Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
giero13 / 2011-06-30 16:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć. Mam pytanie czy jutro jeszcze można wykupić pp- boryszewa bo dziś logowałem się z komputera w banku i zablokowało mnie kurna cię raz. Niby w biurze mowili ze jutro tez mozna ale jak nie to cisne zaraz do biura bo jest do 18 ale nie chce mi sie bo korki okropne.

POZDRAWIAM.
pietroo / 2011-06-30 16:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

z tego co ja się orientuję to trzeba to zrobić do końca czerwca
giero13 / 2011-06-30 16:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzięki pietroo dzwoniłem jeszcze raz do biura i jutro też na szczęście można...kurczaki ja to zawsze zabiegany i na ostatnią chwilę odkładam:-/
pietroo / 2011-06-30 17:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zrób to przez telefon, nie będziesz musisał nigdzie chodzić, ja tak zrobiłem
TrentX / 2011-06-30 17:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) mowicie o objeciu praw poboru po 10 grosikow z racji akcji ktore sa w waszym posiadaniu ?
pietroo / 2011-06-30 17:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

tak
TrentX / 2011-06-30 17:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm ja za uisclem jakowes 100 zeta na rachunku za PP BRS , ktore figurowalo jako zapis podstawowy choc nie widze zadnego odzwierciedlenia w CDM poza zabrana 100 ;).
Jednak probojac uiscic ponownie mialem odblokowany tylko zapis dodatkowy , zakladam wiec ze zrobilem wszystko OK. i nie schrzanilem czegos :) , a co za tym idzie podwoi mi sie za jakis czas liczba papierkow :)
dociekliwy / 2011-06-30 21:39 / portfel / Tysiącznik na forum
nie widze zadnego odzwierciedlenia
w CDM poza zabrana 100 ;).

to jest najwazniejsze :-)
ale jeszcze zobacz dostepna ilosc PP bedzie zero (jesli dokonales zapisu z wszystkich PP) i pod pozycja "inne blokady" bedziesz mial podana liczbe PP z jakiej dokonales zapisu
TrentX / 2011-07-01 09:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :]

Dzieki dociekliwy , wlasnie tak to sie przedstawia jak opisales ;]
pietroo / 2011-06-30 17:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
także czekam na podwojenie, liczba papierków wzrośnie, średnia spadnie :)
TrentX / 2011-06-30 18:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja zadnej przebitki miec nie bede :/ a nawet poniej kreski jestem na tym :)
pietroo / 2011-06-30 16:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-06-23 23:39:39 tomtay [ Bez rangi ]
Amelka złozyła oficjalny wniosek o podniesienie wartości merytorycznej kącika to jej powiedzieli, że jak nie chce to
niech nie pisze, bo musu nie ma, czy jakoś tak :)



Nikt tak nie powiedział. Ja jestem za tym, aby zaczęła znowu pisać. Zgadzam się z nią, że spadł poziom merytoryczny kącika i chciałbym go razem w Wami podnieść!! Liczę na zrozumienie i zapraszam Wszystkich do ciekawej dyskusji. Chociaż od razu zaznaczam, że jest tu miejsce i dla fachowej wypowiedzi, ciekawych spostrzeń, wniosków, jak i dla luźniejszych tematów. Liczę, że będzie tautak liczne grono piszących.

Co myśliscie o mojej propozycji?

Zapraszam serdecznie.
pacco / 2011-06-30 17:10 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
niech wraca i lecim na pińcet............
pietroo / 2011-06-30 16:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nudny dzisiaj dzień na giełdzie. Ale lepszy taki niż ma spadać.
pietroo / 2011-06-30 13:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Za Rzeczypospolitą:

Inwestycje PGNiG za 27 mld złotychdzisiaj,

»Gazowy potentat w nowej strategii do 2015 r. stawia na poszukiwania złóż w kraju i rozwój energetyki gazowej.


W zatwierdzonej wczoraj przez zarząd strategii Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa priorytetami na najbliższe lata będzie zwiększenie wydobycia ze złóż w kraju i poza nim, rozbudowa magazynów, zaangażowanie w handel hurtowy gazem za granicą oraz projekty związane z energetyką gazową.

Realizacja nowego planu oznacza gigantyczne wydatki. W 2011 r. PGNiG zakłada, że nakłady inwestycyjne osiągną 5,6 mld zł, a w kolejnych latach po ok. 5 mld zł. Program inwestycyjny będzie miał zatem znacznie wyższą wartość od realizowanego w latach 2008 – 2010 (10 mld zł). Według nowej strategii połowę środków pochłoną inwestycje w poszukiwania i wydobycie złóż. Zarząd firmy podtrzymał wcześniej ogłoszony plan, zgodnie z którym produkcja gazu z własnych złóż w Polsce i poza nią wzrośnie do ok. 6 mld m sześc. rocznie w 2015 r., czyli będzie wyższa o ok. 2 mld m sześc. niż obecnie.

Firma liczy też na powodzenie projektu Skarv w Norwegii i możliwość kontynuowania prac w Pakistanie oraz Egipcie i Libii. Złoże Skarv da polskiej firmie ok. pół miliarda metrów sześciennych gazu rocznie, ale surowiec ten nie trafi do polskich odbiorców.

Wydobycie z krajowych zasobów ma się zwiększyć do 4,5 mld m sześc. rocznie głównie dzięki rozpoczęciu w 2012 r. eksploatacji złoża Lubiatów-Międzychód-Grotów. Poza tym gazowy potentat będzie szukał gazu w złożach niekonwencjonalnych i konwencjonalnych w kraju, a priorytetem będą łupki. PGNiG liczy optymistycznie, że na Pomorzu produkcja może ruszyć w ciągu trzech lat, poza tym duże nadzieje wiąże z pracami poszukiwawczymi w rejonie Kutna, gdzie może być 100 mld m sześc. gazu (o czym pisała ostatnio „Rz").

Zarząd PGNiG stawia na projekty energetyczne (nakłady prawie 3 mld zł) i liczy na budowę bloków opalanych gazem (jak przygotowywany z Tauronem w Stalowej Woli).

PGNiG planuje też rozbudowę magazynów gazu, tak by móc w nich gromadzić nawet 3 mld m sześc. surowca (obecnie 1,6 mld m sześc.), a koszty z tym związane to 1,4 mld zł do 2015 r.
pietroo / 2011-06-30 12:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wykupiłem dzisiaj akcje z PP Borka, po 10 gr warto było
pietroo / 2011-06-30 12:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chyba dzisiaj zacznie się 10 gr
Kamil B / 2011-06-30 12:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam, dla mnie to już by mogło iść w druga stronę :)
pietroo / 2011-06-30 12:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla mnie także, ale czekamy dalej, jeszcze nie zaczęło się sypanie
Kamil B / 2011-06-30 12:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
widzę że masz optyka w portfelu nie dobierałeś na tym ostatnim zjeździe ?
pietroo / 2011-06-30 12:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z braku wolnych środków nie, a Ty dobierałeś? widziałem kiedyś że posiadałeś optyk
Kamil B / 2011-06-30 13:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja nie dobierałem nie ma już kasy, jak to mówią jestem zapakowany pod korek :), teraz czekam na interesujące mnie poziomy aby go sprzedać i zakupić jakiś mniej spekulacyjny walorek, tu mnie przećwiczyli z cierpliwości i wiary w spółkę :)
aqua vitae / 2011-06-30 10:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kłaniam nisko:)
wzrostów życzę

http://www.pb.pl/2/a/2011/06/30/Mikrosfera_z_Kazachstanu_do_Polski


e tam, dym w oczy,nie ma co się podniecać
( to ta mniejsza laguna )
na prawdziwie tłuste info o największej lagunie na planecie jeszcze poczekamy troszkę ;)

a niemcy czy inne nacje mogą nas teraz co najwyżej " w dzyndzelek" z przeproszeniem :)
dodge / 2011-06-30 10:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

niemcy czy inne nacje mogą nas teraz co najwyżej " w dzyndzelek" z przeproszeniem


W 1939 też tak mówiliśmy.

------------------------------------

Cześć Aqua

Mam prośbę - pyknij mi na pocztę to co wysłyłałeś towarzystwu - dot. Ekosława
aqua vitae / 2011-06-30 11:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Dodge
poszło


W 1939 też tak mówiliśmy.



no cóż, ale teraz to nasi sąsiedzi wywalają gały jak widzą jakość produktu oferowanego przez najnowocześniejszy zakład wytwórczy w swojej branży na świecie-tak, tak...
grzecznie stoją w kolejce wyciągając łapki i wołając - jeszcze, jeszcze :)
dodge / 2011-06-30 13:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Aqua

Doszło. Zapoznałem się i wszystko brzmi bardzo interesująco.

Pozdr.
dodge / 2011-06-30 08:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myślę, że wczorajszych wzrostów na Borku nie można w żaden, ale to w żaden sposób wiązać z dzisiejszą informacją

"(...) Maflow, oddział kontrolowanego przez Romana Karkosika Boryszewa, został wybrany przez Volkswagena (VW) na dostawcę elementów systemu klimatyzacji do nowej platformy pod nazwą MQB. Platforma samochodowa to – upraszczając – podwozie, na bazie którego można budować różne modele aut. (...)"

"Szacowana wartość sześcioletniej umowy oddziału Maflow z Volkswagenem to blisko 500 mln zł. Jej finalizacja spodziewana jest za kilka miesięcy"

http://tnij.org/mgyt
pietroo / 2011-06-30 08:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

chyba tak, bo to to dopiero melodia przyszłości
dodge / 2011-06-30 08:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie no Piotrek ... za kilka miesięcy, gdy spodziewana jest finalizacja, to już wszystko będzie w cenie. To już poważnie bez ironii piszę.
pietroo / 2011-06-30 09:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj też rosnie, na razie
dodge / 2011-06-30 10:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na razie na góra 1,00 - 1,02 powinno się zatrzymać, wg mnie.
pietroo / 2011-06-30 08:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Opole 2070: w kategorii "Płyta Roku" po raz kolejny wygrywa nagrobek Maryli Rodowicz.

ONA: Sorry, ale nie daję na pierwszej randce. ON: To chociaż weź...

Lubiła Internet i czekoladę, więc nazwała córkę eMilka.

Prawo natury - silniejszy zjada smaczniejszego.

Prawdziwy przyjaciel nigdy nie zapyta, po co? On po prostu pójdzie, przyniesie, otworzy i naleje.

Chodzą słuchy, że Związek Literatów Polskich ma się podzielić na Związek PiSarzy i Związek POetów

Zarzucił stary człowiek sieć w morze i wyciągnął gadającą rybę. I pojął stary człowiek, że co do Fukushimy to są jakieś niedopowiedzenia...

Gdzie w nocy upadniesz - tam planetarium.

- Z jakiego kraju jest człowiek, który przychodzi do restauracji i zjada kartę dań?
- Z Jemenu.

Z okrzykiem: "Dorobiliście się sku*wysyny" 142-letni Henryk wpłacił ostatnią ratę kredytu hipotecznego.

Mamusiu, a komu tatuś pokazuje język?
- Temu panu, który go powiesił.

Byłem wczoraj w pubie z kobietą i powiedziałem "Kocham Cię"
Spytała "Czy to Ty to mówisz, czy tylko piwo?"
Odpowiedziałem "Ja. Do piwa."
pietroo / 2011-06-30 08:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie

udanego dnia życzę
tomtay / 2011-06-30 08:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.pb.pl/2/a/2011/06/30/Mikrosfera_z_Kazachstanu_do_Polski
dodge / 2011-06-30 08:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z Kazachstanu to w Białym jest obecnie Irtysz Pawłodar - dzisiaj, godz. 20.30 - I faza LE Jaga-Irtysz (transmisja Poslat Sport Extra).

-----------

Witam Toma i Piotrka, dzień dobry Wszystkim

Miłego dnia życzę.

Pozdr.
pietroo / 2011-06-30 08:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Chłopaki :))

Jak się Ruscy zwiedzą jaki to interes, to szybko przejmą interes.
dodge / 2011-06-30 08:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak nie oni, to Niemcy - kwestia czasu :)
pietroo / 2011-06-29 22:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Polska - Brazylia 1-3
kwiatek... / 2011-06-29 22:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Można się było tego spodziewać Piotrek...
pietroo / 2011-06-29 20:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj gramy z Brazylią w siatkę, znowu w plecy?
pietroo / 2011-06-29 20:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj sesja dla mnie na plus :)) cieszy przede wszystkim odbicie na Borku, czy to dno jakie zaliczył i teraz będzie w górę?
pietroo / 2011-06-29 20:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czy ja dobrze widzę, na Borku wykształtował się sygnał zakupu?
TrentX / 2011-06-29 20:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc Piotrus :) ja te sygnaly zakupu generowane przez niektore spolki dawno traktuje z przymruzeniem oka dotyczy to tez Borka :)
Za duzo tu koksu do przewalania i mozna sypac z kieszeni do kieszeni markujac okreslone ruchy :)
Na moje trzeba czekac co pokaze rynek, a dzisiejszy obrot na BRS moim zdaniem jest wynikiem zakonczenia notowan PP :)
pietroo / 2011-06-29 20:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć :)))

to mielenie właśnie jest najbardziej mylące i denerwuące
czarny z kartuz / 2011-06-29 19:44
witam , mam pytanko czy ktos moze mi wyjasnic co oznacza ta sytuacja http://gielda.onet.pl/onico,18648,301,0,9024,profile-spolka czemu TKO wynosi ponad 100 %, na marginesie wiem co to TKO, ale czemu jest tak wyliczone?
dociekliwy / 2011-06-29 21:08 / portfel / Tysiącznik na forum
pewnosci nie mam ale to chyba jakis blad od nowego roku obowiazuje nowy harmonogram sesji i wg niego sesja konczy sie dogrywka i po dogrywce nie mozna skladac zlecen w "fazie przed otwarciem" na sesje w dniu nastepnym (tak bylo kiedys) w zwiazku z tym gielda nie liczy i nie podaje TKO po sesji
pietroo / 2011-06-29 22:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wyliczaniem teoretycznego kursu otwarcia zajmuje się system transakcyjny giełdy. Zbiera on wszystkie zlecenia przed otwarciem i na ich podstawie podaje TKO. Ostatni TKO jest jednocześnie kursem otwarcia.

Tak mi się wydaje.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy