Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
Kambodza / 2011-02-17 17:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wszystkie spółki które obserwuje są dzisiaj na czerwono
pietroo / 2011-02-17 17:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
u mnie wśród obserwowanych jedynie Optyk rośnie
pietroo / 2011-02-17 16:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nieźle buja na tym Optyku
pietroo / 2011-02-17 16:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darek miedziaka nie podbierasz?
Kambodza / 2011-02-17 17:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
właśnie wróciłem do domu i zaryzykowałem i wziąłem ale mało bo ja zawsze w transzach kupuje:)
nie oglądałem w ogóle sesji i tego co się dzieje więc wziałem zupełnie na ślepo
Kambodza / 2011-02-17 17:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wziąłem drugą transze, ryzyko jest dośc spore
pietroo / 2011-02-17 17:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wrzucasz do portfela?
Kambodza / 2011-02-17 17:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
wrzuce jeśli jutro nie sprzedam. Wsio wziąłem po 165.5 zł
Kambodza / 2011-02-17 17:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zostawiłem jeszcze troche na 3-cią transze jakby chcieli jeszcze spaść:)
Kambodza / 2011-02-17 17:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ale miedź odbiła w góre w sekunde:)
pietroo / 2011-02-17 18:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mocno spadł, jeszcze dwa dni temu chodził po 174 zł
Hajduczek / 2011-02-17 18:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie Panowie :),
też mam na niego ochotę, w/g wszystkich gwiazd na niebie powinien jeszcze polecieć na dół. Średnia mat. i logarytmiczna 1 godzinna dała sygnał sprzedaży przy 175,00
pietroo / 2011-02-17 18:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

zrobił lokalną górkę i spada, ale on raczej chodzi równo z w20, jesli głowny spada to i on leci, jeśli rośnie w20 to głownie dzięki KGHMowi
Hajduczek / 2011-02-17 18:42 / portfel / Tysiącznik na forum
faktycznie miedziak nadawał rytm giełdzie
Kambodza / 2011-02-17 18:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Hajdu:)
Ostatnio u CLo z Amelką sie pytaliśmy co z Tobą bo Cie nie widać:)
Mój dzisiejszy zakup nie jest przemyślany to taki bardzie na farta i że troche spadł. A ja nie lubie kupować jak nie obserwuje sesji bo tylko wtedy widze czy warto i kiedy wejść więc ndzisiaj niech się mna nikt nie sugeruje broń Boże
Hajduczek / 2011-02-17 18:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Witaj Kam, miło znowu z Wami gadać:)).Już jestem i nigdzie się w najbliższym czasie nie wybieram:), a co do miedziaka , to nie sugeruję się Twoimi zakupami, po prostu mam do niego słabość i możliwe, że chcę podświadomie się odkuć, bo sprzedałam parę miesięcy temu coś koło setki za sztuke i myślałam, że zrobiłam dobry interes:)))
Kambodza / 2011-02-17 18:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Hajdu:)
Fajnie, że już jesteś, również się ciesze:)
Ja też mam do niego wielki naprawde sentyment a i ostatnio dwa razy nim obróciłem i się udało cosik zarobić:)
A spółka jest de bestna do handlowania bądź na dt bądź na troszke dłużej:)
pietroo / 2011-02-17 16:00 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
HMSG dalej spada, codzinnie po 1 gr w dół, mimo wszystko chętnych nie brakuje
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-02-17 15:35
Oglądam sobie wykresy przeróżne i dochodzę do wniosku, że Syntka tak samo jak Optimus można kupować śmiało nadal :) bo wzrostów na 5 zł to on napewno nie zakończy...dalej Calatrava o którą pytałeś Piotrek, nie ruszam bo nic pozytywnego tam nie widzę
pietroo / 2011-02-17 15:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też właśnie oglądam Optyka :)) mimo iż wolumen juz mocno wykupiony, to wygląda jakby chciał dalej rosnąć

IPX na razie zrobił się na czerwono
pietroo / 2011-02-17 13:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://wyborcza.biz/finanse/1,105684,9120519,Winny_interes__czyli_jak_zarobic_na_butelce_Bordeaux.html
pietroo / 2011-02-17 11:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelciu a co Szczepanik pisał o Calatravie? dzisiaj nieźle spadł, nie chcesz kupić?
amelian / 2011-02-17 11:59 / portfel / Tysiączniczka na forum
mówił że można kupić za niewielką kasę i że spekuła to jest ;)
dzisiaj nieźle spadł, nie chcesz kupić?
narazie nie ;) bo nie mam czasu żeby się poprzyglądac wykresowi ale mam ją w obserwowanych
CIERPLIWY GRACZ / 2011-02-17 11:31 / portfel / Tysiącznik na forum
17.02. Warszawa (PAP) - Rząd nie chce, aby planowana obniżka składki do OFE z 7,3 proc. do 2,3 proc. miała charakter czasowy, a później środki transferowane do funduszy emerytalnych powróciły do obecnego poziomu - poinformował w czwartek minister Michał Boni, szef Zespołu Doradców Strategicznych premiera.

"Nie ma możliwości, aby była czasowość w obniżeniu składki, a później powrót do pełnej składki (7,3 proc. - PAP). Działania podjęte w sprawie zmian w systemie emerytalnym zmniejszają zagrożenia długiem publicznych i deficytem sektora finansów publicznych teraz i w najbliższych latach. Nie pozwolą także w długim okresie, aby dług czy deficyt urosły do takich rozmiarów jak obecnie" - powiedział Boni dziennikarzom.

"Dlatego nie ma możliwości powrotu do takiej składki jak obecnie" - dodał.

Premier Donald Tusk zapowiedział pod koniec ubiegłego roku, że składka przekazywana do OFE spadnie do 2,3 proc. z 7,3 proc., jakie fundusze emerytalne otrzymują obecnie. Rząd chce aby zmiany ustawowe w tej sprawie weszły w życie od 1 kwietnia br.

Minister zadeklarował także, że Polska nie zamierza pójść drogą Węgier i wycofać zgromadzonych już w OFE środków.

"Nie ma takich intencji, co wielokrotnie deklarował także pan premier" - powiedział Boni.

Jego zdaniem, obok zmian w OFE, należy podjąć dalsze kroki mające na celu konsolidację finansów publicznych.

"Zgadzam się, że trzeba robić i jedno, i drugie, że trzeba pracować nad kalendarzem działań w tej sprawie" - podkreśla szef doradców premiera. (PAP)
pietroo / 2011-02-17 10:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ależ ten Optyk rośnie.
amelian / 2011-02-17 10:55 / portfel / Tysiączniczka na forum
Optimus jest w trendzie wzrostowym i jeśli się ktoś nie boi po takich już wzrostach to nadal można go kupować :)
pietroo / 2011-02-17 11:23 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja się boję

a jaki jest zasięg tego trendu?
amelian / 2011-02-17 11:50 / portfel / Tysiączniczka na forum
no ktoś kto mi dał te minusy myli się zdecydowanie...
a jaki jest zasięg tego trendu?
myślę żę w granicach 14 zł :)
mik0110 nl / 89.174.58.* / 2011-02-17 16:28
a ode mnie plusik tradycyjnie...:)
pozdrawiam Wszystkich
pietroo / 2011-02-17 16:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też się dorzuciłem :)
mari40 / 2011-02-17 16:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
brzydki ten minus przy mądrym wpisie więc - już go nie ma :)))
też zakupiłam Optimusa cziłam się na niego długo i wciąz mi się wydawało,że za długo rośnie i będzie spadał jak tylko kupię - nawet trochę się sprawdziło ,bo zakupiłam po 7,52 i już trochę spadł ,ale na dłuższy okres nie powinno być żle :)
pietroo / 2011-02-17 10:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
IPX jak ładnie rośnie :)
amelian / 2011-02-17 10:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
dokupiłam dziś jeszcze po 5,19 i 5,21 :)
pietroo / 2011-02-17 10:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dużo masz teraz?
amelian / 2011-02-17 10:44 / portfel / Tysiączniczka na forum
ja nigdy nie mam dużo ;) wszystkiego za 7,5k
TrentX / 2011-02-17 09:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam towarzystwo kto mi nastawial tyle krzyzykow :) za wypowiedz w sprawie LM :) ??

Widze ze dzis znowu gramy chemie :)
pietroo / 2011-02-17 10:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj

pewnie czyjaś żona :))
amelian / 2011-02-17 10:01 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))

Nawet jak pokusiłam się wczoraj o oglądanie meczu ;) mnie cieszą oczywiście takie banały jak to że wygrała drużyna z polskim bramkarzem :))) o reszcie nie piszę bo się nie znam :)

Widze ze dzis znowu gramy chemie :)

chemia będzie grana w tej mini hossie ;)

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
Kambodza / 2011-02-17 09:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe czy Borek spadnie poniżej 1,7.
a ten Depend faktycznie leci jak kamień juz jest poniżej 0,6.
Ged / 2011-02-17 09:41 / Tysiącznik na forum
delikatnie borka podbieram- zakładam, że jeśli zapowiedzieli emisję, to mają klepnięte kolejne przejęcia. to że się kurs osuwa to albo wynik konsolki albo główny sterowniczy. raczej to drugie :)

zagadką miesiąca jest dla mnie za to fakt, że inne stragany rosną, a my stoimy w miejscu. te 10% różnicy zaliczone in plus byłoby bardzo miłe :)
Kambodza / 2011-02-17 10:11 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to fakt, że inne giełdy góra ładna a u nas takie nie wiadomo co.
Wczoraj właśnie o tym pisałem ale jak się obudzimy to podlecimy konkretnie a wtedy miedziak 200 zł powinien złapać a to juz niezły kosmos by był:)
paweł77 / 2011-02-17 10:30 / Bywalec forum
Witam wszystkich. Kam, coś nam Ekosław nie chce rosnąć. Miejmy nadzieję, że po jutrzejszym raporcie polecimy na północ :))
Kambodza / 2011-02-17 10:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Cześć Pawle:)
Bez inf jakiś pozytywnych do końca maja kiszonka moim zdaniem. Przed raportem za Iq zacznie się ruch i zobaczymy jak będzie raport. A, że nie wiadomo kiedy jakie info podadzą o kontrakcie, fundzie czy czymś takim to każdy dzień może zaskoczyć:)
Ale ogólnie jeśli bedzie czas mijał bez infa żadnego do końca kwietnia nie przewiduje fajerwerków Pawle.
Ale im dalej w rok tym będziemy szli na północ konkretnie a i ta modernizacja mnie cieszy bardzo bardzo mocno bo nawet sobie nie myslimy jaka to oszczędnośc jest kosztów i drugie bardzo ważne że marże rosną skokowo:)
Kambodza / 2011-02-17 10:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

do końca maja = do końca kwietnia
pietroo / 2011-02-17 10:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
zobaczymy jak będzie z emisją, jeśli będzie bez objęcia przez akcjonariuszy, to będzie obsuwa
pietroo / 2011-02-17 09:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Eurodolar walczy o poziom 1,36

Powrót optymizmu na głównej parze walutowej

Wczorajsza sesja zakończyła się dość nieoczekiwanie. Pod koniec europejskiej części handlu notowania wspólnej waluty oscylowały w okolicach 1,35. Jednak ostatnie godziny sesji amerykańskiej przyniosły nagły wzrost, który doprowadził do wyjścia nad poziom 1,3550. Nagły i gwałtowny powrót optymizmu jest dość wątpliwy. Wynikał przede wszystkim z gołębiej wypowiedzi szefa FED Bena Bernanke, w którym stwierdził, że nadal w dłużym terminie możemy spodziewać się niskiej inflacji. Poddał rewizji również szacunkową wartość bezrobocia w USA, które w najbliższym czasie powinno znajdować się w przedziale 8,8-9%. Do potwierdzenia zmiany postrzegania najbliższej przyszłości pary EUR/USD jest potrzebne wyjście ponad poziom 1,36. Dopóki opór nie zostanie pokonany, dopóty krótkoterminowe nastawienie co do przyszłych cen pozostanie lekko pesymistyczne.

Złoty wykorzystał powiew optymizmu

Notowania polskiej waluty w stosunku do euro w czwartek rano wyglądają bardzo pozytywnie. Kurs przebił poziom 3,90 i z rana kształtował się w okolicach 3,8990. Tak dobry początek zawdzięczamy przede wszystkim wczorajszej wypowiedzi członkini RPP Anny Zielińskiej Głębockiej, która stwierdziła, że stopy procentowe w Polsce powinny zostać podniesione już w marcu lub najpóźniej na początku I kwartału. Na to stwierdzenie podobnie jak para EUR/PLN zareagował kurs pary USD/PLN, dzięki czemu na początku sesji para znajdowała się w obszarze 3,8720.

Przed nami kolejne ważne dane

Dziś poznamy kolejną porcje danych makroekonomicznych. O godzinie 10:00 zostanie opublikowana wartość salda obrotów bieżących dla Strefy Euro. Analitycy spodziewają się odczytu na poziomie 2 mld euro i ma być on wyższy od poprzedniej wartości, która wyniosła -6mld euro. Kolejne dane napłyną do nas po południu z amerykańskiej gospodarki. O 14:30 poznamy liczbę nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych. Spodziewana wartość to 400 tys. i ma być ona wyższa o 17 tys. od publikacji z poprzedniego tygodnia. O tej samej godzinie poznamy także odczyt o inflacji CPI w USA. Analitycy oczekują lekkiego wzrostu z poziomu 1,5% r/r w poprzednim okresie do 1,6% r/r. Ostatnia publikacja o godzinie 16:00 będzie dotyczyła indeksu FED z Filadelfii, który ma wynieść 21 pkt, czyli o 1,7 punktu więcej niż w poprzednim okresie.


Błażej Kędzierski
pietroo / 2011-02-17 09:06 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kto tak wali na S na tym depie?
pietroo / 2011-02-17 08:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Was serdecznie

Głowa trochę mnie boli... Kawa się przyda....

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy