Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
dodge / 2011-01-28 20:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://tnij.org/j586
Kambodza / 2011-01-28 19:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Za dwa tygodnie się widzimy, i niech każdy się przygotuje i poustawia tak żeby móc!!!:)
TrentX / 2011-01-28 19:51 / portfel / Tysiącznik na forum
Popelnilem znow cos w temacie energetycznym :)

PGE - slowo o nim :)

Komentarz do wykresu po postawieniu kilku kresek AT
Dziś PGE przebilo dolem wazne wsparcie dlugoterminowe w okolicy 22.61 konczac notowania
na poziomie 22.50 co moze wrozyc dalsze spadki , a tym samym dla dlugodystansowcow okazje
do dokupienia waloru po nizszej cenie...
Kolejne wsparcie 22.28 a nastepne wazne w okolicy 21.30.
Krotkoterminowo w zasadzie od 17grudnia jestesmy w lekkim ale jednak trendzie spadkowym.

Aktualny wykres znajduje sie tutaj :
http://pokazywarka.pl/jo784s-2/

Krytyka lub wytkniecie ewentualnych bledow w rysunku wskazane :)

Tauron - slowo o nim :)

Kolega PGE z branzy krotkoterminowo znajduje sie w trendzie spadkowym.
Walor przebil dolem srednioterminowa linie trendu wzrostowego na sesji 21.01.2011 ,a
nastepnie przebil wsparcie na poziomie 6.35 , zatrzymujac sie dzis na waznym wsparciu na
poziomie 6.20.
Rowniez tutaj bedziemy obserwowac nastepne notowania i zobaczymy czy poziom wsparcia
zostanie wybroniony, jesli nie to droga do dalszych spadkow na poziom ok 6.06 a nastepnie
5.83 stoi otworem, co rowniez czyni okazje do zakupow na long :)

Aktualny wykres znajduje sie tutaj :
http://pokazywarka.pl/vzf0pv-2/

Tu takze krytyka lub wytkniecie ewentualnych bledow w rysunku wskazane :)

Pozdrawiam :)
dodge / 2011-01-28 19:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
47-krotny reprezentant Armenii Robert Arzumanyan podpisał dzisiaj 3,5-letni (do końca 2014 roku) kontrakt z Jagiellonią. 25-letni środkowy obrońca, który w naszym klubie będzie występował z numerem 25. przez ostatnie dwa lata bronił barw duńskiego Randers FC. W poniedziałek zawodnik wyjedzie z drużyną na zgrupowanie do Turcji.

Jednak to mnie najbardziej rozwaliło. Playboya zatrudniają w Jadze ...

http://img233.imageshack.us/img233/7058/elrob2.jpg
dodge / 2011-01-28 19:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Miał iść do Śląska Wrocław, ale ...

Śląsk Wrocław chciał pozyskać reprezentanta Armenii Roberta Arzumanjana, ale posprzeczał się o jakieś grosze z menedżerem. Jako że sprzeczka była publiczna i dało się o niej przeczytać w gazecie, to do akcji wkroczyła Jagiellonia. - O ile się kłócą? O 40 tysięcy euro? Przecież ja tyle wydaję rocznie na ubezpieczenia swoich samochodów - pomyślał pewnie Cezary Kulesza.

Wrocławianie więc sobie testowali, a jak testy wypadły pomyślnie (i to testy u sceptycznego raczej Lenczyka), to Jagiellonia uznała to za wystarczającą rekomendację i wzięła chłopaka w ciemno. I to od razu na 3,5 roku.


weszlo.com
dodge / 2011-01-28 18:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Tunezja, Egipt, teraz Jordania ... - kto za tym stoi? Izrael może zacząć się bać.
pietroo / 2011-01-28 18:16 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nikt nic nie pisze, że nasi szczypiorniaki grają z Węgrami...
dodge / 2011-01-28 18:54 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A coś walczą, czy z dużej chmury mały deszcz? Nie interesuję się piłką ręczną więc nie orientuję się jak daleko doleciały nasze orły.
mik0110 / 2011-01-28 19:06 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj Pietroo i Goście,
wkurza mnie ta polska kadra brakiem swiezosci i szybkosci...
w kazdym meczu tracimy kilka bramek z kontr przeciwnikow, a z szybkiego ataku sami zdobylismy tylko kilka bramek(na palcach jednej reki mozna policzyc)
poza tym kazda, naprawde kazda "niczyja" pilka(odbita od bramkarza, slupka ) zawsze trafia do przeciwnika... no i te niecelne podania... zgroza...
kurcze, szkoda bo mamy nadal dobrych zawodnikow ale chyba cos Wenta przekombinowal z przygotowaniem do mistrzostw...:((
TrentX / 2011-01-28 17:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Witajcie , ostatnio troche pracuje wiec mniej dyskutuje :)
sledze tylko kurs , czasem cos skrobne po nocy :)
pietroo / 2011-01-28 17:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj

służba nie drużba :)))
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-28 17:35 / portfel / Tysiącznik na forum
i sprzedałem Taurona ze stratą bo sie gorąco zrobiło w Ameryce.......i nie tylko............
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-28 18:06 / portfel / Tysiącznik na forum
strata pół procenta.......ale na dołku jest...........jak USA w poniedziałek nie uspokoja to Tauron przebije i w dółłłłłłł..........wole nie ryzykować
pietroo / 2011-01-28 17:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
u nas też leci w dół
Kambodza / 2011-01-28 16:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
I widzimy się dzisiaj?:)
amelian / 2011-01-28 17:02 / portfel / Tysiączniczka na forum
mi dziś nie pasuje bo jutro z rańca mam egzamin :( natomiast jutro już tak, ale pewnie Wam jutro nie bardzo...ehhh
pietroo / 2011-01-28 17:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja mogę dzisiaj, ale nie piję dużo, bo jeźdzę z rana :))
tomtay / 2011-01-28 17:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
to może Ci mogą dzisiaj to dzisiaj, a Ci co jutro to jutro :)
amelian / 2011-01-28 17:29 / portfel / Tysiączniczka na forum
Tomeczku a Ty możesz kiedy? może umówcie się a ja zaglądnę na chwilę, zaraz wybywam na egzamin
Kambodza / 2011-01-28 17:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzisiaj byśmy się złapali:)
Mała na 2-3 godziny przyjdzie też:)
Tomi, Adaś a Wy co? Chyba się nie wyłamiecie jak dziadki?;)
Noxik / 2011-01-28 17:56 / portfel / Tysiącznik na forum
ja dzis jestem umowiony ale jutro chetnie
Noxik / 2011-01-28 17:57 / portfel / Tysiącznik na forum
tfu jutro tez nie jade do piastowa czy jakos tak.
Noxik / 2011-01-28 18:04 / portfel / Tysiącznik na forum
zreszta kurcze szkoda zescie o tym nei napsiali 5min przed spotkaniem mialbym wiecej czasu zeby plany pozmienaic a tak znow bedzie trzeba czekac pol roku aby zobaczyc te wasze pyszczki ^^
pietroo / 2011-01-28 18:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
więc jak towarzystwo? spotykamy się czy nie?
Kambodza / 2011-01-28 18:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no chyba nie, bo Adaś jak widać nie może, Tom też dzisiaj nie, Ty nie pijesz, Mała tez się nie rozbuja bo jutro ma egzamin więc chyba nastęony raz trzeba ustawić ale wcześniej:)
pietroo / 2011-01-28 18:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ok, a więc do nastepnego razu.... umawiajmy się tak dzień lub dwa dni wczesniej, aby każdemu pasowało
Kambodza / 2011-01-28 18:23 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dokładnie tak
dodge / 2011-01-28 16:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Barlinek S.A. potwierdził, że jest spółką zachowującą najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej. 25 stycznia br. Giełda Papierów Wartościowych ogłosiła nowy skład Respect Indexu, w którym Barlinek ponownie jest jedną z 16 spółek, które spełniają bardzo wysokie wymogi w zakresie zarządzania, ładu informacyjnego, relacji inwestorskich, etycznego działania oraz dbałości o ekologię.

Respect Index zadebiutował na GPW w Warszawie w listopadzie 2009 r. To unikalny projekt warszawskiej giełdy, którego celem jest promowanie odpowiedzialnego zarządzania w spółkach publicznych. Barlinek S.A. znalazł się wśród 16 spółek, które weszły do wymienionego indeksu.

Rating spółek powstał na podstawie badania ankietowego, obejmującego obszary zrównoważonego rozwoju, ładu korporacyjnego, zarządzania oraz komunikacji z różnorodnymi grupami interesariuszy. Dodatkową weryfikację przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie stanowił audyt, przeprowadzony przez Giełdę Papierów Wartościowych, Stowarzyszenie emitentów Giełdowych oraz firmę Deloitte."

drewno.pl
dodge / 2011-01-28 16:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Spółka Plast-Box zakończyła budowę nowego magazynu logistycznego w Słupsku, który ponad dwukrotnie zwiększa możliwości załadunku i rozładunku towarów.

Pozwolenie na użytkowanie obiektu zostało wydane 24 stycznia tego roku. Magazyn został wybudowany na terenie zakładu produkcyjnego w Słupsku, jego powierzchnia wynosi ponad 4 tys. mkw. - Dotychczas nasze moce załadunkowe były ograniczone Teraz ich liczba znacząco zwiększy się, co zaspokoi nasze potrzeby logistyczne do 2013 r. – mówi Jarosław Koźlik, prezes zarządu spółki Plast-Box, jednego z liderów polskiego rynku opakowaniowego.

Budowa nowego magazynu jest realizacją celu emisyjnego, który spółka podała do wiadomości w prospekcie emisyjnym w 2009 r. Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2010 r. i miały się zakończyć w grudniu. Opóźnienie zostało spowodowane koniecznością wprowadzenia do projektu zmian wnioskowanych przez strażaków. - Poprawki nie spowodowały dużych komplikacji w realizacji inwestycji, a mamy większą pewność, że obiekt będzie bezpiecznym miejscem pracy i składowania towarów – dodaje prezes Koźlik.

Koszt inwestycji wyniósł ok. 4,7 mln zł. Pomieszczenia, które dotychczas były używane do magazynowania zostaną przekształcone w hale produkcyjne. Przetarg na wykonanie tej adaptacji został ogłoszony 12 stycznia br."

plastech.pl
Ged / 2011-01-28 16:28 / Tysiącznik na forum
EKO EXPORT SA korekta prognozy finansowej

28.01. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 2/2011

Zgodnie z ő 31 ust. 2, 3 i 4 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w
sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych
oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa
niebędącego państwem członkowskim Zarząd Eko Export S.A. informuje, że po zweryfikowaniu danych
finansowych za cztery kwartały dokonuje korekty prognozy na rok 2010, pozytywnie zaopiniowanej
przez biegłego rewidenta i przedstawionej w prospekcie emisyjnym.
Prognoza Spółki Eko Export S.A. na rok 2010 zakładała osiągnięcie:
- przychody ze sprzedaży w wysokości 15.300 tys. zł
Po korekcie Spółka prognozuje osiągnięcie:
- przychody netto w wysokości 13.584 tys. zł :
Czynnikiem, który wpłynął na obniżenie opublikowanej prognozy było ograniczenie produkcji w
listopadzie i grudniu 2010 roku ze względu przyspieszenie realizacji projektu modernizacyjnego
zakładu produkcyjnego, o którym to projekcie Spółka informowała w raporcie bieżącym nr
103/2010. Prowadzone prace modernizacyjne wiązały się z koniecznością czasowego wstrzymywania
produkcji, w związku z czym miało miejsce ograniczenie produkcji a sprzedaż dokonywana była z
produktu zgromadzonego na magazynie wyrobów gotowych.
Przyspieszenie modernizacji wiązało się też z tym, że opóźnienia związane z transportem
spowodowało, że mokra mikrosfera docierała od października zamarznięta w postaci bryły lodu i
brak ogrzewania magazynów uniemożliwiały praktycznie produkcję do czasu jej rozmrożenia, co bez
ogrzewania trwałoby bardzo długo.
Modernizacja zakładu wpłynie pozytywnie na wynik finansowy w 2011 roku, ze względu na
obniżenie kosztów produkcji poprzez ogrzewanie magazynu surowca i magazynu oleju, wybudowanie
komory do rozmrażania mikrosfery, ogrzewanie linii uszlachetniającej - wszystko to ciepłem do
tej pory niewykorzystanym powstającym w procesie suszenia mikrosfery.
Jednocześnie informujemy, że ostateczne wyniki Spółki za 2010 rok, zostaną w przedstawione w
raporcie rocznym. Zarząd informuje, iż ewentualne odchylenia +/- 10% od przedstawionych
prognoz, będą przekazywane do publicznej wiadomości w formie raportu bieżącego
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-28 16:27 / portfel / Tysiącznik na forum
jeszcze troszke i PGE znowu bedzie do brania...........
bede milionerem........:)
Noxik / 2011-01-28 15:50 / portfel / Tysiącznik na forum
kopex dzis ladnie ;f
pietroo / 2011-01-28 16:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale Tobie się przedał?
amelian / 2011-01-28 12:39 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
coś mały ruch ma forum, pewnie każdy zabiegany....ja odpoczywam ;)

Udanego popołudnia życzę
Ged / 2011-01-28 14:47 / Tysiącznik na forum
bry :)
ja w sprawie brzuchow - już zrobione :)

martwi mnie troche to, ze coraz mocniej plecy przy cwiczeniach czuje, nawet pomimo tego, ze staram sie je miec przyklejone..
amelian / 2011-01-28 15:35 / portfel / Tysiączniczka na forum

już zrobione :)

u mnie również :)
Plecy musisz mieć przyklejone i skupic się na tym, że przy skłonie do góry ma ciągnąc brzuch a nie kręgosłup...
Ged / 2011-01-28 15:48 / Tysiącznik na forum
trzeba będzie zrobić jakieś spotkanie w trakcie akcji 2011, np nad Bałtykiem, co by się nasze wysiłki nie zmarnowały :)
amelian / 2011-01-28 16:29 / portfel / Tysiączniczka na forum
jestem jak najbardziej za :))) nie ma to jak polskie morze :)
amelian / 2011-01-28 12:42 / portfel / Tysiączniczka na forum
w tvncnbc dyrektor Oasis przekonuje żeby jednak jechać do Egiptu i hotelu siedzieć hehe...niech sam sobie jedzie
Noxik / 2011-01-28 13:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja mialem jechac 5 stycznia na poczatku ale moja zaba przekonala mnie na 5 lutego....teraz pewnie sie tam zastanawia :)))
amelian / 2011-01-28 13:39 / portfel / Tysiączniczka na forum
teraz to pewnie nie pojedziecie... :( ja bym się bała tego, ze przerwą wyjazd w połowie i każa wracać...poza tym mówili już że np. do Kairu nie można już pojechać pewnie na większość wycieczek fakultatywnych też nie a żeby siedzieć tylko w hotelu to kiepski pomysł...no chyba że jedziecie nurkować tylko
kresowiak nl / 83.7.64.* / 2011-01-28 13:53
Witam serdecznie!

Pozdrowienia ze wschodnich rubieży posyłam!



do Kairu nie można już
pojechać pewnie na większość wycieczek fakultatywnych też nie a żeby siedzieć
tylko w hotelu to kiepski pomysł..

Zgadzam się w 100%..
pietroo / 2011-01-28 14:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie

chyba można bez dodatkowych kosztów zmienić kierunek, lećcie na Wyspy Kanaryjskie
Noxik / 2011-01-28 15:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Hmmm w egipcie juz bylem tyle razy ze mi sie piramidy, wioski beduinow, luxory i inne przejadly. Jesli mialbym teraz jechac to tylko i wylacznie aby siedziec w hotelu, wziac sobie wynajac na tydzien sprzet do kita i smigac, pic drinki o*********** sie na lezaczku i w basenie.
pietroo / 2011-01-28 16:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
oby tylko wokół kule nie śmigały
Noxik / 2011-01-28 18:09 / portfel / Tysiącznik na forum
adrenalinka :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy