Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
piciu / 2012-06-10 13:12 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
moje typy sie nie sprawdzily holandia nic nie grala
niemcy - portugalia ladny meczyk
dzisiaj stawiam na wygrana hiszpanow a w drugim meczu na chorwatow chociaz nie znam za bardzo obu druzyn
pietroo / 2012-06-11 09:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

moje także słabo, tylko Niemcy wygrali
Holandia grała nieźle, ale zabrakło jej szczęscia
wczorajsze mecze ciekawe, Włochy - Hiszpania tylko w drugiej połowie, moim zdaniem obie drużyny wyszły na murawę, aby sobie nie zrobić krzywdy, chciały remisu i remis był, drugi mecz Chorwatów z Irlandią dużo ciekawszy, przede wszystkim walka, Irlandia pokazała tylko serce do walki, umiejętności nie mają za duże, ogólnie słaba drużyna, moim zdaniem najsłabiej się pokazali

pozdrowienia
piciu / 2012-06-11 14:05 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Włochy - Hiszpania tylko w drugiej połowie, moim zdaniem obie drużyny wyszły na murawę, aby sobie nie zrobić krzywdy

tak chyba bylo
chorwacja i irlandia to bardzo slabe zespoly ale z nami mialy by duze szanse
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-06-11 10:07
Mi się Holandia podobała. Zabrakło im tylko wykończenia. Dania z kolei światna skuteczność jeśli chodzi o strzały w światło bramki. Teraz trzeba czekać na ruskich...jak do tej pory chyba najładniej ze wszystkich zagrali a to średnio :/
pietroo / 2012-06-11 10:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dania zagrała solidnie i na swoim poziomie. Są świetnie zorganizowani i myślę, że nawet mogą wyjść z grupy kosztem Portugalii.
dodge / 2012-06-09 20:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek. Wpadaj z typami do Darka i przestańcie się na siebie droczyć. Tak po męsku powiem raz a dobrze i żeby mi się na mnie zaraz nie droczyć za te słowa Panowie - do c.h.u.ja. pana - oboje jak dzieci. Raz mi Piotrek wskakuj do portfela Darka i obstawiaj mecze. Wszyscy jesteśmy drużyną narodową do k.u.r.w.y nędzy - tak czy nie?. :)))
pietroo / 2012-06-11 10:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemka\
\
Ja się wcale nie droczę z Darkiem i się nie obrażam. To nie ja odszedłem i się obraziłem. Uważam, że nic złego nie napisałem.

Jeśli pozwolisz swoje typy będę tutaj pisać :))
Słabo mi coś idzie ostatnio z typowaniam. Nic nie mogę trafić, to może i dobrze, że te mistrzostwa są takie nie przewidywalne.

Jestem całym sercem za Polakami, ale jakoś cięzko mi wytypować ich jako zwycięzców jutrzejszego meczu. Ruskie grają ładnie, z polotem, mam nadzieję, że ten ich mecz z Czechami to był tylko wypadek.... Chociaż ich zwycięstwo z Włochami sprzed ME tego nie potwierdza.

Powiedz mi kto Ci się najbardziej do tej pory podobał? Która drużyna zostawiła najlepsze wrażenie?

Pozdrawiam
piciu / 2012-06-09 11:14 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wczorajsze mecze zgodnie z przewidywaniami
nasi fuksem zremisowali w 2 polowie nieistnieli wg mnie brakuje peszki duzo dawal w ofensywie a szczesnyniech wiecej reklam kreci
ruskie zrobili sobie trening z nami tez sobie potrenuja :) ale mysle ze jeszcze 3 mecze ich czekaja nie wiecej
dzisiaj holandia z dania powinna wygrac gladko i niemcy z portugalia rowniez
pietroo / 2012-06-09 12:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć



nasi fuksem zremisowali w 2 polowie nieistnieli


zgadzam się z Tobą, stracili siły i brak pomysłu na grę, chyba powinien szybciej coś zmienić Smuda, nie potrzebnie zszedł Rybus, dobrze grał, na razie najwiękzy niewypał to Szczęsny, zawinił przy pierwszej bramce i zawalił karnego, przez którego osłabił zespół
z Rosjanami z taką grą nie mamy szans, zagrali jak profesorowie i przede wszystkim skutecznie

Holandia gra dobrze, ale także i Dania to nie II liga, Niemcy z Portugalią chyba sobie także poradzą, ale po zaciętym meczu, Ronaldo i spólka grają fajny tech niczny futbol, więc mecz będzie ciekawy,


mam zamair obejrzeć wszystkie mecze :) zobaczymy jak będzie :)
tomtay / 2012-06-09 12:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A nie chcesz z nami potypować w Kambodżańskim pugilaresie?
Co tu będziesz tak sam siedział i gadał sam ze sobą. Wszak człowiek isotą społeczną jest podobno :)
pietroo / 2012-06-09 13:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


A nie chcesz z nami potypować w Kambodżańskim pugilaresie?
Co tu będziesz tak sam siedział i gadał sam ze sobą. Wszak człowiek isotą społeczną jest podobno :)



A co się stało, że nie chcesz już pisać w moim portfelu? Znikłeś gdzieś? Darek także się chyba na mnie obraził, jak wyraziłem co myślę.
Ja nigdy nie byłem aspołeczny. Nie siedzę tu sam.
Stawiam na Hiszpanię.

Dzisiaj będzie:
Holandia - Dania 2-1
Niemcy - Portugalia 2-0.

Z pozdrowieniami
tomtay / 2012-06-09 17:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mało piszę ostatnio, bo słabo mi idzie na straganie, początek roku bajkowy, a teraz naleśnik.
Ty mi tu nie odwracaj kota do góry nogami ;)
Tylko ładuj się w Kambodżańską sakwę i typuj z nami!
pietroo / 2012-06-11 10:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja także mniej się udzielam, więcej czytam. Czasu brakuje, poza tym załatwiałem dokumenty na budowę domu. W piątek dostałem pozwolenie.
pietroo / 2012-06-06 10:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jakaś ładna wymiana poszła na SNS, bo raczej nie było takiego batonka wystawionego

300 tys akcji po 5,53 zł
pietroo / 2012-06-06 09:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam

Dwa dni do Euro2012 :)) Szybko ten czas leci.
Tak się cały czas zastanawiam kto wygra. Mam dwóch faworytów, oczywiście poza Polską :))) Serce mówi, że Hiszpania, ale rozum, że może Niemcy.... Mimo wszystko stawiam na Hiszpanię. Mają moim zdaniem największy potencjał piłkarski oraz szeroką ławkę rezerwowych. Jedynym ich mankamentem jest brak Villi. Torres teraz bez formy. Ale zobaczymy jak będzie.
Stawiam na Hiszpanię, a najlepiej na finał Polska - Hiszpania :))


Udanego dnia życzę
pietroo / 2012-06-05 21:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co jest z CZP? Dlaczego brakuje jego notowań?
dociekliwy / 2012-06-05 21:50 / portfel / Tysiącznik na forum
zmiana nazwy
szukaj IDEON
pozdr.
pietroo / 2012-06-05 22:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wielkie dzięki

widzisz jaki ja jestem zorientowany ostatnio :))

pozdrowienia
pietroo / 2012-06-05 21:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Was,

Giełda to teraz masakra. Chyba nie ma osoby, która by powiedziała, że teraz zarabia na papierach.
Budowanie w Polsce to jedna wielka niewiadoma. Takie firmy padają....

Pozdrowienia

P.S. Bioton szoruje po dnie.
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-06-06 12:48
Pietro ja kupiłem kghm po 116.60 ostatnio ( ze dwa tyg temu :P) wiec mowie ze zaarabiam grube miliony :P Oczywiscie żart ale mimo wszystko ładnie zagrał defensywnie miedziak.
pietroo / 2012-06-06 13:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ty jesteś wyjątkiem :)) Trzymam kciuki za KGHM>
giero13 / 2012-06-04 18:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jeśli z tych spadków dzisiaj usaje odrobią na plus to mamy przełom i wzrosty oby bo strasznie moje zyski stopniały...

Pozdrawiam.
pietroo / 2012-06-05 21:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemka

I tak masz ładny portfel. Chyba warto spuscić Budimex, bo budowlanka to teraz kiepsko przędzie.
giero13 / 2012-06-01 16:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam nadzieję, że dziś będzie będzie sesja oczyszczająca i przełomowa, panika jak najbardziej wskazana, ale zobaczymy:-)
Amelianek / 178.183.241.* / 2012-05-31 22:43
Amerykanie coś słaby ten window dressing zrobili - Europa lepsze cudofixingi. Jednak to i tak niewiele zmieniło, bo obraz całego miesiąca który był zgodnie z przewidywaniami pod rządami niedźwiedzi :)
pietroo / 2012-05-31 20:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ktoś kiedyś pisał, że jak Petrolek będzie po 1 zł, to kupuje.... Jest okazja :))
A swoją drogą jak to się zmienia, z 620 zł na 1 zł....
amelian nl / 164.127.31.* / 2012-05-31 22:09

Jest okazja :))

żeby wdu....ć resztę kasy hehe...przepraszam za słowo ale nie mogłam się powstrzymać ;)OIL kiedyś będzie i po groszu...a i byli tacy co to się zakładali o jakieś trunki wyśmienite i zakład przegrali i nic, gdzie tu słowo i ile warte w dzisiejszych czasach to odpowie sobie ten, kto wiem o czym piszę...ehhh
Amelianek / 178.183.241.* / 2012-05-31 22:35
zakład przegrali i nic, gdzie tu słowo i ile warte w dzisiejszych czasach
dane słowo/przyrzeczenie jest warte tyle ile warta jest osoba które je wypowiedziała ?
pietroo / 2012-05-31 22:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie wypiłaś tego wygranego trunku?

OIL wpadł jak śliwka w kompot, tak samo jak Rychu
amelian nl / 164.126.199.* / 2012-05-31 22:34

nie wypiłaś tego wygranego trunku?

jak to się mówi - obeszłam się smakiem ;) albo nawet jego wyobrażeniem ;)))
pietroo / 2012-06-01 08:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no to ludziska są bez honoru
pietroo / 2012-05-31 20:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Wszystkich po dłuższej przerwie, człowiek ostatnio mocno zapracowany, ale czekam już niecierpliwie na Euro. Odpocznę od roboty :)) Zamierzam konczyć pracę o 17, potem już koniec i mogiła.
giero13 / 2012-05-31 18:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Hej:-)

Kurs Cormayu to jakaś padaka ostatnio, wszystko co ogłosi hasło o skupie to nurkuje mimo dobrych fundamentów...myślę o dokupieniu bo ciągle po trochu kupuję, ale kiedy będzie ten dołek Rankprogres w sumie po słabych wynikach też leci jak kamień, też ogłosili skup i chca sie na pewno tanio obkupić i wydymać drobnych..

Pozdrawiam.
pietroo / 2012-05-31 20:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemka,

Pisali, że może być na Cormayu padaka i armagedon, ale nie spodziewałem się, że spadnie poniżej 10 zł. Obserwuję dalej. Może wrócić do Twojej ceny zakupu.
Rankprogresu nie oglądam, więc nie wiem co się tam dzieje.
Adam -Noxik ładnie trafił z miedziakiem. Kupił w samym dołku. Wielkie gratki za wyczucie.

Giełda na tą chwilę to wielka niewiadoma. I co najgorzsze to końca tego marazmu nie widać.

Z pozdrowieniami
giero13 / 2012-05-31 21:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Krew mnie zalewa jak zasówa w dół myślę, że prezes zbija kurs i po taniości odkupuje w ogóle to dużo jest niejasnych komunikatów w wielu spółkach aby mydlić oczy niby perspektywy super itp. obiecanki, a jakieś nezrozumiałe komunikaty o darowiznach transferach do Cypryjskich spółek córek...generalnie gnój i zgnilizna...

Ja już jestem zniechęcony więc niedługo czas na zakupy chyba;-)
pietroo / 2012-05-31 22:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Ja już jestem zniechęcony więc niedługo czas na zakupy chyba;-)



a ja cierpliwie dalej czekam, chyba to jeszcze niewłaściwy czas na zakupy, na razie nie ma na horyzoncie żadnych komunikatów, że będzie lepiej
ja nie jestem fatalistą!!!!!!!!!!
kwiatek... / 2012-05-30 20:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich:)Co myślicie złoty ma szanse odreagować....?Moim zdaniem jest niedowartościowany względem zachodnich walut....
amelian nl / 46.112.58.* / 2012-05-30 23:41
Niedowartościowanie - niedowartościowaniem...obecnie obserwujemy odpływ gotówki od emerging markets w kierunku aktywów bardziej bezpiecznych...nie ma również pozytywnych oznak w polskiej gospodarce dlatego moim skromnym zdaniem nie ma podstaw fundamentalnych na dalszy wzrost naszej waluty...
jest niedowartościowany względem zachodnich walut....

jeśli to jest Twój jedyny argument to sorry, z całym szacunkiem, za cienki, powiedz lepiej czemu? co polecałabym klientom z dużym portfolio to lokaty krótkoterminowe na przeczekanie tej burzy, ewentualnie struktury na których ryzykują jedynie stratę wartości pieniądza w czasie... a dalej obserwacja sytuacji i decyzje na bieżąco ale to moje zdanie. A opinie typu "moim zdaniem to czy tamto" to se można wsadzić...co do akcji - jak ktoś już strasznie musi mieć to energetyka i walory jak najbardziej defensywne i skierowane na wypłatę dywi ale to też z dużą kalkulacją...osobiście (co nie jest absolutnie żadną rekomendacją) zastanawiam się na zakupem perspektywicznego gruntu rolnego (może być nawet 4 klasa gleby)

A tak w ogóle to pozdrawiam Wszystkich :)))
Do Amelki / 193.46.187.* / 2012-05-31 06:30

zastanawiam się na zakupem perspektywicznego gruntu rolnego (może być nawet 4 klasa gleby)

Od 3 lat wpłacam na IKE ( w BM - akcje). ale teraz zastanawiam się czy to nie był błąd bo zyski już wyparowały. Co Ty Amelko myślisz? Czy Ty o czymś takim myślałaś?
amelian nl / 91.208.10.* / 2012-05-31 16:35
Na co dzień mam do czynienia z regularnym oszczędzaniem i myslę, że jeśli chcesz to wybrać dopiero na emeryturze to pomysł jak najbardziej trafiony. Generalnie tego typu inwestycji nie ocenia się prze krótkoterminowy pryzmat (bo jak fundy spadają to za Twoją składkę moża kupić więcej jednostek TFI czy UFK to się nazwya uśrednianie ale pewnie o tym doskonale wiesz :) Dodatkowo IKE daje Ci taką korzyść że jeśli będziesz w przyszłość z tego konta pobierać emeryturę to zwalnia z podatku od zysków. Moja odpowiedź zawsze będzie taka sama - zawsze warto oszczędzać

Pozdrawiam serdecznie
pietroo / 2012-05-31 20:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Moja odpowiedź zawsze będzie taka sama - zawsze warto
oszczędzać



Cześć Amelko,

Masz rację warto oszczędzać, ale z tymi TFI czy UFK to raczej nie widaomo jak będzie, może jakiemuś następnemu debilowi z rządu przyjdzie pomysł na nowe podatki i zostaniemy z ręką w nocniku.

To co napisałaś o trej ziemi, to jest najlepszy teraz pomysł na lokatę kapitału. Nieruchomości to jest to :))

Pozdrawiam
amelian nl / 164.127.31.* / 2012-05-31 22:13

TFI czy UFK to raczej nie widaomo jak będzie,

a tak na prawdę to z czym wiadomo Piter? jak ktoś ma określony horyzont inwestycyjny i cel, do tego stopień swojej wrażliwości na zmienność rynku i cokolwiek się w temacie orientuje to w fundy można śmiało inwestować. Z tego co widać większośc indywidualnych jednak na straganie przegrywa to może jest to dobra myśl aby pieniądze powierzyć profesjonalistom? nie bez powodu np w USA tak bardzo popularne są mutual funds...trzeba to tylko z głową wybrać i nie przerzucać środków co chwilę
pietroo / 2012-05-31 22:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

w USA tak bardzo popularne są mutual
funds...trzeba to tylko z głową wybrać i nie przerzucać środków co chwilę



tam powodzenie mają tylko szarlatani finansowi :))) albo wielka wtopa albo wielki zysk :))
amelian nl / 164.126.199.* / 2012-05-31 22:32

tam powodzenie mają tylko szarlatani finansowi :)))

hehe bzdura ;) tam ludzie są o wiele bardziej świadomi niż u nas. Przykładowo tłumaczenie że wszystko spadło to i nazs fundusz też a i tak jesteśmy lepsi od benchmarku nie przechodzi ;)
pietroo / 2012-06-01 08:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Przykładowo tłumaczenie że
wszystko spadło to i nazs fundusz też a i tak jesteśmy lepsi od benchmarku nie przechodzi ;)


to trzeba być ograniczonym, abym tego nie zrozumieć, cudów nie ma
Amelianek / 178.183.225.* / 2012-05-31 16:57
Gorzej jak ,,DO AMelki" będzie przechodził/ła na emeryturę podczs mega bessy to się okaże że nawet przy długim horyzoncie czasowym i tak podatek od zysków kapitałowych by się nie należał, bo wszystkie zyski zjedzą spadki.
Amelianek / 178.183.225.* / 2012-05-31 17:05
aaaa___Amelio plusy także ode mnie za inteligencję i bezpośredniość :)
amelian nl / 164.127.31.* / 2012-05-31 22:06
dziękuję :) aż się zaczerwieniłam od tych komplementów ;)
pietroo / 2012-05-28 21:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.sport.pl/pilka/1,65041,11816104,Pilka_nozna__TVP_nabyla_prawa_do_Ligi_Mistrzow.html

w końcu :)))
smooth / 2012-05-28 21:19 / portfel / Tysiącznik na forum
To co enka teraz będzie pokazywać? Skoki? :)

Choć może odpuścili bo mają łączyć się z c+ to będą polską ligę mieli.
pietroo / 2012-05-29 08:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zostaną im pewnie teraz ligi europejskie, chciaż myślę, że będą też pokazywać mimo wszystko LM

ale mimo wszystko to ogromna niespodzianka, że TVP kupiło prawa, ostatnio jak dobrze pamiętam mówili, że nie mają kasy
TrentX / 2012-05-30 17:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Czesc :D
Panowie nie popadajcie w optymizm :) Nka nadal bedzie pokazywala wszystko jak do tej pory od A do Z wszystkie mecze w kazdej kolejce , natomiast TVP oglosila "sukces" ze udalo sie jej wyszarpac kilkanascie meczow Ligi Mistrzów od ITI a nie tylko tak jak w Polsacie jeden co sroda :)- choc jeden mecz co srode w Polsacie przez cala LM daje pewnie tej stacji podobna ilosc transmisji :) czym teraz probuje sie chwalic TVP.
Po prostu dobrze podana informacja medialna lekko zmanipulowana :]
TrentX / 2012-05-30 17:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Tu jest napisane bardziej prawdziwie :)
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pokaz/39065,TVP-z-prawami-do-Ligi-Mistrzow
TrentX / 2012-05-30 17:43 / portfel / Tysiącznik na forum
http://acmilan.com.pl/news/039Pakiet-otwarty039-Ligi-Mistrzow-powraca-do-TVP-2898

A tu juz jest napisane wyraznie ze TVP wyskrobalo z interesu Polsat :D a wiec zaden to sukces i chwala :D
pietroo / 2012-05-31 20:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

ja i tak lubię komentarz Borka, Kołtonia i Iwanowa, więc będę oglądać Polsat
TVP musi postwaić na nowoczesność i postęp inaczej to będzie równia pochyła

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy