Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
kwiatek... / 2011-04-19 23:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
PL)-INFORMATYKA-GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-(PL)-1-CITY INTERACTIVE SA-PLCTINT00018-CITYINTER

CITY INTERACTIVE SA ujawnienie stanu posiadania (QUERCUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych
SA)

19.04. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący z plikiem 17/2011

Podstawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd City Interactive S.A., działając w trybie art. 70 ust.1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r.
o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego
systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, niniejszym informuje, iż w dniu 19 kwietnia 2011r.
do Spółki wpłynęło zawiadomienie od QUERCUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. :
- działającego w imieniu zarządzanego funduszu inwestycyjnego QUERCUS Parasolowy SFIO
("Fundusz") - dotyczące zmniejszenia przez Fundusz samodzielnie udziału w ogólnej liczbie
głosów w Spółce City Interactive S.A. oraz zejścia poniżej progu 5% ogólnej liczby głosów w
Spółce City Interactive S.A. - które nastąpiło w wyniku zbycia akcji Spółki na rynku
regulowanym w dniu 13 kwietnia 2011 roku.Na dzień 18 kwietnia 2011 roku Fundusz posiadał 564
745 akcji Emitenta, co stanowiło 4,46% kapitału zakadowego Emitenta i stanowiło 4,46% ogólnej
liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.
- działającego w imieniu zarządzanych funduszy inwestycyjnych: QUERCUS Parasolowy SFIO oraz
QUERCUS Absolutnego Zwrotu FIZ ("Fundusze") dotyczące zmniejszenia przez Fundusze wspólnie
udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce City Interactive S.A. oraz zejścia poniżej progu 5%
ogólnej liczby głosów w Spółce City Interactive S.A. - które nastąpiło w wyniku zbycia akcji
Spółki na rynku regulowanym w dniu 14 kwietnia 2011 roku.Na dzien 18 kwietnia 2011 roku
Fundusze posiadały 592 816 akcji Emitenta, co stanowiło 4,69% kapitału zakadowego Emitenta i
stanowiło 4,69% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.
Treść zawiadomienia stanowi załącznik do niniejszego raportu
Załączniki:
Zawiadomienie Quercus TFI z dnia 19.04.2011.PDF
kwiatek... / 2011-04-19 23:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pomyślałem Amelko że Cię to zainteresuje:)
amelian / 2011-04-19 22:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
Pozwólcie, ze wrzucę swoje zdanie na temat dyskusji o górnikach...Uważam, że ci ludzie bardzo cięzko pracują i adekwatne pieniądze im się należą, tak samo ludzie pracujący w kopalniach "na górze" też po coś się uczyli zeby teraz pieniądze zarabiać...natomiast nie tutaj jest błąd.

W tym miesiącu muszę zapłacić dwa podatki i wcale nie wkurza mnie, że te pieniądze pójdą m.in na wypłaty dla górników czy mundurowych tylko na durne pomniki pseudo bohaterów, ludzi, którzy zasłuzyli się jedynie tym że zginęli w katastrofie lotniczej...niczym innym. Teraz będziemy jako naród fałszywie ubolewać, posągi im stawiać, piać peany ku ich czci i chwale a zapominamy jak przed katastrofą śmialiśmy się z "bohaterów" jak każdy powód był dobry żeby wytknąć im wpadkę, jak pierwsza dama wygladała inaczej,a nagle ideał chodzący???

Media nami non stop manipulują, nie dajmy się skłócić jako społeczeństwo tylko postawmy się napiszę raz jeszcze durnowatym pomysłom i ciągłemu cierpiętnictwu bo póki co fałsz i obłuda płyną szerokim strumieniem...
piciu / 2011-04-20 00:32 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gdzie masz te pomniki i ile twoich pieniedzy one kosztowaly
dlaczego zabraniasz ludziom zaloby chcesz zabrac im pamiec o ojcach matkach zonach przyjaciolach
a dlaczego nie chcesz zabrac ich cierpienia

Media nami non stop manipulują

mow za siebie

durne pomniki pseudo bohaterów ludzi, którzy zasłuzyli się jedynie tym że zginęli w katastrofie lotniczej...niczym innym

dwoch prezydentow polski najwazniejsi dowodcy wojskowi walentynowicz przewoznik to dla ciebie nic wiekszosc tych ludzi zginela bedac na sluzbie
zamiast ogladac tvn i czytac gw przeczytaj zycioryc ryszarda koczorowskiego ktory dla ciebie jest tylko nic nieznaczacym trupem z samolotu
smierc prawie 100 osob jest dla ciebie durna?
czytajac ciebie zal mi tego kraju w ktorym tacy ludzie mieszkaja
Kambodza / 2011-04-20 08:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piciu Amelce chodziło za pewne o L. Kaczyńskiego i pomysł postawienia pomnika przed Pałacem Prezydenckim. Tylko pewnie tak niefortunnie napisała w licznie mnogiej.
R. Kaczorowski to jest zupełnie inna bajka.
amelian / 2011-04-20 09:34 / portfel / Tysiączniczka na forum

dlaczego zabraniasz ludziom zaloby chcesz zabrac im pamiec o ojcach matkach zonach
przyjaciolach
a dlaczego nie chcesz zabrac ich cierpienia

nie chcę ich najbliżsi sami mają dość...apropos tvn oglądnij sobie film "W milczeniu: Ewy Ewart to zrozumiesz....

mow za siebie

o świadomości podprogowej też pewnie nie słyszałeś....

smierc prawie 100 osob jest dla ciebie durna?

nie
czytajac ciebie zal mi tego kraju w ktorym tacy ludzie mieszkaja

a mnie jest żal, że moja mała siostra na WOSie musi się jeszcze o tym uczyć a nie wie co to OPEC...ale spoko zanurzmy się wszyscy w popiele bo posypywanie nim już nic nie daje a przecież martyrologię mamy w DNA wpisaną....
kwiatek... / 2011-04-19 22:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek odbierz pocztę:)
pacco / 2011-04-19 21:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Amelka dobralas PEKAO ?
Ja zakupilem niewielka ilosc ale nie w tej promocji ktora byla na koncu notowan z racji
niebytu przed kompem :/ . Troszke zaluje ale nic to i tak 3 mam napewno do czasu
ustalenia dywidendy albo i dluzej :)

przed wczoraj zasiorbalem pakiet,drozej niz bylo za pare godzina ale nic nie poradze,co tam ma sie dziac ?mam nadzieje ze podrosnie troche..??
amelian / 2011-04-19 21:46 / portfel / Tysiączniczka na forum
A ja też kupiłam drożej niż by wypadało ;) nie wiem co się ma dziać ;) w ogóle to nic nie wiem ;)))

PEO traktuję troszkę jako zamiennik lokaty, nie planuję się go pozbywać rychło, i tak jak pisałam dobiorę niebawem jeszcze partyjkę ;)
pacco / 2011-04-19 21:50 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tez tak traktuje ale jak bedzie na plus i inna okazja to moze zamianke zrobie ....
pietroo / 2011-04-19 20:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale bym się cieszył jakby Podbeskidzie wyeliminowało Lecha z Pucharu Polski, na razie jest 0-0
kazumi / 2011-04-19 22:19 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
ale bym się cieszył jakby Podbeskidzie wyeliminowało Lecha z Pucharu Polski, na razie jest 0-0
najlepiej niech Podbeskidzie wygra PP a później skompromituje się w LE..będzie z pożytkiem dla ogółu...
pozdrawiam
pietroo / 2011-04-19 22:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie bądź taki pesymista, jak taka drużyna zdobywa PP, to niech gra, każdy ma szanse.
kazumi / 2011-04-19 22:30 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Nie bądź taki pesymista, jak taka drużyna zdobywa PP, to niech gra, każdy ma szanse.

nie pesymista tylko realista...
pietroo / 2011-04-19 22:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a jednak Lech wygrał 3-2
pietroo / 2011-04-19 20:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Komentarz do rynku złotego - złoty odrabia poniedziałkowe straty

Złoty we wtorek odrabia wczorajsze silne osłabienie, jakie stało się jego udziałem na fali gwałtownego pogorszenia nastrojów na rynkach globalnych, po tym jak agencja Standard & Poor's Ratings Services (S&P) poinformowała o obniżeniu perspektywy długoterminowego ratingu USA na poziomie „potrójnego A” do negatywnej ze stabilnej. O godzinie 11:45 kurs USD/PLN testował poziom 2,7856 zł, a EUR/PLN 3,9782 zł.


W poniedziałek złoty mocno stracił na wartości, reagując na decyzję S&P oraz spekulacje nt. restrukturyzacji greckiego długu. Jak również w reakcji na gołębie komentarze Elżbiety Chojnej-Duch i Adama Glapińskiego z Rady Polityki Pieniężnej, czy też nieco niższe od prognoz dynamiki płac i zatrudnienia w Polsce, co zmniejsza oczekiwania na podwyżkę stóp procentowych już na majowym posiedzeniu (http://www.xtb.pl/strona.php?komentarz=20463).


Dzisiejsze umocnienie to w głównej mierze reakcja na poprawę nastrojów na rynkach globalnych. Pomaga też korekcyjny wzrost kursu EUR/USD w okolice 1,43 dolara, po tym jak wczoraj para ta spadła w pewnym momencie do 1,4157 z 1,4429 w piątek.


Nastroje na rynkach finansowych będą wyznaczały zachowanie złotego także w najbliższych godzinach. Te zaś będą kształtowane przez publikowane po południu dane z amerykańskiego rynku nieruchomości oraz wyniki spółek z Wall Street (m.in. BNY Mellon, Goldman Sachs). Nie będą to jednak jedyne impulsy. Potencjalny wpływ na decyzje inwestorów będą mieć również publikowane dziś przez Główny Urząd Statystyczny, dane nt. produkcji przemysłowej i inflacji PPI w Polsce. Szacuje się, że w marcu produkcja wzrośnie o 9,7% R/R, a inflacja przyspieszy do 8,2% R/R.


Poniedziałkowy silny wzrost USD/PLN i EUR/PLN, w krótkim terminie zmienił układ sił na wykresie tych par. Wydaje się prawdopodobne, że po 1-2 dniowym odreagowaniu wzrostów, kursy mogą dalej rosnąć. Nie zmieniła się natomiast sytuacja w nieco dłuższym horyzoncie czasowym. W średnim terminie złoty w dalszym ciągu ma pewien potencjał aprecjacyjny.


Marcin R. Kiepas
pietroo / 2011-04-19 20:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam wieczorem... :)
dodge / 2011-04-19 20:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Pozdr.

==================

http://spekulant.blox.pl/2011/04/A-wiec-jednak-WIG20-3000.html
TrentX / 2011-04-19 18:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelka dobralas PEKAO ?
Ja zakupilem niewielka ilosc ale nie w tej promocji ktora byla na koncu notowan z racji niebytu przed kompem :/ . Troszke zaluje ale nic to i tak 3 mam napewno do czasu ustalenia dywidendy albo i dluzej :)
kwiatek... / 2011-04-19 18:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak dla mnie dzisiejsza sesja nudnawa:(
aqua vitae / 2011-04-19 16:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witajcie:
Kam mam nadzieję, że nie urwiesz mi cohones- kartkę z Twoim nr tel zostawiłem na biurku, zorienowałem się już pod Bielskiem-sorry
no to po walnym:)
zaraz coś naskrobię, jeśli ktoś ma ochotę na chaotyczny opis wrażeń-podzielę się.
a tak w oule co słychać?:)
Kambodza / 2011-04-19 17:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
odpisałem Przyajcielu:)
aqua vitae / 2011-04-19 16:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
"w ogóle"
pietroo / 2011-04-19 16:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

wszystko jest ok, pisz, poczytamy co tam słychać w wielkim świecie :))
aqua vitae / 2011-04-19 16:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
samo walne trwało niedługo, szast prast i uchwalono co miało się stać-stało.
O wiele ciekawsze rozmowy trwały w pobliskiej knajpce przy kawie. Ogólnie wrażenie pozytywne, wreszcie usłyszałem odpowiedzi od najbardziej z możliwych kompetentnie osób, na wszystkie pytania jakie mi tylko przyszły do głowy. Panowie sypatyczni, bez jakiegoś zadęcia, chętnie odpowiadali prawie na wszystkie pytania, na co odpowiedzieć nie mogli chyba sami wiecie. Widać, że oni zyją tą spółką, mikrosferą i możliwościami. Naprawdę warto było pojechać, a jak będzie czas pokaże.
Sorry że tak ogólnie, jeśli ktoś chce odrobinę szczegółów- napiszę na priv.
pietroo / 2011-04-19 16:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
napisz i do mnie :))

chętnie poczytam o tej spółce
mari40 / 2011-04-19 16:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja również poproszę o świeże wiadomości :)
Kamil B / 2011-04-19 16:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
to ja jak można tez poproszę świeże informacje
Noxik / 2011-04-19 16:46 / portfel / Tysiącznik na forum
Zmobilizowales mnie do zmiany (aktualizacji) adresu mailowego na moneyu :)

Tez bylbym niezmiernie wdzieczny.
aqua vitae / 2011-04-19 17:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
poszło Pani i Panowie:)
Kamil B / 2011-04-19 17:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wielkie dzięki
amelian / 2011-04-19 17:26 / portfel / Tysiączniczka na forum

Zmobilizowales mnie do zmiany (aktualizacji) adresu mailowego na
moneyu :)

nic to nie da Adasiu, też już zmieniałam i dalej na stary, którego de facto nie sprawdzam jest kontakt z money...
Noxik / 2011-04-19 18:14 / portfel / Tysiącznik na forum
aqua no niestety ale money daje ciala wiec jakbys mogl podeslac na absadowski@gmail.com badz ktos inny kto wiadomosc otrzymal :)
TrentX / 2011-04-19 18:31 / portfel / Tysiącznik na forum
Jako mikroakcjonariusz EEX i kibic fanklubu tez chetnie zaczytam , jesli masz ochote podeslac to co napisales :)

Pozdrawiam :)
aqua vitae / 2011-04-19 19:20 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
poszło Panowie, jak będą jakieś problemy to dajcie znać
pozdr
tomtay / 2011-04-19 19:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Aqua proszę i ja szczegóły na priv :)
tomtay@wp.pl
dodge / 2011-04-19 19:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Aqua proszę i ja szczegóły na priv :)


I ja podobnie jak Tom proszę o info. Chętnie poczytam.

P.S. a kworum było? :)
tomtay / 2011-04-19 20:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oddano głosy z 3 775 083 akcji co stanowi 42,37% kapitału zakładowego, panie EEX to nie jest Oleista spółka w której uchwalasz sobie akcjonariatem poniżej 30%, że rolnikiem spod Sochaczewa będziesz wydobywać gaz łupkowy w mazurskim rezerwacie ;))
aqua vitae / 2011-04-19 19:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
poszło Panowie

a kworum było? :)


;))
dodge / 2011-04-19 19:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję :)))

Pozdr.
kwiatek... / 2011-04-19 14:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Marcyś depa jednak ruszyli:(
pietroo / 2011-04-19 16:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Agromę też, ale do góry
kwiatek... / 2011-04-19 16:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Zobaczymy jak w końcówce się zachowa Piotrek:)
pietroo / 2011-04-19 16:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jakby była powyżej 1.10 byłoby dobrze
kwiatek... / 2011-04-19 16:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dobrze że kupiłeś:)
paweł77 / 2011-04-19 14:32 / Bywalec forum
Witam. Odnośnie Ekosława
http://grafika.parkiet.com/gparkiet/258452
Noxik / 2011-04-19 15:18 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmmm przelecialem dosc szybko ale nei zauwazylem ceny emisyjnej dla instytucji?
paweł77 / 2011-04-19 15:34 / Bywalec forum
"Celem ewentualnej emisji akcji lub warrantów subskrypcyjnych dających prawo do zapisu na akcje
w ramach kapitału docelowego jest pozyskanie środków obrotowych dla Eko Export SA w
szczególności na zabezpieczenie dostaw surowca niezbędnych do zwiększenia produkcji. W związku
z rozwojem działalności Eko Export SA Zarząd Spółki nie wyklucza możliwości ustalania nowych
celów emisji."

"Cena emisyjna akcji zostanie ustalona na podstawie wartości określonej w odniesieniu do ceny
rynkowej akcji lub określonej przy zastosowaniu wycen przeprowadzonych metodami
porównawczymi, wyceny opartej o metodologię zdyskontowanych przepływów pieniężnych, jak
również przewidywanych wyników finansowych Spółki. Będzie brana również pod uwagę możliwość
ustalenia ceny emisyjnej akcji przy zastosowaniu innych sposobów określania wartości akcji, które
zapewnią dostosowanie ceny emisyjnej do wielkości popytu na akcje oraz do wymagań
realizowanego projektu inwestycyjnego.
Kambodza / 2011-04-19 15:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
tu nic nie ma nowego.
Czekamy na konkretne info:)
Noxik / 2011-04-19 15:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Oj zawiodlem sie :(
pietroo / 2011-04-19 16:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niu emision czeka....
griffin / 2011-04-19 14:03 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem Pietroo ponownie.
W lidlu świeży budwaiser (z czerwoną etykietą ważny do 03.2012) po 2,49. Właśnie parę kartoników przytuliłem.
Promo od wczoraj więc może jeszcze się załapiesz.
pietroo / 2011-04-19 14:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czołem :))

dzięki za info :))
już wysłałem brata na zwiady, niech mi kupi kartonik albo dwa :))

może się załapię na promocję
griffin / 2011-04-19 14:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Mi też dał cynk gość w robocie więc urwałem się na 15 min i w bagażniku mi się klekocze piwko ;o)
Do piwniczki wrzucę i niech leży. W porównaniu do polskiego pseudopiwa to czechy jeszcze trzymają poziom. Obym nie wykrakał.
pietroo / 2011-04-19 14:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zgadzam się, po pianie mozna porównać. Bardzo lubię budweisera :))
Liczę, że brat jeszcze zdąży mi kupić. W Wawie szukałem ostatnio w Lidlu jak była promo, to obszedłem się smakiem.
TrentX / 2011-04-19 14:30 / portfel / Tysiącznik na forum

W porównaniu do polskiego pseudopiwa


Trzeba dobrze szukac nie wszystko zloto co sie swieci , ale mozna znalezc dopre polskie piwko na polkach :)
griffin / 2011-04-19 15:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Czołem TrentX
Wiem :o)
Z mniejszych browarów jeszcze da się coś wyskubać. Piwo "Żywe" mi na przykład smakuje. Niestety tanie nie jest.
Miałem na myśli "czołowe browary" w Polsce pisząc o pseudopiwach.
Z innej beczki. Ostatnio łyknąłem calsberga. Dobrze, że w nowym haśle reklamowym wyrzucili słowo "beer".
pietroo / 2011-04-19 16:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Ostatnio łyknąłem calsberga. Dobrze, że w nowym haśle
reklamowym wyrzucili słowo "beer".


Carlsberg to tragedia. a jak głowa po nim boli....
TrentX / 2011-04-19 15:07 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja zwykle poszukuje na polkach jakichs dziwnosci z roznych stron swiata , jakies mnisie piwa belgijskie i tego typu wynalazki , ze szczegolnym uwielbieniem prawdziwych porterow ;]
griffin / 2011-04-19 15:19 / portfel / Tysiącznik na forum
O gustach się nie dyskutuje ;o)
Piłem węgierskie, fińskie, litewskie, łotewskie, estońskie, tureckie, i zachodnioeuropejskie (tu długa lista ;o). I na mój język to oryginalny pilsner najbardziej pasuje. Po prostu lubię dobre, gorzkie piwa. Z innego typu to killkenny mi podszedł.
Ale co język to smak. Generalnie chodzi mi o to, że ta masówka zaczyna dobijać jakość piwa. Już robią je z zagęszczonego czegośtam :o(
Czytałem również, że do najtańszych (najniższa półka) zamiast chmielu dają sproszkowaną wątrobę cielęcą. ponoć też odczucie goryczki daje :o?
Noxik / 2011-04-19 15:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Ciemne piwko mniem mniam!

Tez bylem w lidlu, zapas poczyniony zostaly jeszcze tylko 4 paczuszki jak wychodzilem.
TrentX / 2011-04-19 11:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Co to za informacji na dzis oczekiwal Kam z EEX ? Wiecie moze cus ?
Kambodza / 2011-04-19 11:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
o 12 walne się dopiero zaczyna
pietroo / 2011-04-19 11:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ładny baton ktoś postawił na K po 20 gr na Novianie
kwiatek... / 2011-04-19 12:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Chyba nawet wiem kto:)
kwiatek... / 2011-04-19 12:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pewnie to twoja sprawka:)
MK 72 / 2011-04-19 12:32 / (Marcyś)
niestety nie- ale mogę to zasypać w całości jakby co;-))))

Tylko inne plany mam z tą spółką
kwiatek... / 2011-04-19 12:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Marcyś pewnie odkupiłeś depa po 0,70pln?
MK 72 / 2011-04-19 12:59 / (Marcyś)
nie nie odkupowałem jeszcze poczekam najwyżej kupię drozej;-)
kwiatek... / 2011-04-19 13:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zobacz te odbicie jest dużo słabsze myślę ze jest szansa zejścia niżej:)
pietroo / 2011-04-19 12:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Marcin

masz już jakieś wieści?
MK 72 / 2011-04-19 12:40 / (Marcyś)
potrzymam dłużej - na poziomie 23 nie będę puszczał - wygląda że będzie dużo wyżej
pietroo / 2011-04-19 12:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Rozmawiałem dzisiaj z Griffinem i też tak uważa. Jego zdaniem nikt o zdrowych zmysłach nie pakuje w taką spólkę 80 baniek, po to, aby zaraz sprzedać akcje.
griffin / 2011-04-19 15:10 / portfel / Tysiącznik na forum
To nawet nie chodzi o zdrowe zmysły (to oczywiście też) tylko nie byliby teraz tego w stanie sprzedać. Po tygodniu kurs by szorował przy groszu a i tak upchnięte zostałoby mniej niż 10% z tej puli.
kwiatek... / 2011-04-19 12:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek zobacz po ile BPC lata...Normalnie piknie poszło:)
pietroo / 2011-04-19 12:57 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
o żeszzzzzzzzzzzz, ale poszło w górę, jak nic idzie na 1 zł

myslisz, że Novian jego tropem pójdzie?
MK 72 / 2011-04-19 13:03 / (Marcyś)
Novian jest włascieilem BPC więc kierunek jest jasny

Ja o tympiszę od stycznia kiedy kupiłem te akcje

Ta spółka to nie ibiza - tam nie wyszło- to nowy podmiot i nie ma co patzreć na niego poprzez pryzmat dawnych wpadek. Wiem że Amelka się nie zgodzi ale to nic;-))))
pietroo / 2011-04-19 13:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
BPC też posiadasz?
kwiatek... / 2011-04-19 13:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Marcyś Amelka to fundamentalna kobitka;)
MK 72 / 2011-04-19 13:27 / (Marcyś)
Owszem wiem i to w niej cenię

Jednak ja poszukuje spółek które nie mają fundamentów lecz swoje działania kierują na ich budowę - wtedy je kupuję.

Druga wersja spółek które preferuje to śmiecie;-))))

BPC nie mam- wszystkiego nie można mieć;-)
kwiatek... / 2011-04-19 14:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Myślę że mamy podobne zdanie na temat spółek:)Zdążyłeś depa kupić?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy