością, która buduje jej wartość.

Pozostajemy z szacunkiem

Henryk Kluba - Prezes Zarządu
Paweł Penkala - Wiceprezes Zarządu
Łukasz Baranowski - Wiceprezes Zarządu


Pawle list Prezia dot. Depend
Kambodza / 2011-08-06 09:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Podpisanie umowy o świadczenie usług Autoryzowanego Doradcy
Zarząd Depend SA informuje iż w dniu dzisiejszym tj. 05 sierpnia 2011 podpisał umowę o świadczenie usług Autoryzowanego Doradcy z firmą Kancelaria Adwokacka EBC Solicitors Arkadiusz Stryja sp.k. z siedzibą w Warszawie . Umowa wchodzi w życie z dniem podpisania.

Podstawa prawna: Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect


Pawle a to jeszcze ważniejsze. Czyli prawdopodobnie na dniach wracamy do notowań:)

Ps. Wzieli się do pracy chyba
paweł77 / 2011-08-07 00:13 / Bywalec forum
Witam, pozdrowionka z pięknych Tatr. Bardzo dziękuję Kam za info odnośnie Depa. Mam nadzieję, że odrobią ostatnie straty. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę miłego weekendu.
pietroo / 2011-08-06 09:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-08-05 18:18:41 smooth [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [1]
Kurde Endrju... ja pier...szkoda chłopa..



naprawdę mi smutno z tego powodu, żal mi go, mimo wszystko miał odwagę, aby to zrobić to co zrobił
pietroo / 2011-08-06 09:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam serdecznie w sobotni poranek

ostatni tydzień ładnie nas wyczyścił z kasy, puściłem Borka, ale liczę, że odkupię taniej
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy