Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2011-07-06 07:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzień dobry,

w Wawie leje od wczoraj wieczór, zimno, ale zapowiadają na weekend 30C
ciekawy jestem jak sie dzisiaj zachowa JSW, prognozują 10% zysk, zobaczymy jak będzie

udanego dnia zyczę
Kamil B / 2011-07-06 07:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam,
w warszawie nie jest zimno, jest teraz jakieś 18 stopni i jest parno, więc taka pogoda jest nawet ok tylko mogło by trochę mniej padać
pietroo / 2011-07-06 08:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla mnie zimno jak porownać do pogody wczoraj p południu, gdy było koło 25C
Kamil B / 2011-07-06 08:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wkrótce wróci wspaniałe ciepełko +30 wszyscy będą zadowoleni :)
dodge / 2011-07-06 08:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

wkrótce wróci wspaniałe ciepełko +30 wszyscy będą zadowoleni


nie wszyscy
TrentX / 2011-07-05 22:32 / portfel / Tysiącznik na forum

jednym słowem, Maciej miał rację, nie daliśmy rady, no i cóż ja mogę
powiedzieć, chyba tylko - Mea Culpa
i przeprosić w imieniu całego kolektywu, że w temacie kolektorów nie
błysnęliśmy,


Nie chodzi o blysniecie w sumie, ale zwracam uwage ze na NC moze pojawic sie spoleczka ktora nie tylko potrzebuje sciagnac kasiorke od ludu , ale troszke juz na rynku dziala i ma jako taka pozycje, a do tego w branzy dosc chodliwej ostatnimi latami :), co moze sie przelozyc na dalszy jej rozwoj i z czasem na powitanie na glownym :)
pietroo / 2011-07-05 22:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oczywiście, że jest kilka perełek na NC, nie tylko same śmieci tam są zgrupowane, takie społki jak LUG, Athon, GrupaPSW, IQP i jeszcze kilka innych jest perspektywiczne, nie tylko rynek główny da zarobić
pacco / 2011-07-05 21:38 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
thx Piotr pp obejme wyjscia nie ma zastanawiam sie czy nie wiecej akcji podkupic albo pp pozniej jak ktos ma ewentualne pomysly prosze sugerowac jako teoretyczna podpowiedz oczywiscie co mozna by tu zrobic...
pietroo / 2011-07-05 21:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
strach wchodzić w takiego smiecia
pacco / 2011-07-05 22:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
teraz trzeba myslec ,wczesniej moglem sie nie zabawiac ....pogardzilem 1,7k na dt to pocierpie...
pietroo / 2011-07-05 22:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale uważaj, aby więcej nie stracić
pacco / 2011-07-05 20:37 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam!Mam prosbe moglibyscie ocenic sytuacje na walorku bo jestem umoczony a kombinuje bo jest opcja emisji z PP
do jednej akcji 2pp do po 10gr ....nie mam juz wyjscia musze z tym jechac do konca i zastanawiam sie nad jakims dokupem itd
,prosze o komentarz..obecnie srednia 2,7 i nie wiem czy da sie z tego cos wykombinowac co by nie stracic waszystkiego....
pietroo / 2011-07-05 21:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

ja bym chyba raczej się skłaniał, aby te pp objąć, mógłbyś coś albo na pp pograć, albo obniżyc sobie średnią zakupu
dodge / 2011-07-05 20:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przedstawiciel EA Sports na Polskę poinformował, że w wydaniu FIFA 12 w Polsce koszulki Realu Madryt, Juve i innych drużyn sponsorowanych przez firmy bukmacherskie - zostaną wyczyszczone z zakazanych znaków ...


----------

Hehehe - normalnie cieszy, że żyjemy w takim poszanowaniu prawa. Pod stadionami tłumy policji (zapewne niedługo z ochroną zajmą znaczną cześć trybun razem z wiernymi psinami śliniącymi sie na widok kibola) - natomiast na osiedlach bryndza, policji niet. Bandziory są tak pewne bezkarności, że wbiwszy nóż właścicielowi sklepiku w serce wbili go później w ziemię i uciekli. Minął miesiąc, a zwyrodnialców nie złapali. Ale k**** na stadionie przynajmniej jest bezpiecznie.
pietroo / 2011-07-05 21:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wiesz, że u nas jest wszystko na opak :)) z prawem także
pietroo / 2011-07-05 19:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
słaba sesja dla mnie, jedynie Borek cieszy

mogę Was prosić o link o stary wygląd kącika

dziękuję
dociekliwy / 2011-07-05 19:56 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.money.pl/portfel/komentarze/?user=15893
pietroo / 2011-07-05 20:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bardzo Ci dziękuję :))
bez nicka / 46.112.159.* / 2011-07-05 16:41
to informacja z forum
bez nicka / 46.112.159.* / 2011-07-05 16:40
« Odpowiedz #11 : Lipiec 20, 2010, 12:01:59 »

--------------------------------------------------------------------------------

Witam wszystkich
rusza nowy program na dopłaty do kolektorów słonecznych
O dofinansowanie mogą starać sie osoby fizyczne mające prawo właśności do budynku mieszkalnego jak i wspólnoty mieszaniowe
W ramach Programu można otrzymać 45% dotacji na zakup i montaż kolektorów słonecznych. Koszt kwalifikowany pożyczki nie może przekroczyć kwoty 2.500 zł brutto do 1m2 powierzchni kolektora. Czyli np. montując kompletny zestaw kolektorów, których łączna powierzchnia wynosi 4,5m2 można otrzymać pożyczkę w kwocie 11.250 zł, z czego 45%, czyli 5.062,50 zł zostanie umorzone dzięki dotacji. Do spłaty pozostaje kwota 6.187,50 zł.
Dotacje realizowane są za pośrednictwem banków, które mają podpisane umowy o współpracy z NFOŚiGW. Na dzień dzisiejszy 6 banków podpisało umowę o współpracy:

Bank Ochrony Środowiska S.A.
Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.
Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A.
Krakowski Bank Spółdzielczy
Mazowiecki Bank Regionalny S.A.
Warszawski Bank Spółdzielczy

Realizacja kredytu następuje w formie bezgotówkowej poprzez pokrycie udokumentowanych fakturami zleceń płatniczych Inwestora na konto dostawcy . Kredyt z dotacją nie może być udzielony w ramach prowadzonej przez klienta działalności gospodarczej. Osoba korzystająca z dotacji zobowiązana jest do uiszczania z tego tytułu należnego podatku dochodowego.
Mam nadzieje ,że moja informacja komuś się przyda
bn / 46.112.159.* / 2011-07-05 16:31
teraz jest prawidłowo
bez nicka / 46.112.159.* / 2011-07-05 16:31
http://energocity.pl/artykuly/analiza-techniczna-polskiego-i-europejskiego-rynku-kolektorow
bez nicka / 46.112.159.* / 2011-07-05 16:27
httphttp://instalreporter.pl/artykul/polski-rynek-kolektorow-slonecznych-%E2%80%93-kierunki-rozwoju-producenci-ceny-i%E2%80%A6-gwarancje/://energocity.pl/artykuly/analiza-techniczna-polskiego-i-europejskiego-rynku-kolektorow witam
TrentX / 2011-07-05 17:52 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki :) interesujace artykuly :)
pietroo / 2011-07-05 15:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, że dzisiaj Novian chodzi po 10 gr :))
pietroo / 2011-07-05 15:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Badania nad alkoholem wykazały że :
Wódka z lodem = atakuje nerki !
Rum z lodem = atakuje wątrobę !
Gin z lodem = atakuje mózg !
Whisky z lodem = atakuje serce!
Wygląda na to, że ten cholerny lód szkodzi na wszystko!
pietroo / 2011-07-05 15:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Wszystkich serdecznie

Uporalem się z kłopotami z kompem... co tam dzisiaj słychać na naszym grajdołku?

udanego dnia życzę
tomtay / 2011-07-05 15:13 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zauważyliście, że odkąd Ameliana napisała, że "wstyd pisać w tym kąciku" to i Pietruszka zaczął sporadycznie bywać i w ogóle nic nie pisze :))
pietroo / 2011-07-05 15:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Tomek

chciałbym powiedzieć, że dlatego mniej ostatnio pisałem, bo miałem problemy z kompem i byłem zabiagany, ale postaram się to nadrobić
pozdrawiam
TrentX / 2011-07-05 15:25 / portfel / Tysiącznik na forum
No to ja merytoryczne pytanie zadalem do konkretnej spolki, czekam na ewentualne odpowiedzi celem podniesienie poziomu :P
Jak na razie bieda , ale zakladam z popoludniowa kawa moze ktos bedzie mila przemyslenia :P

Pozdrawiam :D
tomtay / 2011-07-05 16:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.bankbps.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyty-inne/kredyt-z-dotacja-na-zakup-kolektorow-slonecznych/
tomtay / 2011-07-05 15:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
raczej niewiele Ci podpowiem, jedyna moja styczność z kolektorami słonecznymi to poprzez kalkulatory biurkowe, ale branża rozwojowa z uwagi na fakt, iż udzielane są kredyty preferencyjne na montaż tego typu rzeczy na dachach, zatem jeżeli była by to relatywnie tania rzecz ujmując stosunek ceny i montażu do potencjalnego dyskonta w rachunkach eksploatacyjnych, popyt będzie.. jednym słowem to się musi opłacać jak gaz w samochodzie, bo dla idei tego nikt nie będzie montował.. na stronie nic specjalnie nie znalazłem, żadnych raportów czy opinii biegłych rewidentów, ceny kwitów z prywatnej emisji, jedyne co widzę to zatrudnienie w 2008 roku 148osób, zatem wygląda na dość sporą produkcję w tamtym okresie, w latach późniejszych już takich danych nie ma :))
Czuwaj
TrentX / 2011-07-05 18:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Tez mi sie rzucilo w oczy ze maja dosc duze opoznienia w aktualizacji strony... pobuszowalem troche po necie ale poza ogolnikami niewiele wyniklo :)
tomtay / 2011-07-05 19:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-07-05 11:07:26 dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Witaj, witajcie

Myślę Trentx, że za dużo wymagasz od kolegów

Pozdrawiam wszystkich

jednym słowem, Maciej miał rację, nie daliśmy rady, no i cóż ja mogę powiedzieć, chyba tylko - Mea Culpa
i przeprosić w imieniu całego kolektywu, że w temacie kolektorów nie błysnęliśmy,
ale z uwagi na fakt, że kącina Pietruchy to taka ogólnie ostatnio przygasła gwiazda
to ja myślę, że można przyznać pół punktu :))
TrentX / 2011-07-05 22:28 / portfel / Tysiącznik na forum
W temacie kacika , to mozna przyznac nawet caly ze bywalcy sie pojawiaja , zas bryndze w kaciku tlumacze sobie bryndza na rynku oraz dlugim dniem i pora wakacyjna ,
Pojawi sie jesien i zima a piszacych przybedzie :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy