Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
amelian / 2011-05-05 22:47 / portfel / Tysiączniczka na forum
Czytam raporcinę Bioerg i mi się podoba (hmmm ostatnio wszystko mi się podoba ;) W 1Q osiągnęli przychody ze sprzedaży i to z dizałalności operacyjnej jan na spółkę z NC - łał :)
Tutaj zacytuję "Zgodnie z zapowiedziami prezentowanymi w
dokumencie informacyjnym w I kwartale 2011 roku uruchomiono produkcję i pierwsze dostawy toreb
biodegradowalnych do 53 sklepów należących do sieci hipermarketów Castorama. Ponadto wprowadzenie
ograniczeń w sprzedaży tradycyjnych toreb jednorazowych w niektórych krajach a także rozważane
wprowadzenie takich ograniczeń na terenie Unii Europejskiej powoduje bardzo duże zainteresowanie
produktami BIOERG S.A. Poza sprzedażą opakowań biodegradowalnych dla sieci handlowych, spółka
realizowała również dostawy dla jednostek administracji publicznej (urzędy miast i firmy komunalne), a także
w mniejszym stopniu do pozostałych klientów komercyjnych i indywidualnych." cdn
amelian / 2011-05-05 22:53 / portfel / Tysiączniczka na forum
no i dalej planują rozwój, uczestnictwo w targach zagranicznych celem ewentualnego eksportu, badania. Fajnie to wszystko wygląda :) ale nie była bym sobą jakbym się nie zaniepokoiła po im aż ponad 1mln zł na rachunku jako środki pieniężne? co to jest w ogóle i skąd się wzięło??? no niestety tego objaśnienia w raporcie nie ma ale to jest NC więc te raporty mogą być takie ubogie.

Aha i złożyli wniosek o dofinansowanie projektu w ramach Innowacyjna Gospodarka, jak go dostaną to pójdzie w zyski nadzwyczajne co zaciemni obraz i wielu inwestorów zapewne pomyśli że to zysk...a ja mówię nie do końca taki zysk ;)
amelian / 2011-05-05 22:55 / portfel / Tysiączniczka na forum
konkluzja jak najbardziej pozytywna i "moje reko" ;) - KUPUJ ;)
kwiatek... / 2011-05-05 22:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelko przecież to śmieć:)
kwiatek... / 2011-05-05 23:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wskaźnikowo to jest już kosmos na ten papier..c/wk-17 a cena zysk 262.....
amelian / 2011-05-05 23:06 / portfel / Tysiączniczka na forum

Amelko przecież to śmieć:)

nie, raczej start up tak mi się skojarzyło ;) Kwiatku, nie ma co oceniać spółki po 2 wskaźnikach i tym bardziej z NC. Jeśli ja piszę o kupnie jakiegoś walorku to mam na myśli co najmniej pół roku że potrzymam. A widzę tutaj ciekawą przyszłość i zalążek fundamentów ;)
kwiatek... / 2011-05-05 23:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Być może ale droga do fundamentów będzie długa i kręta dlatego lepiej wybrać inna spółkę z nc connect...Ty specjalizujesz się bardziej na głównym rynku także uważaj co mówisz:)
amelian / 2011-05-05 23:16 / portfel / Tysiączniczka na forum
hehe za NC wezmę się na wakacjach jak czasu trochę więcej będzie ;)

dlatego lepiej
wybrać inna spółkę z nc connect...

tak? a którą? ;)
kwiatek... / 2011-05-05 23:24 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Powiem Ci szczerze że tu czasami fundamenty nawet nie pomagają:(Zobacz kurs Goa niby perełka a szoruje po dnie spadła jakieś 50%...
smooth / 2011-05-05 22:39 / portfel / Tysiącznik na forum

Żyjemy w idiotycznym kraju. Żyjemy w kraju, w którym wszystko się robi pod publiczkę, a uprawianie polityki niewiele różni się od grania w serialach. Żyjemy w kraju, w którym premier potrafi się słodko uśmiechać albo groźnie krzywić, ale nie potrafi porwać się na jakąkolwiek istotną ustawę. Dlaczego, rękami wojewodów, zamknął te stadiony? Bo to logiczne? Bo to mądre? Bo to troska o zdrowie obywateli? Nie – dla poklasku tumanów. Dla wyborczych głosów imbecyli, którzy o otaczającym świecie wiedzą tyle, ile zobaczą w telewizji. Zrobił to, bo tego wymagał PR, a przynajmniej tak mu się wydawało. Teraz wyskoczy zza rogu PiS i zacznie krzyczeć: bez sensu, bez sensu, bez sensu! Ale wiecie co? Gdyby ostatnie wybory potoczyły się inaczej, to dzisiaj stadiony zamykałby PiS, a lamentowałaby Platforma Obywatelska. Jedni siebie są warci i odgrywają ustalone role, a durny naród się na to łapie. Podzielili sobie Polskę na pół, wyznaczyli strefy wpływów i bawią się za nieswoją kasę.


http://www.weszlo.com/news/6809
amelian / 2011-05-05 22:36 / portfel / Tysiączniczka na forum
Ciekawe gdzie się Tom podziewa? ;)
smooth / 2011-05-05 22:38 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wrócił jeszcze z Bydgoszczy :-)
dodge / 2011-05-05 22:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Do Torunia musi po drodze zajechał
pietroo / 2011-05-05 22:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przybić "piątkę" z Ojcem Dyrektorem
amelian / 2011-05-05 22:43 / portfel / Tysiączniczka na forum
wyjechał do Bydgoszczy? pierwsze słyszę...;)
kwiatek... / 2011-05-05 22:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pewnie na meczyk:)
dodge / 2011-05-05 22:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Wbrew napisom na transparentach na niektórych stadionach, niestety zachowania kibiców, a raczej chuliganów, to nie jest temat zastępczy. Okazało się, że jest to jeden z najważniejszych tematów bezpieczeństwa i porządku w Polsce, nie tylko dla mojego rządu, ale i dla zwykłych, normalnych ludzi - mówił premier Donald Tusk. - Stadiony nie mogą być po to, by stały się siedzibą komfortową dla chuliganów, nie do przyjęcia dla przyzwoitych kibiców i ludzi."

Donald Tusk


Faktycznie miliony chodzą na stadiony, także to jest najważniejszy temat bezpieczeństwa w kraju. Stadiony będą więc zamykane, aby przyzwoici ludzie i kibice też nie stadiony nie chodzili, bo rząd, kluby, policja i służby porządkowe - cały ten system - jest bezsilny wobec garstki chuliganów.

To ja też coś o bezpieczeństwie kraju wrzucę. Temat ten nie jest mi obojętny podobnie jak premierowi Tuskowi:

http://tnij.org/lo4b
TrentX / 2011-05-05 22:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodge z policja to jest teraz troche tak ze zamiast brac sie za robote to mysla o tym czy wspomniany Donek zabierze uprawnienia do wczesniejszych emerytur czy nie.
Nie musze mowic ze w zwiazku z tym morale w Policji lezy tak jak i w wojsku i w pozostalych mundurowych formacjach.
Wiekszosc zamiast myslec o sluzbie mysli co zrobic aby sie nie obudzic z reka w nocniku
dodge / 2011-05-05 22:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://tnij.org/lo4r
dodge / 2011-05-05 21:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wersja do poczytania prof. Płatek:

http://tnij.org/lo3i
smooth / 2011-05-05 21:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Róbcie dzisiaj zakupy - w Sieradzu pijany mężczyzna zaatakował ekspedientkę, jutro zamykają sklepy do odwołania :)
dodge / 2011-05-05 21:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciekawe czy KGHM zamknie?
smooth / 2011-05-05 22:24 / portfel / Tysiącznik na forum
i drogi... bo przecież tyle pijaków jeździ..:-)
dodge / 2011-05-05 22:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja mówię, ziści się prorocze słowo mojego krajana ...

Zobaczycie ..." nie będzie niczego"
dodge / 2011-05-05 21:22 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Kończymy z tanimi biletami, bo mieliśmy przez to same kłopoty. Teraz będą droższe, bo chcemy żeby przychodziły całe rodziny - argumentuje prezes PZPN Grzegorz Lato. Wejściówki na mecz Polska - Francja będą kosztować od 80 do 240zł."

Grzegorz Lato


hahaha - ten facet żyje na innej planecie, bo argumentacja jest iście godna kosmity
pietroo / 2011-05-05 21:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Myslę, że był wtedy pijany. Naprawdę, inaczej nie da sie tego wytłumaczyć.
dodge / 2011-05-05 21:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To by mogło w jakimś stopniu tłumaczyć ewentualnie to tłumaczenie :). W żaden bowiem sposób nie wyobrażam sobie, abym za prawie 1000 PLN miał oglądać wspólnie z moją rodziną tę padlinę, jaką grają nasze reprezentacyjne kopacze.
pietroo / 2011-05-05 22:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja też nie, ale z tego co zrozumiałem, to dla rodzin ma byc specjalna promocja. W jego rozumieniu, to pewnie będzie drożej niż 1000 zł. Ma byc promocyjnie drogo :)))
dodge / 2011-05-05 22:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:))))
dodge / 2011-05-05 20:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oj Trenx - o ile wiem, to w środowisku kibiców żużlowych to też tak ładnie i niebiańsko nie jest. Kumpel z Zielonej Góry mi czasami podrzuca historie z takich imprez.

Wiele z tego co piszesz o piłce nożnej, organizacji meczy i kibicach to - wybacz - ale bajki z czasów zamierzchłych. Na stadionie istnieje już od jakiegoś czasu zakaz noszenia kominiarek - i co z tego że zakaz jest? Mogą wprowadzić 100 innych zakazów - tylko czy to coś da skoro nie potrafi nikt tego wyegzekwować. Właśnie w Bydgoszczy byli zamaskowani i zatrzymano ich? Nie. Będą identyfikować po ubraniach ... hehehe, w końcu monitoring jest. Absurd jakiś. Zamiast wyłapać od razu ... Pościągali z kraju policji na jeden mecz i żadnego zatrzymanego gdy doszło do awantur, bo monitoring jest. Po co więc była ta - za kasę podatników - dokonywana demonstracja siły policji w takiej ilości?

Krzywdzące słowa wspomniałeś o kibicach z fan clubów czy ultrasów. Generalizujesz Sławku. Wspominałem już kiedyś o akcjach jakie są organizowane przez kibiców, ale to nie jest medialna informacja. Po jaki grzyb pisać o tym że kibice wyremontowali szkołę specjalną, zorganizowali Wigilię na oddziale onkologii dziecięcej jak można napisać, że dwóch chuliganów w barwach klubowych zrobiło sobie promocję na stacji paliw.

Innymi słowy Sławku - świadomość zwykłego człowieka o kibicu tworzą media. Nie jest oczywiście święcie jak w kościele i są antagonizmy klubowe, ale bezpieczeństwo na stadionach jest o wiele większe aniżeli 10 lat temu. Wierz mi, że zmiana jest widoczna in plus, a robi się obraz systematycznych walk na każdym meczu piłkarskim. Podawane przykłady Zachodu to bajka. Tam tak różowo jak się u nas mówi nie jest, ani w Anglii, ani w Hiszpanii czy innych krajach. Chuligaństwo kibiców piłkarskich i światek kibicowski ultrasów żyje swoim życiem w całej Europie tak samo jak w Polsce. Tam potrafili to ogarnąć choć trochę, u nas stara się to wyplenić, zniszczyć i zaorać. Wojnę wytoczono, a nie tędy droga.
TrentX / 2011-05-05 21:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Daleki jestem od stwierdzenia ze wszyscy pilkarscy kibice to banda chuliganow lub ze wszystkie stowarzyszenia szalikowcow to zorganizowane grupki przestepcow ale wiele z nich to takie wlasnie dobrze zorganizowane bandy mlodocianych chuliganow ze swoja wewnetrzna hierarchia podzialem obowiazkow itp.
Co do fan klubow , swego czasu jak po meczu PP Zawisza - Widzew zaproszeni zgodowicze Zawiszy czyli ŁKS takze rozwalili im stadion tylko ze szkody byly na troche wieksza skale niz po meczu Lecha z Legia pofatygowalem sie na forum fanklubu szalikowcow Zawiszy .
Wiekszosc ludzi pisala ultrasom zeby sie popukali w dynke , bo ile trzeba miec rozumu zeby rozwalic wlasny stadion do spolki ze zgodowiczami przez siebie zaproszonymi.
Wiesz co robili zasluzeni kibole na tym forum ??? Nawolywali do nierozalania sie nad tym co sie stalo i kasowali negatywne wpisy na temat ich postepowania...Na propozycje kilku chlopakow z fanklubu aby skrzyknac sie i pojsc posprzatac zareagowali stekiem dosadnych postow w ich kierunku.
A wiadomo ze wtedy rzecz toczyla sie o to czy Boniek z zaproszonymi goscmi- potencjalnymi sponsorami przybije piatke dla stopniowej budowy pilki z prawdziwego zdarzenia w Bydgoszczy....
Wiem ze kibice organizuja akcje charytatywne roznego rodzaju , ale wiem tez ze organizuja akcje w stylu zbieramy kase na adwokatow albo kaucje dla kumpli ktorych pozamykala policja takze w zwiazku z chuliganskimi wybrykami , nie jest tajemnica ze duze fankluby maja kase w duzej czesc z dilerki prochami, ze z tych ludzi wywodza sie czesto zorganizowane grupy przestepcze trudniace sie wymuszeniami, rozbojami czy wlamaniami.
Dodge taka strona szalikowcow tez istnieje czy tego chcesz czy nie..
dodge / 2011-05-05 21:40 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Dodge taka strona szalikowcow tez istnieje czy tego chcesz czy nie..


Ale ja wiem, że istnieje. Ona istnieje w Polsce, a Anglii czy innych krajach europejskich. Tych samych ludzi spotkać możesz równie dobrze pod szkołą przy rozprowadzaniu prochów, albo w innych okolicznościach na ulicy. Mi to nie przeszkadza generalnie. Świat już w biblijnych czasach dzielił się na ten dobry i na ten zły. Czy coś w lepszym kierunku od tamtych czasów się zmieniło? Z czym chce walczyć Tusk? Ze złem panującym na ulicy od lat, tyle, że przenoszonym na mecz piłkarski. Przecież tego nie da się zwalczyć, można w jakimś stopniu spacyfikować i kontrolować na różne sposoby. Swoim działaniem na domiar tego rząd spieprza akcję, jaką na wzór zachodu nasza policja zaczęła wdrażać w życie wprowadzając na stadiony specjalnie wyszkolonych i przygotowanych do tego spottersów. A wszystko to w imię tak na prawdę słupków wyborczych - jak zwykle. Pomijam jeszcze jeden aspekt - polityczny. Nie jest tajemnicą, że środowiska kibicowskie, o jakim wspominamy to organizacje prawicowo-narodowościowe, którym nie po drodze z PO. Inwigilacja tego środowiska przy okazji hasła walki z chuligaństwem stadionowym jest na rękę rządowi.
TrentX / 2011-05-05 22:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja to mam czasem wrazenie ze jedyne wyjscie to kazdemu takiemu bandycie-kibolowi po pierwszym wybryku zalozyc na szyje obroze.
Gdy na monitoringu bedzie widac ze znow dymi , to odpowiedni pan naciskalby maly czerwony guziczek detonatora co konczyloby sie dekapitacja delikwenta :>
W wersji mniej hardcorowej nacisniecie guziczka konczyloby sie wstrzyknieciem substancji ktora powodowalaby w krotkim czasie rozne ciekawe doznania od s.raczki po szczerzenie zebow i wybuch radosci do uzgodnienia z organizatorem meczu.
pietroo / 2011-05-05 21:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiecie to są moim zdaniem problemy chuliganów. My jesli jesteśmy spokojnymi ludźmi zawsze wejdziemy na stadion i nie będzie problemu. A stadionów napewno nie zamkną, nie po to je budowali za naszą kasę.
dodge / 2011-05-05 22:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

My jesli jesteśmy spokojnymi ludźmi zawsze wejdziemy na stadion i nie będzie problemu. A stadionów napewno nie zamkną, nie po to je budowali za naszą kasę.


No przecież normalnym też nie pozwolą wejść, bo mają zamknąć. Niech zamykają do czasu jak przegrają sprawy w sądach. Policja wydaje opinie co do organizacji meczów przed rozgrywkami, podobnie straż pożarna. Stadiony mają przed rozgrywkami spełniać pewne wymogi. Spełniają - są dopuszczane do orgnizacji meczy. Na jakiej podstawie zamykają stadiony wprowadzając odpowiedzialność zbiorową? Czekam na reakcję UEFA - wszak rząd miesza się w organizację rozgrywek prowadzonych przez niezależny związek krajowy piłki nożnej. A może Tuskowi oto chodzi?
pietroo / 2011-05-05 22:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nikt im nie pozwoli zamknąć stadionu. Nie mają takiego prawa.
smooth / 2011-05-05 22:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Już zamknęli i to dwa.
dodge / 2011-05-05 22:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Także Piotruś gdybyś wybierał się na mecz Legii to nie idź, bo kłódki na bramkach pocałujesz
pietroo / 2011-05-05 22:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a już chciałem kupić karnet :))
pietroo / 2011-05-05 20:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
MWTrade miało chyba jakiś split? bo tanio jakoś kosztuje
pietroo / 2011-05-05 20:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O miedziaku z wikipedii:

http://pl.wikipedia.org/wiki/KGHM_Polska_Mied%C5%BA
pietroo / 2011-05-05 20:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/artur-boruc-odrzucil-dwie-oferty-z-premier-league,1,4262572,wiadomosc.html

ciekawe jak bardzo intratne byly te propozycje? chyba lepiej niż w Celticu to on nigdzie już nie będzie zarabiał
TrentX / 2011-05-05 20:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmm nie wiecie czasem co to sie stalo na BZ WBK ze nastapil taki spadek z dnia na dzien ?? Odciecia dywidendy chyba jeszcze nie bylo ....
TrentX / 2011-05-05 20:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Data ustalenia praw jest niby na 9.05 a wczoraj nastapil zjazd o kilka zlociszy wiec to chyba zdziebko za wczesnie co ?
kazumi / 2011-05-05 20:24 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Data ustalenia praw jest niby na 9.05 a wczoraj nastapil zjazd o kilka zlociszy wiec
to chyba zdziebko za wczesnie co ?

no właśnie nie..a rozliczenie przez KDPW to co ?
TrentX / 2011-05-05 20:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kazumi :)
Skoro 9 ustalenie praw to wydaje mi sie ze odciecie jesli juz to powinno byc po dzisiejszej sesji i jutro start nizej ...wszak to bedzie do 9 akurat 3 dni czasu dla KDPW...tak przynajmniej myslalem..
kazumi / 2011-05-05 20:39 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Trent..
.tak przynajmniej myslalem..

może podeślę linka, gdzie jest wszystko opisane w przystępny sposób:
http://bossa.pl/index.jsp?layout=2&page=0&news_cat_id=180
i link do notowań ze strony GPW gdzie koło BZWBK pojawiło się ,,bp" co oznacza bez dywidendy
http://www.gpw.pl/akcje_i_pda_notowania_ciagle_pelna_wersja#all
pozdrawiam
TrentX / 2011-05-05 21:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano wlasnie po zaczytaniu , wyszlo mi co schrzanilem , po drodze jest sobota i niedziela stad odciecie nastapilo wczesniej tak aby byly 3 dni robocze.
pietroo / 2011-05-05 19:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was wieczorem,

jakoś ostatnimi dniami NC chyba sie korekci
dodge / 2011-05-05 18:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tusk nie wie z kim zaczyna wojnę. Z kibicami nie wygra nigdy. Nie w ten sposób jaki dzisiaj zaproponował zamykając rękoma wojewodów stadiony. Gorzkie słowa prawdy powiedziała dzisiaj prof. Monika Płatek o tej wojnie. Kibice już dawno mówili głośno o tym o czym dzisiaj w radiu TOK FM powiedziała Pani profesor. Banda czarodziei i klanów rządzi tym krajem. Kiedy zaś trzeba prosto i zwyczajnie powiedzieć ludziom: sorry - s******.liliśmy robotę, to zaczynają szukać tematów zastępczych i szukać wrogów: był PIS, teraz kibic. Z ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego robili niedorajdę, z PIS oszołomów a ze wszystkich kibiców chcą zrobić bandę złodziei, handlarzy narkotykami, morderców, alfonsów i chuliganów. Zamykać już nie mają kogo, więc czas zamykać stadiony. Czarodzieje znad Wisły.

http://tnij.org/lozi

W komentarzach radia TOK FM
amelian / 2011-05-05 19:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
Maćku widzę wiele emocji w tym poście co jest dla mnie zrozumiałe - jesteś kibicem, tym kulturalnym dodam :) choć na stadionie nie wiem jak się zachowujesz, podejrzewam że równie grzecznie :)

Natomiast ja jako przeciętna polka tak właśnie widzę kibiców - jako bandę degeneratów umysłowych (bo takich mnóstwo u mnie w mieście) takich co nie mają nic do roboty tylko zadyma im z głowie i robią krzywdę niewinnym ludziom. A dlaczego policja boi się ostro interweniować? proste, bo dostanie jeden z drugim mocniej pałą to po sądach będzie ciągał i w Uwadze występował jaki to nie pokrzywdzony przez policjanta. Koszmar. A jeśli tak kochają swoje kluby to dlaczego demolują swoje własne stadiony? Jak patrzę na to, na protesty dzisiejsze to nie mam dobrego zdania o narodzie. Nie czuję dumy, patryjotyzmu, nic. Wstyd mi za ludzi. Tyle zła wokół :(
dodge / 2011-05-05 20:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tusk stwarza nowego medialnego wroga narodu, bo PIS się przejadł. To mnie wkurza najbardziej, że ten naród kolejny raz nabiera się na ten medialny zabieg socjotechniczny. Co raz bardziej jestem przekonany, że w obecnej sytuacji tylko ogólna zapaść gospodarcza kraju, głód i wysokie bezrobocie mogłoby skłonić ludzi do tego, by przestali ślepo ufać temu rządowi i PO. Chyba już tylko głód i brak roboty skłoniłoby w końcu do przebudzenia szarych komórek i myślenia.

Nagle kibice stali się problem rządu, Tuska i PO. Nie brak dróg, fatalne tempo modernizacji kolei, brak bazy hotelowej itd, ale kibice. Odwracanie uwagi od rzeczywistych problemów kraju przed kompromitacją EURO 2012 i wycieranie ryja kibicami nie wyjdzie temu rudzielcowi na dobre. Komentarz obiektywny dzisiaj na wp.pl - polecam.

http://tnij.org/lo0v
pietroo / 2011-05-05 20:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Masz rację, ale Ci degenraci i szukający zadymy, to tylko odsetek, z którym mozna sobie poradzić, tylko nie wolno się patyczkować, wsadzać do więzienia, karać wysokimi karami finansowymi, bawią się z nimi i tyle
Kambodza / 2011-05-05 19:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Źle się dzieje w Państwie Polskim.
Na mecz może wejść każdy a gdzie zakazy stadionowe i co najważniejsze ich przestrzeganie? Aj szkoda gadać, wszystko populzim i nic więcej
dodge / 2011-05-05 19:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiesz Darek ... do Bydgoszczy ściągnięto dodatkowe siły policji z różnych miast, w tym i z Białegostoku. Wszystkich z półtora tysiąca lśniących białych kasków i naprzeciw wszystkich około 100 kibiców, którzy wszczęli walki i demolkę. I co? Okazuje się, że aresztowanych jest 0 - słownie - zero stadionowych bandytów. I ja w związku z tym uważam, że cała ta awantura na stadionie bydgoskiej Zawiszy była prowokacją. To nie jest odosobnione zdanie. To jest wręcz niepojęte, aby półtora tysiąca policjantów nie aresztowało choć jednego chuligana. Jak Tusk chce wprowadzać szybkie sądy na stadionie podczas ligowych meczy, gdy podczas tak zabezpieczanego meczu jak w Bydgoszczy półtora tysiąca policjantów nie potrafiło aresztować jednego bandziora stadionowego mając 100 na wyciągniecie ręki.
smooth / 2011-05-05 19:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Żadna prowakacja nie usprawiedliwia takiego zachowania. Jak wiesz też jestem kibicem i trochę kibicowskiego życia poznałem. Zdarzyło się nawet że pałą dostałem za szczeniackie wybryki. Za całego tego protestu kibiców smiac mi sie chce. Chcieli zwrócić na problem uwagę no to zwrócili. To co sie wczoraj wydarzyło obnażyło kretynizm niektórych zaznaczam niektórych kibiców. Jeśli to była prowokacja to tylko obnażyła kibiców Wiem że policja prowokuje i to dośc czesto ale wczoraj zauważ jak ich było mało na stadionie. Weszli postrzelali z gunów i sie uspokoiło. NIe aresztowali nikogo bo po co sie narażać na próby szarpania i odbijania skoro jest monitoring. Błędem było organizowanie tego spotkania na takim stadionie. Dlaczego pozwolono im wbiec na murawe jak jeszcze Kotorowski bronił karnego. A potem jak wbiegli to dostał pare razy, podobno ledwo co zwiał jak go dopadli. Nikt mi nie wmówi że najmniej to tu winni są kibice bo to bzdura.
smooth / 2011-05-05 20:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Dodam jeszcze, że oczywiscie teraz najwięcej do powiedzenia w TV mają ci co najmniej znają to środowisko a chcą uchodzić teraz po fakcie za ekspertów.
Kambodza / 2011-05-05 19:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dziwne to jest bardzo. Niby dzisiaj mówili że monitorowane było wejście na stadion i po ubiorach ich wyłapią ale po co tyle zachodu jak można było łapać od razu
TrentX / 2011-05-05 19:52 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie wiem co mam o tym myslec , ale przychodzi mi do glowy tylko jedno - kibole pilkarscy w Polsce sa nieokrzesana banda chuliganow , szczegolnie wszelkiego rodxaju fan kluby , ultras itp.
Kazdy z Was przeciez wie ze Ci co dymili najbardziej to nie zadni piknikowcy wsrod kibicow tylko bojowki fanklubow mieniace sie kibicami....Ustalenie ich personaliow powinno zajac komu trzeba najwyzej 24 godziny.
Poza tym prawo powinno zabraniac zakrywania twarzy na stadionach wszelkmi kominiarkami maskami itp. Jesli gosc jest zamaskowany to zostaje zatrzymany i po ptokach

Dlaczego w Bydgoszczy kilkanascie przecznic dalej na zawody zuzlowe potrafi przyjsc 20 tysiecy kibicow , na koronie sprzedaje sie piwo w duzych ilosciach a nikt nikogo nie napie.r. krzeselkiem na ktorym siedzi....????To inni kibice inaczej wychowani , od zawsze taki mecz to bylo niedzielne swieto dla calej rodziny , szczegolnie dla dzieciakow. A wyjdz z dzieciakiem na pilke.... jesli przyjezdza niezbyt lubiana druzyna .... Niewykonalne , bo strach przed tym co moze czlowieka czekac jeszcze przed wejsciem ...
kwiatek... / 2011-05-05 18:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj dodge:)Jak tam inwestycje giełdowe?
dodge / 2011-05-05 18:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kwiatku

OK. Na GG zazwyczaj rzadko bywam, więc nie łatwo mnie zastać tam. Ostatni raz chyba przed świętami zaglądałem. Wówczas parę słów Tobie skrobnąłem - tak mi się wydaje, że to w tym czasie było.
kwiatek... / 2011-05-05 18:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Co myślisz o kosiarkach?
dodge / 2011-05-05 19:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Śladowa wielkość obrotu. Nie pamiętam - kiedy ten raport kwartalny i roczny miał się ukazać? Jakoś mnie Kwiatku nie przekonuje z tą ilością obrotu. Patrząc na historie, to również słabiutko pod tym względem. Inna zaś sprawa, że w kraju są fundusze, które wyszukują miejsca na lokatę kapitału, więc być może dobre wyniki zwrócą uwagę jakiego fundusza i Pan Piotr Staszewski podzieli się udziałami i z funduszem i z rynkiem, bo na tym ostatnim mizernie to wygląda pod względem ilości. Nie ma specjalnie zbyt wiele do zebrania z rynku dla takiego fundusza. Spekuły jak na lekarstwo póki co. Jest szansa na coś więcej w krótkim czasie? Czy traktować chcesz jako inwestycję długoterminową?
kwiatek... / 2011-05-05 18:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na gg ciężko Cie złapać:)
kwiatek... / 2011-05-05 18:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Coś na rozluźnienie po spadkach:)
http://www.youtube.com/watch?v=M11SvDtPBhA&feature=fvwrel
kwiatek... / 2011-05-05 18:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jankesi jak odbili:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy