Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pacco / 2011-04-29 11:52 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
u Biga jest normalnie...
Kamil B / 2011-04-29 12:14 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja mam u Biga po nowemu
kwiatek... / 2011-04-29 11:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich:)Normalnie masakra co oni wymyślili:(
TrentX / 2011-04-29 11:24 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko :), myslalem ze to znow cos nie halooo z moneyem , a to sa zmiany na lepsze ?
Cos to wszystko kuleje.
pietroo / 2011-04-29 09:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Znowu jakieś głupie zmiany, zero czytelności....
Prosimy o powrót do wcześniejszej wersji.
amelian / 2011-04-29 10:09 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Piotrek, witajcie :)))
Zmiany beznadziejne...nie ma kolorów to nic nie widzę... :(

Prosimy o powrót do wcześniejszej wersji.

Uważaj już Ci wrócą...

Udanego dnia, początek weekendu juhuuu :)))
pietroo / 2011-04-29 10:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Mała :))

jak tam humor? dopisuje?
amelian / 2011-04-29 10:33 / portfel / Tysiączniczka na forum
A dziękuję dobrze się czuję i humor również dopisuje. Czytam świetną książkę z której można wiele dowiedzieć się apropos humorów ;)

A jak u Ciebie? :)
mari40 / 2011-04-29 09:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
myślałam,że to u mnie coś się zmieniło na forum wcale mi się to nie podoba mam nadzieję,że to chwilowe zmiany
Miłego dnia życzę :)
Kamil B / 2011-04-29 09:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja myślałem że to z moją przeglądarką coś nie halo, a tu zmiany strasznie to lipnie wygląda i nieczytelne
smooth / 2011-04-29 09:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Co to kurde za zmiany.... wszędzie fejsbuka nam robią....nic nie widze kurcze teraz...
mk72 / 79.185.4.* / 2011-04-29 09:58
Cześć Irek

Wczoraj przestrzeliłem z cena Bioera dzisiaj kupiłem drożej i poczekam co wyjdzie. Zaraz uciekam ale ładnie wyglada
smooth / 2011-04-29 11:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Powinno byc dobrze... musze dziś coś poczytać bo jakies wyniki mają na dniach podawać.
No i na "podłodze" i bankierze mogli by naganiacze wziąć sie do roboty :-)
Kamil B / 2011-04-29 09:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam wszystkich,
na optyku ładna wyprawę po stopach zrobili
mk72 / 79.185.4.* / 2011-04-29 09:40
Cześć

Dzisiaj chwilkę będę

Kupiłem rano Bioerga i uciekam - zajrzę wieczorem
pietroo / 2011-04-29 09:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

a więc milego dnia
griffin / 2011-04-29 09:25 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie, cześć i czołem :o)
Co do faulu to za nakładkę karteczka powinna być. Kiedyś gość mi tak wjechał i gdybym miał stopę na ziemi to pewnie po kolanie by było.

Pietroo,
pytałeś czy wierzę w noviana. To nie kwestia wiary ;o) tylko przewidywań. Z MK72 doszliśmy do takich samych wniosków, bez żadnej konsultacji. Czy się mylimy to czas pokaże - jak zwykle. Ale obecnie 60% bajtlika mam w tym papierze.

Na stadiony się nie wybieram.
Wolę z kumplami przed telebimem się rozsiąść popijając pilsnerka ;oP
Zresztą tak jak smooth uważam, że nasi to niestety będzie "hit-kit"
A z tego co mamy w kadrze to nawet Leo by nic nie ukulał. Dopóki nasza piłka nie stanie na nogach (praca z młodzieżą) to sobie możemy pokibicować np hiszpani.
mk72 / 79.185.4.* / 2011-04-29 10:03
Cześć Grifin

To fakt wnioski i przewidywania identyczne a o to nie łatwo bez konsultacji;-)

Do końca kwietnia miała zostać objęta emisja 100 mln papiera - zobaczymy kto zakupił za ile- znaczy się na chwilę obecna juz ten podmiot będzie głównym graczem w novianie;-) ale to tylko chwilowe i pokaze kierunek po info gdzie zmierza.

Już uciekam narazie
pietroo / 2011-04-29 09:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

to widze, że jesteś nieźle zapakowany w Novian, ja także liczę na niezłą kasę z tego papierka, a co z tego wyjdzie czas pokaze :))

na temat piłki noznej w wykonaniu naszej reprezentacji się nie wypowiadam, bo to tylko żenada

pozdrawiam serdecznie
pacco / 2011-04-29 08:59 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam,JDB troche wpadlo dalej czekam na reszte pakietu..
pietroo / 2011-04-29 08:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzień dobry :))

witam Wszystkich serdecznie :))
kazumi / 2011-04-29 09:41 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie.
ja też nie mam klapek na oczach tylko patrzę niestronniczo

hehe..a to dobre..tylko skąd ta ranga koło twojego nicku ?
FC Barcelona the best
;-)
co do samej kartki to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia..niemniej ten Braziliano to świetny aktor - padł jak ścięty zwijając się z bólu, później znosili go biedaka na noszach a powtórki telewizyjne pokazały że nie było żadnego kontaktu hehe..rola oscarowa ;-)
pozdrawiam, miłego dnia.
kazumi / 2011-04-29 09:44 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
twojego
Twojego..oczywiście miało być
pietroo / 2011-04-29 09:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

jesne, że jestem kibice tej druzyny, ale jak źle grają, to nie napiszę, że jest super, Real nie potrafi pogodzić się z porażką, czy były jakieś aluzje, ze strony Barcy po przegranym meczu o puchar króla?

nie pamiętam....
kwiatek... / 2011-04-28 23:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Amelko jak inwestycje?
tomtay / 2011-04-28 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z przykrością zawiadamiamy, że w drodze loterii Twój wniosek o bilety na UEFA EURO 2012™ nie został wylosowany.

no, zatem nawet przy kiblu nie wylosowałem w morde plute jak to mówi moja babina :)
amelian / 2011-04-28 22:51 / portfel / Tysiączniczka na forum

jak to mówi moja babina :)

a moja mówi k.... mać albo srał to pies ;)
tomtay / 2011-04-28 22:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Piróg albo bracia Mroczek pewnie wylosowali mimo, że nie aplikowali :)
smooth / 2011-04-28 22:04 / portfel / Tysiącznik na forum
http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,9509541,Pepe_nie_dotknal_Daniego_Alvesa___wideo_.html
tomtay / 2011-04-28 22:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
powiem Ci, że mało to popularne stwierdzenie, zawłaszcza w tym pugilaresie, gdzie towarzystwo jest tendencyjnie nastawione na Dumę Katalonii, ale jeżeli taka kapela nie potrafi w miarę uczciwie wygrać to słabo to wygląda, zważywszy że to nie pierwszy raz :))
smooth / 2011-04-28 22:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Wiesz nawet jak go nie dotknął to niewiele brakowało i kolesiowi mogło urwać kończynę poniżej kolana....tak wyprostowaną nogą sie nie atakuje, to nie karate :-)
smooth / 2011-04-28 22:34 / portfel / Tysiącznik na forum
a mnie tam ani kibicować Barcelonie ani Realowi ale Barca była lepsza... to nie podlega wątpliwości....
Ged / 2011-04-28 22:46 / Tysiącznik na forum
jako kibic ładniejszej odmiany futbolu (Barcelona, liga angielska - zdecydowanie nie polska) mam pełen szacunek dla Mourinho, który któryś klub z kolei ustawił w jedyny skuteczny antybarcelońsko sposób.
wygląda na to, że doświadczenie, charyzma i umiejętność zmotywowania piłkarzy czyni z niego jednego z najlepszych w tej chwili trenerów. Guardiola miał o tyle łatwiej, że pracuje z drużyną dłużej, piłkarze są wychowani w podobnej filozofii, a nie zbieraniną wysoko opłacanych najemników z różnych parafii, jak w realu.

obie drużyny grały świetnie, choć w różnych stylach. to, co zaproponował real było balansowaniem na granicy ryzyka - gra destrukcją będzie kończyć się kartkami, ale lepszego sposobu na barcę póki co nie ma :)
pietroo / 2011-04-28 23:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

a nie zbieraniną wysoko opłacanych
najemników z różnych parafii, jak w realu.



oni grają ze sobą w większości juz kilka sezonów, kilku z nich zostało kupionych przez Mou
pietroo / 2011-04-28 22:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też nie mam klapek na oczach tylko patrzę niestronniczo, wszedł gość ostro i nakładką, więc dostał kartkę

przegrywać też trzeba potrafić, a Mou tego nie umie
smooth / 2011-04-28 21:06 / portfel / Tysiącznik na forum

Drogi Kibicu,

Numer Klienta: 310485440

Z przykrością zawiadamiamy, że w drodze loterii Twój wniosek o bilety na UEFA EURO 2012™ nie został wylosowany.

Być może w późniejszym terminie w sprzedaży będą jeszcze dostępne inne bilety lub w lipcu 2011 roku będzie je można nabyć za pośrednictwem platformy odsprzedaży biletów.
Jeśli nadal jesteś zainteresowany(a) dystrybucją biletów, odwiedzaj regularnie portal biletowy UEFA EURO 2012™ na witrynie www.UEFA.com.

UWAGA!
Twój wniosek nie został wylosowany w loterii, a więc nie musisz dokonywać żadnych opłat.

Jeśli otrzymasz możliwość zakupienia biletów w późniejszym terminie, pamiętaj, że wysyłamy wszelkie wskazówki dotyczące dokonywania przelewów bankowych wyłącznie za pośrednictwem poczty. Więcej informacji możesz uzyskać na witrynie www.UEFA.com.

Pozdrawiamy,

Twój Zespół ds. Biletów na UEFA EURO 2012™




Banda oszustów i krętaczy :-)
tomtay / 2011-04-28 21:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja jeszcze nie dostalem, to koze zastanawiaja sie gdzie mnie posadzic, za filarem czy moze koło toalety na zydelku drewnianym cóś ala dostawka :))

Poszczególne federacje tez beda miały pule, zatem moze Lato Grzegorz jeszcze Cie dolosuje drogi Smoo :))
amelian / 2011-04-28 21:10 / portfel / Tysiączniczka na forum

Być może w późniejszym terminie w sprzedaży będą jeszcze dostępne inne bilety

jasne, u koników chyba....;)

Nie martw się Irku w tv będzie lepiej widać, na trybunach jeszcze by ktoś zasłaniał albo jakieś okropne trąby zagłuszały ;)

PS Witajcie :)
Ged / 2011-04-28 21:43 / Tysiącznik na forum
dobry wieczór..
u mnie ten sam komunikat na mailu

okaże się, że biletami na euro jak z yeti - wszyscy o nich słyszeli, a nikt nie widział..
smooth / 2011-04-28 21:57 / portfel / Tysiącznik na forum
ta... a większość się odnajdzie u koni pod stadionami....

W sumie i tak przewiduje że bedzie to najgorszy jak dotąd nasz występ na takich imprezach wiec może i lepiej sie wkurzać przed TV niz wstydzić na stadionie.
tomtay / 2011-04-28 22:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to prawda i ja się ustawiłem po bilety na mecze, gdzie naszych nie będzie, nie zamierzam się wstydzić za własne pieniądze, a PZPN ma tajny plan i na potęgę wyszukują piłkarzy po świecie którzy chociaż babcie mieli z Polski i w zasadzie wliczając w to co uzbierali: Boenischa, Matuschyka, Obraniaka, Perqisa, Arboledę, Meliksona (to z Izraela) oraz Guerrerio plus Thiago Cionek to prawie jest Jedenastka :))
Tak se to Lato wykombinował - bo po co szkolić i inwestować w młodzież
smooth / 2011-04-28 23:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Jedyny z którym wiązałem nadziej to był Leo który obnażył całkowicie cały pseudo system i działaczy lecz dał sie wmanewrować w gierki działaczy i napuszczonych dziennikarzy. Potem lato wziął sobie trenera głupszego od siebie i wywali go dopiero po Euro jako winowajce blamażu za miliony.
TrentX / 2011-04-28 18:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac , z wieczora :)
Puscil SL na liderze zyskow w moim portfolio czyli Lotosie, przytulilem bite kilka setek , odkupowac nie bede poki co wiec przemodelowalem sie na finansowo - bankowo troche , a takze dywidendowo i moge jechac na majowke , no chyba ze jeszcze SL odpali na jednym walorku , wtedy pomysle czego zaczerpnac w zamian :)
Kamil B / 2011-04-28 18:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
gratki za zysk
ja ma takie pytanko wie ktoś może co tak ostatnio dołują ekosława ? czy to może przygotowywanie gruntu pod wejście funda ?
Noxik / 2011-04-28 18:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Na malych obrotach to robia wiec luzik :)
Kambodza / 2011-04-28 19:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)

Kamilu luzik, luzik i jeszcze raz luzik:)
Nie wiem jaki masz horyzont czasowy ale w spółce jest wszystko dobrze a to sa zabawy przed infami i fundami:)
Na krótko można coś kombinować ale na ryzyku że się odkupi wyżej, Jednak na chwilę obecną pobawić się wg mnie można.
Ja się nie bawię a powoli małymi partyjkami dokupuje bo mi się zastrzyk gotówki szykuje ładny:)
Kamil B / 2011-04-28 21:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dzięki za odpowiedź
ja jestem spokojny, na tej spółce mi się nie spieszy 50% portfela teraz ale tak patrze że zamiast do góry to kilka sesji w dół :)
a z tego co pisał Aqua to wysoce prawdopodobne że złoty czas się szykuje :)
jak cena zjedzie blisko do mojej średniej i będą oznaki dalszych spadków to coś się zakombinuje a na razie to trzymam papier cierpliwie
Alvarez / 2011-04-28 19:28
Kambo, Niedawno po walnym Aqua udostepnial wiesci z walnego Ekoslawa - przepuscilem. Teraz aqua utonal - sladu brak, wiec moze moglbys przekazac troche tych wiesci swoimi slowy. moj adres: and_biotech(malpa)yahoo.com Mam troche kilo tego Ekusia wiec wiesci jestem ciekaw. A spolke moze by jednak nazwac Ekambo. Pozdr
Kambodza / 2011-04-28 19:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka:)
napisałem coś nie coś:)

Ekambo? he he, dobre:) Ale i Aqua też zasługuje:)
Pozdrówka
Alvarez / 2011-04-28 20:09
Kambo,
Wielkie dzieki. Optymistyczne, aczkolwiek sporo w tym zagadek. Ogolnie to taka niby prosta makronanotechnologia. Na zdjeciach, ich warsztaty wygladaja jak z czasow prl-u. Ale najwazniejsze ze izoluja duze kulki mikronowe. I dziwie sie, jak bez takich nie moga obejsc sie na swiecie , a musza uciekac sie do przypadkowej technologi tworzonej w czasie spalania wegla w piecah hutniczych. Zarzad ciekawy, ale czy podola swej fantazji. Zdrowia z Ekusiem
Kambodza / 2011-04-28 20:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wszystko się okazę w praniu:)
Pozdrówka
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy