Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
wielki teor / 89.73.8.* / 2011-01-24 15:41
Optimusek ładnie idzie , kilkadziesiąt % w tydzień ładnie by było :( jak by sie go miąło wcześniej jak sie człek zastanawiał .
pietroo / 2011-01-24 15:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Murawski wrócił do Lecha za bańkę EURO.

Za mocny na Lecha, za słaby na niezły europejski zespół.
Noxik / 2011-01-24 15:37 / portfel / Tysiącznik na forum
OOOoooooOOoOoO moj kopex rosnie :)
wielki teor / 89.73.8.* / 2011-01-24 14:59
Witam
wreszcie czas na bazar po napisaniu inżynierki :)
KOV ładnie dzisiaj zachowuje się, wyniki odwiertów niedługo i raporcik :) a w przygotowaniu kolejne raporciki więc może być ostro.
Mam pytanko, poza dependkiem ma ktoś jakieś walorki upatrzone na dt ?
Noxik / 2011-01-24 15:26 / portfel / Tysiącznik na forum
czy ja wiem czy ten depend to taki DT walor. Za male oborty tam sa ostatnio aby sie z kasa bawic. Kam ostatnio pogrywal na kghm wiec tam mzoesz szukac szczescia co do innych papierow to ja kiedys na HEFALU skakalem ale teraz podobnie....bieda jesli chodzi o wolumeny
pietroo / 2011-01-24 15:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chyba tylko teraz w grę wchodzą walory z w20
wielki teor / 89.73.8.* / 2011-01-24 15:32
no tez to zauważyłem że wolumeny malutkie teraz się porobiły , a wig20 to tez teraz po tych zawirowaniach z OFE niepewny jedynie obserwacja zostaje i wybranie momentu przez siebie na wejscie . Trzeba pogłówkować
Noxik / 2011-01-24 13:49 / portfel / Tysiącznik na forum
Sporo maili dostalem z prosba o zamieszczenie kilku pdfow dlatego podaje linka do chomika gdzie zamiescilem to co mialem.

http://chomikuj.pl/absadowski


prosze w dokumentach jest kilka ksiazek mam nadzieje ze beda pomocne.
pietroo / 2011-01-24 12:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
CITY ładnie rośnie, zaraz 30 zł strzeli
Noxik / 2011-01-24 12:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Amelka juz pewnie przelicza to co zarobi na lakiery do paznokci, balsamy itd :P
Noxik / 2011-01-24 12:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Swoja droga to zastanawiam sie czy by nei pograc jak Kam na miedziaku
pietroo / 2011-01-24 12:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelka zbiera na Porsche, więc raczej zostanawia się nad modelem
Noxik / 2011-01-24 13:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Astona chyba chciala ostatnio?
pietroo / 2011-01-24 13:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Aston jest po Porsche
dodge / 2011-01-24 11:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czytali info Thai u Biga? Petrol może w Wigu 20! Żarty sobie robią ... Nie będę komentował.
Noxik / 2011-01-24 11:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Szkoda bo tu az skomentowanie teog rwie sie na usta :) Nie ma co ktos wpadl na genialny pomysl, jeszcze troche i techmex tam wyladuje.
dodge / 2011-01-24 11:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

jeszcze troche i techmex tam wyladuje.


hehehe - wywalili Ryśkowi Bioton, ale chyba tylko po to, aby zrobić miejsce dla Petrola ...
pietroo / 2011-01-24 12:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
żenada, chyba powinni zmienić kryteria
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-24 10:38 / portfel / Tysiącznik na forum
jeszcze mam takie pytanko głównie do kolegi dodga
jak sądzisz Tauron przebije ostatni dołek czy sie odbije?
dodge / 2011-01-24 11:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Cierpliwy


dodga
jak sądzisz Tauron przebije ostatni dołek czy sie odbije?


Nie obserwuję, nie interesuje się Tauronem. Na pierwszy rzut oka miał papier szanse wybicia z klina zwyżkującego górą, a poszedł dołem. Interpretuje to jako słabość byków, ale oczywiście mylić się mogę. Tak mniej więcej przedział 6,08 - 6,20 widziałbym mocne wsparcie. Tam może rozstrzygnąć się walka. Ale czy dojdzie do większej przeceny w dłuższym terminie trudno mi osądzać Cierpliwy. Jak Ty uważasz? Chętnie poczytam Twoje zdanie. Pozdrawiam serdecznie.
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-24 11:16 / portfel / Tysiącznik na forum
wszystko zależy od Ameryki obecnie jak bedą jeszcze ciągnąć efekt stycznia to Tauron sie wybroni a jak przyjdzie na dniach korekta w USA i nastroje się pogorszą to nie ma szans.....i bedzie dalej spadał ......
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-24 11:21 / portfel / Tysiącznik na forum
oczywiście o AT nie mam pojęcia....i nie bede udawał że coś wiem...........
za to widziałem już kilka Twoich trafnych analiz, bardzo mnie ciekawiło Twoje zdanie......choć szczerze powiem bardziej skłaniam sie ku PGE a Tauron jeśeli bym kupił to tylko pod odbicie z ostatniego dołka na dzień lub dwa...........ale jakoś nie jestem przekonany do tego zakupu......za bardzo indeksy spadają....gdyby sam Tauron spadał to może......
dodge / 2011-01-24 11:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cierpliwy

Z tą trafnością to jest tak, że czasami trafisz a czasami nie :) Ostatnio czytałem jakiś artykuł bądź wpis na blogu - być może nawet u Piotrka ktoś z Was podrzucił linka do niego. Zgadzam się z twierdzeniem, które tam wyczytałem. Otóż z prognozami jest tak, że te 50% może się sprawdzi, a może nie. Jednym słowem nie zawsze prognozy będą trafne, a jeśli faktycznie moje ostatnie mogły być trafne to duża zasługa w tym również i farta :). Poza tym ja również nadal się uczę tej gry i życia na parkiecie i powiem, że co jakiś czas odkrywam coś nowego co mnie zaskakuje.

Faktycznie jeśli dojdzie do przeceny w USA Wig też poleci - korekta jest wskazana. A czy Tauron poleci również ... obstawiałbym, że tak. Polecam zerkać również na indeks branżowy Wig Energ i i indeks sektora branżowego i ich zachowanie w stosunku do rynku głównego.

Pozdrawiam serdecznie
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-24 11:00 / portfel / Tysiącznik na forum
dodam tylko że widze w tej okolicy bardzo duży popyt ..........jak narazie
pietroo / 2011-01-24 10:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

0
2011-01-23 22:32:42 | Noxik [ Portfel ] [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
Re: Komentarze do portfela "pietroo" [2]
To jak jutro po ile HMSG bedzie latal :>?
skomentuj zgłoś do usunięcia

0
2011-01-24 08:23:43 | CIERPLIWY GRACZ [ Portfel ] [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]
dobry
bedzie latał po tyle po ile bedziesz chciał kupić od Piotra......a Piotr bedzie chciał
sprzedać.................
właśnie Piotrek sprzedajesz jak sie wybije?



oczywiście, że sprzedaję, nie mam po co trzymać, ale poczekam na wyżej niż jest teraz

ti nie jest taki typowy smieć
Noxik / 2011-01-24 10:41 / portfel / Tysiącznik na forum
Pietro a dlaczego sadzisz ze to nei jest smiec? Dla mnie jedynym plusemjest to ze to spolka groszowa wiec zawsze wiecej ma do zarobienia niz do polecenia w dol :)
pietroo / 2011-01-24 11:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Bardzo ciekawe spostrzeżenie. :)))) Na to liczę na GPF :))

A wracając do HMSG to zajmują się ciekawą działalnością, moim zdaniem przyszłościową. Tutaj zapodaję Ci link na ten temat:

http://www.hmsg.pl/o_grupie/wyswietl_pod/9/
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-24 10:34 / portfel / Tysiącznik na forum
to może warto na długo jak nie smieć i ma perspektywy?
pietroo / 2011-01-24 10:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
GłównaWykresy XONotowania giełdoweKursy walutEdukacjaGraO nasForumZnajdź wykres: W tym tygodniu ważne dane z USA

Dane wspierały euro

Miniony tydzień przyniósł znaczne umocnienie się wspólnej waluty. Z poziomu 1.32 na początku tygodnia zawędrowała ona w piątek ponad poziom 1,36. Impulsami do takiego wzrostu były kolejne dobre informacje z gospodarki Niemiec i czasowe uspokojenie sytuacji w zadłużonych krajach Europy. Również dane z Kraju Środka oraz mieszane odczyty zza oceanu bardziej wspierały euro niż amerykańską walutę. Weekend również nie przyniósł istotnych informacji wpływających na kurs, a dziś rano na głównej parze walutowej możemy obserwować lekką korektę. Rozpoczęta w sesji azjatyckiej, kontynuowana jest na otwarciu w Europie, a kurs obecnie wynosi 1,3590. Wsparciem, które może pozwolić na umocnienie wspólnej waluty mogą okazać się publikowane dziś dane makro ze Strefy Euro.

Złoty pokazuje swoje zdolności aprecjacyjne

Nadchodzący tydzień dla par złotowych może upłynąć pod znakiem aprecjacji polskiej waluty. Po zmiennych zachowaniach na początku zeszłego tygodnia, szczególnie na EUR/PLN, w piątek kursy obu par zaczęły spadać. Było to skutkiem nie tylko środowej decyzji RPP o podwyżce stóp procentowych, lecz także wzrostów na głównej parze. Dziś rano możemy obserwować ustabilizowanie się sytuacji, choć złotówka nadal ma się ku umacnianiu. USD/PLN sięga obecnie poziomu 2,8480, a kurs EUR/PLN kształtuje się w okolicy wartości 3,8710. Duży wpływ na zachowanie rodzimej waluty nadal będą miały dane płynące ze światowej gospodarki, szczególnie z USA, a w tym tygodniu nie będzie ich brakowało.

Dziś dane tylko ze Strefy Euro

Nowy tydzień rozpoczniemy od wstępnych odczytów ze Strefy Euro. Obie publikacje przewidziano na godzinę 10:00. Pierwsza będzie dotyczyła indeksu PMI dla przemysłu. Analitycy spodziewają się wartości 57 pkt i ma być ona o 0,1 pkt niższa niż w poprzednim okresie. Kolejne dane będą dotyczyły indeksu PMI dla usług, dla którego prognozę przewidziano na nieznacznie wyższym poziomie. O 0,1 pkt więcej niż wartość w poprzednim okresie, czyli 54,3 pkt.

Michał Mąkosa,
Dariusz Pilich
pietroo / 2011-01-24 10:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie

ja też dopiero zasiadałem przed kompem... i widzę, że jest brzydko, to tak ma się zacząć tydzień?

pozdrawiam
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-24 10:30 / portfel / Tysiącznik na forum
dla mnie ładnie ja czekam na korekte i mam nadzieje że spadnie duzo mocniej.............
na w20.........nie zycze Wam źle ........tylko sobie dobrze....:)
pietroo / 2011-01-24 10:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mam nadzieję, że nie będzie tak źle :))
dodge / 2011-01-24 10:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry Wszystkim

Na trochę spóźniony, ale dobry początek ..

Guano Apes - "Money & Milk"

http://www.youtube.com/watch?v=CcXMTXjux1E

Miłego poniedziałku

Pozdr.
mari40 / 2011-01-24 10:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
witaj cierpliwy na pewno nie jesteś sam tylko z rana Wszyscy zabiegani jak to w poniedziałek :)
Miłego dzionka życzę
cierpliwyy / 83.25.66.* / 2011-01-24 09:08
nikogo nie ma?
tylko ja?
dziwne............
cierpliwyy / 83.25.66.* / 2011-01-24 08:55
baza baza słyszymy się sprawdzenie lączności
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy