Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2012-02-01 08:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Wszystkich serdecznie :))

udanego dnia życzę i dużych wzrostów na giełdzie :))
tomtay / 2012-01-31 21:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja to Pietrucha będę zaglądał coraz rzadziej, ale mam usprawiedliwienie:
http://www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm?name=Tomtay
;)
pietroo / 2012-01-31 21:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mimo tego wyróżnienia i Twojego szcześcia, którego Ci zazdroszczę, musisz wpadać tu częsciej niż dotąd

obiecaj mi to :)))
pietroo / 2012-01-31 18:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cieszy mnie dzisiejsza sesja
Getin, GEtbank, SNS w górę :))
Ged / 2012-01-31 19:34 / Tysiącznik na forum
cześć,

nie prześpij momentu na sprzedaż tylko, bo będzie płacz :)
pietroo / 2012-01-31 20:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

wiem, wiem :)

widzisz jak ładnie teraz chodzi KGHM?
Ged / 2012-01-31 20:24 / Tysiącznik na forum
widzę, ale przypominanie mi o tym nie poprawia nastroju :/
pietroo / 2012-01-31 20:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a ja myślałem, że ja CI go poprawię, masz go chyba jeszcze?
Ged / 2012-01-31 20:33 / Tysiącznik na forum
sprzedany w dołku w końcu grudnia, ze stratą, po 106
pietroo / 2012-01-31 20:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kurcze nie zawsze da się zarobić, odbijesz sobie w tym roku
pietroo / 2012-01-31 20:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a coś obserwujesz? chcesz kupić?
pietroo / 2012-01-31 14:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ale ciągną za uszy Bioton

ciekawe jak długo jeszcze
amigo2nl / 213.238.119.* / 2012-02-01 17:43
tak do kole 30gr-;)no ale to potrwa zdziebeczko-;)
wielki teoretyk / 2012-01-31 14:40 / portfel
Witam
Pietro mam takie pytanko by porównać swoje podejście do pewnego walorka. Co sądzisz o Getinie ?? na moje powinien rosnąć bo dno już osiągnął a teraz jest w fazie odbicia ale jak Ty uważasz??
Pozdro
pietroo / 2012-01-31 15:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

ja też tak uważami mam nadzieję, że to dno to było to 2 zł z kawałkiem,

wiem, że Czarnecki to łepski gościu i bardziej przewidywalny niż Karkosik, poza tym Getin zarabia kasę i nie jest kiepskim bank, ale powstał teraz taki klon jak Getbank i jeśli ten zacznie mocno rosnąć to może to być kosztem Getinu, zacznie się odpływ akcjonariuszy do Getbanku
na razie akcje obu spółek mam dalej i czekam na rozwój sytuacji

dzisiaj obie spółki ładnie rosną

pozdrawiam
pietroo / 2012-01-31 15:17 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
czy ma ktoś inne zdanie? czekam na opinie?
pietroo / 2012-01-31 10:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chyba SNS jeszcze trzeba troszkę potrzymać. Zarabiają kasę, może i mi dadzą zarobić więcej na swoim kursie.
pietroo / 2012-01-31 09:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry :))

Mróz ścisnął, ale na giełdzie gorąco, tzn. spółki rosną. Cieszy mnie SNS. Obserwuję także Borka i przy jakimś tąpnięciu chyba go kupię.

Pozdrawiam
Kamil B / 2012-01-31 10:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
witam, powiedz mi dlaczego dodałeś getbank po 1 gr do portfela ?
pietroo / 2012-01-31 10:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

tak naprawdę to dostałem go jak i inni posiadacze Getinu przed rozdzieleniem, za 0 zł, ale jako że po 0 nie da się dodać, to wstawiłem 1 gr
pietroo nl / 91.94.29.* / 2012-01-27 10:20
Maciek ten Bandrowski to duże wzmocnienie Jagi. Jak tylko nie będzie miał kontuzji, to może być jeden z kluczowych Waszych zawodników.
dodge / 2012-01-27 21:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiem, ale jest dużą niewiadomą po tak poważnej kontuzji i rocznym nie graniu w piłkę. Witaj Piotr. Pozdr.
amigo2nl / 213.241.66.* / 2012-01-27 10:39
witam
powiedz Ty mnie czemu skotka nie masz?
pisałem siorbac jak latał po 1,3-1,4
dzisiaj masz juz 3 zetole-;)
pietroo nl / 31.61.130.* / 2012-01-27 12:15
cześć Amigo

nie mam bo dałem ciała
zamiast niego wziąłem Getin
mari40 / 2012-01-27 19:42 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam :)
Piotrek nie jest zle Getin dziś nawet ładnie urósł.
Miłego weekendu Wszystkim życzę :)
pietroo nl / 91.94.29.* / 2012-01-27 09:32
witam serdecznie

"piątek weekendu początek" ;)))

udanego dnia życzę
pietroo / 2012-01-26 20:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Getin dzisiaj ładnie podrósł. SNS też wrócił ponad 5 zl.
pietroo / 2012-01-26 08:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie życząc udanego dnia.
TrentX / 2012-01-26 17:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Powitac :)
, cos tu mizernie z frekwencja ostatnimi czasy :)
pietroo / 2012-01-26 20:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
przestaliście mnie lubieć :(
dodge / 2012-01-25 23:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelcia - może jednak warto zastanowić się nad tym A.C.T.A. Może faktycznie nie powinno się rozpowszechniać praw do własności intelektualnej ... :))))))

http://www.youtube.com/watch?v=1fNMY11LJ84&ob=av2e
pietroo / 2012-01-26 08:28 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witaj

zawsze część prawdy jest po obu stronach, i tak np piosenkarze chcą zarobic jak najwięcej wydając swoje płyty, a my chcemy jak najmniej wydać aby posłuchać tych płyt

taki najprostszy przykład :))
realistka / 178.36.206.* / 2012-01-27 11:14
Tyle,że te płyty są tak drogie...piosenkarz za jedną wydaną płytę chciałby się utrzymać całe życie..
dociekliwy / 2012-01-27 11:52 / portfel / Tysiącznik na forum
mozna nie kupowac ...
Ged / 2012-01-25 22:51 / Tysiącznik na forum
biedny Mourinho :)
pietroo / 2012-01-26 08:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

wczoraj siedział pokornie jak trusia
NOOVAA / 2012-01-25 20:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Pietro.
Wszystko na to wskazuje, że jesteś od dłuższego czasu posiadaczem SNS. Ja po wczorajszej prognozie za 2011r. i pobieżnej analizie wkazników finansowych spólki , dziś na otwarciu "weszłam" w ten papier. Przebieg dzsiejszej wyceny akcji tej spólki, wkazuje na to, że był to zły wybór. Podejrzewam, że ten wzrost zysku, jaki podaje spółka był już dawniej prognozowany i rynek na te wczorajsze wieści nie zareagował. A może z tą spółką jest "coś nie tak" i w najbliższym czasie można będzie na niej umoczyć. Co Ty na to?
kazumi / 2012-01-25 22:23 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie
Ja nie Piotr, ale powiem co wiem :-) oczywiście nic nie doradzę, bo na giełdzie się słabo znam, ale z SNS miałem doczynienia wcześniej i pozostaje w kręgu mojego zainteresowania
Podejrzewam, że ten wzrost zysku, jaki podaje spółka był już dawniej prognozowany

tak - wysokości szacunkowych wyników finansowych podanych wczoraj przez SNS nie były zaskoczeniem..chyba pozytywnie zaskoczyła zapowiedź zarządu o rekomendowaniu Radzie Nadzorczej i Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu przeznaczenia 300 mln zł na dywidendę z zysku za 2011 r...z tymże oczywiście ostateczną decyzję w tej kwestii podejmie Walne..w tamtym roku zarząd chciał przeznaczyć cały zysk z 2010 r. na kapitał zapasowy a Walne zdecydowało że wypłacą około 92 mln dywidendy co dawało 7 gr na akcje - sam ją zgarnąłem, choć oczywiście to było ,,nic" bo spółka na jednej sesji potrafiła jeździć w jedną czy drugą duuużo więcej..z tego co mi wiadomo to spółka we wcześniejszych latach raczej nie dzieliła się zyskiem z akcjonariuszami toteż taka odmiana i zapowiedź że chcą/mogą wypłacić ponad trzykrotnie większą dywidendę niż rok wcześniej jest pozytywną wiadomością..ale to też pozytyw raczej dla graczy długoterminowych..
generalnie ostatnie kwartały wynikowo spółka nie zawodzi albo zaskakuje in plus toteż bywało tak że kurs przed wynikami finansowymi był podciągany a po ich ogłoszeniu dochodziło do korekty mimo że były bardzo dobre..kupuj plotki sprzedawaj fakty - można to pod to podciągnąć..
spółka w połowie stycznia podała info o zawarciu znaczącej umowy, poszło wyłamanie z trendu bocznego w którym walor był od dłuższego czasu, pojawił się więc sygnał kupna no i poleciało dość szybko na 5 zł.. myślę że niektórzy krótkoterminowi gracze przyjęli że wczorajszy komunikat mógł wyczerpać wiadomości ze spółki na jakiś czas i realizowali zyski pod naporem systematycznie osuwającego się indeksu WIG 20..jakaś realizacja zysków po takim wybiciu zazwyczaj przychodzi, dalsze zachowanie to będzie raczej sentyment (zachowanie WIG 20) i AT..
A może z tą spółką jest "coś nie tak"

ze spółką jest narazie jak najbardziej OK..wystarczy spojrzeć na dynamikę poprawy wyników finansowych..inwestując długoterminowo to należy się oczywiście przyjrzeć perspektywom spółki, gospodarek i giełdy..a spekulując to mieć jakiś plan działania i się go trzymać typu sygnały AT, gry pod infa, SL itd, itd..
Pozdrawiam i powodzenia życzę
NOOVAA / 2012-01-26 08:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dzięki Kazuni. Twoja wiedza o SNS będzi mi bardzo przydatna.
Pozdrawim.
pietroo / 2012-01-26 08:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj,

To co napisał Kazumi jest bardzo dobrym komentarzem do aktualnej sytuacji na giełdzie i podejściu Zarządu do akcjonariuszy. SNS w krótkim czasie wywindowało kurs około 20% w górę. Wiadomo było, że będzie realizacja zysków przez krotkoterminowych graczy. Ale chyba te 5 zł w dłuższym terminie to nie jest ostatnie słowo wypowiedzxiane przez SNS.
Sam wczoraj się zagapiłem i za późno wystawiłem zlecenie sprzedaży po 5.20 zł. Wierzę w ten papier i w tym momencie dalej trzymam. Czekam na rozwój sytuacji.
Jak sprzedam to będę się starać odkupic taniej.

Pozdrawiam
Ninabor49 / 83.31.25.* / 2012-01-26 10:05
Witaj. Obserwuję dziś od rana spółkę. No i to piszesz potwierdza się. Myślę jednak, iż to, że ostatnio były duże wzrosty nie, przesądza o niczym. Spółka jak widzę,nie jest przewartościowana. Zyski nadal wzrastają, więc wyadaje mi się, że korekta spadkowa nie będzie bolesna. Potrzymam trochę papier skoro go nabyłam. Może da się coś ugrać, czego i Tobie życzę.
Ps. Zapomiałam się zalogować - NOOVAA
pietroo / 2012-01-26 16:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
wielkie dzięki i trzymam kciuki, aby się udało :)
pietroo / 2012-01-25 17:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

kurcze blade SNS osunąłe się z bardzo ładnego kursu do kursu w wczoraj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy