Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2012-09-10 08:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2012-09-07 19:43:02 paweł77 [ Bywalec forum ]
Dobry wieczór. 2-1 Biało Czerwoni
pietroo / 2012-09-10 08:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2012-09-07 19:57:50 giero13 [ Portfel ] [ Nerwowy Optymista ]
Po kiepskim meczu cudem, ale obstawiam:

1:1

Pozdrawiam;-)


2012-09-07 19:43:02 paweł77 [ Bywalec forum ]
Dobry wieczór. 2-1 Biało Czerwoni
pietroo / 2012-09-10 08:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

0
2012-09-07 18:53:17 tomtay [ Bez rangi ]
No to jedziemy i hopsa:
MNE-POL 1-0

Pietrucha, prosze mię odnotować, na cito :)



Cześć Tomas

Z wielką przyjemnością :))
pietroo / 2012-09-10 08:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nikt nie trafił.

Nagroda w postaci dużego piwa przechodzi dalej :))
pietroo / 2012-09-10 07:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Stawiałem przed meczem 2-1 dla Czarnogóry. Jest remis jest fart.
pietroo / 2012-09-10 07:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam po weekendzie

Wracając do piątkowego meczu, to nie widze żadnej pozytywnej zmiany w grze naszej reprezentacji. Grają chaotycznie, bez pomysłu. Lewandowski jest bez formy, Piszczek, Obraniak tak samo. Troszkę pokazuje Błaszczykowski.
Ten remis to jak wygrana dla naszych po takiej grze.

Mimo wszystko liczę, że Fornalik ułoży naszą reprezentację. Ma pomysł i stara się go wprowadzić. Nie będziemy mistrzami nigdy, ale powalczyć zawsze będziemy mogli.
dodge / 2012-09-07 23:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No. EEX zbliża się do oporu wyznaczonego dotychczasowym poziomem wsparcia, który został złamany w sierpniu po długiej konsolidacji. Nie dosyć tego w okolicach tego poziomu kumulują się dodatkowe bariery, które mogą wyhamować korektę spadków. Mam tu na myśli średnią 200 sesyjną i opadającą średnią 20 sesyjną, pod którymi znajduje się obecnie kurs spółki. Wystarczające dla mnie powody, aby teraz nie szukać szczęścia przy tej spółce. Przykro to pisać, ale ten króliczek mi uciekł z szybkim zyskiem ... Pocieszyć się można, że to nie pierwszy raz stracona szansa na szybki pieniądz.
pietroo / 2012-09-10 07:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć MAciek

Czyli co uważasz, że już na kupno EEX jest za późno? Tak można wywnioskować po Twoim wpisie.
dodge / 2012-09-10 11:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

uważasz, że już na kupno EEX jest za późno?


Uważam, że w opisanej przez mnie sytuacji inwestowanie swoich pieniędzy w EEX niesie za sobą ryzyko, że ugrzęznę na dłużej w tej spółce z wiszącą stratą na rachunku. To moja subiektywna ocena sytuacji. Skoro tak to widzę, to nie będę ryzykował opierając się wyłącznie na nadziei, że jak gwałtownie spadł, to tak szybko wróci do swoich poprzednich poziomów.

Pozdr.
dodge / 2012-09-07 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ponoć remis 2-2. Uważam to za wielki sukces tych kopaczy. Aby tylko się nie ośmieszali tekstami porównującymi ten wynik do wyniku Czarnogóry z Anglią w eliminacjach ME 2012. Tam też było 2-2. Porównania takie będą zobowiązujące, a tu Anglia jedzie Mołdawie już 5-0 :)
smooth / 2012-09-07 18:28 / portfel / Tysiącznik na forum
To co? Tak z 2-0 w plecy dziś.
dodge / 2012-09-07 22:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Właśnie doczytuję odgrzewany kotlet z 5 września o Japonii, po publikacji ich danych dot. lipcowego deficytu. Analitycy pieją, że prawdziwy kryzys dopiero przed nami. Wszyscy ponoć zaskoczeni byli taką skalą deficytu, ale widać giełdy specjalnie tym się nie przejęły.

Wcześniej doczytałem zaś wiadomość o tym, że w Chinach bańka budowlana zamienia się w motoryzacyjną :) "W maju 2012 r. sprzedaż pojazdów w Chinach przekroczyła 1,6 mln sztuk (wzrost o 16 proc. rok do roku)" (cyt. GF24)- czytam. Jeden z europejskich producentów przyznał się nawet, że 25% jego ogólnoświatowych przychodów pochodzi z Chin. Może i tak ..., ale co z tego, jak wszystko robione w Chinach.
wykresyGieldowe / 2012-09-07 22:44 / Tysiącznik na forum

Może i tak ..., ale co z tego, jak wszystko robione w Chinach.

Oj nie ...
część jest robiona w Chinach ale sporo w Niemczech (a podzespoły to całkiem).

1.6 mln to wydaje się dużo. Myślę o tym inaczej, to co tyśięczna osoba. Typowo samochód żyje 10 lat, więc powinna miesięcznie kupować co setna osoba. To tak jakby w mojej miejscowości 15 osób kupiło w tym misiącu samochód.
dodge / 2012-09-07 22:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

1.6 mln to wydaje się dużo


Oj nie chcę wprowadzać w błąd - ale chyba 300 tys. więcej niż w tym samym okresie w USA. Potencjał siły nabywczej jednak większy wydaje się być w Chinach. Tam do tej pory samochód był zarezerwowany elicie, teraz jest ogólniedostępny, choć napewno cenzus majątkowy i status społeczny za tym idący gra znaczącą rolę (czytałem że tzw. klasa średnia rośnie w Chinach, a ta właśnie nabywa wózki i to w największej ilości właśnie marek europejskich).
wykresyGieldowe / 2012-09-08 08:19 / Tysiącznik na forum
nie da się ukryć, że Chińczyków jest potrzykroć więcej niż Amerykanów.
paweł77 / 2012-09-07 21:24 / Bywalec forum
Nie ma się co oszukiwać. Gra naszych reprezentantów to istna padaka. w 49 minut jedna w miarę składna akcja. I taka Czarnogóra skopie nam tyłki. I znowu będzie wstyd. Ale mamy jeszcze 45 minut. Może jakiś cud...
dodge / 2012-09-07 21:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie oglądam. Aby się podnieść, trzeba upaść. Widać ciągle jeszcze nasza piłka gleby nie zaliczyła i nie upadła, bo Lato ciągle na stołku. Nie chcę widzieć Laty i płaczącego Błaszczykowskiego, którego trudno zrozumieć, gdy grając mędrce wpada w ten swój melancholijny ton przed kamerami
Wkurza mnie gwiazdor Lewandowski, któremu sodówka uderza do głowy po raptem jednym dobrym sezonie gry w niemieckiej lidze. Jestem uprzedzony do tych ludzi. Obecnie działają na mnie odrzucającą. Mam nadzieję, że porażki w tych eliminacjach doprowadzą do szybszych zmian w związku. Mam nadzieję, że zmiany te poprawią w końcu stan polskiej piłki i szkolenia młodych ludzi, którzy będą gotowi w przyszłości podjąć walkę z najlepszymi i nie będą minimalistami i płaczkami, którym wiecznie coś przeszkadza w grze.
wykresyGieldowe / 2012-09-07 21:52 / Tysiącznik na forum

się podnieść, trzeba upaść.

właśnie "przegapiona" recesja będzie teraz najbardziej ciążyła Polskiej giełdzie i gospodarce.
tomtay / 2012-09-07 21:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No tak, Czarnogóra to kraina w której mieszka cirka 675.000. sztuk obywatela i wiozą jak prosiaka mieszkańców państewka gdzie mieszka 38.000.000. ludzików...

Mogę dopisać komentarz do powyższego, ale czy jest sens?
tomtay / 2012-09-07 18:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No to jedziemy i hopsa:
MNE-POL 1-0

Pietrucha, prosze mię odnotować, na cito :)
dodge / 2012-09-07 19:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Tak z 2-0 w plecy dziś.

-------------

MNE-POL 1-0

-------------

Optymiści:)
tomtay / 2012-09-07 19:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Optymiści:)
obawiam się, iż ten typ będzie ciężko zakwalifikować ;)
No chyba, że jako typ na zwycięzce, czy Montenegro :)
dodge / 2012-09-07 19:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

obawiam się, iż ten typ będzie ciężko zakwalifikować ;)


:) Aby nie było wątpliwości:

Czarnogóra-Polska 3-0
paweł77 / 2012-09-07 19:43 / Bywalec forum
Dobry wieczór. 2-1 Biało Czerwoni
tomtay / 2012-09-07 19:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dodge, od razu lepiej :)
Macie jakąś słuszną linę gdzie będzie można obejrzeć to widowisko w internecie?
dodge / 2012-09-07 19:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Macie jakąś słuszną linę gdzie będzie można obejrzeć to widowisko w internecie?


Zadziwia mnie moja lokalna prasa podając tego typu linki. Ja podsyłam link Tobie do strony gazety lokalnej. Na końcu artykułu podane są linki do transmisji :)

http://tnij.org/r2gm
paweł77 / 2012-09-07 19:56 / Bywalec forum
meczyki.pl chyba powinno być
giero13 / 2012-09-07 19:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Po kiepskim meczu cudem, ale obstawiam:

1:1

Pozdrawiam;-)
pietroo / 2012-09-07 09:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miedziak ostro idzie w górę, a ja się bałem, że nie przebije 135 zł
pietroo / 2012-09-06 22:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wczoraj na koniec sesji ustawiłem się po 12 zł na EEX, gdyby wpadło byłoby łądny zysk, ale nie udało się
pietroo / 2012-09-06 20:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,12438886,Drogowa_dyrekcja_wypowiedziala_kontrakty_na_budowe.html

następną firmę nasze państwo wyłozy....
pietroo / 2012-09-06 10:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a jednak traktorki wzrosły dzisiaj
giero13 / 2012-09-06 21:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wzrosły i patrzę, że to niezła spółka.

Ja zastanawiam się jeszcze nad Policami. Zboża drogie i nie widać żeby miały tanieć więc nawozy będą szły z dużym zyskiem. Firma jest po restrukturyzacji i to tez wpłynie na poprawę wyników. Z chemi mam w sumie tylko Synthos.

Muszę się jeszcze zastanowić.

Pozdrawiam.
pietroo / 2012-09-06 22:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przymierzasz się do Ursusa?
pietroo / 2012-09-06 21:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Obserwuję SNS i PSW. I zacząłem ostatnio znowu wróciłem oczami na Cormay.

PSW może byc ciekawie. Wszystko zalezy od sezonu grzewczego. Jak będzie długi to i zysk PSW będą duże.
SNS cięzko mi trafić. Jak spadł do 5.30 to się cieszyłem, że jest ok, ale nie miałem wolenj kasy, teraz znowu dla mnie za wysoko.
Traktorki ruszam jak będą koło 1.70. A może miedziak się zlituje i spdnie tak do 120 z :))

Pozdrawiam
Redakcja forum / 2012-09-06 06:43 / Administracja forum
Zapraszamy do głosowania na ulubiony portfel na Forum Money.pl. Doceń wspaniałych autorów portfeli, którzy cierpliwie i z powodzeniem dzielą się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dla zwycięzcy piękny portfel. Dla biorących udział w głosowaniu - 20 koszulek.
Prosimy o wypowiedź w temacie:
http://www.money.pl/forum/najlepszy-portfel---nasz-konkurs-dla-was-t3325169.html
kazumi / 2012-09-05 22:25 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
Mam trochę po cenie zakupu 1,80 i czekam obecnie na zejście niżej żeby dokupić na dłuższy okres.

jeśli na dłużej to trzeba uwzględnić w wielkości zakupu planowaną emisję akcji z pp, którą już zatwierdziło Walne a zarząd planuje uplasować do końca roku
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Walne-Zgromadzenie-Ursusa-zdecydowalo-o-emisji-do-11-09-mln-akcji-z-zachowaniem-prawa-poboru-2627155.html
a i przy okazji podrzucę linka do omówienia niedawno opublikowanych wyników finansowych za I półrocze:
http://wiadomosci.stockwatch.pl/ursus-dodaje-gazu-i-szykuje-sie-do-emisji-akcji-z-pp,akcje,37451?utm_source=sw_forum&utm_medium=announcer&utm_campaign=announcer

Pozdrawiam
pietroo / 2012-09-06 08:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj :))

brdzo lubię Twoje wpisy :) są fachowe i zawsze ciekawe :)

co do traktorków, to po takim infie różnie może być z kursem, raczej moim zdaniem będzie spadać, emisja zawsze łączy się z rozwodnieniem rynku

pozdrawiam
pietroo / 2012-09-05 20:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Super film leci na Kino Polska - Dziewczyny do wzięcia :)) Polecam
pietroo / 2012-09-05 20:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=_YEJuJf-7Bk
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy