Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2012-06-18 21:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chorwacja ma jeszcze siły.
pietroo / 2012-06-18 20:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,11958925,Casillas_je__az_mu_sie_uszy_trzesa__a_trener_jezdzi.html
pietroo / 2012-06-18 20:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Słyszeliście kto ma być następcą Smudy????????????????

Majewski Stefan

To dopiero fachowiec.
dodge / 2012-06-18 20:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ty poważnie Piotrek? Czy to żart?
pietroo / 2012-06-18 21:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
naprawdę, przeczytałem dzisiaj to w internecie, wcale nie na jakimś durnym portalu, ale na poważnym, bym Ci podał link, ale nie mogę znaleźć, Lato chce go i całe PZPN
dodge / 2012-06-18 21:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
OK. Wuszukałem w googlach i jest faktycznie na onecie sport informacja, że jutro ma być z Latą na konferencji. Wiążą jego obecność z mianowaniem go na tymczasowego selekcjonera Reprezentacji Polski. Kolejna kompromitacja się szykuje - jeśli się ten scenariusz spełni.
pietroo / 2012-06-18 21:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja to wcale nie jestem zdziwiony. Przecież tylko na to stać PZPN. Co oni innego wymyslą. Muszą mieć kogoś kto się ich będzie słuchać.
pietroo / 2012-06-18 21:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powiedz MAciek jakiego Ty byś widział trenera polskiej reprezentacji? Masz jakieś typy?
TrentX / 2012-06-18 23:06 / portfel / Tysiącznik na forum
A ja powiem ze Stefek Majewski wcale nie musi byc zlym trenerem :) zwykle wybitni pilkarze nie zostaja nigdy wybitnymi trenerami :)
patrz Maradona Boniek itd

Do poczytania :)

http://www.gieksa.pl/felieton-pilkarze-trenerzy/
TrentX / 2012-06-18 23:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Inna sprawa ze moim skromnym zdaniem, dac Frankowi odsapnac po Euro i na spokojnie na poczatku lipca zdecydowac czy bawi sie dalej do konca MS w Brazylii czy robi to kto inny :)
pietroo / 2012-06-18 23:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ale on się zupełnie nie nadaje. Przeciez już się nie sprawdził. Przy nim Smuda to jest wybitny trener.
pietroo / 2012-06-18 23:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Smuda się nie sprawdził. Trzena dać młodszemu. Kafarski, Probierz.... może Skorża.
pietroo / 2012-06-18 20:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
muszę się napić, jest i gorąco i trochę nerwów straciłem, Budwaiser mi pomoże :)
pietroo / 2012-06-18 20:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale się wnerwiłem, ktoś mi przeciął oponę w nocy, miała miesiąc, dopiero co kupiłem nowe :(( 450 zł w plecy

okazało się, że nie tylko mi, jeszcze dwie osoby są poszkodowane
dodge / 2012-06-18 19:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Doczytałem w necie, że Abramowicz zainteresowany jest Lewandowskim i Piszczkiem ... Wielka sprawa byłaby.
pietroo / 2012-06-18 20:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Fajnie by było, ale nie wiem czy by sie przebili do pierwszego składu, tam jest większa konkurencja, Piszczek zastąpiłby Bosinhwę, a Lewy? Drogba i Kalou odchodzi, więc może....?
pietroo / 2012-06-18 16:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
moje typy na dzisiaj:

Hiszpania - Chorwacja 3-1

Włochy - Irlandia 2-1
TrentX / 2012-06-18 17:02 / portfel / Tysiącznik na forum
u Kama napisalem :

ESP - CRO 2-1
ITA - IRL 2-0
pietroo / 2012-06-18 17:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
moje się ostatnio wcale nie sprawdzają :(( jakoś nie mam szczęścia, druga sprawa, że typuję za sercem, nie za rozumem :)
dodge / 2012-06-18 13:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Portugalia w końcu się przebudziła, albo wczorajszy wynik to znak, że Holendrzy przechodzą głęboki kryzys, choć mecze przed turniejem tego nie wskazywały. Tak czy inaczej - ja na nich w tym turnieju specjalnie nie liczyłem. Poza tym my sami mamy swój problem, a może inaczej - dwa problemy w piłce. Zapewne ogólnonarodowa dyskusja na ich temat nie długo się zacznie. Naturalnie pisząc to mam na myśli Latę z PZPN'em i wybór nowego selekcjonera. Nie wyobrażam sobie aby tę reprezentację prowadził dalej Smuda. Zapowiadał ładny ofensywny futbol, a pokazał kiłę nie piłę nożną. Zabił atuty trójki z Dortmundu i ośmieszał nas w Europie gadaniem o transferach tej trójki do bajecznych klubów. Selekcjoner na ten temat ma milczeć, a nie zajmować się transferami zawodników, których wartość w najlepszym wypadku nie wzrośnie po tym turnieju, m.in dzięki właśnie Smudzie.

P.S

Dzisiaj fajny mecz Piotrze. Podejrzliwy jestem i sądzę, że Hiszpanie z Chorwatami jednak wysoko podzielą się po punkcie załatwiając sobie awans dzięki temu. Obie drużyny ładnie grają, więc liczę na pokazy kunsztu piłkarskiego i dużo bramek ze wskazaniem na remis odsyłający Włochów do Rzymu :)

Pozdr.
pietroo / 2012-06-18 16:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.sport.pl/euro2012/12,109079,11960806,Listkiewicz__Ponieslismy_kleske__Smuda_schrzanil_przygotowania.html

Zaczyna się rozmowa nad Smudą i reprezentacją. Ale słusznie gadają. Smuda dostał wszystko co chciał. A gadanie takie, że ma słabych zawodników mnie nie rusza, nawet ze słabych można coś wycisnąć. Taktyka obrana na mecze była kiepska. Zero ofensywy, sama defensywa. Zero zmian w składzie. Tacy piłkarze jak Rybus, Wolski nie wykorzystani, za to po co ten Brożek, słaby Murawski... Chyba wiatr robić.

Meczyki dzisiaj niezłe się zapowiadają. Myślę, że Hiszpania nie odpuści meczu. Włosi będą gryźć trawę, aby przejść dalej, ale mam nadzieję, że Irlandczycy się im mocno postawią./

Szkoda mi Danii, naprawdę szkoda. Sami rzemieślnicy, a i tak ładnie zagrali. Polska może się na nich wzorować. Holandia słaba jak szczaw. Zresztą zawodnicy tej dru zyny nie myśeleli o grze zespołowej, ale tylko o tym, aby się samemu pokazać. Większości to nie wyszło, patrz Robben, van Persie, Huntelar. Jak patzryłem wczoraj na ataki duetu van Persie - Huntelar to żal było patrzeć, przecież obaj to króle strzelców ligii angielskiej i niemieckiej.

Pozdrawiam
piciu / 2012-06-18 00:41 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wlosi irlandia wszystko jest mozliwe natomiast chorwacja hiszpania zapowiada sie dobry mecz z duza iloscia goli
pietroo / 2012-06-17 23:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No i Holandia do domu. Szkoda mi Danii, powalczyli i byli nieźli. Portugalia z Żelkiem na czele dbrze dzisiaj zagrali.
piciu / 2012-06-18 00:39 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
holandia dno a jak to mowia boski cristiano pokazal ze jest jednym z najlepszych na swiecie
egony olseny sa za slabe na helmutow

nasi wygrali dzisiaj z brazylia oczywiscie w siatke mozna? mozna panie smuda a nie pieprzyc ze nie jestesmy brazylia
brawo chlopcy was zawsze mozna ogladac z przyjemnoscia
piciu / 2012-06-16 23:38 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nareszcie sie dzieje :)
na naszych nie stawialem wiec zawodu nie ma ale ruskie - szok zero koncentracji chyba wyszli z przekonaniem ze mecz juz wygrali
czesi bardzo ladnie dzisiaj pograli nawet baros :) w pierwszym meczu baty a teraz najlepszy zespol w grupie
zeby jutro byly takie niespodzianki
piciu / 2012-06-16 23:32 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wczorajsza grupa jest najslabsza szkoda ukraincow dobrze ze chociaz angole i szwedzi troche postrzelali
pietroo / 2012-06-16 22:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Smuda powiedział, że odchodzi i przestaje kierować naszą reprezentacją. Na gorąco tak zadeklarował.
piciu / 2012-06-16 23:33 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
i dobrze sa lepsi od niego to juz nie jest ten franz
pietroo / 2012-06-16 22:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.tvn24.pl/euro-2012,61,m/strefa-kibica-na-zywo-goracy-doping-pieknej-kibicki,258646.html

niezła ta polska kibicka :))
piciu / 2012-06-16 23:33 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a jaka boska greczynke dzisiaj pokazali cudo :)
pietroo / 2012-06-16 22:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dodam jeszcze, że chylę czoła przed Grecją. Wszyscy i ja również mówili, że Grecja jest słaba, a tu proszę z pierwszego miejsca awans.

Gratulacje
pietroo / 2012-06-16 22:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przepraszam - Grecja awans z drugiego miejsca
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy