Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pacco / 2011-06-24 15:48 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przywiatł,pzdr!!
cierpliwyy / 46.112.24.* / 2011-06-24 15:19
czesc
mam prośbe.....nie jestem na bieżąco a zastanawiam sie nad kupnem PKO BP widze że ładnie spadł ostatnio co sądzicie o tym papierze? czy spadki są podyktowane problemami z długiem Grecji czy tez Pko ma jakieś wewnetrzne problemy?
Ged / 2011-06-24 15:38 / Tysiącznik na forum
cześć

PKO BP ma mieć na jesieni emisję akcji, więc może być że do tego momentu będzie zachowywało się słabiej niż rynek.. biorąc to pod uwagę i sytuację na szerokim, chyba koło września- października może być dobry moment na zakup.
Gagarin_ / 109.243.162.* / 2011-06-24 13:54
Witajcie,

pokazuję się dość rzadko na forum - ale... często śledzę Wasze rozważania na temat niektórych papierków.

Przed chwila zrobiłem zapis na JSW - zapytam z czystej ciekawości czy ktoś z Waszego szanownego grona robił zapisy na te papierki?

dzięki - Gagarin :)
Noxik nielogo / 31.11.134.* / 2011-06-24 14:49
je zarobie :)
aqua vitae / 2011-06-24 10:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kłaniam się nisko :)
Upłynęło trochę czasu od ostatnich odwiedzin w kąciku, mam nadzieję, że inwestycje udane a jeśli nie to choć straty niewielkie.
W poniedziałek WZA na Ekosławie, zdaje się, że fata pozwolą i będę na nim, jeśli więc ktoś miałby ochotę zadać jakieś pytanko oferuję pośrednictwo;)- służę priv.
pozdrawiam serdecznie i życzę zieleni.
:)
mari40 / 2011-06-24 10:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam :)
witaj aqua liczę na jakieś świeżutkie i pozytywne wiadomości z WZA Ekosława :)))
Miłego dzionka Wszystkim życzę
smooth / 2011-06-24 11:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj,

Ja już się wpisuję na listę mailingową: irekziol małpa gmail.com
dodge / 2011-06-24 10:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

Amelka przestała pisać, a chłopy zrobili sobie długi weekend.

Pozdr.
tomtay / 2011-06-23 12:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a coście zrobili z Kambodżą, jego też przegoniliście jak Amelianę? :)
amigo2 / 2011-06-23 23:36
a co sie staneło z Amelką,ciekawe wpisy dawała
szkoda ze juz nie bedzie przyjemnosci poczytac
tomtay / 2011-06-23 23:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelka złozyła oficjalny wniosek o podniesienie wartości merytorycznej kącika to jej powiedzieli, że jak nie chce to niech nie pisze, bo musu nie ma, czy jakoś tak :)
amigo2 / 2011-06-23 23:48
no tak chciała kobiecinka dobrze a wyszło jak zawsze
ehh ten money.pl samo dno
pacco / 2011-06-23 09:57 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przywital,milego weekendy życze!!
pietroo / 2011-06-22 09:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cały czas się zastanawiam co to za wymiany na Borku, wielkie pakiety przechodza z rąk do rąk
Ged / 2011-06-22 06:42 / Tysiącznik na forum
no to dziś mamy znów prawie jak piątek :)
udanego dnia dla Was!
pietroo / 2011-06-22 07:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
witam Wszystkich

dzisiaj środa weekendu początek :))

pozdrawiam
dodge / 2011-06-22 07:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry Panowie

Miłego dnia życzę.

Pozdr.
pietroo / 2011-06-22 08:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siemka :)

ja też kiedyś jeździłem... miałem 18-19 lat :)) także miło wspominam tamte czasy, bardziej jak przygodę :))
dodge / 2011-06-22 08:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
początkowo oczywiście z ojcem gościłem na wschodzie
----------------------

nie zanosi się, aby to sie powtórzyło


stałby się cud gdyby w Polsce w jednym klubie w jednym roczniku tylu zdolnych się znalazło
dodge / 2011-06-21 22:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór

Czasy to dzikie były, ale pamiętam też - podobnie jak Tomek - różne rzeczy się woziło tam i nazad. Podobnie jak Tomek - pieryj raz to jak miałem 14 lat. Oj wystało sie w kolejkach na granicy, no chyba, że się nie chciało, to była zrzuta na kupienie miejsca. Wóczas szybciej się w kolejce przemieszczało :)

http://www.youtube.com/watch?v=7m4ezu4qDIo

Dobrej nocki.

Pacco - co nas nie zabija, to nas wzmacnia. Pozdr.
dodge / 2011-06-21 22:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Mieliśmy zdolną ekipę ..." - oj nikt takiej w Polsce nie miał i szybko mieć nie będzie. Złota białostocka ekipa: Chańko, Piekarski, Bogusz, Jurkowski, Frankowski, Citko i kilku jeszcze innych. Tłukli wszystkich w kraju i poza granicami Polski.
pietroo / 2011-06-22 08:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie zanosi się, aby to sie powtórzyło
mk72 / 95.40.107.* / 2011-06-21 21:49
Cześć Wszystkim

Miałem być w ciągu dnia i nie byłem - taki czas

Kazdy popełnia błędy i sam musi je zjeść

Pisaliście kto ile stracił- no cóż ja kiedyś uwaliłem 30 k - ale to koszt nauki i takiego charkteru inwestowania
:LIczę się z tym codziennie i mam to wkalulowane obecnie w swój sposób zarabiania na giełdzie


Kwiatku- na MBP nie uwaliłem ani zeta wrecz przeciwnie zostało sporo

postawiłem stopa jak zaczeło spadać na połowę tego co miałem bo mnie nie było na rynku. Tutaj posłuchałem Amelki

Resztę pożniej wywaliłem i pograłem na kilka groszy .

Nawet jakbym drugiej p[olowy nie wywalił wcześniej a tylko dzisiaj to zysk z całej inwestycji byłby niezły

Ale to fart i tylko fart- jak i zakup fartowny tak i sprzedaż fartowna. No cóż głupi ma czasem szcz eście i tyle
kwiatek... / 2011-06-22 00:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To dobrze Marceli że zdążyłeś ucie z papierka:)Troszkę martwiło mnie to że Ty wtedy odkupiłeś po 1,30pln...Ale jak Ci się udało wyjść jeszcze z zyskiem to gitara:)
pietroo / 2011-06-21 20:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Brunet wieczorową porą leci na Kino Polska :))
pacco / 2011-06-21 19:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
I love this game..przynajmniej wszyscy mnie juz tu znaja ...Pozdrawiam.
kwiatek... / 2011-06-21 17:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ktoś już złożył zapis na kopalnie?
kwiatek... / 2011-06-21 17:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Myślę że kilkanaście procent powinna dać zarobić..Co myślicie o zakupie papierka?
Ged / 2011-06-21 21:19 / Tysiącznik na forum
cześć, ja się zapiszę :)
griffin / 2011-06-21 17:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Dobra, my tu gadu, gadu a ktoś mi lodziarnię zawyża. Przyznać się!
TrentX / 2011-06-21 17:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm jak mozna za 2730 pakiecikiem zawyzyc , top niezle lody tam moga ukrecic :P
griffin / 2011-06-21 17:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Czekam po 10 groszy. Jak się tak będą bawić to w życiu nie dokupię.
TrentX / 2011-06-21 17:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc ,
zaczytalem watek w tyl i widzialem niezadowolenie Amelki oraz jak chyba dobrze czytam jej ewakuacje z kacika ...
Szkoda... bo kubelki zimnej wody na rozgrzane glowy w jej wykonaniu byly jak najbardziej na miejscu ...

Co do tego zas ze Pacco umoczyl gotowka nie ma watpliwosci i powinna to byc po przestrogach Amelki fundamentalnych itp jakie wielokrotnie popelniala tutaj(skoro nie odniosly skutku )kolejna lekcja , szkoda ze praktycznie doswiadczona przez jednego z bywalcow tegoz sympatycznego grajdolka...
Sam pare razy mimo ze zielonym jak trawa na boisku prestrzegalem przed niepewnymi papierami na tyle ile mi rozum podopwiadal i uwagi niektorych z tu piszacych.
Widac jednak ze nie przestrogi i upominania odnosza skutek , a konkretna strata w zywym pieniadzu... malo tego wychodzi mi ze chyba kazdy musi przez to przejsc zeby otrzezwial i nie popadl w euforie latwego zarabiania pieniedzy na byle papierze...

Pozdrawiam .
smooth / 2011-06-21 17:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Przestańcie już sie teraz wymądrzać i pastwić nad chłopakiem. Swoje i za swoje oberwał. Jego cyrk, jego małpy. Teraz każdy musi przyjść mu powiedzieć "a nie mówiłem". To nic nie da, no chyba że chodzi o dowartościowanie samego siebie.
A cena akcji rośnie od kupowania a nie od fundamentów :)
griffin / 2011-06-21 17:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Zamykamy temat chłopaki. Smooth ma rację.
TrentX / 2011-06-21 17:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Ani sie nie wymadrzam ani sie nie pastwie nad Pacco , ba nawet powiem ze jest gosc , bo popelnil na sobie pare dni temu szczera samokrytyke dlaczego wyszlo jak wyszlo ,wspomnial o Petrolu i tym podobnych szybkich zyskach po ktorych pomyslal ze juz wie wszystko i ze to latwe, a tak sie nie dzieje. To zas,czyli przyznac sie do bledu potrafi niewielu... ba niektorzy bronia do upadlego swojej racji mimo ze sie chwieje ...
Ja 3 mam kciuki za to zeby ta nauka byla mniej bolesna a papier odbil i choc czesciowo zniwelowal strate.

Teraz juz koncze ta kwestie i wiecej sie nie odzywam .


Moj post zas odnosil sie raczej do wypowiedzi Joanny, ktora w tej kwestii popieram
kwiatek... / 2011-06-21 17:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Przyznam wam się szczerze że ja dostałem konkretna nauczkę na debiutantach na nc...i powiedziałem sobie że nie tykam takich spółek...Straciłem wtedy jakieś 12k ...
griffin / 2011-06-21 17:04 / portfel / Tysiącznik na forum
Coś w tym jest... kiedyś też dostałem bolesną (nie aż tak jak Pacco) lekcję i pamiętam ją do dzisiaj.
Również pozdrawiam :o)
kwiatek... / 2011-06-21 17:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Gryffin dużo straciłeś?
kwiatek... / 2011-06-21 17:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dobre wakacje griffin nam przeleciały koło nosa....Ale nauka nie poszła w las:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy