Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pacco / 2011-06-09 09:40 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Panowie jeden H...trzymajcie kciuki bo zapakowalem sie na loooonga woz albo przewoz....
kwiatek... / 2011-06-09 09:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Masz odwagę chłopie.....
Kambodza / 2011-06-09 09:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
va bank
tomtay / 2011-06-09 11:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę Pacco Ramirez jedzie z tymi ku...wami na otro! :))

Słusznie Pacco, a jakby co to podjedziesz na Leszno 8 na Wolę nie masz daleko, w imieniu Towarzystwa Indywidualnych Inwestorów pare kopów na łeb i mają odebrać od Ciebie kwity po 8, bo jak ruleta to na całego ;))
wszedłem na stronę: zarządu - brak, rady nadzorczej - brak, raportów bieżących, okresowych - brak

Powiem więcej, zadzwoniłem do nich odebrała jakaś Pani Klaudia, bardzo miła i pytam czy długo akcje jeszcze będą spadać, a ona mówi, że nie wie, to pytam, a zarząd wie? poszła gdzieś na chwilę, wraca i mówi, że nie jest upoważniona do udzielania mi takich informacji :)))
dociekliwy / 2011-06-09 11:55 / portfel / Tysiącznik na forum
przygotowalem Ci prezentacje :-)

zarzad
http://krs.serwisprawa.pl/grzegorz,kobry%C5%84,hsh7uj3u0r67420iwlp4di9wuangsfwnb6ypighwreqa6weuaq.html

rada nadzorcza

http://krs.serwisprawa.pl/maciej,hazubski,k8ct5hnvsahh7wvgd9dx176cw8pnqzs3vwyxfmxatsq4rfw2xo.html

http://krs.serwisprawa.pl/andrzej,stanecki,ji93g9ouulgpgpt2wtb91ek05qun557iwfw7wgfr6fcb55zk3h.html

http://krs.serwisprawa.pl/jaros%C5%82aw,obara,kpit13166p6pxr8w0hlcxorzkwp93vqmsd9csaoaomug5ymvvb.html

http://krs.serwisprawa.pl/jaros%C5%82aw,kownacki,jpmgl9nc93xqyuqvk2xr9gojokw4xq5z78jppd52ynmoh0aibw.html

a tu ostatni na liscie rocznik '75
http://www.ktokogo.pl/Adam_Osi%C5%84ski#6618e061560cd6ef77890b7022b37bd6
Kambodza / 2011-06-09 12:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dociekliwy jak zwykle pełna profeska:)
griffin / 2011-06-09 11:28 / portfel / Tysiącznik na forum
czołem Tomtay :o)
Wytłumacz mi termin "otro" bo od wpisu u Biga ciągle się zastanawiam.
Kambodza / 2011-06-09 11:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
otro czyli ostro:)
Kambodza / 2011-06-09 11:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
pikantnie jeszcze np ale to tez zależy od sytuacji i tematu w jakim się użyje:)
griffin / 2011-06-09 11:52 / portfel / Tysiącznik na forum
thx. Tak się domyślałem ale pewien nie byłem.
Kambodza / 2011-06-09 11:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
o kur.. ale jazda:)
profeski to tam nie ma a i relacje z inwestorami na poziomie zerowym.
tylko spekuła i główny sternik może to uratować
kwiatek... / 2011-06-09 11:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Grubasy się zabawiają Tomek ostro....
Noxik / 2011-06-09 11:37 / portfel / Tysiącznik na forum
nie jadles nigdy chinola na otro ? Toz to podstawa :)

Ja wogole nei mam pojecia co to za papier jest, wydaje mi sie ze wlasnie "prezesie" sie zabawiaj i graja :) Szkoda tylko ze takowych brak ;]


pacco oby bylo i 7! wtedy stawiasz flaszke wszystkim chyba :)
Pooh nl. / 178.180.63.* / 2011-06-09 11:41
Oby bylo i oby czegos nauczylo ;).
Pzdr. Q
pietroo / 2011-06-09 09:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Novian po 11 gr
kwiatek... / 2011-06-09 09:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Lodziarnie już po 0,11pln sprzedają...Ciekawe czy spadnie poniżej 0,10pln?
griffin / 2011-06-09 09:33 / portfel / Tysiącznik na forum
Chyba wiem nawet kto mi sprzedał....
81500 akcji. Hmmm Pacco uważaj z uśrednianiem, serio.
pietroo / 2011-06-09 09:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

wpadło Ci 81500 lodzików?
griffin / 2011-06-09 09:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Trochę mniej ;P
Pacco wywalał na uśrednianie.
pietroo / 2011-06-09 10:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
właśnie zauważyłem
Kambodza / 2011-06-09 09:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jestem tego samego zdania, tej spółki chyba bym nie uśredniał jednak strata kur.... duża aż żal.
A może nowa emisja idzie to pójdzie na grosze
griffin / 2011-06-09 09:39 / portfel / Tysiącznik na forum
Tu niestety jest ryzyko. Po dystrybucji zrobić mogą pp np po 1 zł.
Ktoś wie czy przy PDA trzeba podawać ruchy głównych akcjonariuszy? Np. zejście poniżej 5%?
Przy akcjach to wiadomo a przy PDA?
Kambodza / 2011-06-09 09:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
na podłodze się o to kłócili ale nikt ich nie rozsądził tzn o infie po przekroczeniu progu przy PDA:)
griffin / 2011-06-09 09:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem :o)
Pacco, jak Cię kusi, żeby uśredniać to uważaj, imho.
Pisałem o "zapraszaczu do kupna" z lewej strony. I dalej batoniki stawiają a z prawej dystrybucja.
Jeżeli w ipo brali po 0,1 zł to ciągle mają ładny zysk (ktoś wie po ile było w ipo? nominalna jest 0,1)
kwiatek... / 2011-06-09 09:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich:)Dzisiaj mamy debiut I3D na nc connect...Ładnie na tko rośnie...
TrentX / 2011-06-09 09:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac o poranku :)

W koszalinie popadalo i powietrze sie przetarlo,jak dla mnie moze byc pare dni oddechu .
Powodzonka na parkiecie zycze..
dodge / 2011-06-09 09:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Sławek


W koszalinie popadalo


Weź troche pchnij te chmury swoje w moim kierunku. Toż ja mam piekarnik od kilku dni.
pietroo / 2011-06-09 09:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
MBP znowu klops
pietroo / 2011-06-09 09:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
scenariusz podobny do poprzednich dni
pietroo / 2011-06-09 09:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
łykają jak pelikany po 1.29, a ja myślę, że będzie poniżej 1 zł
Kambodza / 2011-06-09 09:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no te 1.29 wygląda jak ubieranie ale kłóci się z tym co innego a mianowicie że mogli taki manewr zastosować wyżej chyba że próbowali ale nie wyszło i postanowili obniżyć kurs by to zrobić
pietroo / 2011-06-09 09:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chyba mają tego całe mnóstwo, bo ubierają mniej więcej codziennie co 1 zł w doł
Kambodza / 2011-06-09 09:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wg nauki jaką odebrałem ponad rok temu na Nc co żeśmy tam dużo inwestowali i narodził się NC King to taki baton z lewej i prawej mówi że to uieranie co prowadzic może i do 1 zł
pacco / 2011-06-09 09:03 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Plan jest taki co by kupic pakiet ratunkowy i czekac do skutku ...ma ktos jakies zdanie??
dodge / 2011-06-09 09:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Pacco

Wg mnie jeśli to w najbliższym czasie odbije to nie sięgnie to poziomu średniej ceny zakupu jaką widzę w Twoim portfelu.
Kambodza / 2011-06-09 09:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jak stoi baton na k a reszta upychana bo ja tak to widzę na 1.29 to źle to wróży a przynajmniej tak byo kiedyś jak sporo pogrywałem na nc. Jednak ta spółka tak lata że ja się nie podejmę powiedzieć jaki kierunek obierze
pietroo / 2011-06-09 09:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cięzko cokolwiek radzić, to na razie spdający nóż
Ged / 2011-06-09 09:13 / Tysiącznik na forum
cześć..
kiepsko to wyszło z tym papierkiem, jednak sytuacji nie przewidzisz - widać, że robią co chcą.
wydaje mi się, że chęć odgrywania się raczej nie pomoże tutaj, a może jeszcze bardziej Cię zdołować.

to taka mocna lekcja pokory z NC. dodatkowo Big sygnalizuje, że w wakacje może na tym rynku spaść płynność, co też utrudni działania.
pacco / 2011-06-09 08:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przywital...
pietroo / 2011-06-09 08:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj :)
Kambodza / 2011-06-09 06:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Dzisiaj meczyk a Francja właściwie prawie w całości to będzie pierwszy garnitur z Abidalem w składzie także dzisiaj będzie można sprawdzić gdzie nasza repra się znajduje:)

Udanego dzionka życzę
dodge / 2011-06-09 07:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Darek, witam Wszystkich

Gorąco, oj gorąco od samego rana. Słońce nie daje za wygraną. Koszmaru ciąg dalszy.

Miłego dnia

Pozdr.
Kambodza / 2011-06-09 07:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Maćku:)
W Wa-wie w nocy przeszła burza więc powietrzę trochę lepsze ale to już niedługo portwa bo lampa straszna więc dramat trwa w najlepsze. Jedyna nadzieja, że podobno burza idzie od strony Terespola więc jak dojdzie to odświeży powietrze czego i Tobie życzę:)

Pozdrówka
pietroo / 2011-06-09 07:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Chłopaki, witam Wszystkich

w Wawce na razie przyjemny chłodek :)) można żyć :))

meczyk może być ciekawy, pokaże gdzie jest nasza reprezentacja, tam już jest drużyna, a nasza dopiero w zalążku
remisu raczej się nie spodziewam

pozdrawiam serdecznie
dodge / 2011-06-09 08:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przepraszam, nie przywitałem się z Tobą. Witaj Piotr.

U mnie od trzech dni - dzień w dzień - zapowiadają burze, ulewy i grad. A na niebie cisza, słońce i żar lejący się z nieba, zamiast strugi deszczu.
pietroo / 2011-06-09 08:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W Wawie codziennie pada. Więcej, mniej ale pada.
dodge / 2011-06-09 07:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pierwszy garnitur nie będzie grał jednak. Wczoraj czytałem, że Arsenal, MU i Chelsea nie zgodzili się by grali ich Francuzi poza terminem UEFA. Ale czekam na ten mecz. Będzie 3-0 dla Polaków.
Kambodza / 2011-06-09 07:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiaj widziałem na TVP Info wywiad z Blanciem że rozegrali w tym "tour" juz dwa mecze i z Polską będzie trzeci a w każdym wystawia inną ekipę więc póki co nie wiadomo kto wystąpi ale skoro tak to jednak niektórzy z najlepszych nie wystąpią
dodge / 2011-06-09 08:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Francuzi dzisiaj grają, a jutro zaczynają wakacje. Motywacji wielkiej dzień przed rozpoczęciem wakacji to oni mieć nie będą - tak sądzę. Do tego kwestia składu dochodzi ... Trochę tak od czapy ten sparing, no ale skoro już jest, to koniecznie trzeba wygrać 3-0 :)))))
pietroo / 2011-06-09 07:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Maciek jesteś ogromnym optymistą, jak stawiam na 2-1 dla Francji
dodge / 2011-06-09 08:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Maciek jesteś ogromnym optymistą


To wina słońca :) Przy normalnej pogodzie byłbym realistą.
pietroo / 2011-06-09 08:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
piwo z rana jak śmietana, lepsze niż kobieta rozebrana :))

tak mawia mój starszy znajomy :)
Kambodza / 2011-06-09 07:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Piter,

Ukraine pogonili 3:1 więc zobaczymy jak nasze asy się spiszą

Pozdrówka
pietroo / 2011-06-09 07:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siemka Darek

jak będzie bardzo gorąco, to zabiegają naszych, stawiam 2-1 dla Francji

pozdrawiam
Kambodza / 2011-06-09 08:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
mi też się wydaję, że Francuzi wygrają jednak mam nadzieję, że nasi pokażą serce i walke oraz trochę skłądnych i dobrych akcji
TrentX / 2011-06-08 23:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam z wieczora ...

Chlopaki jak wiecie z tej calej gieldy jestem w porownaniu z Wami zielony , a napewno zolty ...jako zoltodziob.
Czytam Was i zastanawiam sie jaka trzeba zaliczyc wtope zeby przejrzec na oczy ???Jak trzeba byc udupionym zeby nie mowic ze jak z gory s.r.a ptak to pada deszcz ??
Ja wiem mozna napisac ze trzeba byc cierpliwym i ze napewno odbije to lub tamto w co sie wlozylo kasiore... Pewnie tez trzeba miec fantazje zeby wejsc w kwity bez przyszlosci ...liczac na wielokrotny zysk...
To ponoc ksiazkowa ocena ryzyka...bo moze byc wielokrotna wpadka...dyplomatycznie zwana inwestycja na LONGA ::>
Na ksiazki powolywac sie nie powinienem (ktos mi juz zarzucal ze naczytalem sie ksiazek magikow gieldowych stad moje pojmowanie rzeczywistosci moze byc spaczone). Pewnie tez moge odszczekac co napisalem bo jutro bedzie 100% UP na ktoryms to walorze ... Tyle ze wyjatki nie potwierdzaja reguly i skoro raz tak sie zdarzy to nie znaczy ze tak bedzie stale...
Nie wiem jak to okreslic ale mam mieszane uczucia w sensie takiego bajania o fortunie. Generalnie wszelkie spekulacje toczace sie od miesiaca na walorach biora w leb po kolei ... a nadal mamy optymistow co do watpliwych papierkow wsrod nas ...
Prognozowanie poziomow na kwicie na ktorym nie da sie prognozowac, wejscia na tyle to a na tyle potem spadku dotad i powrotu tam gdzie jeszcze nigdy nie byl .... Generalnie w wiekszosci polegle teorie i minus na rachunku ....
Tak to widze , ale odpowiedzcie mi jako nowicjuszowi , czy tak wyglada chec zarabiania i pomnazania kasy jak popatrzycie w tyl na stragan ?? Czy to ja moze jestem dziwny ze mam takie odczucia ???

Jesli kogos urazilem to przepraszam, ale nie moglem nie skreslic paru slow i zaac paru pytan ktore mnie nurtuja ....

Dobrej nocy .
dodge / 2011-06-09 08:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Sławek

To specyficzny portfel, na co zapewne zwróciłeś uwagę. Tu większość spekuluje na NC szukając w zasadzie szans na szybki i duży zysk. NC to nie rynek główny, więc nie ma co odnosić obu rynków do siebie. Twoja wizja inwestowania rozmija się ze sposobem inwestowania pieniędzy przez większe grono tu przybywające. Ja nie czyniłbym jednak z tego powodu komukolwiek tutaj zarzutów, że inwestują tak jak inwestują, bo to, że to robią wg mnie nie ulega wątpliwości. To tylko kwestia własnej definicji "inwestowania" :)

Pozdr. i do zobaczenia za jakiś czas w Twoim portfelu - jesli pozwolisz :)

Miłego czwartku. Zazdroszczę. Nad morzem zapewne chłodniejszy powiem masz. Nie lubię takich temperatur.
pietroo / 2011-06-09 08:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Sławek,

Twoje pytania są bardzo trudne. Jak inwestować? Tak, aby zarabiać, tak aby pomnażać swój majątek. A czy to będzie na rynku głównym, czy na NC to wyłącznie sprawa każdego z inwestujących.
Ty posiadasz w portfelu spółki tylko z głównego, ale większość tu zaglądających posiada spólki i z głownego i z NC. Są też tacy co mają tylko spółki z NC. Nie ma co sobie zarzucać czy ktoś woli większe ryzyko czy spokojnie patrzeć na powolny wzrost na spólkach z wigu.
Wtopy zdarzają się wszędzie, na głownym również, podam przykład tyllko PXM lub MSX, dobre spóleczki, mają ładne raporty, pełne portfele zamówien, a nie rosną, a nawet spadają... Sa podobne wtopy na NC, nawet większe, nie myslę tu o MBP, ale o innych wielu spólkach.
Jak zaczynałem kupować akcje w 2006 roku, wspólpracowałem z jednym maklerem, powiedział mi jedną z ważnych zasad inwestowania:
szukaj pereł wsród spółek, takich firm, co dopiero się rozwijają, takie dają największą stopę wzrotu, na takich ludzie dorabiają się majątku...

Co do spekulacji to jest to jak hazard, wielu stoi z boku, ale wielu to wciąga, taki mały nałóg.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci powodzenia w inwestowaniu.
Pooh / 2011-06-08 23:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Czy to ja moze jestem dziwny ze mam
takie odczucia ???

zaac paru pytan ktore mnie nurtuja ....
Z całym szacunkiem dla piszących w tym kąciku odpowiedzi na pytanie "jak inwestować?" nie znajdziesz; przyczyny opisałeś w początkowej części postu.
Pzdr.Q
ad... / 95.108.87.* / 2011-06-09 00:12
TrentX, uwazam, ze samo zadanie w/w pytan jest duzym krokiem do przodu w twoim rozwoju jako inwestora (nastapilo krytyczne spojrzenie na czynione dzialania), ale najwazniejsza bedzie dla ciebie odpowiedz na nie.
pietroo / 2011-06-08 22:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Lecę i ja spać. Do jutra rana :))

Dobranoc.
dodge / 2011-06-08 22:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy życzę i udanego czwartku. Oby chłodniejszy i deszczowy był.
dodge / 2011-06-08 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Kupiłem dzisiaj Okocim pszeniczny, nie polecam, jakoś dziwnie smakuje.


O to ja jeszcze przed log outem dodam, że jakoś niedawno w sklepie dla tych biedniejszych Polaków kupiłem Leżajsk niepasteryzowany - gust każdy inny ma, ale ja polecam.

Dobranoc
pietroo / 2011-06-08 22:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
spróbuję tego Leżajska, ale moim zdaniem nie ma lepszego w Polscepiwa niepasteryzowanego niż kasztelan
Kambodza / 2011-06-08 22:30 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wzajemnie Maćku i równie deszczowego i chłodniejszego życzę:)
pietroo / 2011-06-08 22:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

W poniedziałek wróciłem z Augustowa i



kiedyś jeździłęm do Tobołowa, to zaraz za Augustowem :)) sama głusza i las, warto tam pojjechać

dobranoc
Kambodza / 2011-06-08 22:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Suchajta, kto w piątek się zjawi na spotkaniu?
pietroo / 2011-06-08 22:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja :)
Kambodza / 2011-06-08 22:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ameka, Piotrek i ja na bank.
Tom ma delikatne problemy i jesteśmy w kontakcie z Tomkiem.
Giero pisał, że będzie 11. Giero jesteś? Jak coś przyjedź na 10 a u mnie za free przenocujesz bo będe miał wolną chatę.
pietroo / 2011-06-08 22:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kiedy w końcu wszyscy się spotkamy?
Kambodza / 2011-06-08 22:31 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
w piątek o 20 tam gdzie zwykle:)
dodge / 2011-06-08 21:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"



Maciek chyba sarkastycznie wypowiedział się o Depie:) Tak Maćku?:)




Cześć Darek

Nawet przez mysl mi nie przeszedł Dep Darku. Miałem na myśli Ekusia Twojego. Dzisiaj skojarzyłem, że ostatnio zerkałem na Ekusia gdy się korekcił - Tobie wirtualnie ubywało zysku, ale dzisiaj zerknąłem i wszystko wróciło do normy. Nie było sarkazmu. Szczere gratulacje za Ekosława :) A co do Depa - tak wiele już tu powiedziano o nim, więc się może powtórzę, ale i ja sądzę, że wyskoczy. Cierpliwym trzeba być przy tym papierze, zresztą jak przy większośći z NC.

Pozdr.

P.S. Piotrek - mniej mnie, bo czas płynie przez palce przy tej maszynie zwanej komputerem. A o tym szatańskim wymyśle jakim jest net nie wspomnę :)Lato nadeszło zamiast wiosny, dzieci ino na podwórku chcą siedzieć, więc siedzę z nimi, obserwuję mamuśki koleżanek i kolegów moich pociech i tak jakoś czas płynie :)

Pozdr.
Kambodza / 2011-06-08 22:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Maćku:)
Dziękuje Ci bardzo za miłe słowa o Ekosławie, Igla również dzisiaj miło się wypowiedział:)
Czekam na koniec roku ponieważ wg mnie kurs Ekosława wtedy powinien oscylowac gdzieś w granicach 15 zł:)

Co do Depa to również tak myślę, ock upy wygasają w sierpniu więc powinno być gorąco i cierpliwie czekam wręcz dobierając:)
Cierpliwy jestem - tą cechę już mam wypracowaną jednak chciwość mnie gupi i ciężko mi idzie wyeliminowanie tego problemu:)

Pozdrówka serdeczna:)

Ps. Nie przyjeżdzasz na piątek do stolicy?
dodge / 2011-06-08 22:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Nie przyjeżdzasz na piątek do stolicy?


Nie. W poniedziałek wróciłem z Augustowa i tak mi się spodobało, że chyba jeszcze raz wyskocze na weekend w tamte rejony:)
Kambodza / 2011-06-08 22:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To fajnie, że wypadzik się udał:)
Szkoda jednak, że nie przyjedziesz, może następnym razem, pewnie w lipcu będzie kolejne spotkanie:)
Kambodza / 2011-06-08 22:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

pewnie w lipcu będzie kolejne spotkanie:)

jak Marcyś wygra bądź przegra zakład;)
pietroo / 2011-06-08 22:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
latem jest na co popatrzeć :)))) kobietki chodzą w taki upał mocno odkryte :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy