Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2011-01-17 14:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak ktoś lubi Desperadosa, to widziałem przed chwilą reklamę i w Biedronce kosztuje 2.95 zł za butelkę 0.4l
pietroo / 2011-01-17 12:15 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.parkiet.com/artykul/1008172_Wrocila-moda-na-akcje-producentow-gier-komputerowych.html
MK 72 / 2011-01-17 14:25 / (Marcyś)
CZeść Piotrek Witam Wszystkich

Dep mnie dzisiaj wyrzuciła na stopie ale wróciłem jak wierny pies

Leci i leci i zastanawiam się kto tak sypie- 3 dni mielił sie do 1,02 i przemielił kilka razy ff
Wiec albo desperacji albo wariaci;-)

Jak jestem i straty musze odrobić pilnie bo duże
pietroo / 2011-01-17 14:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Marcn

sprawdzałem przed chwilą w lustrze czy nie dostałem siwych włosów na skroniach od tego Depa

czekam dalej

nie mam innego wyjścia, bo nie chcę zrealizować straty, liczę, że jednak odbije i to ze zdwojoną siłą
MK 72 / 2011-01-17 14:45 / (Marcyś)
Mnie wywalił poniżej 1 zeta ciutkę ale dokupiłem go ponownie

Liczę że odbije ale trzeba będzie grać aby stratę odrobić nie sądzę że pójdzie wysoko chciaż raz to zrobił po 50% spadku wyniesli go na wyzyny - zobaczymy
pietroo / 2011-01-17 15:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
źle się dzieje w państwie duńskim :(((
pietroo / 2011-01-17 11:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
City jak pięknie rośnie. Ehhhhh :))
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-01-17 12:31
:))))))))))))))) do południa moje skarby się spisały, fakt :))) od razu lepszy humor :)))
Kambodza / 2011-01-17 11:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kurde Piotrek ten Depend wali w dół. będziesz uśredniał?
pietroo / 2011-01-17 12:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie, zaraziłem się cierpliwością od Twojego brata :)) nie patrzę nawet na dziada
pietroo / 2011-01-17 12:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
pocieszam się myślą, że nie może wiecznie spadać, musi w końcu odbić od dna
Kambodza / 2011-01-17 12:18 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
to fakt, kiedys musi odbić:)
mari40 / 2011-01-17 12:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
Tydzień zaczyna się dość ciekawie mogłaby się ta zieleń utrzymać szczególnie na Ekosławie mnie cieszy chociaż mam świadomośc,że może zmienić się w czerwień :(
Ja też mam trochę tego śmiecia kupionego w podobnej cenie jak Piotrek -więc ćwiczymy cierpliwośc :) Może połączę ja z ćwiczeniami 6 Weidera skoro przykleiłam się do Waszego kącika to trzeba robić to co inni i trochę ruchu nie zaszkodzi :)
Miłego dnia
Kambodza / 2011-01-17 12:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Mari:)
Na Ekosławie pewnie jeszcze będzie bujać więc tak jak piszesz z emocjami i zachwytem spokojnie bo to jeszcze nie ten czas:)
To zapraszamy do ćiwczeń z nami:)
Pozdówka
pietroo / 2011-01-17 10:42 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W tym tygodniu poznamy decyzję odnośnie stóp w Polsce

Trichet o euro

Miniony tydzień przyniósł na rynku znaczące umocnienie wspólnej waluty. Do pewnego stopnia przyczynił się do tego przewodniczący EBC, który zaznaczył, że nie można już zupełnie wykluczać podwyżki stóp procentowych w Strefie Euro. Dodatkowo Trichet w sobotę stwierdził, że euro jest wiarygodną i stabilną walutą. Jednak póki co inwestorzy kontynuują korekcyjne odbicie na głównej parze, ponieważ dziś rano jej kurs znajduje się w okolicy 1,3320. Ponadto dziś będzie brakowało impulsów zewnętrznych w postaci danych makro do zawierania większych transakcji, zatem może czekać nas nieco mniej dynamiczna sesja.

Oczekiwanie na RPP

Najbliższe dni na parach złotowych mogą przynosić atmosferę wyczekiwania na środową decyzję Rady Polityki Pieniężnej w sprawie stóp procentowych. Część inwestorów spodziewa się, że już na tym posiedzeniu zapadnie decyzja o ich podwyżce, dlatego mogą próbować umacniać polską walutę. Nie można jednak zapominać, że istotne są również nastroje światowe, dlatego biorąc pod uwagę obecne cofnięcie na głównej parze można spodziewać się także utrzymywania nieco gorszego sentymentu do ryzyka. Aktualnie kurs EUR/PLN znajduje się w pobliżu 3,86, natomiast para USD/PLN znajduje się na 2,9050.

Zabraknie banków z USA

Nowy tydzień rozpoczniemy od pustego kalendarium. Jedyna na co warto dziś zwrócić uwagę to fakt, że po południu na rynku zabraknie banków amerykańskich, ponieważ ze względu na niedawne święto Martina Luthera Kinga nie będą dziś funkcjonowały.

Dariusz Pilich
pietroo / 2011-01-17 09:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Syntek ślicznie. Gratki Asiu!!!
Ged / 2011-01-17 11:29 / Tysiącznik na forum
ja zaczynam się zastanawiać nad pogonieniem syntka i przeniesieniem części środków na borka..
pietroo / 2011-01-17 11:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ładny zysk, ciekawe jak będzie dalej.... jakiś czas temu Big i Iza pisali o zasięgu wzrotów na Syntku do 4.30
Ged / 2011-01-17 11:40 / Tysiącznik na forum
ładny i od dość dużej kwoty, więc robi już różnicę.. no nic, chwilę poczekam - generalnie cisza na borku odbywa się w wąskiej konsolidacji, co mnie osobiście zachęca do zakupów
pietroo / 2011-01-17 12:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelka pisała z miesiąc temu, że może spaść do 1.75, ale chyba tak nisko to raczej nie zanurkuje, Borek jak wyskoczy to od razu w miesiąc zrobi 50 %
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-17 09:52 / portfel / Tysiącznik na forum
cześć wszyskim
Kam...przygladam sie eko.......i nie wyglada jakby miało ochote niżej spaśc.....co Ty widzisz.....

Piotrze będzie dobrze....Big pisze że do 2014 hossa może potrwać.......Tylko na chłodno musisz przemysleć sprawe i podjąc właściwe decyzje....nikt za Ciebie tego nie zrobi.....
masz doświadczenie....dasz rade....
Kambodza / 2011-01-17 10:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Cierpliwy Graczu jest jedna sprawa mianowicie taka, że wszędzie oraz ja i moim zjaomi chcą brać po ok 6 i myśle, że ten który zwala bo nie oszukujmy się bo robi to jakiś grubcio pewnie przelicza czy mu się opłaci zwalić czyli popyt w oklicach 6 zł zasypać i odebrać taniej. moim zdaniem mu się nie uda odebrac niżej tyle ile będzie musiał wysypać bo naprawde sporo ludzi ostrzy sobie pzaury na Ekosława. Wiadomo, że jak zasypie to i ja sobie troche poczekam i ustawie się troche niżej ale pierwsze zakupy zrobie po ok 6 ziko.
W piątek moim zdaniem to nie była jeszcze taka panika jaka powinna być ale jakas była na pewno.
Max 5,5-5,8 i niżej spaść nie powinno ale wtedy gruby niech wie że i z nim się zapakują inni i zabiora mu sporo tego po co zwala. Moim zdaniem straci na tym więc duzych spadków już nie powinno być. Ale jak będzie to tyklo on wie. Ja przedstawiam tylko swoje przemyślenia i jak ja to widze
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-17 10:30 / portfel / Tysiącznik na forum
dzieki .....ja sie interesuje eko nie dlatego że kupiłem...tylko dla trennigu.....
zawsze dobrze porównac przemyslenia i spostrzeżenia z kims bardziej doświadczonym i z tematem obeznanym.....zysków życze.......... pozdr

a może jednak się skusze :) kto wie
Kambodza / 2011-01-17 10:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
warto na mniejszych spółkach sobie popatrzec na gierki itp bo się mozna naprawde czegoś nauczyć.
Z tym skuszeniem to jak uważasz:)
Pozdr
pietroo / 2011-01-17 09:56 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

oczywiście, że będzie dobrze, czytałem wczorajsze posty Boga, trzeba być tylko cierpliwym

pozdrawiam serdecznie
pietroo / 2011-01-17 09:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Depend ćwiczy moją cierpliwość, ale teraz już jest za póxno na wyjście, zbyt duża strata... kiedy on wreszcie odbije w górę?
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-17 09:56 / portfel / Tysiącznik na forum
dependa masz 13 dni..................nie 13 lat.............nie rób sobie dodatkowego ciśnienia........Skotan też kiedyś odbije ale przygotuj sie na 2.20 ja jestem przygotowany i biore na klate do wiosny i pierwszych info o produkcji potrzymam.....i jak to mówi młodzież luźna guma.......:)
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-17 10:01 / portfel / Tysiącznik na forum
oczywiście łatwo powiedzieć.........ja tez miewam słabsze dni............także Piotrze trzymaj sie jestem z Tobą.........bede Ci kibicował i trzymał kciuki..........bo Cie lubie jako gospodarza.......zawsze jest z kim pogadać
pietroo / 2011-01-17 10:13 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki wielkie, lubię sobie czasem ponarzekać :)) taką mam naturę, damy radę, juz raz dałem się wyleszczyć na Szarze, a gdybym poczekał miałbym 100% w kieszeni
pietroo / 2011-01-17 09:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
moje śmieci spadają :(((
pietroo / 2011-01-17 09:33 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-01-17 08:44:29 | TrentX [ Portfel ] [ Bywalec forum ]
Ja zaczynam od dzis 6 Tyskiego :} .... z mysla o brzuchu oczywiscie :P

0
2011-01-17 00:54:35 | 95.40.169.* | Pooh nl.
Ja mogę zacząć 4x100 bez zagrychy....


cześć Chłopaki

widzę, że dbacie o odpowiednie nawodnienie organizmu przed ćwieczniami :)) łatwiej wtedy się zmusić do wysiłku :))

pozdrawiam
pietroo / 2011-01-17 09:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam Was serdecznie

Widzę, że dzisiaj od rana znowu zielono na w20, Miedziak i Police rządzą :))

Zrobiłem dzisiaj rano tak dla rozgrzewki 20 pompek, także ja nie zapomniałem o ćwiczeniach

Miłego dnia
Kambodza / 2011-01-17 08:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
To dzisiaj wuielki dzień - początek 6 Weidera:)
Udanego dzionka życze
Ged / 2011-01-17 08:54 / Tysiącznik na forum
to moze ja też się z Wami zabiorę, będzie drugie podejście? :)

tylko pytanko mam, bo nigdzie nie mogłem doczytać - w ćwiczeniu 5tym ile jest powtórzeń na każdą z nóg- tyle samo co danego cyklu?

udanego dnia! :)
Kambodza / 2011-01-17 09:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Ged:)
Drugie podejście póki co nie jest rozważane bo dzisiaj zaczynamy dopiero pierwsze:)
Rozpiske zostawiłem w domu ale będe robił na każą noge tyle ile jest napisane czyli 6*2 nogi czyli w sumie 12:)
Ged / 2011-01-17 09:12 / Tysiącznik na forum
to moje drugie podejście, bo pierwsze skończyłem na 8 dniu :)
te ćwiczenia z nogami w powietrzu trochę na plecy dają, ale za to dół brzucha ładnie pracuje.

można mnie też dopisać do grupy wsparcia, zrobię dziś dzień 1 :)
amelian / 2011-01-17 09:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
zapraszamy :)))

te ćwiczenia z nogami w powietrzu trochę na plecy dają,

trochę tak niestety, trzeba odcinek lędźwiowy idealnie przykleić...dlatego pisałam, że najlepsze brzuszki na piłce ;)
amelian / 2011-01-17 08:30 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Kam, witajcie :)))

To dzisiaj wuielki dzień - początek 6 Weidera:)

tak ;) trzeba się bardzo zawziąć żeby skończyć, tak słyszałam, zobaczymy, czy rzeczywiście takie trudne to ;)

Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę
TrentX / 2011-01-17 08:42 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac :) porankiem mglistym, cieplym jakby nie zimowym ;]
Kambodza / 2011-01-17 08:44 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Amelcia i Trent:)
Ja tez słyszałem że cięzkie i w ogóle ale trzeba jechać z tym koksem:)
Pozdrówka
bebe / 2011-01-17 01:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jesteście cudowni...:_)))))))
jak coś w literkach popiep.rzę...- to tylko dlatego, że Was czytam..i chichram sie niexirmsko...;-)))))))))))))))))))))))0))))))))))))))))))))))))))))))
aaaa......
.zeszlam ...wcale nie za głęboko ...- i w dół...;-)))))))))))..- oczywywiście wpisów...;-)))
pozdrówka serdeczne..- za dawkę uśmiechu..!!!!!
ide z Wami w te brzuszki..;-)))))))))))).....nadajcie tylko ...- godzine.....;-)))))))))))))
cha...ha..cha

oczywisdta, że Was witam i pozdrawiam...;-))))
zyczę w nadchodzącym tygodniu wszystkiego..- na każdego spełnienie .......- i oczywiste , że parkietowe...;-)))komu kolor czerwonu...- niech se ma, a komu kolor zielony..- a cooo..- .też niech se ma...;-))))
tyle spółek.....taki wybór...a co najważniejsze...- to...TO ..- co sie ma w portfelu...;-)))
jeszcze raz pozdrawiam Was .........- uchachana...;'-)))))))))))))
/co mi potrzebne...i w to mi graj...-cie.../..;-))))))
buziak...
hej..
iii...
bej-be....
bebe / 2011-01-17 01:36 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
PS..
a pzry tych brzuszkach ..- to można się śmiać...żartować...???..czy tylko skupienie "wdechu i wydechu" - obowiązuje..?..;-)))))))))))
Kambodza / 2011-01-17 08:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej Bebe:)
Śmiechy po treningu:) Podczas niego to tylko i wyłącznie focus i napięcie mięśnia:)
Pozdrówka
amelian / 2011-01-17 08:34 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Bebe :)))

pozdrówka serdeczne..- za dawkę uśmiechu..!!!!!

śmiejesz się bo masz poczucie humoru ;)

a pzry tych brzuszkach ..- to można się śmiać...żartować...???..czy tylko
skupienie "wdechu i wydechu" - obowiązuje..?..;-)))))))))))

jak się to robi to juz tak wesoło człowiekowi nie jest...;) skupić się trzeba i pępek maksymalnie blisko kręgosłupa trzymać ;)))

Pozdrawiam serdecznie
amelian / 2011-01-16 23:36 / portfel / Tysiączniczka na forum
http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM

Tutaj proszę się jeszcze zapoznać co i jak ;)

Dobrej nocki życzę :)))

PS jeśli chcecie dobrze wyglądać na wakacjach to ostatni dzwonek, na wiosnę będzie już za późno ;)
pietroo / 2011-01-16 22:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
4-1 i koniec meczu

lider!! 5 pkt przewagi na Realem :))
pietroo / 2011-01-16 21:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gigantyczna wpadka Realu! Remis z ostatnią w lidze Almerią

A Barca do przerwy 3-0 z Malagą :))))
tomtay / 2011-01-16 22:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak tak dalej pójdzie to Józef Mourinho będzie wyjeżdzał z Madrytu pod osłoną nocy i to pekaesem podstawowym przebrany za wiejską babę handlującą jajami :))
p.s. Czy tu wszyscy zaczynają od jutra 6 Weidera?
TrentX / 2011-01-17 08:44 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja zaczynam od dzis 6 Tyskiego :} .... z mysla o brzuchu oczywiscie :P
Pooh nl. / 95.40.169.* / 2011-01-17 00:54
Ja mogę zacząć 4x100 bez zagrychy....
pietroo / 2011-01-16 22:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mam nadzieję, że tak będzie :) jesli chodzi o Mourinho

co do ćwiczeń to tak, przyłączysz się?
tomtay / 2011-01-16 22:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
o której są treningi? no bo chyba, żeś to jako Gospodarz uregulował, że np. punkt 21.00 wszyscy odchodzimy od komputerów i robimy szóstkę, a nie każdy sam sobie nie w tempo n****** partyzantkę :)
pietroo / 2011-01-16 22:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
tak by było bardzo dobrze :)) tylko nie kazdemu może to pasować.....
amelian / 2011-01-16 23:17 / portfel / Tysiączniczka na forum

Czy tu wszyscy zaczynają od jutra 6 Weidera?

tak Tomeczku ;))) dowiedziałam się dziś, że absolutnie nie wolno nóg na podłodze kłasc jak się to robi tylko trzymac w powietrzu więc Wam przekazuję żeby później nie było, ze ja mam świetny brzuch w Wy ciągle spaślaki....;)
amelian / 2011-01-16 23:19 / portfel / Tysiączniczka na forum
aha i co do czasu to chyba każdy o swojej porze bo ja nie zawsze mogę o 21 bo jeszcze na siłowni siedzę....;)
Kambodza / 2011-01-16 22:05 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no to nieźle:)
Oby Barca zdobyła mistrza
pietroo / 2011-01-16 22:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też bym chciał :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy