Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2011-01-24 22:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Asiu po ile pobierałaś CIA?
amelian / 2011-01-24 22:55 / portfel / Tysiączniczka na forum
29,50 za chwilę dodam do portfela
amelian / 2011-01-24 22:35 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dziś na NC bardzo udany debiut spółki Broad Gate, spółka podoba mi się, temat będę wałkować...

http://www.broadgate.pl/pl/o_firmie/profil_dzialalnosci
tomtay / 2011-01-24 22:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
popatrzyłem na stronę, jakaś produkcja jest, nazwy chwytne, ale marki nie mają, zatem jako produkt marketowy wielkiej kariery nie zrobią, nazwa głupkowata jak spółkę naftową :)
amelian / 2011-01-24 22:48 / portfel / Tysiączniczka na forum
nazwa kiepska fakt.... :)
tomtay / 2011-01-24 23:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
są dobre spółki na nc, ale twory z wartością księgową połowy średniego mieszkania w Warszawie i kapitalizacją równą wartości województwa Warmińsko-Mazurskiego raczej bym omijał i to szerokim łukiem :)
pietroo / 2011-01-24 23:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hehehe chyba, że nie chce się mieć problemów z długością paznokci :))

cześć Tomek
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-24 22:41 / portfel / Tysiącznik na forum
kiedyś kobiety wałkowały ciasto......:) ...........
bez urazy amelka............ taka myśl o zmieniającym sie świecie............
ciekawe co bedą wałkować za 100 lat..? :)
amelian / 2011-01-24 22:51 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cierpliwy to już Twój kolejny popis...szowinizm widzę w każdym calu...

ciekawe co bedą wałkować za 100 lat..?

łby durnowatych facetów
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-25 08:22 / portfel / Tysiącznik na forum
oj widze że jednak taki humor nie przejdzie.....no cóż................nie bede już pisał takich głupot

a Ty amelia jesteś feministką?
dodge / 2011-01-24 22:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam wrażenie, że Panowie dzisiaj padli przy A6W i nie potrafią doczołgać się do klawiatury :)

Dobranoc Wszystkim

Amelcia to twardziel. Po stepach wróciła i jeszcze jest w sile bajerować staruszka :)

Pozdrawiam serdecznie i miłego wtorku życzę.
tomtay / 2011-01-24 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak sporo się o tym AW6 mówiło, a teraz cisza jak po śmierci organisty :))
amelian / 2011-01-24 22:37 / portfel / Tysiączniczka na forum
słomiany zapał Tomeczku, szczerze to myślałam, że wytrzymają dłużej...ja tej 6 nie wymyśliłam ale skoro podjęłam się to i skończę i zawstydzę wapniaków ;)))
pietroo / 2011-01-24 22:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie wiem o kim piszesz wapniak?
amelian / 2011-01-24 22:26 / portfel / Tysiączniczka na forum
Dobranoc Maciuś :)))

jeszcze jest w sile bajerować staruszka :)

toż to nie bajer a sama prawda;)

miłego wtorku życzę.

dziękuję w imieniu grupy emerytów na reanimacji.... u mnie poniedziałek trwa w najlepsze :))))
TrentX / 2011-01-24 22:30 / portfel / Tysiącznik na forum
staruszka ?:)
tomtay / 2011-01-24 22:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Co tak się dziwisz Majorze, my tu w zdecydowanej większości to już trepostwo ;)
TrentX / 2011-01-25 00:21 / portfel / Tysiącznik na forum
Jesli juz to sierzancie :P no coz znam wiek piotrka i ktos tam jeszcze wspominal ze leci mu prawie 40 przy okazji rozmowy o odpalach po 40 :p, ale reszty nie znam :)
amelian / 2011-01-24 22:11 / portfel / Tysiączniczka na forum
Oglądałam wczoraj dwa nie byle jakie filmy, które Wam polecam: pierwszy to Incepcja moim zdaniem genialny, drugi Transfer jak napisał jeden z krytyków - "ten film jest perfekcyjny" i zgadzam się w 100%
smooth / 2011-01-24 22:54 / portfel / Tysiącznik na forum
już szukam po torrentowych półkach tego Transferu, a Incepcji nie dałem rady...wyłączyłem po 30 min.
amelian / 2011-01-24 23:18 / portfel / Tysiączniczka na forum
nie podoba się Incepcja?
smooth / 2011-01-24 23:26 / portfel / Tysiącznik na forum
Po 30 min wyłączyłem z nudów oraz przerostu zagmatwania sytuacji....zaczęło mi wiać przesadą i wyłączyłem.... może jeszcze kiedyś wróce.

Kilka dni temu oglądałem Kolacja dla idiotów ( Dinner for Schmucks). Jak nie jestem fanem komedii to ta mnie ubawiła po pachy. Polecam!
amelian / 2011-01-24 23:36 / portfel / Tysiączniczka na forum
Za komediami nie przepadam ale skoro polecasz...;)
Ged / 2011-01-24 22:22 / Tysiącznik na forum
black swan, od tego weekendu w kinach, równiez bardzo wart jest uwagi i gorąco polecam :)

ps: co do a6, to tak mi sie nie chcialo, ze zrobilem 2 serie i z 50 udziwnianych brzuchow. mam nadzieje, ze jury to zaliczy :D
amelian / 2011-01-24 22:28 / portfel / Tysiączniczka na forum
Ged nie wygłupiaj się nawet, nie ma kompletu to nie ma zaliczenia....wracaj i rób te brzuchy, i pamiętaj że poźniej będzie ich coraz więcej :)

Na film wybiorę się chętnie :)))
Ged / 2011-01-24 22:34 / Tysiącznik na forum
mam dziś dzień marudy i robił nie będę. o! :)

generalnie tylko 4 i 5 ćwiczenie mocniej czuję, ostatnie kiepsko mi wychodzi - chyba mam nogi nierozciągnięte, bo zadrzeć je do góry prosto wydaje się wielką sztuką :)

ps: a shutter island widziałaś?
amelian / 2011-01-24 22:40 / portfel / Tysiączniczka na forum

mam dziś dzień marudy i robił nie będę. o! :)

takie ćwiczenie to do dupy....;)

ps: a shutter island widziałaś?

Si :) świetny film również
Ged / 2011-01-24 22:43 / Tysiącznik na forum
to wyszperaj jeszcze w necie: The Secret in Her Eyes (El secreto de sus ojos)

w kinach ciężko go złowić. miodzio :)
amelian / 2011-01-24 22:41 / portfel / Tysiączniczka na forum
upssss.....byłam pewna że wykropkuje.....
amelian / 2011-01-24 21:53 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie nocną porą :))) już mnie nie ma to nikt o brzuchach nie wspomina ehhh......ja po fitnesie dwugodzinnym czuję się fantastycznie... ;)
dodge / 2011-01-24 22:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Słońce

Pozdr.
amelian / 2011-01-24 22:05 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cześć Słońce :)))

Buziaczki posyłam :)
dodge / 2011-01-24 22:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O matko ! Chowam komputer do szafy, co by żona nie zobaczyła :)))
amelian / 2011-01-24 21:55 / portfel / Tysiączniczka na forum
nawet mnie te Police na minusie nie martwią, dokupiłam CIA :) jak spółka flagowa to i mieć jej nalezy trochę ;)
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-24 20:53 / portfel / Tysiącznik na forum
yankesi zadziwiają mnie swoim uporem .......niby to my jesteśmy rynkiem rozwijającym sie..........ale to oni robią co chwila nowe szczyty.......ciekawe co z tego wyniknie........
TrentX / 2011-01-24 21:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam towarzystwo :)

Cierpliwy jesli ci to cos pomoze to popatrz na kreski AT , ktore sam postawilem na Tauronie popelniajac namiastke jakiejs analizy :)
TrentX / 2011-01-24 21:44 / portfel / Tysiącznik na forum
No tak zapomnialem linki :)

http://pokazywarka.pl/vzf0pv-2/
dodge / 2011-01-24 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bardzo ładnie Iksie :)
TrentX / 2011-01-24 22:30 / portfel / Tysiącznik na forum
Czy jakowes wnioski pokrywaja sie z Twoimi co do kwitu ??
dodge / 2011-01-24 19:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Debiutująca w piątek na NewConnect spółka Forever Entertainment chce zarabiać na sprzedaży polskich i gier komputerowych w Azji.
autor: Marian Zubrzycki
źródło: Fotorzepa
+zobacz więcej

* Na NewConnect z Misiem Uszatkiem

W piątek do obrotu na alternatywnym parkiecie weszło 535 tys. akcji serii A-D spółki Forever Entertainment. Kurs odniesienia wynosił 8,15 zł. Po takiej cenie inwestorzy nabywali papiery debiutanta w październikowej ofercie prywatnej. Łącznie kupili 108,2 tys. walorów serii D. Podobnie jak przy kilku wcześniejszych debiutach, z powodu miażdżącej przewagi kupujących handel akcjami Forever Entertainment jest zawieszony. (...)"

całość tutaj:

http://tnij.org/j3n4

============

Dzisiaj +64,57
pietroo / 2011-01-24 21:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wszyscy chcą zarabiać na grach, począwszy od City...
dodge / 2011-01-24 19:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Pastowanie 2700 pkt"

http://tnij.org/j3nl
tomtay / 2011-01-24 19:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pastuje, a może raczej mydli oczy to mi pan o egzotycznym imieniu, ustami Bonia, który został wytypowany do niesienia dobrej nowiny, czyli "obojętnie co naród zrobi to pociągający za sznurki i tak zapier ..olą im ich pieniądze" oraz "zachęcamy do trzeciego filaru - to z trzeciego też wam kiedyś zaje ..iemy kasiore obywatele" :)
dodge / 2011-01-24 20:04 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

mydli oczy to mi pan o egzotycznym imieniu


Masz na myśli tego co zapożyczyli mu imię z wytwórni Disney'a?
tomtay / 2011-01-24 21:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
drogi Dodge, jaki Ty domślny ;)
dodge / 2011-01-24 22:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przeceniasz mnie. To było pytanie Tom, nie domniemanie.
amelian / 2011-01-24 22:05 / portfel / Tysiączniczka na forum
i jeszcze skromny...ehh....i gdzie teraz takich Facetów szukać...? ;)
tomtay / 2011-01-24 22:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no jak to gdzie? w Białymstoku! kupujesz proszę ja Ciebie bilet do Warszawy i zaledwie po sześciu godzinach w pociągu na Centralnym przesiadasz się proszę ja Ciebie w pospieszny i dwóch i pół godzinie wysiadasz, a dalej to już Ci Dodge pokaże co i jak :)
dodge / 2011-01-24 19:24 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Powrót kupujących na Wall Street pomógł zmniejszyć w poniedziałek straty warszawskich indeksów, ale obroty na całym rynku poniżej 800 mln PLN, sugerują, że akcjami wymieniali się tylko ci, którzy nie mieli lepszego zajęcia.

Na poniedziałek w kalendarzu danych makroekonomicznych zaplanowano głównie europejskie publikacje - indeksy PMI dla sektora przemysłowego i usług oraz dynamikę zamówień w przemyśle strefy euro. Niespodzianek raczej nie było, chyba że za taką uznamy nieznaczną poprawę koniunktury w branżach usługowych największej europejskiej gospodarki i bardziej wyraźne ożywienie w całej strefie euro. Ekonomiści spodziewali się stabilizacji wskaźnika PMI na poziomie sprzed miesiąca (54,2 pkt), a tymczasem wzrósł on o jeden punkt do poziomu 55,2 pkt. W sektorze przemysłowym wskaźnik PMI od jesieni 2009 r. utrzymuje się powyżej bariery 50 pkt. oddzielającej symbolicznie recesję od ożywienia gospodarczego. Według dzisiejszych wstępnych odczytów w styczniu indeks PMI dla przemysłu wyniósł w Niemczech 60,2 pkt, a w strefie euro 56,9 pkt. Kolejnym potwierdzeniem takiego stanu rzeczy był styczniowy wzrost o ponad zamówień w przemyśle strefy euro o 2,1 proc. m/m po wzroście sprzed miesiąca o 1,4 proc. (...)"

całość tutaj:

http://tnij.org/j3ng
dodge / 2011-01-24 19:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"Azoty w Tarnów wznowiły produkcję nawozów saletrzanych po postoju awaryjnym.

Zakłady Azotowe w Tarnowie (ZAT) wznowiły produkcję nawozów saletrzanych po postoju awaryjnym, poinformowały ZAT w piątek. Obecnie wytwórnia pracuje na poziomie około 40% zdolności, a do końca stycznia planuje ją sukcesywnie zwiększać do około 60%.

"Korzystając z efektów synergii z ZAK SA dokonano alokacji zapasów kwasu azotowego w Grupie Kapitałowej Azoty Tarnów. Prace zmierzające do zwiększenia wykorzystania zdolności produkcyjnych nawozów saletrzanych przebiegają zgodnie z harmonogramem. Osiągnięcie pełnych zdolności produkcyjnych, uzależnione od przywrócenia produkcji kwasu azotowego w wytwórni w Tarnowie, przewidywane jest w połowie maja bieżącego roku" – czytamy wkomunikacie.

Spółka podała, ze w wyniku czasowego postoju wytwórni zmniejszenie wolumenu produkcji nawozów azotowych w Azotach Tarnów szacowane jest na około 13% w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. Natomiast zmniejszenie wolumenu produkcji nawozów azotowych w Grupie Kapitałowej Azoty Tarnów szacowane jest na około 5% rocznych zdolności produkcyjnych.

„(…) produkcja pozostałych nawozów w dalszym ciągu przebiega bez zakłóceń" – czytamy dalej.

ZAT miały narastająco 42,78 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I-III kw. 2010 roku wobec 5,65 mln zł straty rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 1159,97 mln zł wobec 876,30 mln zł."

chemical.pl
dodge / 2011-01-24 18:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Debiut

http://www.youtube.com/watch?v=X-HaQDw127w&feature=player_embedded
pietroo / 2011-01-24 18:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
moim zdaniem bardzo udany debiut, oby tak dalej
dodge / 2011-01-24 18:27 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Musze powiedzieć, ze był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. Bramkarz sporo co prawda wybronił, ale te interwencje jego strasznie niepewne. Większość to było piąstkowanie, albo piłka mu się nie kleiła i nie potrafił ją złapać. Dużo szczęścia w tym, że to 1-0 było, choć mogli pokusić się o 1-1 w tej sytuacji, gdy Grosik wyłożył ślicznie piłkę. Jeśli tak to będzie wygladać dalej, to muszę powiedzieć, że Piekarski wybrał mu dobry klub, dla pokazania się i wypłynięcia na szersze wody. W ten sposób wyróżniając się szybko będzie zauważony. Z Turcji już za 900 tys. Euro nikt go nie puści. Wyżej wyceniana liga, to i za piłkarza w grę wchodzą kwoty transferów znacznie wyższe niż w Polsce.
pietroo / 2011-01-24 18:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Życzę mu jak najlepiej. Oby tylko sił i chęci mu nie zabrakło. Stamtąd może trafić do niemieckiej lub francuskiej ligi. O innych raczej na razie nie ma co marzyć. Nie ta technika i umiejętnosci.
Kambodza / 2011-01-24 17:46 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pytanie w radiu do ministra Grobarczyka - Panie Ministrze a te dziury w drodze koło
Krakowa to będziecie łatać czy zarybiać :-)
dodge / 2011-01-24 18:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie wymieniajmy nazwiska tego ministra. Zabrał drogę Bial-Wawa, zabrał kasę na kolej na linię Bial-Wawa. Lotnisko Wawa też zablokowała, bo ekolodzy się wtrącili. Jełopy z PO skansen chcą zrobić z mojego regionu. Ludzie na trasie Biał.-Augustów, Biał.-Wawa giną w wypadkach, co drugi - trzeci dzień doniesienia są o wypadku ... Kuźwa ja rozumiem, że to region Zielonych Płuc Polski, ale bez przesady ... Tu wszędzie są żabki i ptaszki. Dolinę Rospudy tak chroniono przed inwestycją, a gdzie są teraz ekolodzy, gdy trzeba porządek zrobić tam. Dolina zrobiła się tak atrakcyjna po aferze o nią, że zalega brudem i śmieciami. A ludzie nadal giną na drogach. Ode mnie PO już głosu nie dostanie. Co raz więcej krech mają u mnie.
Kambodza / 2011-01-24 18:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Studiowałem w Białymstoku:)
Droga była wtedy w miare ale szaleństwa nie było. Pamiętam ruch wahadłowy który przebiegał przez naprawde wiele kilometrów. Mostem się jechało, nie była zła dróżka. Ale to było z 5 lat temu. Na jednym zjeździe jak byłem to akurat kibice szli na mecz Jagi bo my wyskoczyliśmy sobie coś zjeść:)
dodge / 2011-01-24 18:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
O to Ty znasz doskonale Białystok :)
Kambodza / 2011-01-24 18:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie, nie aż tak to nie:)
Aczkolwiek zamiast na zajęcia żeśmy sobie śmigali często gęsto do Mc Donalda czy po sklepach albo tak połazić:)
To chyba mniej więcej centrum jest gdzie na środku jest taki wielki kościół na jakiejś małej górce i chyba jak żeśmy dalej szli to był Mc jeśli dobrze pamiętam:)
dodge / 2011-01-24 19:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no nie jest to ścisłe centrum - masz na myśli zapewne Kościół Św. Rocha. 5 lat powiadasz ... - wiele się zmieniło od tamtej pory, ale Kościół i ten Mc nadal są w tym samym miejscu :)
bielicjusz / 2011-01-25 02:25
no, jeżeli Rocha nie jest w ścisłym centrum, to wybacz dodge...
a^propos Twojego filmiku z Grosikiem, to jak patrzę na jego "odejście" obrońcom, to żal tym większy, że go już nie ma w Jadze.
Nie mam zamiaru bronić PO (droga, kolej- OK) ale jak pewnie wiesz lub ew. poczytasz o ostatniej lokalizacji lotniska, tj. w Sannikach, to chyba nie uważasz tego za optymalną i rozsądną lokalizację... pozdrawiam
Kambodza / 2011-01-24 18:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
i jeszcze jedno pamięta, dużo i to naprawde dużo łądnych Kobietek:)
Kambodza / 2011-01-24 18:38 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ha ha, pamiętak jak kiedyś żeśmy na wiosne się konkretnie wypuścili i musieliśmy się pytac o droge jak wrócić:)
pietroo / 2011-01-24 18:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bodajże w piątek pisałem o tym trutniu. On nie ma żadnego planu,działa tylko pod publiczkę.
pietroo / 2011-01-24 17:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Oznaki optymizmu


Sporo ubiegłotygodniowych danych makroekonomicznych może być powodem do wzrostu optymizmu. Nie oznacza to jednak końca niepewności.

Monachijski instytut Ifo opublikował styczniową wartość wskaźnika nastrojów w niemieckim biznesie Business Climate Index, który wyniósł 110,3 pkt. Jest to najwyższy poziom tego indeksu od zjednoczenia Niemiec. Wzrósł też styczniowy indeks instytutu ZEW dotyczący nastrojów dla niemieckiej gospodarki. Informacje z Niemiec są bardzo istotne, gdyż jest to lokomotywa gospodarcza naszego Kontynentu.
Optymistyczna wieść nadeszła z Hiszpanii - rząd w Madrycie zakomunikował, że posiada plan wsparcia kapitałowego dla krajowych banków (cajas). Istnieje więc szansa na unikniecie katastrofy w Strefie Euro. Dziś dowiedzieliśmy się, że wskaźnik PMI dotyczący usług w Strefie Euro odnotował niewielki wzrost, niestety spadł bliźniaczy wskaźnik dla przemysłu. Analogiczne zmiany PMI zanotowano dla Niemiec i Francji. Dobrym symptomem jest wyższy niż oczekiwano wzrost nowych zamówień w listopadzie dla przemysłu Eurolandu (licząc rok do roku). Zawiodły natomiast nieco oczekiwania zmian w skali miesiąca.
W Stanach Zjednoczonych w tygodniu kończącym się 15 stycznia tygodnia spadła o 37 tys. liczba wniosków o zasiłek dla bezrobotnych osiągając poziom 404 tys. – poinformował Departament Pracy w komunikacie.
Do 635 tys. wzrosła w grudniu liczba pozwoleń na budowę, poprawiła się też sytuacja na rynku wtórnym nieruchomości, gdzie sprzedano 5,28 mln domów. W obydwu przypadkach wyniki były znacząco lepsze od prognoz.
Wzrósł indeks produkcyjny dla regionu Nowego Jorku, lepiej od oczekiwań wypadł indeks wskaźników wyprzedzających Conference Board a kwota kapitałów długoterminowych, jaka napłynęła w listopadzie do USA przekroczyła oczekiwania nawet największych optymistów i wyniosła 85,1 mld dolarów.
Nie pomogło to dolarowi, który w bilansie tygodniowym stracił zarówno do euro jak również koszyka najważniejszych walut.
Nie należy spodziewać się, że na najbliższym posiedzeniu FOMC zostanie podjęta decyzja o podwyżce stóp procentowych. Jednak oświadczenie szefa tego gremium może być istotne dla rozwoju sytuacji na rynkach finansowych. Niskie nominalne stopy procentowe, de facto ujemne realne stopy procentowe, będą sprzyjać inwestycjom na rynkach metali szlachetnych, szczególnie złota i srebra, dających solidne zabezpieczenie przed inflacją oraz alternatywę inwestycyjną w niepewnych czasach.


Jan Mazurek
Kambodza / 2011-01-24 17:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Petrol w W20? Ale jaja:)
Kambodza / 2011-01-24 17:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe jaki miałby udział w w20 i jak zagraniczniaki na niego spojrzą bo jeśli by spojrzeli łaskwym okiem to pare groszy jest do zarobienia:)
pietroo / 2011-01-24 17:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

ta wiadomość raczej się nadaje na 1 kwietnia
Kambodza / 2011-01-24 17:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
fakt brzmi to jak kiepski żart:)

Ale kto wie czy jeśli tak się stanie czy się nie da na tym zarobić. Pamiętajmy, że spółka jest na minimach;)
dodge / 2011-01-24 18:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
teraz tak, wybronili te okolice 5 PLN, ale brałbym poważnie pod uwagę zejście w okolice 2-3 PLN.
pietroo / 2011-01-24 18:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
myslę, że to jeszcze nie są minima
Kambodza / 2011-01-24 18:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Chłopaki ja się podśmiewuje, ja na tej spółve to i złotówki nie wykluczam:)
dodge / 2011-01-24 18:29 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

ja na tej spółve to i złotówki nie wykluczam:)


:))))))))))))
Noxik / 2011-01-24 19:02 / portfel / Tysiącznik na forum
zamienia bioton an kolejny bioton pdo nazwa oila
dodge / 2011-01-24 19:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

zamienia bioton an kolejny bioton pdo nazwa oila


Jestem tego samego zdania.
pietroo / 2011-01-24 16:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://moto.pb.pl/2356130,2771,porzucone-w-dubaju-br
dodge / 2011-01-24 17:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Te zakurzone BMW satysfakcjonowałoby mnie :)

Pozdr.
pietroo / 2011-01-24 17:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jesli myslisz o tym M6 to popieram :) Także bym już je mył i odkurzał :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy