Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
pietroo / 2011-01-12 18:04 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
IDM nie płaci dywidendy, skąpcy!!
dodge / 2011-01-12 18:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A oni kiedyś płacili tę dywidendę?
pietroo / 2011-01-12 18:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
mydlili oczy :)
dodge / 2011-01-12 18:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ach ... rozumiem - stąd to oburzenie :)
Kambodza / 2011-01-12 18:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nigdy
dodge / 2011-01-12 18:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki Darek
Kambodza / 2011-01-12 19:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
luzik
dodge / 2011-01-12 18:19 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek

Jak tam? Odwiedziłeś Wietnamczyka?

Pozdr.
pietroo / 2011-01-12 18:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

nie jeszcze nie wracałęm do domu, jak się wyrobię to dzisiaj skoczę :))
dodge / 2011-01-12 18:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
OK :)
pietroo / 2011-01-12 17:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ogólnie sesja do kitu, nic się nie ruszyło
giero13 / 2011-01-12 17:02 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie:-)

Na miedziaka to ja już nawet nie patrzę odjechał mi dawno temu.
Fajnie, że wreszcie są wzrosty:-)

Pozdrawiam.
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-01-12 16:33
Miedziak mi spierniczył.................:(
cierpliwyy / 83.25.82.* / 2011-01-12 17:01
nie tylko Tobie Amelka ......tego to sie nawet najstarsi górale nie spodziewali więc sie nie przejmuj....a ja przypomne miałem po 161 i sprzedałem po 165...:).......... żyje sie dalej zobaczymy dokąd ten kgh nas zaprowadzi.... teraz to już naprawde strach brac.....jak sie miedz skorekci porządnie......to 155 bedzie.........a jak nie to 200 juz jutro może byc......
TrentX / 2011-01-12 16:43 / portfel / Tysiącznik na forum
tak i to mocno :/ ale jak idzie pod rekomendacje to smialo mozesz wsiadac jeszcze podrosnie ...
dodge / 2011-01-12 16:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam popołudniu

Liczę, że wieczór będziecie mieli miły.

Pozdrawiam

___________

CIERPLIWY

Tu masz link do strony, gdzie możesz skracać linki do stron - to proste jak drut, więc dasz radę.

http://tnij.org

Pozdrawiam
cierpliwyy / 83.25.82.* / 2011-01-12 17:06
dziekuje dobry człowieku.....:)
tera bede dawał krótkie linki hehe
dodge / 2011-01-12 18:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

dziekuje dobry człowieku.....:)


Proszę cierpliwy człowieku. Wywaliłeś wszystko z portfela jak planowałeś?
Cierpliwyy / 83.25.82.* / 2011-01-12 19:57
nie spokojnie....miałem sprzedać a nie wywalić jak sie nie da to zostanie na dłużej aż tak wysoko przecież nie kupowałem.....no i strach jakby mniejszy.... pisałem ze wiekszość a nie wszystko.....np PZU czy PGE to w każdej chwili może sie zacząc trend wzrostowy i sie nie załapie...grać można ale delikatnie........mamy 2 700 na w 20 cofnąć sie możemy co najwyżej na 2 500 ale w perspektywie roku lub dwóch 3 000.......więc luzik...........czasem dużo gadam i nerwowo ale ruchy mam raczej powolne........ospałość granicząca z gnuśnością....brzmi znajomo?

pozatym nie lubie sprzedawać ze stratą.......wkońcu kupowałem na korekcie nie na górce........ale strach był że sie pośpieszyłem z tymi zakupami o to głownie chodziło.......
pietroo / 2011-01-12 13:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-01-12 13:55
hej Piotruś :)))
pietroo / 2011-01-12 13:59 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć Joasia
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-12 12:06 / portfel / Tysiącznik na forum
no no wielki ptak rozłożył skrzydła........
.......swoja drogą po co komu New Connect do dt jak w dwa dni na KGH było do wzięcia 7%....delikatnie licząc.........jak ktos cwany to na w20 też swoje ugra i to bez zbednego ryzyka......

oczywiscie nie jest to łatwe............wiadomo...........
Kambodza / 2011-01-12 12:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zgadza się, miedziak to jest super spółka do gry. Jak ktoś ma czas żeby poświęcić i pooglądac sesje to naprawde da się na nim super zarobić
TrentX / 2011-01-12 12:02 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :) no to dzis bedzie jatka w TV bynajmniej nie z powodu OFE GPW itp , tylko z powodu raportu MAK.

MAK zrobil film w czasie realnym z nalozonymi glosami itp i jest bardzo przekonujacy w zupelnosci oddajac atmosfere tego co sie dzialo na pokladzie . 2 ludzi w kabinie podczas ladowania w tak zlych warunkach, dowodca Sil Powietrznych + dyrektor protokolu dyplomatycznego, to wystarczajacy stres dla pilotow
Ogladam to dzis na zywca i zgadzam sie ze tylko chorobliwa zadza bycia i wyladowania w Smolensku wytworzyla taka presje na pilotach ze doszlo to do czego doszlo ...

Najciekawsze ze gen Blasik byl na bani bo mial 0,6 promila podczas sekcji , wiec w czasie lotu mogl miec wiecej...
A ja jako zolnierz nie moge walnac nawet browara w kantynie tak jak to kiedys bywalo...bo moge wyleciec z pracy...
Jakiz to przyklad generalicji dla nizszych szarzy ???

Ocene pozostawiam Wam .
pietroo / 2011-01-12 14:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
też uważam, że była presja na pilotów, sami by nie wylądowali
amelian nl / 91.208.10.* / 2011-01-12 13:16
prawda jest taka że Kaczyński zabił tych ludzi i za to go jeszcze jako bohatera pochowali takie rzeczy to tylko w Polsce.......................
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-12 12:14 / portfel / Tysiącznik na forum
robią dymy........ja sie brzydze polityką co wprowadzą to trza sie dostosować.............a cała reszta to cyrk...........ludzie nie żyją żałoba była dajmy im spokuj.......co to kogo obchodzi kto był pijany a kto nie czasu nikt nie cofnie...........a tu emerytury ratować trzeba i służbe zdrowia ......a media szczerzą kły i zacierają ręce bo jest pożywka dla mas i oglądalność bedzie.....
TrentX / 2011-01-12 12:23 / portfel / Tysiącznik na forum
Cierpliwy akurat w ym wypadku 0.6 promila i pobyt w kabinie przy ladowaniu ze 100 ludzi na pokladzie to duzo za duzo.
Moj kolega zostal profilaktycznie dmuchniety w samochodzie po syndromie dnia poprzedniego , wydmuchal 0.3 oczywiscie zabrali mu prawko.
Konsekwencja tego ze mial sprawe w sadzie bylo zabranie certyfikatu dopuszczajacego do informacji niejawnej z racji wyroku sadowego.
Brak certyfikatu uniemozliwil wyznaczenie go po skonczeniu kadencji na kolejna na tym samym stanowiski.
Gosc jest w dyspozycji MON i moze wyleciec z pracy...
Czemu mozna udupic majora w szarej jednostce , a mamy poblazac wyzszym przelozonym ??? W imie czego ???
To nie zadna polityka to wojskowe regulaminy ....
cierpliwyy / 83.25.70.* / 2011-01-12 16:05
a co mi do tego
Ciebie to moze interesuje........
a ja wole swiety spokój......
jak mi podniosą Vat to zapłace...jak nie to nie......
mi polityka nie jest do szczescia potrzebna....
cierpliwyy / 83.25.70.* / 2011-01-12 16:07
są fajniejsze sprawy....
TrentX / 2011-01-12 16:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem ze do wyborow tez nie chodzisz ??
cierpliwyy / 83.25.82.* / 2011-01-12 16:53
bojkotuje....skad mam wiedziec na kogo głosowac jak wszyscy kłamią manipuluja a ja i tak większosci tego bełkotu nie oglądam........kiedys byłem patriotą łykałem wszystko co sie dało oglądałem krzykaczy millera premiera byłego jak widze to do dzisiaj mnie skreca......ten to dopiero kłamał.....a jaką morde ma cwaniacką........znałem wszystkich i ich słuchałem.....a potem było rozczarowanie i wściekłośc.........teraz jestem spokojniejszy niech sie bawią ale bez e mnie....... nikomu nie próbuje narzucać włąsnych poglądów .......po prostu to moje zdanie.....

i już nic wiecej nie powiem o polityce......przez małe p....

P.s. a w wojsku szesć lat spędziłem wiec mi nie musisz tłumaczyć.......wiem co tam sie dzieje..........
TrentX / 2011-01-12 17:27 / portfel / Tysiącznik na forum
Eee mysle ze z zagranicy rzeczywistosc wyglada inaczej w naszym kraju , stad uwazam ze obywatel ktory sie udaje na emigracje po 5 latach powinien tracic prawo glosowania, bo nie jest w stanie ocenic sytuacji zgodnie z tym jak sie to ma naprawde... Przypadkiem ktory to potwierdza jest amerykanska Polonia, 30i wiecej lat lat za wielka woda, prawie juz nie mowia po polsku , ale ciagle wiedza najlepiej co dla Polski jest w danym momencie najlepsze ....

Co do wojska ... hmmm to chyba juz nie to samo wojsko co za Twojego pobytu kilkuletniego :)
amelian / 2011-01-12 10:56 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))

jak Kam trafi szóstkę to eex będzie po 20 w trzy dni i ff się skończy, a Kam będzie w
akcjonariacie brylował :)

hehehehe Tom, uwielbiam Twoje posty bo zawsze się pośmieję :))))))))))))))))))
OIL dzis widzieli? amelka, nie patrz :)

nie patrzę;) tylko se pomyślałam "a nie mówiłam" ale już mi przeszło....

Pozdrawiam serdecznie ;)
dodge / 2011-01-12 10:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ktoś nagania na budowlankę chyba ... :)

http://tnij.org/jwtf
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-12 08:28 / portfel / Tysiącznik na forum
jest info z depend.........ciekawe dosyc...........kto potrzebuje ten znajdzie na info strefie w depeszach...........chyba ze juz weicie........

i dzieńdobry państwu
CIERPLIWY GRACZ / 2011-01-12 10:37 / portfel / Tysiącznik na forum
a na PEO sie przeliczyłem, normalka ...........zeby idealnie trafić kurs to wróżką trzeba być.....i to dobrą.......ciekawe czy kgh nas pociągnie sam na 2 800 i nowe sczyty............to dopiero wybiórcza hossa........Big wie co mówi...........
Kambodza / 2011-01-12 08:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
I tak jak Trent niżej napisał znowu anstała szara rzeczywistość:)
Udanego dzionka życze
TrentX / 2011-01-11 23:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Ajaj i znowu nikogo :) spiochy ;]
widze ze dzis byl wieczor marzen , LOTTO EKO po 50 zeta itp :) a jutro znow szara rzeczywistosc po pobudce ;]
pietroo / 2011-01-11 23:05 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dobranoc :))
pietroo / 2011-01-11 23:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-01-11 22:12:49 | dodge [ [JAGA/1920-2010/] ]
Z jednej strony Deutsch Hooligans Kommando Angriff - a z drugiej strony
pod lasem pospolite ruszenie polskiej chuliganki w koalicji z hoolsami
spod Wilna i chłopcami z rosyjskiej mafii.



już widzę te pola usłane trupami :))) całkiem jak w filmie "Krzyżacy"
ciekawe co będą śpiewać? myślę, że nie Bogurodzicę
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy