Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2012-08-23 20:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zaczęły się mecze eliminacji do LE. Legia klops, mimo iz przeważała to Rosenborg wyrównał, 1-1 to dla nich wspaniały wynik.

Śląsk po 7 min już 0-1 w plery.
pietroo / 2012-08-22 10:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
URS ładnie, pewnie Irek się cieszy :))
pietroo / 2012-08-22 09:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,

Na Biotonie jakieś ruchy. W kilka min poszło kikladziesiąt mln szt akcji po 7 gr. Wymiana?
pietroo / 2012-08-22 10:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przebije górne widły?
pietroo / 2012-08-20 21:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Najcenniejsza spólka w historii. Pobili rekord Microsoftu:


Akcje firmy poszły w górę na fali plotek o wrześniowych premierach, które może pokazać Apple. Mówi się o nowym iPhonie, iPadzie czy Apple TV. Kurs akcji wzrósł o prawie 2 proc., do ponad 648 dol. za sztukę. To oznacza, że firma Steve'a Jobsa jest najwięcej wartą - według wyceny giełdowej - spółką w historii.
Analityk banku inwestycyjnego Jefferies Peter Misak - cytowany przez Associated Press - przekonuje, że kurs dojdzie do 900 dol. za akcję. Apple ma skorzystać na "gorących trendach" związanych ze smartfonami, tabletami i innymi urządzeniami związanymi z technologiami mobilnego internetu. - Wierzymy, że iTV jest już w produkcji - mówi Misak.

Według wyceny z poniedziałku firma Apple jest warta 621 mld dol. Zostawiła w tyle wycenę Microsoftu z czasów internetowego boomu przełomu stuleci.
Ciułacz / 2012-08-21 03:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Gospodarzu !
Mam trochę tej spółeczki ale nie wiele( nie przekracza 5% portfela ) bo to electronika to dzisiaj na fali a jutro może być kto inny.Mój zięć jako młodziak hartował się na tym walorze w 2008 roku kupił po $160.- a w panice sprzedał po $80.- ale pod koniec 1989 roku odkupił i cały czas dokupuje.
pietroo / 2012-08-21 08:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Apple jest coraz bardziej na fali. Opanowuje coraz większy rynek gadzetów. Telefony wypychają z rynku Nokię, notebooki wszelkie Delle, Samsungi i Sony Vaio. Jesli nie zdarzy sie jakaś katastrofa to będzie pewnie jeszcze wyżej. Potrafią fajnie dawkować nowości. Co chwilę jakaś nowinka i cena akcji rosnie.
Ciułacz / 2012-08-21 14:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo witaj !
Wadą tego jest że to jest produkowane w Chinach i jednym kiwnięciem palca granice można zamknąć i to z dwóch stron, zachód może im zrobić restrykcje czy embargo albo oni sami mogą się odciąć od świata.Z historii wiemy że wojny opiumowe to nic innego jak zmuszanie Chin do otwartego handlu.
Jak na razie to niema symptomów wiec trzeba korzystać .
Pozdrawiam
pietroo / 2012-08-21 21:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myślę, że nie wszystko robią w Chinach. Jeszcze jest Singapur, Tajlandia, Indonezja... Są jakieś alternatywy.
pietroo / 2012-08-19 23:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Barca pieknie zaczęłą sezon :)) 5-1 na początek z Realem Sociedad :)) Villa wrócił w wielkim stylu, po 9 min od wejscia na boisko strzela bramkę po ponad pół rocznej przerwie :))

Super!!
CIERPLIWY GRACZ / 2012-08-11 13:26 / portfel / Tysiącznik na forum
cierpliwości
na boryszew jeszcze przyjdzie czas...moze za rok może za 3.....nie skaczcie tak od kwiatka do kwiatka...eex... azoty... sns....zrobiły swoje tylko trzeba kupić i czekać...pozdrawiam zysków życze
pietroo / 2012-08-13 20:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

ja jestem cierpliwy, raczej nie skaczę, czekam na odpowiedni moment wejścia w dobrą spólkę

pozdrawiam serdecznie
pietroo / 2012-08-06 22:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Blondynka rozpoczęła pracę jako szkolny psycholog.
Zaraz pierwszego dnia zauważyła chłopca, który nie biegał po boisku razem z
innymi chłopcami tylko stal samotnie.
Podeszła do niego i pyta:
- Dobrze się czujesz?
- Dobrze.
- To dlaczego nie biegasz razem z innymi chłopcami?
- Bo jestem bramkarzem.
pietroo / 2012-08-06 21:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Janikowski z brązowym medalem w zapasach. Super walczył!!! Brawo!!
pietroo / 2012-08-03 08:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,12244672,Miliardy_zlotych_czekaja_na_spadkobiercow_zmarlych.html

ciekawe :))
pietroo / 2012-08-02 00:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amerykański bank centralny Fed, mimo że dostrzega słabość gospodarki, nie spełnił nadziei graczy giełdowych i nie zdecydował o trzecim z rzędu dodruku dolarów.
Do momentu decyzji Fed inwestorzy wstrzymywali się z handlem i zmiany indeksów na amerykańskich giełdach oscylowały wokół zera. Po rozczarowującym komunikacie rozpoczęła się wyprzedaż akcji i Dow Jones zaczął szybko tracić na wartości. Zaraz po decyzji spadł o 0,4 proc. poniżej wtorkowego zamknięcia. Potem zaczął jednak odrabiać straty i ostatecznie zakończył 0,29 proc. na minusie. Indeks Nasdaq spadł dziś o 0,66 proc.

Fed nie zdecydował o wydłużenia okresu obowiązywania zerowych stóp procentowych z połowy 2014 r. aż do 2015 r. Jak na razie rekordowo tani kredyt wcale nie zachęca konsumentów i firmy do zadłużania się i nakręcania gospodarki.

Tylko do końca tego roku Fed prowadzi tzw. operację twist, czyli sprzedaje krótkoterminowe obligacje i skupuje długoterminowe, dzięki czemu ceny tych ostatnich są wysokie. Osiągnięte w ten sposób niskie rentowności są na rękę spłacającym hipoteki, bo oprocentowanie kredytów hipotecznych jest ustalane właśnie w oparciu o te wskaźniki.

Inwestorzy oczekiwali po Fed działania, bo w II kw. PKB urósł jedynie o 1,5 proc. Przewidywano 1,4 proc., ale i tak to znacznie gorszy wynik niż w poprzednim kwartale, kiedy wzrost gospodarczy sięgnął 2 proc. Fed prognozuje, że w całym roku wskaźnik sięgnie poziomu 1,9 do 2,4 proc. Ale po pierwszym półroczu wygląda, że te prognozy mogą być na wyrost.
pietroo / 2012-08-01 17:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co się dzieje na CTC? Ktoś wywala na potęgę.
pietroo / 2012-07-23 09:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
BRS po 52 gr, proszę o Wasze zdanie na temat tego papierka w tym momencie, leci na pysk jakby na czyjeś zlecenie
TrentX / 2012-07-27 17:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Piotrus wydaje mi sie ze nie leci :) po prostu buja sie w okolicy , swego czasu gdzies tam czytalem ze cena okolo 55 do 60 groszy to realna cena za akcje, generalnie jak dla mnie to sie kisi a poza tym nie placi dywidendy :D, mysle wiec ze predzej czy pozniej wyskocze z tego cuda :D
pietroo / 2012-07-30 08:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Masz rację!! Trochę dramatyzowałem. Boryszew chyba dawno nie płacił dywidendy. Dla mnie miedziak jest w tym momencie najfajniejszym papierem. Może są inne, które mocniej lataja, le miedziak jest mocny i jesli kupuje się w odpowiednim momencie to można ładnei przyciąć.

Pozdrawiam
pietroo / 2012-07-23 09:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam po weekendzie...

Cięzko się zebrać do pracy. Miałem odwiedziny rodziny, dwie noce niedospane. Wczoraj wstałem o 14 :)) W sam raz na F1. Cieszę sie, że znowu Alonso w formie :)

Udanego dnia życzę.

P.S. Liczę na traktorki.
Ciułacz / 2012-07-22 00:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo Gratulacje !
To inwestycja życia !
Pozdrawiam !
pietroo / 2012-07-23 08:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziekuję bardzo :))


To inwestycja życia !


Świetnie napisane. Zgadzam się z tym w zupełności.
Pozdrawiam
aqua vitae / 2012-07-21 23:24 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no proszę pana gratulacje, czeka Cię nie lada wyzwanie- wychowanie człowieka :)
kłaniam się nisko, przed takowym ;)
pozdrawiam i słuchaj czasem z uchem na brzuszku - usłyszysz coś co jest niepowtarzalne...
pietroo / 2012-07-23 08:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

no proszę pana gratulacje, czeka Cię nie lada wyzwanie- wychowanie człowieka :)


witaj :))
nie lada wyzwanie, ale mam dobre wzorce koło siebie, brat, dalsza rodzina.... dali radę więc i my sobie poradzimy :))


słuchaj czasem z uchem na brzuszku - usłyszysz coś co jest niepowtarzalne...


posłucham, posłucham :)) dopiero ma podobno 5 cm :)))
dzisiaj zona idzie na jakieś kolejne badania :) chuchamy na zimne, ale bez przesadyzmu :))

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy