Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2011-04-02 08:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wydaje się mi po tym jak się frank zachwowywal np podczas japońskiego trzęsienia że jest mocny i do niego uciekają wszyscy w takich sytuacjach że warto trzymać go jako bezpieczną lokate jakby sie udało kupić bliżej dołka.
A złoto jak spojrzałem na wykres 30 letni to powoli powoli ale ciągle w góre a w ostatnich latach to już zupełnie
http://stooq.pl/q/?s=xaupln&e&d=20110314

Co sądzicie?
ad... / 62.21.32.* / 2011-04-02 08:40
Niewatpliwie warto, zauwaz jednak ze samym szwajcarom nie jest na reke tak droga waluta i pewnie beda interweniowac na rynku walutowym, nie znam dokladnie ich stanu ale zakladam ze stac ich na takie ruchy.
tomtay / 2011-04-02 08:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A ja myslę, że nie. Dlatego, iż raz już interweniowali, po czym centralny bank wydał oswiadczenie, że na niewiele to się zdało, zatem w przyszłości nie będą w podobny sposób ingerowali w kurs franka i to jest możliwe, bo mimo, że np. kobiety prawa wyborcze uzyskały dopiero 1971 roku, a w jednym z kantonów w 1990 to mam wrażanie, iż polityka jest transparentna :)
Kambodza / 2011-04-02 09:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Dlatego, iż raz już interweniowali, po czym centralny bank wydał oswiadczenie, że na niewiele to
się zdało

a to tego nie wiedziałem. Czyli to jest dobry pomysł aby tylko jakas niższa cena się trafiła to można kupić myślę i zobaczymy co z tego wyjdzie
ad... / 62.21.32.* / 2011-04-02 09:09
tom, kilka dni temu czytalem ze jednak takie plany sa (interwencji), generalnie widac ze niebardo widza co z tym faktem zrobic a zaczyna ich to dlawic
Kambodza / 2011-04-02 09:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
powiem Wam, że ekonomia to ciekawa, bardzo ciekawa rzecz jest
ad... / 62.21.32.* / 2011-04-02 09:18
nudna;) inzynieria finansowa jest interesujaca ;)
Kambodza / 2011-04-02 09:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale też i jak dla mnie który póki co nie ma dużego pojęcia o instrumentach pochodnych skomplikowana:)
ad... / 62.21.32.* / 2011-04-02 09:31
mi sie wydawalo ze ty po ekonomii, widocznie zle wnioski wysnulem ;)
Kambodza / 2011-04-02 09:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dobre, dobre ale przez wrodzoną skromność nie udaje wielkiego znawcy;)
Kambodza / 2011-04-02 08:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wydaje mi się, że słuszne spostrzeżenie że droga waluta nie jest im na reke a na interwencje stać ich za pewne.
Myślę jednak że warto spróbować a zobaczymy co z tego wyjdzie:)

A złoto Ad? co sądzisz o nim?
ad... / 62.21.32.* / 2011-04-02 08:57
jak to z bankami, kiedys pekaja ale zwykle ciagniete sa do granic mozliwosci, sprzyja temu slaba koniunktura, rewelacji przeciz nie ma, ciagle problemy, trup z szafy nie wyskoczy juz ale reperkusje ostatniego kryzysu beda sie ciagnely latami
ogladales Inside Job? spojrz, warto
Kambodza / 2011-04-02 09:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
od kilku lat rośnie jak cholera to złoto fakt więc nastapi pewnie i spadek ale na dłuższe lata jako bezpieczny środek ( bo nie wiadomo co to będzie za np 5-10 lat: wojny, kataklizmy) można mieć pare nie mówię sztabek ale jakieś pewne ilości dla bezpieczeństwa:)

Inside job niestety nie ale obejrzę skoro tak mówisz, dzięki:)
ad... / 62.21.32.* / 2011-04-02 09:11
pierwszy w miare obiektywny film jankeski, ale to ze dostal oscara... tego nie rozumiem, bo zdahe sobie sprawe ze 90% jankesow nie ma pojecia o czym on jest
Kambodza / 2011-04-02 09:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
muszę obejrzeć żeby się odnieść ale jak polecasz to obejrze:)
tomtay / 2011-04-02 09:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Weź kredyt na 110% wartości nieruchomości w euro" zachęca reklama tuż przy wejściu na Money, skoro niektórzy nie wyciągnęli żadnych wniosków z roku 2007, to czeka nas powtórka z rozrywki razy extra :)
Kambodza / 2011-04-02 09:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
jeśli się zacznie znowu branie kredytów na nieruchomości a mimo zaostrzeń banki na pewno znajdą obejścia ( możliwośc spłaty przez 3 pokolenia np:)) to będzie jadka znowu:)
ad... / 62.21.32.* / 2011-04-02 09:10
kredyty tak ale zauwaz ze nie ma instrumentow pochodnych bazujacych na nich - tu bylo klu kryzysu swiatowego, nie zas na samych kredytach (nie umniejszajac ich znaczenia i zasad przyznawania)
Kambodza / 2011-04-02 06:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
http://polandia.wp.tv/pl/i,Polandia-Carla-BoliwiaBolivia,mid,767091,index.html?ticaid=6c0de#m767091

Obejrzałem i następne.
Albo wybierają albo same fajne dziewczyny:)

Ale Boliwijka jest naprawdę super:) Mówie nientylko o urodzie ale i o całej reszcie:) Już wiem dlaczego tak lubię Kobietki z Ameryki Południowej:)
Kambodza / 2011-04-02 06:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Ale pospałem mocno i długo:) Wyspany jestem ze hej:)
Krajanku dzięki za spostrzeżenia:)
Teorze ja Borkiem się za bardzo nie interesuje. Pewnie Piotrek Ci powie.
Udanego dzionka życze:)
kwiatek... / 2011-04-02 07:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Kambodża:)Ja właśnie z roboty wróciłem...Dzień ciekawie się zapowiada ale chyba jeszcze poczekam z tym wypadem na ryby...
Kambodza / 2011-04-02 07:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Kwiatku:)
Wa-wa słoneczna pięknie więc jest git i humor również dopisuje:)
Z rybkami możesz poczekać, jeszcze będzie tyle ciepłych dni:)
kwiatek... / 2011-04-02 07:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dokładnie wszystko na spokojnie Kam:)W łodzi coś się chmurzy także faktycznie lepiej poczekać:)
Kambodza / 2011-04-02 08:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokładnie:)
Łódź blisko stolicy ale mam nadzieje, że chmury pójdą w inną stronę od Ciebie;)
wielki teor / 89.73.8.* / 2011-04-01 22:25
Witam
Mam takie małe pytanko : jak wygląda sprawa z nową emisją Boryszewa? Bedzie za dwa tygodnie. Wchodzi ktos z was w nową emisje ?
krajanek / 178.183.249.* / 2011-04-01 22:16
Wzitojcie :)
Bioerg -

tu poczytojcie o Bziorg sporutko wziadomosciów na jej temat: co to za spółka, czem zajmuje się, ile pozykali wchodzondz na NC, ile zarabają i palanują zarobzić, ile akcji je w łobrocie itd.
http://www.inwestycje.pl/nowy_rynek/spolka_bioerg_s_a__pozyskala_400_tys__zl_na_rozbudowe_zaplecza_technologicznego_i_sprzedazy;120422;0.html
moim zdaniem spekuła.
bogać tam nie. spółka jest malutka, akcji w obrocie nieziele toteż szpekulanci mogą pobujać że hej ! gorzej bendzie jak spekuła łodpuści i przeniesie sie ino gdzieś indziej. Pamniętocie jak ciągali niektóre spółceczki a potem łopadały, i łopadały a ci łubrani na górce wywalali i tracili. Proponuję zachować łodpowedni dystans bo spółka dopiero tworzy fundamenty i łewentualny kapitał zainwestowany musi być ino również łodpowiedni.
pozdrowziom
dodge / 2011-04-01 22:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Krajanek za podłączenie się do dyskusji i za podrzucenie cennych informacji.

Pozdr. i miłego weekendu
krajanek / 178.183.249.* / 2011-04-01 22:32
nie mam tego papsieru i raczej mieć nie bede, ale na nawołanie Amelusi
może by tak przy swoich typach przesłanki fundamentalne
postanowziułem cosik poszperać coby forumowicze wzidzieli łoczym psiszą, bo ta nazwa padała ino sporawo razy.
pozdrowziom
dodge / 2011-04-01 21:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To ja jeszcze nawiążę do tej spółki od opakowań biodegradowalnych - nazywa się Bioerg - obiecuję zapamiętać. No więc ... cyt.:

"(...) Są to dyrektywy w sprawach:

- gospodarki odpadami (dyrektywa 2006/12/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 5 kwietnia 2006 r. w sprawie odpadów),

- gospodarki odpadami pochodzącymi z przemysłu wydobywczego (dyrektywa 2006/21/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 15 marca 2006 r. w sprawie gospodarowania odpadami pochodzącymi z przemysłu wydobywczego oraz zmieniająca dyrektywę 2004/35/WE),

- odpadów niebezpiecznych (dyrektywa Rady z dnia 12 grudnia 1991 r. w sprawie odpadów niebezpiecznych),

- składowania odpadów (dyrektywy Rady 1999/31/WE z dnia 26 kwietnia 1999 r. w sprawie składowania odpadów),

- spalania odpadów (dyrektywa 2000/76/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 4 grudnia 2000 r. w sprawie spalania odpadów),

- opakowań i odpadów opakowaniowych (dyrektywa 94/62/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 20 grudnia 1994 r. w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych),

- zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (dyrektywa 2002/96/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 stycznia 2003 r. w sprawie zużytego sprzętu elektrotechnicznego i elektronicznego),

- baterii i akumulatorów (dyrektywa 2006/66/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 6 września 2006 r. w sprawie baterii i akumulatorów oraz zużytych baterii i akumulatorów oraz uchylająca dyrektywę 91/157/EWG),

- pojazdów wycofanych z eksploatacji (dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady 2000/53/WE z dnia 18 września 2000 r. w sprawie pojazdów wycofanych z eksploatacji).

Z dyrektyw tych wynikają liczne zobowiązania dla RP, z których najważniejsze to:

- osiągnięcie w 2014 r. odzysku min. 60% i recyklingu 55% odpadów opakowaniowych,

- osiągnięcie w 2010 r. odzysku co najmniej 25% odpadów biodegradowalnych tak, aby nie trafiły na składowiska, a w 2013 r. odzysku 50% tych odpadów,

- zebranie w 2012 r. 25% zużytych baterii i akumulatorów, a w 2016 r. 45% tych odpadów.

Poza tym w Traktacie Akcesyjnym RP została zobowiązana do zamknięcia do 2012 r. wszystkich wysypisk, które nie spełniają wymagań dyrektywy 99/31/WE.

Realizacja wszystkich tych zadań powinna doprowadzić do radykalnej poprawy gospodarowania odpadami w Polsce, jednak konieczne są tu szybkie zmiany prawne, edukacyjne, organizacyjne i technologiczne oraz ścisłe współdziałanie Rządu RP z administracją samorządową."

to fragment punktu 4.4 nazwany - link niżej do całości uchwały Sejmu RP w sprawie przyjęcia dokumentu „Polityka ekologiczna Państwa w latach 2009-2012 z perspektywą do roku 2016”

http://tnij.org/k69b
pietroo / 2011-04-01 21:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pamiętacie Dennisa Rodmana?

http://sport.interia.pl/nba/news/detroit-pistons-zastrzega-dzis-numer-dennisa-rodmana,1619041

Chyba kupię tą książkę.
dodge / 2011-04-01 21:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kilka słów z Tarnowa - w sumie chwalipięty :)

http://tnij.org/azoty-tarnow-silniejsze-niz-rok-wczesnie
dodge / 2011-04-01 21:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja wiem, że jest wieczór i piątek, i że weekend się zaczął, ale może ktoś się podzieli jakimiś przemyśleniami - pyt.: to spekuła, czy jakiś fundusz siorbie te coś tam od opakowań biodegradowalnych. Rozumiem ich radość i deklaracje ogólnie o tutaj:

http://tnij.org/k675
Kambodza / 2011-04-01 21:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
moim zdaniem spekuła. Fundusze tak na mój rozum aż takich kotów w worku raczej nie kupują ponieważ jeśli unia nie wprowadzi tego zakazu to cała nadzieja na dobry interes padnie. Wydaje mi się, że fundy tak nie ryzykują, chyba że np coś wiedzą ale i tak zbieranie zbyt agresywne jak na nich moim zdaniem
pietroo / 2011-04-01 21:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
w trzy dni zrobił 200% i niech sobie będzie śmieciem, ważne że wiele osób na nim zarobiło
dodge / 2011-04-01 21:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie no - ja nie wiem czy to śmieć w świetle pomysłów Unii - stąd też moje pytanie ..., czy na zaś wchodzi ktoś w tę spółkę licząc, że Brukselka wprowadzi jakąś dyrektywkę, czy to na fali strzału informacyjnego spółdzielnia ruszyła do akcji.

Tutaj fragment spod linka który wyżej podałem:

"Bioerg jest liderem wśród polskich producenów certyfikowanych opakowań biodegradowalnych. W 2008 r., jako pierwsza rodzima firma, otrzymał od europejskiej organizacji DIN CERTCO certyfikat, który potwierdza że opracowane przez niego produkty spełniają normę EN 13432:2000 definiującą właściwości opakowań przydatnych do odzysku organicznego. Na przełomie lat 2009 i 2010 Bioerg opracował i wdrożył do sprzedaży kilka grup opakowań biodegradowalnych, które są w pełni kompostowalne i nadają się do odzysku organicznego."
pietroo / 2011-04-01 21:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pisanina pod inwestorów, o każdej spółce piszą tak, aby ja kupić
dodge / 2011-04-01 21:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie będę się sprzeczał z tym stwierdzeniem, bo to fakt. Jakby nie patrzeć jednak w unii durniejsze pomysły wdrażali, więc ten pomysł do realizacji jest realny.

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości - zagaiłem temat nie z myślą zakupu tego waloru już natychmiast w poniedziałek z rana. Sądzę jednak, że spółka warta jest zainteresowania i bliższemu przyjrzeniu się jej.
Kambodza / 2011-04-01 20:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ja już trochę wypiwszy i nie łapie dokładnie o co kaman z tą dyskusją poniżej:)
Domyślam się, że chodzi o Petrola i o nim rozmowy a jakie zdanie ma o nim większość z nas wiadomo. I inne spółki które krótko rzecz ujmując są z dolnej półki giełdowej.
Ogólnie fakt, że naganianie na padaczkowe spółki nie jest za fajne chyba że ma się jakieś tajne info a nie pisze się tego wprost w kąciku.
Kącik wg mnie jest kącikiem dobrych znajomych a przynajmniej ja tak do tego podchbodzę i tak go traktuje.
I mimo iż z Amelką się kłócę z częstotliwością raz w tygodniu to i tak ją bardzo lubię Crazole:)
Podsumowując, ja jak coś komuś radzę to zawsze w najlepszej wierze i nigdy inaczej
pietroo / 2011-04-01 21:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja również tak mam, nigdy nikogo nie namoczę i nie okłamię!!! Przyrzekam!!!
dodge / 2011-04-01 21:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To i ja się zdeklaruję i powiem, że nie w mojej naturze jest to o czym wspomniał Tom. Błędy czynię niekiedy, ale jeśli już podaję jakieś uwagi zaznaczam często, aby się nimi nie kierować w podejmowaniu decyzji.
Kambodza / 2011-04-01 21:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

zaznaczam często, aby się nimi nie kierować w podejmowaniu decyzji.

potwierdzam
pietroo / 2011-04-01 20:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no ciekawe czy Lech złoi tyłek Śląskowi
amelian / 2011-04-01 20:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
Miłego wieczorku :)))
mari40 / 2011-04-01 19:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie wieczorkiem :)
dzień minął pracowicie już trzeci z rzędu szalał u mnie malarz z wałkiem coś okropnego ale już jest pięknie :) Na straganie też nieżle więc ogólnie ok.
Darku gratki za ładny zysk na miedziaku na zakupy jutrzejsze jak znalazł - i Ekosław ładnie idzie do przodu :)
Widzę ogólne zainteresowanie NC ,lubię taką grę można szybko zarobić ale od czasu Depa podchodzę ostrożniej do chęci szybkiego zysku.Miłego wieczoru Wszystkim życzę i nie przesadzajcie z browarami :)
Kambodza / 2011-04-01 20:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Mari:)
Dziękuje:) Ekosława zachowanie mi się podoba i czekamy na 19 kwietnia:)
Miłego wieczorku:)
dodge / 2011-04-01 19:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Mari

Pozdrawiam i spokojnego weekendu życzę.
mari40 / 2011-04-01 20:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzięki - wzajemnie :)
tomtay / 2011-04-01 19:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Sakwę inwestorów, spekulantów, naganiaczy, naciagaczy i inne dość nietypowe stwory :)
Zgłaszać mie się prosze komu udało się ubrać współsakiewkowiczów w kwity najpodlejszego gatunku :)
amelian / 2011-04-01 19:24 / portfel / Tysiączniczka na forum
aprops naganiania - może by tak przy swoich typach przesłanki fundamentalne bądź też techniczne (konkrety) zacząć podawać? taki mój narażający się zapewne ogółowi wniosek...
ad... / 62.21.32.* / 2011-04-01 19:51
a jak mna kieruje impuls to moge tak napisac ? ;)
amelian / 2011-04-01 19:54 / portfel / Tysiączniczka na forum
impulsy są wskazane wręcz ;)
dodge / 2011-04-01 20:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja jak podeprę propozycję impulsem, to czytajcie ofertę na wspak. Z reguły jestem antywskaźnikiem, choć wyjątki się również zdarzają :)
dodge / 2011-04-01 19:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Zgłaszać mie się prosze komu udało się ubrać współsakiewkowiczów w kwity najpodlejszego
gatunku :)


Znaczy masz na mysli Petrol?
pietroo / 2011-04-01 19:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
są gorsze kwity niż Petrol?

kiedyś słyszałem o czymś takim jak Infinity
dodge / 2011-04-01 19:36 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Infinity


Z drugiej strony to bardzo fajne samochody :)
pietroo / 2011-04-01 19:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ulubione mojej kobiety :)) z następnej strony Infininty to także profesjonalny sprzęt grający
tomtay / 2011-04-01 19:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mam na mysli, że albo to jest kącik dobrych znajomych, którzy wspierają się dobrymi pomysłami, podpowiedziami sugestiami, albo gramy przeciwko sobie, a może ja czegoś nie wiem?! i ogłoszono konkurs w którym należy współsakiewkowicza z Sakwy Pietroochy ubrać w najbardziej zasrany papier, a nagrodą jest prestiż :))
Chciałbym wiedzieć w co tu się gra do chu..a miłego??? bo "niczego tak bardzo nie znoszę jak braku kompetencji" :))
dodge / 2011-04-01 19:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przepraszam się Tom. Możesz mieć być może słuszne obserwacje. Ja w sumie nie bardzo wiem o kim piszesz i o jakim papierze, bo ostatnio p******* z innej beki mnie absorbują, więc jestem mało aktywny na parkiecie i nie bardzo oblatany co tu teraz jest trendy z papiera czy jak to się tam teraz mówi.

Napisz konkretnie tutaj, albo na pocztę daj mi znać o tym konkrecie, co bym i ja był uczulony jak zacznę wracać na łono spekulacji.
pietroo / 2011-04-01 19:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tom o jakim smieciu myślisz?
amelian / 2011-04-01 19:37 / portfel / Tysiączniczka na forum
Piotrek ostatnio tutaj pisze się o samych z********** perełkach...
pietroo / 2011-04-01 19:40 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czyli mamy sznur pereł :))

ale pamiętam o tym co mi napisałeś :))) jest tak jak jest :))
amelian / 2011-04-01 19:48 / portfel / Tysiączniczka na forum

jest tak jak jest :))

?
Piotrek jak Gospodarz powinieneś dbac o poziom kącika, a obracani w żart każdego tematu na nic się zdaje...tyle jest ciekawych walorków a tutaj albo zaczyna się pisać albo o Petrolu który jest gównem jakich mało albo o jakiś egzotycznych śmieciach, których szczerze nazwy pierwszy raz widzę . Czyli taki styl inwestowania zaczynamy promować?

Zwróć uwage jeszcze na jeden aspekt - trochę ludzi to forum czyta...
amigo2 / 2011-04-01 22:04
pisać albo o Petrolu który jest gównem jakich
mało

no ja Cie prosze-;))
przeca to czarne złoto-;)
jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z inwestycji w oila-;)
i jakis czas jeszcze bede-;)
Pozdrawiam
i przywitał-;)
pietroo / 2011-04-01 19:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelko czy widziałaś dzisiaj GPF?

Moim zdaniem poziom kącika jest taki jaki narzuca Gospodarz ale też i Kącikowicze, a moim zdaniem Wy narzucacie szczytowe poziomy :))

A z drugiej strony ważne jest też zarabianie, a czy to na będzie na miedziaku, PKO czy innej spólki z w20, a czy to będzie Petrol to mniej waznę. Zysk to podstawa.

Nie widzę tutaj jakiegoś nachalnego naganiania. Każdy odpowiada samemu za swoje zakupy, nikt nikogo nie zmusza.
amelian / 2011-04-01 20:05 / portfel / Tysiączniczka na forum
o GPFie moje zdanie znasz ;)

Zysk to podstawa.

tak ale jeszcze stosunek potencjalnego zysku do ryzyka i parę innych

a moim zdaniem Wy narzucacie szczytowe poziomy
:))

nie rozumiem
Hajduczek / 2011-04-01 20:08 / portfel / Tysiącznik na forum
A mnie się tak coś zdaje, że Tom miał na myśli inny kącik
pietroo / 2011-04-01 20:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chodzi o to, że jesteście bardzo mądrymi i fajnymi ludźmi, więc i poziom jest wysoki :)
Hajduczek / 2011-04-01 19:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Oooo qrde, Tom poleciał z grubej, musiał się naprawdę wkurzyć, bo jest to do niego nie podobne:(( Zawsze największe poczucie humoru i celne spostrzeżenia.

Witam sąsiadów :)
amelian / 2011-04-01 19:54 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cześć Haj :)))

Miło Cię widzieć :)))
Hajduczek / 2011-04-01 20:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Amelcia,
daję Ci plusika za komentarz :))
dodge / 2011-04-01 19:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Witam inne dość nietypowe stwory


Ano cześć Tom
pietroo / 2011-04-01 17:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wybieracie się gdzieś w weekend?
dodge / 2011-04-01 18:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja to bym najchętniej s**** na księżyc - tak gdzieś na rok - co najmniej. Zabrałbym żonkę, dzieci, TV i kompa z netem oraz zapasy żarcia i picia z browarem włącznie.
pietroo / 2011-04-01 18:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a co w Twoim skansenie Ci źle? fajne miasto, dobre żarcie, jesteś szczęsliwy...
dodge / 2011-04-01 18:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

a co w Twoim skansenie Ci źle? fajne miasto, dobre żarcie, jesteś szczęśliwy...


Nie samym skansenem człowiek żyje
amelian / 2011-04-01 18:52 / portfel / Tysiączniczka na forum
Oj...Komuś mimo weekendu humorek nie dopisuje ;)

Ja mam taki ambitny plan - spać jak najwięcej :))))))))))))))))))

PS Witajcie :)
dodge / 2011-04-01 19:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Amelcia

Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnego snu :)
amelian / 2011-04-01 19:12 / portfel / Tysiączniczka na forum
Hej Maciuś :)))

Serdecznie pozdrawiam

wzajemnie :) a jak zasnę to tornado mnie tylko obudzi ;) co za wspaniałe uczucie budzika nie włączać :)))
dodge / 2011-04-01 19:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

co za wspaniałe uczucie budzika nie włączać :)))


Zasłużyłaś na plusa :)
amelian / 2011-04-01 19:22 / portfel / Tysiączniczka na forum
dziękuję :))) Ty też :)
dodge / 2011-04-01 20:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"


0
2011-04-01 19:22:59 amelian
dziękuję :))) Ty też :)


etam - daj spokój :)
pietroo / 2011-04-01 18:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie narzekaj :))
Kambodza / 2011-04-01 17:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja nie, za ciężki tydzień, zamknięcie miesiąca więc chce spokojnie poleżeć i na zakupy muszę iść np do GM
pietroo / 2011-04-01 18:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja byłem dzisiaj w Galerii, mnóstwo ludzi
Kambodza / 2011-04-01 18:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wiosenny szał zakupów:)
MK 72 / 2011-04-01 18:34 / (Marcyś)
A ja dzisiaj piwko u przyjacół - jutro zresztą również

Odezwę się zatem w niedzielę

Pozdrawiam Wszystkich
pietroo / 2011-04-01 18:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja dzisiaj piwko w domku :))

na zdrowie :)))))
dodge / 2011-04-01 18:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

na zdrowie :)))))


no to na zdrowie Koledzy - jestem w trakcie
pietroo / 2011-04-01 18:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jakie pijesz?

ja otwieram Łomżę Export :))
dodge / 2011-04-01 18:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Im bliższe browary, tym mniej ich pije :)

Mam Tyskie otwarte
pietroo / 2011-04-01 18:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja je lubię, a także Żubra :))

na zdrowie!!
MK 72 / 2011-04-01 18:56 / (Marcyś)
Ja Żubra bardzo lubie;-)

A Perełkę niepasteryzowaną uwielbiam

Maciek- a Twoje miasto jest ładne i tam moge mieszkać.

Mamtam kilka znajomych osób i bywałem kiedyś conajmniej raz w miesiącu u nich

Obecnie - zmiany zawodowe mi nie pozwalają
pietroo / 2011-04-01 19:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja też mogłbym zamieszkać w Białymstoku.
dodge / 2011-04-01 19:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Marcin :)

Żubra też lubię, ale przepił mi się jakiś czas temu, stąd ostatnimi czasy sięgam po Tyskie albo inne browary położone nieco dalej od Białego.
pietroo / 2011-04-01 19:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja się ostatnio przepiłem Harnasiem, nie smakuje mi od tamtej pory
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy