Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2012-05-26 00:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
3-0 w Pucharze Króla. Dobry wynik na koniec ery Guardioli. Szkoda, że odchodzi.... Cos się skończyło.
Ten mecz był trochę jak trening. Bilbao mało ugrało.
Noxik nielogo / 178.235.150.* / 2012-05-24 12:22
Udało się kghm po 116,60 zakupić w większej ilości teraz mam tylko nadzieję, że nei był to błąd ;/
pietroo / 2012-05-25 16:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No to już jesteś 3 zł do przodu na akcji.
pietroo / 2012-05-22 22:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z taką grą nie wyjdziemy nawet z grupy, nie mówiąc juz o zaistnieniu na ME. Tragedia. Bez pomysłu, a Łotwa przecież to 2 liga europejska.
Pan Deseczka / 178.183.240.* / 2012-05-23 10:03
Dzień dobry
Tragedia
Nie bardzo rozumiem Pana narzekanie
raz - mecz wygrany,
dwa - mecz rozgrywany po dużych obciążeniach treningowych gdzie brak świeżości jest normalny,
trzy - mecz bez udziału kluczowych zawodników, tj. tych z BVB,
cztery - poczekajmy z jakimiś ocenami do meczu ze Słowacją,
pięć - to tylko mecz towarzyski
sześć - lepiej się nie nastawiać na wielkie sukcesy na ME, tzn. wolę być mile zaskoczony niż niemiło rozczarowany
Pozdrawiam
pietroo / 2012-05-23 17:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,

Ja narzekam na grę. Oglądam naszą reprezentację i nie widzę, żadnych symptomów, które by wskazywały na jakąkolwiek poprawę. Nie ma co czekać na zawodników BVB, bo co zrobimy jak ich zabraknie? Sam Lewandowski nie da rady udźwignąć ciężaru strzelania bramek. Mecz towarzyski, ale i rywal średni. Gdyby była wygrana 3-0, mówiłbym, że jest ok. Ale wymęczone 1-0? Na ME czekają nas duuużo mocniejsze ekipy.

Pozdrowienia
dodge / 2012-05-22 22:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

jakie plany u Ciebie na wakacje? jedziesz gdzieś?


Nie mam sprecyzowanych jeszcze. Ale w życiu nie pojadę latem do Chorwacji. Umarłbym tam od słońca i temperatury tam panującej o tej porze.

Pozdr.
pietroo / 2012-05-22 22:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Ale w życiu nie pojadę latem do Chorwacji.



A ja się właśnie tam wybieram w tym roku :) Slońce, fajny klimat, dobre jedzenie tego oczekuję i tam napewno znajdę.
Noxik nielogo / 178.235.150.* / 2012-05-22 23:15
Chaorwacja świetna sprawa byłem dawno dawno temu jako młodzik i same dobre wspomnienia - widoki genialne, jedzonko świetne i wcale też nie było jakiś specjalnych upałów. 28C to standard letni także w polsce a czasem u nas jakieś dziwne dziwactwa się robią i jest 35C :)
pietroo / 2012-05-22 23:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
U nich zawsze jest ładna pogoda i klimat mimo wszystko łagodniejszy. Wiatr ładnie opala.
pietroo / 2012-05-21 22:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
BRS spadł znowu do poziomu 0.6 zł, co myślicie o zakupie tego papierka?
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-05-22 10:21
jesli chodzi o boryszew to ja zawsze szedlem za wechem biga, karkosiki i inne tatalajstwa jakos mnie przerażają.
pietroo / 2012-05-22 14:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Big to ma, więc....
jeszcze dwa gr i będzie mój :))
amigo2nl / 77.254.128.* / 2012-05-21 14:42
Re: Komentarze do portfela "pietroo"
pietroo / 2012-05-07 09:24 / portfel / FC Barcelona the best + - 0usuń
Ciekawe gdzie to Amigo się podziewa...? Dawno go nie było.
Re: Komentarze do portfela "pietroo"
amigo2nl / 77.254.128.* / 2012-05-21 14:39 + - 0usuń
przywitał-;)
pietroo / 2012-05-21 22:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

powiedz co u Ciebie słychac? jak Twoje gierki na giełdzie?
Biotek chyba jednak nie będzie tak szybko po te 16 gr co pisałeś....

pozdro
dodge / 2012-05-19 17:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Piotrze. Jak mijają dni? Dzisiaj dzień, w którym Barcelona miała świętować kolejny sukces. U mnie nic specjalnego. Nadal stan taki jak pisałem Tobie w mailu jakiś czas temu. Cieszę się tym co mam :)

Pozdrawiam Ciebie i zdrowia życzę.
pietroo / 2012-05-20 18:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Maciek

ostatnio byłem przez tydzień na Wyspach, także nawet nie obserwowałem bajtliku, ale widzę, że nie ma żadnych zmian, dalej leci na pysk,
powiem Wam, że napewno nie chciałbym mieszkać w Szkocji, tam się teraz chodzi w zimowych kurtkach i w czapkach, mży codziennie, wieje jak cholera, nie polecam na wyjazd wakacyjny
oglądałem wczorajszy hit w Champions League i powiem szczerze żadnych zachwytów, może jedynie co nad dramaturgią meczu, Bayern miał zwycięstwo w kkieszeni i je wypuścił, Chelsea słabo grała, ale widać to ich sposób na wygrywanie meczy, bo z Barcą nie istniała, a jednak ich wyeliminowała i wygrała rzutem na taśmę finał

ja mam podobny stan do Ciebie, mam swoje radości dnia codzinnego i giełda mi "wisi" tym bardziej, że teraz to czysta loteria ze spółkami
mam ostatnio mnóstwo pracy, robię coś co mnie interesuje i sprawia radość, chciałbym w tym roku pojechać na wczasy na Chorwację, klimat w oim stylu, jedzenie także, temperament tamtych ludzi chyba pasuje do mojego :))

wielkimi krokami zbliżają się ME, to hcyba naprawdę będzie miesiąc wyjęty z życia dla naszych żon :))

jakie plany u Ciebie na wakacje? jedziesz gdzieś?

pozdrowienia
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-05-21 15:24
Siema siema po dość sporej nieobecnosci - widze ze pietrucha sie ostro szlaja :) Ja tez mialem baaardzo mocne polrocze i ani czasu na gielde ani w zasadzie na nic....
Od teraz czas powolutku wracac do normalnosci.
pietroo / 2012-05-21 22:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siema

a gdzie to się szlajałeś?
Noxik nielogo / 160.83.30.* / 2012-05-22 10:12
Kombinowałem + wyjazd a teraz do pracy na etacik polazłem wiec dostep do internetu mam. W domu jakos ani czasu ani checi zeby ten przycisk power wcisnac....
pietroo / 2012-05-22 14:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ożeniłeś się w końcu? :))
Noxik nielogo / 178.235.150.* / 2012-05-22 23:16
hyhy nie ale jużzrobiłem wszystkie kursy kościelnei nawet byłem dwa razy w poradni przedmałżeńskiej :)
pietroo / 2012-05-22 23:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
żeń się :) to super stan :)) polecam :))
Noxik nielogo / 178.235.150.* / 2012-05-23 23:03
Tia w jakim sensie? ;] Ja tam się tego pioruńsko boje :/
giero13 / 2012-05-17 18:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemanko dokupiny dziś Syntek może nie w dołku, ale cena myślę na długi termin niezła, może jeszcze dokupię Comaya na longa i Ekoexport:-)
pietroo / 2012-05-25 15:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie ma czego. Jak jesteś pewny tej drugiej osoby, to czego się bać?
pietroo / 2012-05-20 18:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siemanko :))

wszystkie Twoje typy to moje faworyty :)) Syntek obserwuję, chyba dostał lekkiej zadyszki ostatnio, ale na long super
z EEX czekam na niższą cenę, chyba spadnie niżej, wcześniej pisałem, że może być i 14 zł...
Cormaya także obserwuję, Borka też...
na razie z zakupami czekam, jakoś wakacje kojarzą mi się zawsze z korektą

co u Ciebie w ogóle słychać? dawno Cię tu nie widziałem...

pozdrowienia
giero13 / 2012-05-21 18:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemanko

Odkąd zabrakło Taty to mam o wiele więcej na głowie, nawet w weekendy to rzadko odpocząć jest kiedy, ale radzimy sobie jakoś.

EEX spadnie maks do 16zł dokupuje powoli PSW pod dywidendę płacą we wrześniu 18gr na akcję.

Pozdrawiam.

W sobotę na meczu mówię do swojej nie śpij niedługo Euro musisz sie przyzwyczajać;-D
pietroo / 2012-05-21 22:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
16 zł powiadasz? Ano zobaczymy, ale analityki piszą na razie jakby tam miał być armagedon, może to być i ściema, bo chcą odkupić od nerwowych.

Co do PSW to w ogóle nie wiem co to za spólka. NC ostatnio mocno po tyłku dostał i strach cokolwiek tam coś kupić.
TrentX / 2012-05-09 23:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Siemanko Piotrek cos bajtlik opustoszal :/
sam przepraszam za malomownosc ale terminy napiete jak baranie j a j a, Euro sie zbliza a naszej armijnej spolecznosci zadeklarowano conieco do popilnowania w tych nadchodzacych miesiacach i nie ma kiedy pisac , ze wrecz o spogladaniu na stragan nie wspomne.

Poki wiec co mam w portfolio to 3mam przyjmuje dywidendy ruchow nie wykonuje :)
Stalem sie wiec 3majacym na longa pelna geba :]
pietroo / 2012-05-13 22:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Siemanko,

Bajtlik opustoszał, ale kto chce może pisać :) Oby z kulturą i humorem.
Euro idzie do nas ogromnymi krokami. Miesiąc wyjęty z kalendarza, dla kobiet także :)) Ja czekam na tą imprezę niecierpliwie. Liczę, że będzie na wysokim poziomie. Martwią mnie jedynie korki i utrudnienia jakie czekają podczas dnia rozgrywania meczy.
Nie wiedziałem, że wojsko będzie ochroniać Euro... Ciekawostka.

Co do mojego potrfela, to jest nieaktualny. Musze w końcu się zmusić i go zmienić, ale na razie mało czasu...

Z pozdrowieniami
TrentX / 2012-05-16 20:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Bedziemy ochraniac Euro ale na swoj armijny sposob np rozpoznanie przestrzeni powietrznej i ewentualna likwidacja latajacych intruzow .
Pozdrawiam :)
TrentX / 2012-05-09 23:44 / portfel / Tysiącznik na forum
PIetrek luknalem tez w Twoj batlik :> , czy ta czerwonosc jest prawdziwa ???
pietroo / 2012-05-07 09:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ciekawe gdzie to Amigo się podziewa...? Dawno go nie było.
amigo2nl / 77.254.128.* / 2012-05-21 14:39
przywitał-;)
pietroo / 2012-05-05 23:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Barca - Espanyol 4-0

4 x Messi - niebywałe ma już 50 bramek w samej lidze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szkoda tylko że Pep odchodzi..... :(((
giero13 / 2012-05-05 12:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć:) Końcówka weekendu majowego wypoczynek średni jutro mam do szkoły. Musiałem pracę małą napisać więc w przerwie uaktualniłem portfel...Przebudowany konkretnie, kwoty zakupu się zgadzaja, ale nie chciało mi się szukać dat.

Udanej końcówki majówki:-)
pietroo / 2012-05-05 16:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

współczuję jak musisz jeszcze chodzić do szkoły, to najgorszy okres, bo ciepło zza oknem, a Ty siedzisz i ślęczysz, ale trzymam kciuki za zaliczenie pracy :)
powiedz co studiujesz?

portfel elegnacki, naprawdę ładny zysk
gratuluję zysku i wyboru spólek

udanego weekendu :))


pozdrawiam
giero13 / 2012-05-05 16:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Portfel powolutku wychodzi na prostą choć mam jeszcze trochę gniotow, część spółek pewnie jeszcze dokupię i wejdę w nowe jak coś przemyślę i fundusze pozwolą bo na razie auto muszę kupić, ale to trochę potrwa bo trudno coś dobrego za średnie pieniądze kupić...
pietroo / 2012-05-05 18:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

auto muszę kupić, ale to trochę potrwa bo trudno coś dobrego za
średnie pieniądze kupić...


ja doszedłem do wniosku, że najpewniej kupować w salonie, nie tylko nowe ale też używane, drożej ale pewnie
giero13 / 2012-05-05 16:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo ja się juz tylko dokształcam to mój wybór, studia 3 lata będzie w czerwcu jak skończone i robię ciagle w tej samej firmie z czego jestem zadaowolony. Pracuję z fajnymi ludźmi i co najważniejsze robię to co lubię, są i minusy ale ogólnie satysfakcja z pracy jest, a i wypłaty nienajgorsze;-)

Ta pracka to taka bardziej podkładka, że się coś robi;-), bardziej przypomnienie ze studiów

Pozdrawiam.
pietroo / 2012-05-05 18:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Ta pracka to taka bardziej podkładka, że się coś robi;-), bardziej przypomnienie ze studiów



to tylko gratulować, większość ludzi z tego co słyszę to się nudzi lub męczy w pracy, ja także lubię to co robię, odnajduję się w tym
giero13 / 2012-05-05 18:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miałem padnięty służbowy samochód i ponad tydzień jeszcze przed długim weekendem nie byłem w pracy to juz od jakiegoś czasu doczekać, aż ruszę:-)
pietroo / 2012-05-05 19:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja się mimo wszystko nie mogę zebrac do pracy po kilku dniach odpoczynku :))
w poniedziałek zaczynam ostro, bo za tydzień lecę na kilka dni do Szkocji :))
pietroo / 2012-05-04 22:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jest taka spółeczka jak Sobieski. Ładnie lata. Spada do 150-160 zł i rośnie do 240-300 zł nawet... Warto rzucić na nią okiem.
pietroo / 2012-05-04 11:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam,

Mimo długiego weekendu dzisiaj sesyja :)) Dzisiaj sennie. Pogoda mimo wszystko dopisuje. Byłem w Zakopcu i uważam, że mimo ogromnej liczby ceprów najeżdzających to miejsce, to jednak warto tam bywać. Piękna okolica i wiele atrakcji, tak że tydzień to za mało, aby to wszystko zabaczyć.

Obserwuję Bioton od jakiegoś czasu i tutaj dalej spadek, myślałem, że utrzyma się powyżej 10 gr, a tu lipa... 8 gr stoi

Pozdrawiam
zdziwiony tym / 178.183.248.* / 2012-05-04 11:58
Witaj
Obserwuję Bioton od jakiegoś czasu i tutaj dalej spadek, myślałem, że utrzyma się powyżej 10 gr, a tu lipa... 8 gr stoi

straszna lipa :) nie masz papieru i narzekasz, że spada. Tego jeszcze nie grali - Siok :)
pozdro
pietroo / 2012-05-04 12:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

straszna lipa :) nie masz papieru i narzekasz, że spada. Tego jeszcze nie grali - Siok :)


witaj

kibicowałem mu, stąd mój zawód....
pozdro
Kamil B / 2012-05-04 12:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam, Ty lepiej kibicuj fundamentalnym i dobrym papierom a nie tej spółdzielni
pietroo / 2012-05-04 13:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kibicuję, aby EEX spadł tak jeszcze z 5-6 zł i będzie ok.
mik0110 / 2012-05-04 13:33 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Pietroo,
myślę że aż tyle nie spadnie... ale gdyby coś to też będę kupował... bo to dobra spółka jest... :)
pozdr,
miłego łikendu
pietroo / 2012-05-04 14:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj :)


bo to dobra spółka jest... :)


myślę nawet, że to perła jest :) gdybym miał cierpliwość to ładnie bym na niej zarobił, miałem jej 10 tys szt po 1,09 zł.... ale to już historia i nie ma co do niej wracać
dużo urosła od 7 zł, więc ma z czego spadać, trzeba być tylko cierpliwym

co do weekendu to już tylko lenistwo w Wawie, wróciłem właśnie z gór? a Ty gdzieś wyjeżdzałeś?

udanego łykendu :)
pozdro
pietroo / 2012-05-02 22:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=S22LvUmZN7U&feature=relmfu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy