Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
amelian / 2011-02-08 23:42 / portfel / Tysiączniczka na forum
http://www.youtube.com/watch?v=-jOXVvEGmMc&feature=related

;)
pietroo / 2011-02-08 22:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobranoc
amelian / 2011-02-08 23:10 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dobranoc ;)

Dziś był pierwszy kryzys brzuszkowy...mimo to zrobiłam wszystkie :))) kurcze dowiedziałam się właśnie że poprawkę mam dopiero w przyszły wtorek...a w piątek muszę już do Wawy przyjechać bo mega ważne spotkanie z rańca no i z Wami później ;) i nie wiem czy wracać w sobotę do Rzeszowa czy siedzieć tyle...ehhh....
Ged / 2011-02-08 23:19 / Tysiącznik na forum
a ja nie zrobilem - kryzys byl z chęciami
jutro ważny dzień - nadrobić zaległość, bo inaczej będzie lipa :/
amelian / 2011-02-08 23:25 / portfel / Tysiączniczka na forum
jak tylko pisze o brzuszkach to mam minusy hehehe :))))))))))))))))))))
kryzys byl z chęciami
ehh te kryzysy, coraz szybciej przychodzą i coraz ich więcej ;)

Nie nadrabiaj, ten dzień potraktuj jako przerwę a jutro rób dziś i w taki sposób wydłuży się trening ale nie ma się co przeciążać tak myślę ;) bo przed nami trudniejsza połowa...;)
pietroo / 2011-02-09 08:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też ćwiczę, ale mniej systematycznie :)))) ale ćwiczę :))
rylon / 2011-02-08 20:46 / portfel
czyżby jutro na haemesie odpał :)?
Pozdro dla usportowionych Inwestorów
ps. ja pomykam na rowerze w piwnicy:)
pietroo / 2011-02-08 20:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj :))

miejmy nadzieję, chociaz ja nie bardzo w to wierzę, tylko było pozytywnych inf i się nie ruszał, zobaczymy :))

teraz w taką pogodę to możesz pojeździć rowerem po świeżym powietrzu :))
pietroo / 2011-02-08 20:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
swoją drogą już trochę dzisiaj urósł
rylon / 2011-02-08 23:36 / portfel
I na znacznym obrocie. Zobaczym. Myślę, czy wartuwagi na longa i Amigowego 90gr :)
ps. świeże powietrze zawsze lepsze bo krajobraz się zmienia ale w zimie w tych dziurach i po ciemku (po pracy) to już nie te lata :)
pietroo / 2011-02-09 08:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj będę obserwować :)) oby było tak jak piszesz :))

masz rację, z tym pedałowaniem, szczególnie jak wieje wiatr :) a tak w piwnicy z piwkiem w ręku też można :))
Kambodza / 2011-02-08 17:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wszystkie spółki oprócz Ekosława dzisiaj na czerwono.
I Groclin poleciał
pietroo nl / 83.16.74.* / 2011-02-08 17:46
po dniu z pięknym wzrostem musi odpocząć
Kambodza / 2011-02-08 18:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie zawsze tak jest ale przeważnie tak:)
Ale i tak to pikuś jak ostatnimi czasy chodził po 13 zł:)
amelian / 2011-02-08 18:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
ja go nie obserwuję to nie wiem...ciągle po głowie chodzi mi Lotos na dłuższy okres a ostatnio myślałam też o Cyfrowym Polsacie ale coś wykres jest dziwny...

Co o tym myślicie? :)
Kambodza / 2011-02-08 18:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie przyglądam się więc ciężko powiedzieć.
Ropa idzie w góre ale z tego co czytałem to ceny paliwa sa zamrożone na stacjach bo powyżej 5 zł popyt maleje więc ciężko powiedzieć
pietroo / 2011-02-08 20:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak się tankuje po 5 zł to mocno boli...
rylon / 2011-02-08 23:39 / portfel
Verva ON po 4.79 też nie nastraja optymizmem.
pietroo / 2011-02-08 14:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Srebro na topie

Hitem inwestycyjnym ubiegłego roku było srebro. W tym roku jego cena może dalej rosnąć, a to między innymi za sprawą dużego popytu z Chin.

W 2010 roku Chiny zaimportowały rekordową ilość srebra – 5159 ton, o 15 proc. więcej niż rok wcześniej. Po uwzględnieniu eksportu import netto wyniósł 3500 ton. Dotychczas kraj ten był eksporterem netto tego metalu. W ciągu pięciu lat Chiny przeobrażały się z eksportera w importera srebra – powiedział Lee Kui, dealer srebra z Pekinu. Po raz pierwszy nadwyżka importu nad eksportem powstała w 2007 roku. W 2009 roku wyeksportowano z Chin 1575 ton srebra, o 58 proc. mniej w porównaniu z rokiem poprzedzającym.
Srebro, posiada nie tylko wartość inwestycyjną i pozawala zabezpieczyć się przed inflacją i skutkami kryzysu. Srebro znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle, znacznie szersze niż złoto. Będzie ono wzrastać wraz z rozwojem nowoczesnych technologii i wzrostem gospodarczym. Coraz cześciej stosuje się je w nanotechnologiach. Szacuje się, że za 95 proc. światowego popytu na srebro jest odpowiedzialny przemysł.
Gospodarka Chin wzrastała średnio o 1/10 w ostatnich latach. Na ten rok przewiduje się tylko niewielkie spowolnienie. W Chinach jest ulokowana znacząca w skali światowej produkcja sprzętu elektronicznego, który pochłania coraz więcej srebra. Zazwyczaj nie jest ono odzyskiwane z zużytych urządzeń.
W 2010 roku cena srebra wzrosła o 83 proc. Dla porównania, złoto zyskało 30 proc. w tym czasie. Bieżący rok może przynieść dalsze wzrosty notowań srebra, szacuję je na 20-30 proc. Od początku lutego cena srebra wzrosła o 6 proc. W tym czasie notowania złota poruszały się w trendzie bocznym. Zatem tradycyjna wysoka korelacja cen tych dwóch metali została zachwiana.


Jan Mazurek
TrentX / 2011-02-08 14:00 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmmm chyba Borka ciut za wczesnie usrednilem bo go doluja nadal ....
mowi sie trudno :/
pietroo / 2011-02-08 14:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a po ile chodzi?

ctutaj cięzko wyczuć chwilę, jak Roman sie do niego dorwie, będzie latać, ale do góry
TrentX / 2011-02-08 14:40 / portfel / Tysiącznik na forum
w tej chwili 1.88
TrentX / 2011-02-08 14:41 / portfel / Tysiącznik na forum
a nawet 1.87
pietroo nl / 83.16.74.* / 2011-02-08 14:48
nie patrz na to, wyrzuć z obserwowanych, jak masz zamiar trzymać na long
pietroo nl / 83.16.74.* / 2011-02-08 13:59
rok temu Optyk kosztował deko ponad 1 zł, dzisiaj chodzi po 5.30.... a wtedy pisali, jaka kiepska spólka, bez perspektyw...
TrentX / 2011-02-08 12:59 / portfel / Tysiącznik na forum
No drodzy państwo admin odezwał się błyskawicznie i działa bez zarzutu , linki do portfeli i rangi powróciły na miejsce , linkowanie do obserwowanych wątków z poziomu swojego konta powinno także działać .
Jakoś więc interwencja odniosla skutek :)

>Witam ponownie,

>Chyba udało mi się naprawić linkowanie w panelu MyMoney.
>Jeśli dalej będą występowały problemy, to proszę o kontakt.

>Money.pl

Nie jest więc tak źle jakbyście myśleli , wiec pewnie dalej będziemy się spotykać :]
pietroo nl / 83.16.74.* / 2011-02-08 13:25
widzisz jak Ty potrafisz wszystko załatwić.... :)) a swoją droga wielkie gratki :))
Kambodza / 2011-02-08 11:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)

Amelcia pamiętaj że stolik na 7-8 osób:)
Kwiatku zdrowia życze.

Udanego dzionka
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-02-08 11:59
Kam,
własnie dzwonilam i tam gdzie byliśmy ostatnio wszystko pozajmowane już, gośc powiedział no co się pani dziwi przecież to piątek...tak myślałam że jeszcze ten sam lokal jest niedaleko na Nowym Swiecie to może być tam ewentualnie?
tomtay / 2011-02-08 12:20 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
taak a ja dzwoniłem przed chwilą i pracownik baru powiedział, że zaprasza serdecznie i napewno się znajdzie miejsce :)
pietroo nl / 83.16.74.* / 2011-02-08 12:17
pasuje :))
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-02-08 12:56

taak a ja dzwoniłem przed chwilą i pracownik baru powiedział, że zaprasza
serdecznie i napewno się znajdzie miejsce :)

hehe...my rozmawiamy o tym barze gdzie byliśmy później? ;) Tomeczku to moze Ty zrób rezerwację :)))
pietroo nl / 83.16.74.* / 2011-02-08 13:25
Wam chodzi o ta mordownię z muzyka irlandzką? czy o Sfinksa?
Kambodza / 2011-02-08 13:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
żadna mordownia, no co Wy:)
Kambodza / 2011-02-08 11:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)

Amelcia pamiętaj że stolik na 7-8 osób:)
Kwiatku zdrowia życze.

Udanego dzionka
kwiatek... / 2011-02-08 12:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dziękuje Kam:)
pietroo nl / 83.16.74.* / 2011-02-08 12:18
zdrowia Kolego!!!! kuruj się, bo szkoda czasu na leżenie w łóżku :)
pietroo / 2011-02-08 11:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Marcinowi wyspa rośnie :)) Książe też podrósł o 1 gr
MK 72 / 2011-02-08 12:42 / (Marcyś)
Wyspa to jeszcze nie rośnie- jeżeli wszystko będzie wiadomo o tym kto angazuje takie pieniądze w taką spólkę i jaki ma w tym cel biznesowy wtedy bedą działy się rzeczy których nawet na OIL-u nie było.

Do tego dnia już mało czasu pozostało - 16 walne i wszystko będzie jasne
Chciaz po mojemu przed walnym juz będzie wszystko wiadomo a tam tylko zostanie zaklepane.

Takie jest moje zdanie i wyłącznie moje
pietroo nl / 83.16.74.* / 2011-02-08 13:26
na razie malutki obrót, trza czekać
kwiatek... / 2011-02-08 10:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich....Drugi dzień spędzam w łóżku ze względu na przeziębienie normalnie masakra:(
pietroo / 2011-02-08 10:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amerykanie coraz bardziej zadłużeni
Euro obrabia straty

Wczorajsze umacnianie się dolara wobec euro zostało zahamowane na otwarciu sesji amerykańskiej. Poranny spadek wywołany został przez mniej istotne w kontekście wpływu na główny rynek dane o zamówieniach w niemieckim przemyśle. To przy braku innych istotnych publikacji makro dało inwestorom impuls sprzedaży szczególnie, że w ostatnim czasie przyzwyczaili się oni do dobrych danych z gospodarki naszych zachodnich sąsiadów. Jednak po dotarciu do silnego poziomu wsparcia 1,3505 kurs zawrócił i zaczął zbliżać się do oporu 1,3620. Dziś rano został on pokonany i obecny kurs kształtuje się na poziomie 1,3635. Osłabienie amerykańskiej waluty w dużej mierze wynikło z opublikowanych wczoraj przez Rezerwę Federalną danych o zadłużeniu Amerykanów, które wzrosło o 3% r/r do 2,41 bln dolarów. Był to spory wzrost, zdecydowanie ponad prognozy analityków. Taki obrót sprawy pozwala myśleć, że w dalszej części dnia możemy zobaczyć aprecjację wspólnej waluty. Jednak pod nieobecność istotnych publikacji kurs głównej pary w dużej mierze będzie zależał od informacji rynkowych nawet tych mniej istotnych.

Złoty pod dyktando głównej pary

Wczorajszy dzień dla par złotowych upłynął na odrabianiu porannych silnych spadów. Całkowicie udało się to tylko dolarowi, który wspiął się z poziomu 2,8240 do 2,8685. Ruch ten wywołany został zmianami na głównej parze, gdzie przez większość dnia górą była amerykańska waluta. Na drugiej parze siła złotego okazała się większa i kurs EUR/PLN nie odrobił całości strat zatrzymując się na poziomie 3,8730. Dziś rano nadal obserwujemy wpływ głównej pary na polską złotówkę. Tym razem wzrosty eurodolara, zapoczątkowane już w sesji azjatyckiej pozwoliły na powrót inwestorów na bardziej ryzykowne rynki. Dzięki temu złoty znów umacnia się wobec głównych walut. Dziś rano kurs USD/PLN wynosił 2,8385, a EUR/PLN 3,8710.

Dane z Niemiec

Dzisiejsze kalendarium pod względem istotnych publikacji jest puste. Jednak z uwagi na wczorajszą reakcję rynków po publikacji danych o zamówieniach w niemieckim przemyśle, warto dziś śledzić dane o godzinie 12:00. Będą one dotyczyć produkcji przemysłowej w Niemczech, co przy braku innych ważnych publikacji może przykuć uwagę rynku i mieć wpływ na jego zachowanie.

Michał Mąkosa
pietroo / 2011-02-08 10:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tłumaczenie wywiadu, jakiego Dr. Paulo Ubiratan ze szpitala w Brazylijskim Porto Alegreon udzielił lokalnej telewizji.
Wywiad ten, od wielu miesięcy jest rozsyłany, powielany, komentowany i chwalony przez miliony mieszkańców Ameryki Łacińskiej:

- Doktorze, ćwiczenia aerobowe przedłużają życie, prawda?
- Ludzkie serce jest tak zaprogramowane, aby uderzyć określoną ilość razy. Nie marnujmy więc tych uderzeń na ćwiczenia. Wszystko się przecież zużywa. Twierdzenie, że sport to zdrowie jest tak samo trafne, jak sugestia że szybka jazda samochodem przedłuży jego sprawność. Chcesz żyć dłużej? Zrób sobie sjestę!
- A co z mięsem? Czy rzeczywiście dla zdrowia należy jeść jak najwięcej owoców i warzyw?
- Zastanówmy się nad logistyką pokarmu. Co je krowa? Trawę i kukurydzę, prawda? To przecież rośliny. Zjedzenie befsztyka jest więc niczym więcej jak bardzo efektywnym wprowadzeniem warzyw do naszego organizmu. A że nasze trawienie wspomaga jedzenie produktów zbożowych, od czasu do czasu warto też posilić się drobiem.
- A czy należy ograniczyć spożycie alkoholu?
- W żadnym wypadku! Wino robi się przecież z owoców. Z kolei brandy, czy Cognac to przedestylowane wino, co oznacza nic więcej jak to, że z wyjściowych owoców zabiera się więcej wody, aby człowiek mógł je jeszcze lepiej wykorzystać. To po prostu skondensowane owoce. Z kolei piwo to produkt zbożowy. Trzeba je pić!
- Jakie są korzyści z regularnych ćwiczeń fizycznych?
- Tak jak już mówiłem: nie marnujmy serca. Nie należy naprawiać czegoś, co nie jest zepsute. Skoro się dobrze czujesz, to po co sobie komplikować życie. 15 minut seksu dziennie jest więcej niż wystarczające do utrzymania formy.
- A co ze smażeninami? Ostatnio mówi się dużo o ich szkodliwości.
- Nie, jeśli używamy oleju roślinnego. Produkty pochodzenia roślinnego są podstawą zdrowego żywienia.
- No ale ćwiczenia pomagają na pewno w odchudzaniu?
- Z tym też trzeba uważać. Bowiem intensywnie ruszane mięśnie mają przecież tendencję do wzrostu. Zobaczmy na takie wieloryby. Żywią się tylko planktonem, piją tylko wodę, cały czas się ruszają i jakie są grube! Poza tym pamiętajmy: zając cały czas biega, skacze ale żyje maksymalnie 15 lat.
Z kolei żółw nie skacze, nie biega, porusza się powolutku, nic nie robi i żyje nawet 450 lat. Gdyby dużo chodzenia było zdrowe, to listonosze żyliby wiecznie!
- A co z czekoladą?
- Toż to kolejna roślina! Kakao jest wspaniałym pokarmem powodującym uczucie szczęśliwości. Jedzmy go jak najwięcej! I pamiętajmy. Życie nie powinno być podróżą do grobu w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem.
Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem:
- Było warto! Cóż to była za wspaniała podróż!
amelian / 2011-02-08 10:22 / portfel / Tysiączniczka na forum
bzdury do kwadratu...to że jeden pajac tak twierdzi jeszcze o niczym nie świadczy ;) w jednym temacie ma tylko rację ;)
pietroo nl / 83.16.74.* / 2011-02-08 10:25
Amelko Ty chyba naprawdę nie znasz się na żartach... przecież to anegdota :))
amelian / 2011-02-08 10:34 / portfel / Tysiączniczka na forum
ja się nie znam? ;)
pietroo / 2011-02-08 10:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
:)))))))))))))
pietroo / 2011-02-08 10:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelciu wielkie gratki za BRH, ładnie rośnie
amelian / 2011-02-08 10:22 / portfel / Tysiączniczka na forum
dzięki :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy