Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
kwiatek... / 2011-05-18 07:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak wam się podoba raporcik JDB?
kwiatek... / 2011-05-18 07:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich:)Wczoraj na parkiecie panowała czerwień niestety:(
Kambodza / 2011-05-18 07:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kwiatku:) Witam Wszystkich:)
Portugalia dostała ale np Grecja jeszcze nie więc mają pod co spadać.
Widzę dyskusję poniżej ale z braku czasu się nie odniosę bo musze zacząć pracować i tym akcentem żeganm się pewnie na cały dzień życząc miłego dzionka:)
griffin / 2011-05-18 00:22 / portfel / Tysiącznik na forum
2011-05-17 18:05:55 pacco
Chyba sie uastawie na pipki Midaska co sadzicie o tym??JUTRO

Pacco uważaj. Pamiętaj, że PP to nie tylko np 1 grosz ale też wpłata. Potem tracisz możliwość manewru na dłuższy czas. Kto wie co się zdarzyć może. O ile na dobrych spółkach jest jakaś stabilizacja to na spadających uważaj. Przeanalizuj wykres mewy jak chcesz.
To oczywiście tylko moje zdanie i mogę nie mieć racji.
pacco / 2011-05-18 08:19 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzieki bo nie wpadl bym na to ze musze doplacic heheh
griffin / 2011-05-18 08:40 / portfel / Tysiącznik na forum
1,24 bodajże trza wpłacić żywej gotówki za 1 pp
wielki teor / 89.73.8.* / 2011-05-18 10:25
1 pp daje możliwoeść kupna 4 akcji po 1,24
naprawde super to wygląda :/
Kupa ludu straciła kase, a jeszcze więcej ją straci
griffin / 2011-05-18 10:42 / portfel / Tysiącznik na forum
W mordę jeża... ładnie wycyckali akcjonariuszy ...
Myślałem, ze było 1:1 a tu 4 makulatury im wcisnęli :/
kwiatek... / 2011-05-18 08:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Sporo ludzi umoczyło w ten sposób:(
TrentX / 2011-05-17 23:42 / portfel / Tysiącznik na forum
"Kraj, który nie potrafi z własnej woli utrzymać sprawnej i mobilnej armii, bez kompleksów - najemnicy, alkoholicy, darmozjady i pasożyty na publicznym garnuszku - z czasem będzie utrzymywał obcą armię, ale już nie z własnej woli..."
griffin / 2011-05-17 23:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Czolem TrentX
Wojskowym jesteś jak się domyślam.
Ja z Górnego Śląska. Z armią jak z górnikami. Brakuje kogoś z jajami kto by porządek zrobił. Górnik ma być górnikiem a żołnierz żołnierzem. Tym dołowym dać przywileje, reszcie cofnąć (związkowcom tym bardziej bo chodnika na oczy nie oglądali od x miesięcy. Na lewo kary odbijają (zrobić karę 100.000,00 zł za coś takiego) Mój szwagier jest geodetą wojskowym. Na setkę (nie wódki) to na jednej nodze go biorę. 120 kg wagi przy 180 cm. Ale tyż wojskowy. Jak poligon wygląda to już pewnie nie pamięta. Tu są patologie.
TrentX / 2011-05-18 00:19 / portfel / Tysiącznik na forum
Pewnie ze sa tyle ze w wojsku sluze prawie 20 lat i w zasadzie od 15 ciagle robia porzadek ...Z armia jest troche inaczej bo zaczynasz kariere na samym dole no i jesli sie sprawdzasz awansujesz , i op jakims czasie wyladujesz w sztabie za biurkiem z papierami , no ale to po kilkunastu latach . Gdyby tym za biurkiem kazac dluzej pracowac to karano by ich za to ze zasluzyli na awans i juz nie biegaja po polu albo nie zazywaja emocji w Afganie...Taki paradoks troche...
Co do szwagra Twego to takich cieplych posadek w armii jest juz naprawde bardzo malo... Wszystko co niepotrzebne w wiekszosci wyciete albo zastapione cywilami gdzie mozna bylo to zrobic :)
griffin / 2011-05-18 00:28 / portfel / Tysiącznik na forum
Imho powinni płacić za wiedzę i za ryzyko (góra rozliczana z wyników, premia za wysokie prawdopodobienstwo np pylicy u górników) Na wojsku za bardzo się nie znam ale mechanizmy podobne pewnie będą.
TrentX / 2011-05-18 00:35 / portfel / Tysiącznik na forum
Wszystko mozna dopasowac byleby robic to z glowa , a ostatnia nagonka na mundurowcow jest taka sama jak i ta na kiboli i bezpieczenstwo stadionowe o ktorych tu tak zywo dyskutujemy i od jakiegos czasu tez w mediach sie to dzieje.
Kampanijnosc sie udziela rzadowi i tyle...
griffin / 2011-05-18 00:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Prawda. Tylko trzeba jeszcze mieć jaja i nie dać się zastraszyć związkowcom. Zwiąkzki powinny być opłacane TYLKO ze składek.
TrentX / 2011-05-18 00:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Zwiazki nie sa zle , my sie nie mozemy zrzeszac i moga robic z nami co chca , a my mozemy miec tylko nadzieje ze madrze...
Czy slyszales kiedykolwiek zeby sie ktos wypowiedzial z armii ze jest zle i coraz gorzej ??? Nie , bo nie mamy reprezentacji zwiazkowej, nie mozemy zaprotestowac przeciwko glupocie cywilnego nadzoru nad armia ...
Nie w zwiazkach jest problem tylko w ich ilosci w duzych firmach i niemoznosci porozumienia miedzy nimi. A kazdy prezes i zarzad zwiazku nieusuwalny. Wg mnie gdyby ich nie bylo to pracodawca juz wogole poniewieralby szarego robotnika ...a tak jeszcze ma kto bronic jego praw..
TrentX / 2011-05-18 00:50 / portfel / Tysiącznik na forum
Zle sie wyrazilem cywilny nadzor jest okej. Chodzi mi raczej o brak fachowosci i znajomosci materii przez cywili...
TrentX / 2011-05-17 23:50 / portfel / Tysiącznik na forum
@Smooth
bylem widzialem , takie pociagi czesto przejezdzaly i czasem jeszcze przejezdzaja przez te glosna ostatnio Bydgoszcz. Malo tego nie napisalem tego wszystkiego ,tylko dlatego, bo uslyszalem to w TV.
Wiele widzialem na wlasne oczy, a to ze nie wszedzie tak sie dzieje to nie znaczy ze wszedzie jest cacy i problemu nie ma.

Pewnie winna jest jak zawsze Policja i ochroniarze, bo albo pojawia sie jej(ich) za duzo i prowokuje grzecznych usmiechnietych i przyjaznie dopingujacych kibicow do demolki albo jest jej za malo i nie dala sobie rady z rozwydrzonymi chuliganami....
Jak nie kijem to palka ...
TrentX / 2011-05-17 23:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie zgadzam sie tez z argumentami ze skoro na calym swiecie sie eskortuje kibicow jako tzw prewencje itp to i u nas musi tak byc i koniec nie ma problemu .
Nie przemawia to do mnie , dla mnie jest po prostu nie do przyjecia jakiekolwiek zachowanie w tym stylu chuliganskie kazdej grupy i nie musi to byc akurat kibic ......
Moze to byc kolko rozancowe nawet ktore postanowilo rozwalic nocny klub... bo grzeszny jest w ich mniemaniu :)
Zawsze mnie wkurzalo niszczenie tego co publiczne ...na co sie wszyscy zrzucamy ...
smooth / 2011-05-18 08:59 / portfel / Tysiącznik na forum
W takim razie trzeba pozamykać stadiony na całym świecie i zlikwidować piłkę nożną bo ta zawsze wzbudzała i będzie wzbudzać takie emocje że policja i ochrona będzie potrzebna. Często potrafi zastąpić realny konflikt. Z tym demolowaniem i rozwalaniem to grubo i telewizyjnie generalizujesz. Zdarza sie bo na 200 tys ogladającyh mecze trafi sie jakiś 1000 mniej normalnych. Taki jest przekrój kazdego społeczeństwa i na to niewiele sie poradzi. Oczywiscie trzeba ich scigać i karać ale łatwiej jest zamknąć stadion i pozorować że sie coś robi. Kwestia tylko jest taka że media zauważają tylko tych 100 osobników a pozostałych mają w d.. Chciałbyś żeby mecze wyglądały tak jak ostatni na ŁKS (poszukaj na yt) Piłka nożna to nie tylko sam mecz a sam stadion bez kibiców będzie tylko trawnikiem.
dodge / 2011-05-17 23:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Już nawet jak za komuny piosenką walczą z władzą :)

http://www.youtube.com/watch?v=jtba6UH_Wuw&feature=player_embedded#at=100


Dobrej nocy życzę.
dodge / 2011-05-17 23:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Rzecz w tym, że nie chodzi tu o kiboli, chuliganów czy jak ich tam ochrzczą jeszcze w gazecie Michnika, ale oto:

http://www.hfhrpol.waw.pl/pliki/wystapienie_mswia.pdf

Widziałem częściowo dzisiejszą akcję. Popisówka policji - wiele hałasu, nagła zmiana miejsca konferencji prasowej wojewody i komendanta policji, wozy oznakowane i nieoznakowane na sygnałach. Paranoja jak przed meczem piątkowym z Legią. Od lat spokój na meczach w Białym, policja nie widoczna przed meczem i po meczu, a tu nagle w piątek radiowozów policyjnych z kogutami naściągali w bliskich odległościach od stadionu - pochowane po krzakach, policja z psami ... matko święta. Teraz to dopiero strach z dzieckiem iść na mecz. Od razu wyczuje instynktownie stan zagrożenia widząc takie siły.


1) Na polskich stadionach jest bezpiecznie. Jest bezpiecznie dzięki właśnie współpracy klubów ze zorganizowanymi grupami kibiców/kiboli/czy jak ich tam jeszcze nazwą media.
2) Pojedyncze przypadki naruszania porządku zdarzać się będą zawsze i tu w Polsce i tam za granicą, również w Anglii, która jest tak stawiana za przykład, choć nie wiem dlaczego. Jeden z drugim chcecie kulturalnie i bezpiecznie spedzić czas - teatr i filharmonia czeka. Żaden stadion piłkarski w Niemczech, Anglii, Hiszpanii czy Francji nie zapewni takiego komfortu jak te placówki kulturalne. Uparcie stara się wmówić wszystkim, że to "wielke zło" to tylko polska stadionowa przypadłość i tylko polskie stadiony są skażone pojedynczymi wybrykami kilku chuliganów. Zapewne w Niemczech kibice wszysctkich klubów niemieckiech uwielbiaja się i kochają ... szczególnie ci z Dortumundu i Galsenkirchen ... W Anglii też uprawiana jest polityka miłości i nie dochodzi do rękoczynów wśród kibiców. Nie ma tam żadnego problemu z chuligaństwem zapewne, problem ma Polska wyłącznie ... Pewnie faktycznie problemu w Anglii i Niemczech nie mają, bo nie słyszałem, aby zamykano z tego powodu stadiony. A może tam policja jest bardziej skuteczna i konsekwenta w działaniu i potrafi wyłapać chuliganów, a nie zamykać stadiony. Nie sądziłem, że w demokratycznym - ponoć jeszcze - kraju jest przyzwolenie na stosowanie odpowiedzialności zbiorowej i za wybryki garstki bandytów odpowiedzialność sięga wszystkich kibiców.
3) Tusk swoim nowym tematem zastępczym uczynił wielką szkodę piłce polskiej, do której zaczęła sie garnąć co raz większa liczba ludzi - co widać było na stadionach. Opsesja strachu zbudowana przez media i PR Tuska powstrzymają prawdopodobnie tę falę. Mam nadzieję, że najbliższe mecze reprezentacji pokażą jak smutne są mecze piłki nożnej na nowych obiektach bez kibiców organizujących głośny doping.

P.S. Nie zaciagam hamulców ręcznych, nie ustawiam się z kibicami Legii, Lechii, Cracovii etc. Jestem kibicem. Kibicuję swojej drużynie. Pasją moją jest Jaga i nie będę tolerował nigdy, aby ktoś mi zabraniał tej pasji i kibicowania, bo nieudolna policja nie potrafi wykonać tego do czego jest powołana.

Pyt.: Dlaczego Wyborcza nie lubi tak kibiców?

http://tnij.org/lvf3
TrentX / 2011-05-18 00:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodge z calym szacunkiem dla Twego kibicowania i wielu porzadnych kibicow ktorzy wiedza jak to robic kulturalnie
, strona z ktorej wklepales link z transparentem to strona narodowcow tez bardzo to ale bardzo wybiorcza.... Jakos nie widze tych szermierzy polskoscia zeby zaslugiwali sie w armii...zapewne lepiej im wychodzi tropienie zydostwa w Polsce

Zdziebko nizej jest link z wyjasnieniem czemuz to Michnik tak niektorych nie lubi do pewnej stronki ktora pisze o Michniku w kategoriach nacjonalistycznych (Zyd i komuch i agent) zatem i gazeta wyborcza pewnie zydowska,czerwona i agenturalna.
Jest tam tez pisanina Gontarczyka tego samego co sie zasluzyl w wydaniu biografii Walesy zreszta agenta w mniemaniu jego i Cenckiewicza. Stad juz krok do PiS i doktryn Jaroslawa.

To juz nie ma bardziej wiarygodnego i opiniotworczego zrodla ????Mam tylko nadzieje ze nie identyfikujesz sie z ich przekonaniami ...ani nie obrazisz sie na te dosc ostra polemike z Wami w sprawie chuliganerii na stadionach...
tomtay / 2011-05-17 23:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chłopie większość polityków to takie klasowe gamonie, pamiętasz klasowych gamoni, którzy nie garnęli się do żadnego sportu i zamykaliśmy ich w damskim kiblu w podstawówce i trzymaliśmy drzwi, albo robiliśmy im poród, dostawali kuksańce w łeb, karczycha zygi i blachy, to czego Ty od nich chcesz, przecież to oczywiste, że nie lubią nas i całego społeczeństwa! :) całe życie byli nieprzystowani na podwórku, w szkole, zatem pozakładali se kółka intelektualistów i założyli sobie sejm :)
to jest normalny kraj?!
40 milionów obywateli i nie ma jedenastu ludzi, którzy potrafią grać w piłkę?!
dodge / 2011-05-17 23:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

to jest normalny kraj?!
40 milionów obywateli i nie ma jedenastu ludzi, którzy potrafią grać w piłkę?!


trudno doszukać się w tym normalności

----------------
pietroo / 2011-05-17 23:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Maciek

a czy w naszym kraju jest wiele rzeczy normalnych?/
i t ą puentą żegnam się z Wami

dobranoc :))
amigo2 / 2011-05-17 21:04
smooth / 2011-05-17 19:46 / portfel / Tysiącznik na forum .+ popieram - neguję 2 usuń Zgłoś do usunięcia .heh amigo czegoś to tu już nie pisał :-)
..

amigo2 / 2010-10-06 22:10 / _ .usuń Zgłoś do usunięcia .i co nie ma odwaznego -;)
to jak wy chcecie w tej hossannie mega pieniazki zarobic -;) .
...Zobacz wątek ...amigo2 / 2010-10-06 21:12 / _ .usuń Zgłoś do usunięcia .CALATRAVA CAPITAL
jak mnie nos nie zawodzi to tutaj bedzie bardzo ale to bardzo długa wspinaczka-;) .
...Zobacz wątek ...amigo2 / 2010-10-06 21:07 / _ .usuń Zgłoś do usunięcia .CTC mam do sprawdzenia-;)
widze tam długa droge ku połnocy .
..

nie to zebym sie bronił bo nie musze ale-;)))
smooth / 2011-05-17 21:22 / portfel / Tysiącznik na forum
No nie musisz, nie musisz...nie w tym rzecz
amigo2 / 2011-05-17 21:27
ale przeczytaj ten wpis jaka ja tam droge widze-;)))))

ps .gdzies mnie ten wpis o wykresie sie zapodział pisałem ze jednoznacznie wskazuje na mega hossanne na papierku-;)
smooth / 2011-05-17 22:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Działając zgodnie z art. 70 pkt 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Ustawa), Zarząd Index Copernicus International S.A. (Emitent) informuje, iż w dniu 17 maja 2011 roku, do Emitenta wpłynęło zawiadomienie akcjonariusza – Przemysława Kroczyńskiego - przekazane w trybie art. 69 Ustawy, w związku ze zmianą udziału w ogólnej liczbie głosów w Index Copernicus International S.A., o następującej treści:

"Niniejszym informuję, iż w dniach 10 – 13. 05. br. nabyłem na zwykłej sesji giełdowej rynku New Connect 1.227.044 (jeden milion dwieście dwadzieścia siedem tysięcy czterdzieści cztery) akcje Index Copernicus International SA, z czego 402.600 akcji a 0.05 PLN i 824.444 a 0.06 PLN.

Nadmieniam, że do dnia 09.05. br posiadałem już 3.872.956 akcji Waszej spółki. W związku z wyżej opisanymi transakcjami łączna ilość posiadanych przeze mnie walorów spółki Index Copernicus International SA wzrosła do 5.100.000 (pięć milionów sto tysięcy), co stanowi obecnie ok. 6,55% wszystkich notowanych akcji".
amigo2 / 2011-05-17 21:07
amigo2 / 2010-09-27 23:18 / _ .usuń Zgłoś do usunięcia .CTC NA NAJBLIZSZY MIESIAC A MOZE 2-;)
pozdrawiam i przywitał .
amigo2 / 2010-09-27 22:54 / _ .usuń Zgłoś do usunięcia .przywitał
a co powiedzie na społeczke CTC-;)
warto zasiorbac 75gr min do wyciagniecia .
..
pietroo / 2011-05-17 23:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jesteś wielki
pietroo / 2011-05-17 19:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.sport.pl/pilka/1,92310,9609012,Tauron_ma_zostac_sponsorem_pilkarskiego_Slaska_Wroclaw.html
amelian / 2011-05-17 18:58 / portfel / Tysiączniczka na forum
Zjadłam sobie właśnie mój obiad popisowy nr 2 - kasza z kefirem ;) bylo by pyszne tylko posolić zapomniałam ;)))
MK 72 / 2011-05-17 20:41 / (Marcyś)
Cześć Amelko;-)

Popisowa potrawa musze przyznac - złożona i wykwintna;-)))

Nigdy o takim połączeniu kaszy nie słyszałem;-)
Taką popisową potrawę widziałem kiedyś - ale to były pierogi ruskie popijane mlekiem;-)
TrentX / 2011-05-17 20:11 / portfel / Tysiącznik na forum
zapomnialas posolic powiadasz ??? :) to w sumie jeszcze zdrowiej :P
pietroo / 2011-05-17 19:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak Ty możesz to jeść?
amelian / 2011-05-17 20:56 / portfel / Tysiączniczka na forum
normalnie, bardzo smaczne :)))
Nigdy o takim połączeniu kaszy nie słyszałem;-)

hehe kaszę się popija kefirem rzecz jasna ;)
TrentX / 2011-05-17 21:16 / portfel / Tysiącznik na forum
A kasza to jest gryczanka , peczak , czy moze manna ??:P
tomtay / 2011-05-17 19:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z tymi popisowymi daniami bezmięsnymi to trzeba uważać, mam taką koleżankę co chłopina "na do widzenia" powiedział jej, że dwa lata chodził głodny, a ona zdziwiona, bo przecież codziennie kolacja była i jakieś rośliny do jedzenia :)
amelian / 2011-05-17 19:01 / portfel / Tysiączniczka na forum
a Leszek Miller dalej się pcha do SLD...po okrutnej kompromitacji jak startował z listy Samoobrony ma jeszcze czelność...masakra. Jest doskonałym przykładem człowieka bez honoru i bez twarzy
pietroo / 2011-05-17 19:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ty myślisz, że oni mają honor????

koryto przyciąga, jest jak narkotyk
TrentX / 2011-05-17 19:55 / portfel / Tysiącznik na forum
Wszyscy lgna jak mucha do g... bez wyjatku z kazdej partii...
Dla mnie mistrzem swiata jest niejaki Ryszard Czarnecki , byl wszedzie oprocz SLD:
Unia POlityki Realnej ,ZChN,AWS,Samoobrona i nawet preziem PZPN chcial byc tyle ze jak zmiarkowal iz Lato ma wieksze kopniecie to zdazyl sie jeszcze zaciagnac do PiS i zaczac wychwalac Jarka co zaowocowalo wyborczym akcesem na europosla....

;]
smooth / 2011-05-17 18:06 / portfel / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q5ZodDSk8A0
pietroo / 2011-05-17 18:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no to teraz Maciek pewnie rozwali kompa, jak to zobaczy
TrentX / 2011-05-17 18:48 / portfel / Tysiącznik na forum
No coz mogliby sie wysilic na cos wiecej niz "matole" i nie byloby sprawy ...,
inna rzecz ze kibice Jagi powinni sie chyba postarac o lepszego reprezentanta bo ten byl malostanowczy i jakis taki bez argumentow...
2 szybkie pytania dziennikarskie w temacie niedozwolonej zbiorki charytatywnej zapedzily go w kozi rog.
smooth / 2011-05-17 19:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Trent, przecież nie w tym rzecz.

Tu poczytaj:

http://tnij.org/lva8
TrentX / 2011-05-17 20:10 / portfel / Tysiącznik na forum
Odnosilem sie tylko do sytuacji ktora obejrzalem Smooth i co mnie naszlo napisalem.

Ja zdaje sobie sprawe ze zamykaniem stadionow sie nie naprawi sytuacji, ale jak to juz kiedys tu pisalem istnieje tez druga strona medalu . Niejednokrotnie fankluby umawiaja sie z wladzami klubu lub maja ciche przyzwolenie na wnoszenie rzeczy niedozwolonych rac petard itp ciekawych rzeczy na stadion(jak nie wnosza oni to zaprzyjazniona obsluga stadionu ), zas piknikowcy sa przeciagani przez bramki i konfiskuje sie im wszystko w tej chwili juz nawet soki w kartonach, bo a nuz dolal ktos tam gorzaly ...

Wladze klubu maja spokoj i doping, szalikowcy u siebie zachowuja sie porzadnie bo nie rozwala swojego stadionu i wszyscy uwazaja ze problemu nie ma. Nastepuje potem zdziwienie jak rzuci ktos dym na murawe etc etc .
Rozumiem ze szalikowcy robia tez dobre inicjatywy,zbieraja kase np na Dom Dziecka ale takze zbieraja kase na to zeby wplacic kaucje za rozrabiajacych kumpli na meczu wyjazdowym ktorych przymknieto...

Z tej strony rozumiem dzialanie rzadowe , chca wywrzec presje na wladze klubu aby zapanowaly nad swoimi ultrasami i odsuneli od dzialania tych ktorzy sa niepozadani , a takich nie brakuje...robia to w najprostszy sposob .Zamkniety stadion = brak kasy w skarbonce.
Wtedy juz nie glowkuje tylko panstwo co zrobic z problemem, ale klub bo kasa ucieka , bo sponsorzy naciskaja, bo TV nie zaplaci za transmisje itd...
Kazdy z nas wie ze czasem slowa nie pomagaja , najszybciej do ludzkiej makowki dochodza argumenty finansowe jak dostanie sie mniej kasy na pierwszego to kazdy trzezwieje...
TrentX / 2011-05-17 20:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Wyczytalem w tym artykule ze stadion w Bydgoszczy nie spelnia warunkow bezpieczenstwa ... hmmm to jak odbywaly tam sie imprezy rangi mistrzostw swiata w lekkiej atletyce czy mecze miedzypanstwowe w tym eliminacyjne ktore stoja zdziebko wyzej w hierarchii od naszej pozal sie Boze ligi???Wyczytalem tez tam ze wg pana Chwedoruka bieznia na stadionie zaprasza chuliganow do wyjscia z trybun .... groteskowe to bardzo stwierdzenie moim zdaniem. Bylem na tym stadionie kilka razy i po przebudowach jest to bardzo ladny i funkcjonalny obiekt stad nie rozumiem jak moze on nie spelniac wymogow bezpieczenstwa a np taki stadion Ruchu Chorzow spelnia :)a wyglada jakby czas stanal za Gomulki ...
Generalnie maja duzo racji , ale niektore argumenty to smiech pusty ....
smooth / 2011-05-17 20:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Rzecz w tym, że tak na prawdę to problemu nie ma a odpowiednie siły i do tego media są w stanie tak wykreować rzeczywistość by 95% społeczeństwa się tym przejęło i przestało myśleć o tym co jest na prawdę ważne. Te 95% to nie są normalni, trzeźwo i samodzielnie myślący ludzie. Targetem tej medialnej papki jest hołota od Tańca z gwiazdami. Pozostałe 5 % nikogo już nie obchodzi.
TrentX / 2011-05-17 21:13 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja nie uwazam ze nie ma zadnego problemu , prawda jest taka ze kiedys nikt tego za 5 minut nie puscil w telewizji , natomiast dzis w dobie kamer komorek ipodow kazdy chuliganski wybryk moze znalezc sie od razu w TV jak nie we wiadomosciach to na kanale informacyjnym lub w sieci na youtube.
Kiedys o ustawkach malo kto slyszal bo tlukli sie na stadionach bez monitoringu bez transmisji z meczu , byli bezkarni chyba ze im lomot ZOMO spuscilo czy inna Milicja.
Dzis wszystko to co sie wiaze z negatywna strona kibicowania wychodzi poza stadiony przedewszystkim z racji ich monitorowania i utrudnionego zachowania anonimowosci.
Dzis kibicopm podstawia sie osobne pociagi ktore w czasie dojazdu na mecz w zasadzie za kazdym razem sa w mniejszym lub wiekszym stopniu demolowane. Kiedys jezdzili zwyklymi zoltkami bez zadnej kontroli i tez je rozwalali i biedny byl ten kto akurat wracal z pracy a na mecz na slask do Zaglebia Szombierek itp jechala np Arka Lechia czy Baltyk z Trojmiasta . Po drodze mozna bylo dodatkowo liczyc na zgromadzenia innych kiboli na peronach i bojki po zatrzymaniu skladu ( hamulcem awaryjnym) . Dzis kibole zatrzmuja specjalny pociag w polu przed stacja i tluka sie z przeciwnikami bo wiedza ze na peronie czeka Policja . Standardem w przejazdach jest dodawanie prewencji do pociagu ....Prowadzaja ich potem przez pol miasta w kordonie policyjnym zeby nie bylo bojek na miescie. Skoro nie ma problemu kibicow to po co to sie robi ???
Malo tego co bardziej nierozgarnieci swoje dokonania chuliganskie nagrywaja na komorki i umieszczaja w necie ..zeby zaszpanowac przed chyuliganami przeciwnych ekip... To nie tylko wscibska tv powoduje nagromadzenie faktow, trudno nie powiedziec o tym we wiadomosciach skoro w pol roku rozwalaja
2 razy stadion w Bydgoszczy wlasnie kibole pilkarscy...
Na takiej samej zasadzie mogliby nie pokazywac w telewizji ze wylala Dzierzecinka w Koszalinie bo to lokalna rzeczka , pokazemy zdjecia dopiero jak wyleje Odra i Wisla ...Moim zdaniem smooth nie tedy droga...Trzeba sie po prostu przyzwyczaic do tego ze sfilmowany i nagrany mozesz byc wszedzie a podawanie takich newsow i pompowanie ucha przez caly dzien w kanale informacyjnym to norma, wiec nalezy kontrolowac to co sie robi i mowi :)
smooth / 2011-05-17 23:36 / portfel / Tysiącznik na forum

Dzis kibicopm podstawia sie osobne pociagi ktore w czasie dojazdu
na mecz w zasadzie za kazdym razem sa w mniejszym lub wiekszym
stopniu demolowane.

Widzisz i sam powielasz bzdury które usłyszałeś w mediach. Byłeś kiedyś na takim wyjedzie? Widziałeś? W większości przypadków kibice wpłacają dośc pokaźną kaucje i sami pilnują by nic takiego nie miał miejsc a jak sie wydarzy to delikwent płaci i wysiada.
Cała Polska uległa tej medialnej manipulacji.
Na całym swiecie sie kibiców eskortuje tak samo jak w przypadku każdych innych zgromadzeń, manifestacji etc. Na tym polega prewencja i z resztą takie są zadania służb a nie ganiania ze strzelbami paru podrostków jak na tym filmiku sami nie wiedząc za co.
pietroo / 2011-05-17 18:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O Calatrava:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/ctc

Chylę czoło przed Szczepanikiem.
amigo2 / 2011-05-17 18:12
jak zachecałem przy 034-0,37 mało było odwaznych-;)))))
pisałem wtedy ze wykres jednoznacznie pokazuje ze bedzie mega odpał-;))
smooth / 2011-05-17 19:46 / portfel / Tysiącznik na forum
heh amigo czegoś to tu już nie pisał :-)
pietroo / 2011-05-17 19:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nabyłeś?
pietroo / 2011-05-17 18:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O BPC:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/bpc

Ciekawy wykres :))
Kresowiak / 2011-05-17 17:41 / portfel / Bywalec forum
Cześć Kam! Witam Wszystkich!

Ekosława zwalają

Jak chcesz zobaczyć zwałę to zerknij na pp Midasa.
pacco / 2011-05-17 18:05 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Chyba sie uastawie na pipki Midaska co sadzicie o tym??JUTRO
pietroo / 2011-05-17 17:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

na PP Midasa rzeczywiście trzęsienie ziemi, dlaczego tak spadł?
Kresowiak / 2011-05-17 17:53 / portfel / Bywalec forum
Witaj Piotr! Pozdrawiam serdecznie!


dlaczego tak spadł?

ja niestety tego nie wiem
pietroo / 2011-05-17 17:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
toż to tragedia!! ale po 1 gr to chyba warto kupić?
tomtay / 2011-05-17 19:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Midas
DM BZ WBK - Biznes
10 Maj 2011, 10:45
Prawa poboru będą notowane od 10 do 17 maja 2011 r.
(DM BZ WBK SA)
---------------------------
obawiam się Pietroocha, że jutro na rynku regulowanym to nawet cena 100zł. za jedno prawo poboru Ci nie wejdzie :))
pietroo / 2011-05-17 19:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja tego nawet nie nie brałem pod uwagę, ale zjechał dzisiaj strasznie dramatycznie
TrentX / 2011-05-17 18:54 / portfel / Tysiącznik na forum
no mnie tez sie tak wydaje skoro to PP ktore sie zasymiluje to chyba nic ino brac :P, tiaa tylko pewnie gdzies jest haczyk .... np pod tytulem kiedy PP bedzie zrealizowane :} na Borka tez juz troche czekamy :P
wielki teor / 89.73.8.* / 2011-05-17 19:14
to o MIdasie
wielki teor / 89.73.8.* / 2011-05-17 19:14
28 marca 2011 r. Dzień ustalenia prawa poboru
Niezwłocznie po zatwierdze- niu Prospektu, nie później niż 6 maja 2011 r. Publikacja Prospektu
10 maja 2011 r. Rozpoczęcie notowań praw poboru Akcji serii C
10 maja 2011 r. Otwarcie publicznej subskrypcji
10 maja 2011 r. Rozpoczęcie przyjmowania Zapisów Podstawowych i Zapisów Dodatkowych w ramach wykonywania prawa poboru
17 maja 2011 r. Zakończenie notowań praw poboru Akcji serii C
20 maja 2011 r. Zakończenie przyjmowania Zapisów Podstawowych i Zapisów Dodatkowych w ramach wykonywania prawa poboru
31 maja 2011 r. Przydział Akcji serii C w ramach prawa poboru
31 maja 2011 r. Zamknięcie Oferty Publicznej (w przypadku, gdy w ramach wykonania prawa poboru z uwzględnieniem Zapisów Dodatkowych subskrybowane zostaną wszystkie Akcje serii C, lub w przypadku gdy nie zostanie przeprowadzona subskrypcja uzupełniająca)
1 czerwca 2011 r. Rozpoczęcie przyjmowania zapisów na Akcje serii C nieobjęte w ramach wykonywania prawa poboru (w odpowiedzi na ewentualne zaproszenie Zarządu Emitenta, w przypadku gdy przeprowadzona będzie subskrypcja uzupełniająca)
1 czerwca 2011 r. Zakończenie przyjmowania zapisów na Akcje serii C nieobjęte w ramach wykonywania prawa poboru (w odpowiedzi na ewentualne zaproszenie Zarządu Emitenta, w przypadku gdy przeprowadzona będzie subskrypcja uzupełniająca)
do 2 czerwca 2011 r. Przydział Akcji serii C nieobjętych w ramach wykonywania prawa poboru

do 2 czerwca 2011 r. Zamknięcie Oferty Publicznej (w przypadku gdy w ramach wykonania prawa poboru nie zostaną subskrybowane wszystkie Akcje serii C i przeprowadzona zostanie subskrypcja uzupełniająca)
Kambodza / 2011-05-17 17:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kresowiaku:)
Jak tam zyjesz?
A spojrze z ciekawości co tam się dzieje na tym pp Midasa:)
Kresowiak / 2011-05-17 17:55 / portfel / Bywalec forum
Ogólnie ok. , tylko trochę zabiegany jestem..
Kambodza / 2011-05-17 18:00 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
czasami tak bywa.
Ja też gdyby nie Tom to bym nie wiedział, że zwałka na szerokim jest:) tak to jest jak się zapitala:)
Kambodza / 2011-05-17 17:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
-91,3%, ja piernicze, czegos takiego jeszcze nie widziałem
tomtay / 2011-05-17 19:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja widziałem, na Plastboxie i widziałem też swoje blade oblicze w zwierciadle, bo spekulacji mi się zachciało w ostatnim dniu :)
Kambodza / 2011-05-17 17:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
miedziany w pięknej promocji, szkoda że nie mogę obserwować bo by może coś się z tego wykluło:)
pietroo / 2011-05-17 17:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Borek zaraz będzie poniżej 1 zł
TrentX / 2011-05-17 17:16 / portfel / Tysiącznik na forum
czyli promocja :)
TrentX / 2011-05-17 17:19 / portfel / Tysiącznik na forum
jednak raczej nie bedzie ponizej 1PLN nie przebija sie po lewej stronie :) , dodatkowo dzisiejszy obrot to tylko 4 mln zlociszy , wiec nic sie nie dzieje...
pietroo / 2011-05-17 17:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dla mnie to niezbyt dobra wiadomośc, wolałbym, aby rósł
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy