Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
kwiatek... / 2011-01-10 09:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich.....Depend leci ostro w dół....Chyba z zarządu ktoś wywala ostro....
pietroo / 2011-01-10 09:54 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

nawet nic nie mów :((
mk72 / 46.21.213.* / 2011-01-10 10:12
Cześć

leci na małym obrocie a to pocoieszające

Zarząd ma Look up na akcje więc nie może sprzedawać - . Dla mnie wyciskają co się da od słabych rąk
kwiatek... / 2011-01-10 10:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Do kiedy jest okres ochronny?
kwiatek... / 2011-01-10 10:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
c/wk bardzo wysoka na tym papierku.....
mk72 / 46.21.213.* / 2011-01-10 10:52
owszem Kwiatku

To spekuła jest i c/wk będzie wysoka
kwiatek... / 2011-01-10 10:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Co myślisz o Agromie tam ff wynosi tylko 11%....
kwiatek... / 2011-01-10 10:59 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
pozostałe akcje trzyma prezio.....
pietroo / 2011-01-10 09:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Fibak poleca, ale nie wchodzi w firmę :)))

http://www.parkiet.com/artykul/1005321_MW-Tenis--Tenisisci-na-NewConnect.html
pietroo / 2011-01-10 09:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nie chcę nawet w tym momencie patrzeć na Depend, leci w dół dziad
pietroo / 2011-01-10 08:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
coś śmiesznego na początek dnia:


http://demotywatory.pl/2508067/RAPORT-SMOLENSKI
pietroo / 2011-01-10 08:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
nastepny polski piłkarz wyjeżdza zza granicę, niedługo sami amatorzy będą grać, a król strzelców będzie pakować 5-8 bramek przez sezon :))


http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/marcin-robak-o-krok-od-konyasporu,1,4100485,wiadomosc.html
amelian / 2011-01-10 08:08 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Śpicie jeszcze? ;) Wczoraj jechałam 3 godz. 50 min...nieźle ;) za oknem szaro i paskudnie jakby jesień wróciła. Pocieszające w zimie jest to, że jesień jest wtedy najodleglejszą porą roku ;)))

Udanego dnia :)
Kambodza / 2011-01-10 08:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Ja już w pracy:) Ale ciężko się wstawało mimo iz spąłem całą noc:)
Udanego dzionka życze
pietroo / 2011-01-10 08:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie

paskudny dzień, źle mi się spało :((

miłego dnia życzę
amelian / 2011-01-10 08:48 / portfel / Tysiączniczka na forum
Oj Piotruś nie w sosie...
pietroo / 2011-01-10 08:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć :))

w sosie, w sosie :))
jest ok, ale jestem zmęczony
pietroo / 2011-01-10 09:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć
amelian / 2011-01-09 23:42 / portfel / Tysiączniczka na forum

Ciekawe co powie Amelka;)


jak zwykle zjedzie i powie co to za barany jeszcze trzymają tą spólkę :))

Ehhh....widzę że wychodzę tutaj na mega zołzę.....a ja myślałam że taka miął jestem i sympatyczna....;))) Nic nie powiem bo wszystko zostało już powiedziane...

Tyle pisałam już o inwestowaniu w wartość, fundamenty, szkoda słów. Rzecz jasna można i spekulować i nic w tym złego ale niewielką ilością kapitału ;) takie moje niezmienne i powtarzające się zdanie, cóż metoda zdartej płyty może kiedyś przyniesie rezultaty ;)
amelian / 2011-01-09 23:44 / portfel / Tysiączniczka na forum
* miła miało być...cholera nawet lapek nie che tego przyjąc do wiadomości hehe ;)))))))))))
TrentX / 2011-01-10 00:34 / portfel / Tysiącznik na forum
my przyjmujemy :)
dodge / 2011-01-09 21:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=3z0sCgYYcq4
mik0110 / 2011-01-09 20:53 / portfel / Tysiącznik na forum
witaj,
jednak farciarze z Madrytu znowu wygrali...
muszę przyznać, że mimo iż nie lubię Christiny Ronaldy to dziś pokazał klasę
pietroo / 2011-01-09 20:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
no ładnie, 3 bramki i asysta, brawo !!! jest na gazie
kwiatek... / 2011-01-09 20:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Piotrek znowu meczyk....Kibol jesteś konkret:)
pietroo / 2011-01-09 21:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a co tam :)) lubię i już :))

pozdrawiam
kwiatek... / 2011-01-09 20:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wreszcie dokonałem aktualizacji portfela money:)
kwiatek... / 2011-01-09 19:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie chłopaki i dziewczęta:)Byłem godzine temu w Manufakturze i powiem szczerze że takich tłumów jak dzisiaj,nigdy wcześniej tam nie widziałem....Normalnie ludziska zwariowali....
pietroo / 2011-01-09 19:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

wyprzedaże się pokończyły, więc...? ciekawe co ludziska widzą fajnego w łażeniu w niedzielę na zakupach?

pozdrawiam
kwiatek... / 2011-01-09 19:55 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Orkiestra - hehe Normalnie myślałem że nie zaparkuje samochodu....
kwiatek... / 2011-01-09 19:37 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ps Dzisiaj w końcu wybrałem się na siłke kam:)
Kambodza / 2011-01-09 19:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witka Kwiatku:)
Może wyprzedaże jeszcze trwają:)
Ja wczoraj byłem a dzisiaj w domu trening zrobiłem typu pompki i brzuszki:)
Jutro Cię zakwasy czekają Przyjacielu:)
kwiatek... / 2011-01-09 19:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Coś Ty Kam bez przesady.....Pamietaj kolego że ja już pare latek ładnych ćwicze:)
Kambodza / 2011-01-09 20:02 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
niby tak aczkowlwiek jak teraz miałem prawie 2 m-ce przerwy to zakwasy były i nie wiem dlaczego ale największe na tricepsie:)
tomtay / 2011-01-09 20:30 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
bo to mały mięsięń i jak zrobisz rozbiegówkę po przerwie, to pierwsze zakwasy pojawiają się na dużych mięśniach klatka, barki plecy, a najpoźniej biceps triceps czy mięśnie przedramienia i tam też trzyma najdłużej.. nie wiem czy to prawda z tym kwasem mlekowym, ale jeśli tak to wypicie po trenigu po dłuższej przerwie paru drinków powinno łagodzić ból [kwas plus alkohol równa się ester plus woda (chemia)], zatem teoretycznie powinno niwelować nadmiar kwasu mlekowego, ale z drugiej strony podobno wchłania się w 60minut po treningu, zatem.. "Są dwie szkoły Falenicka i Otwocka" ;))
Kambodza / 2011-01-09 20:40 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
dzięi za rade Tom:)
tomtay / 2011-01-09 20:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
p.s. dodam drobnym druczkiem, że wzrost mięśnia polega na rozrywaniu włókien podczas treningu i scaleniu w przerwach (przerwy pomiędzy trenigami poszczególnych grup też są ważne, bardzo ważne, a nie codziennie dziubanina) powodujące powiększenie objętości mięśnia, zatem jak ktoś zapie... doli kurację towaru, a mały staż i zero mięśni to co najwyżej podejdzie wodą i gdzie niegdzie tłuszczem obrośnie jak nie utrzyma ścisłej diety :))
zatem najpierw trzeba robić bułkę sote na wyjściowo, a dopiero potem się zatowarować ;))
ad... / 62.21.32.* / 2011-01-09 20:51
ja sie nie znam ale ze kilku znajomych o przesadnych rozmiarach mialem to tylko wspomne ze ponoc uzywanie alkoholu niedopuszczalne przy intensywnych cwiczeniach, chlopaki na tydzien robili przerwy jak trzeba bylo uzywac napojow innych niz herbata
a wogole to tylko raket fiul :)
http://www.youtube.com/watch?v=OiaSY0S9ACw
tomtay / 2011-01-09 21:47 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
taaak? znam takiego co na kuracji jest od zawsze łoi oporowo w palnik w każdy weekend i medali kilka ma :) fakt faktem, że przed zawodami jest pełna prohibicja, żadnych wygłupów :)
Kambodza / 2011-01-09 20:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
no ja chodziłem z rok na sucho w liceum i jak już czułem, że więcej nie wyciągne to zapodałem kuracje:) Zaczałem od spokojnej a jak mi się spodobało to szedłem już coraz ostrzej:) Kiedyś jak zapodałem sobie kuracje to nie mogłem pić alkoholu tak mi na dekiel waliło:)
pietroo / 2011-01-09 21:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
widzę, że tu sami fachowcy od pakowania :))
tomtay / 2011-01-09 22:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
patrz i to wszystko w Twoim portfelu ;)
Pooh / 2011-01-09 21:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Chyba tak... Ale wolę tradycyjne metody - czyli impreza z tańcami.
Czyli gorzała w dobrej ilości i ... zbójnickiego ;)
Właśnie dochodzę do siebie...
Pzdr.Q
ad... / 62.21.32.* / 2011-01-09 21:53
witam w klubie ;)
TrentX / 2011-01-09 23:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Fachowcow od masy miesniowej co i m w dekiel wali po 50 gramach alkoholu wobec wczesniejszej diety proteinowo niewiadomo jakiej swojsko nazywam za spoleczenstwem stanu wojennego i tejze zimy : KOKSOWNIKI...
kwiatek... / 2011-01-09 20:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Pewnie przesadziłeś z ćwiczeniami na triceps....Spoko w myśl starej zasady jak są zakwasy to rośnie hehe.....
Kambodza / 2011-01-09 20:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
właśnie nie robiłem tricepsu wtedy i to jest dziwne i śmieszne zarazem:)
kwiatek... / 2011-01-09 20:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
To w takim razie od czego?Bo już się w tym wszystkim pogubiłem:)
Kambodza / 2011-01-09 20:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie wiem:) może jak śmigam na wiosełkach to ja nie dociągam do brzucha tylko na klatke żeby i kaptury rosły a że ostro pojechałem to i wtedy triceps ostro pracuje:) jedyne rozwiązanie:)
kwiatek... / 2011-01-09 20:32 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja wiosełek nie robie...Ale ostatnio robiłem triceps 18kg hantlem....i pózniej mnie łokcie bolały...
kwiatek... / 2011-01-09 20:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Kam pytanko...Twój braciak jeszcze trzyma oila?
Kambodza / 2011-01-09 20:42 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Niestety trzyma. Mówi, że ma za dużą strate i nie chce sprzedać.
Ja mu na to żeby kupił Ekosława na korekcie to odrobi i będzie zadowolony to kupił ale tylko 1.5k ale Petrola nie sprzedał. No nie chce chłopak zarobić tylko bić się z rynkiem i ryśkiem to cóż ja poradze.
tomtay / 2011-01-09 20:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
może niech sprzed połowę jak nie chce realizować dużej straty i np.jak ma 50% straty to niech kupi za połowę sprzedaną kwity solidniejsze, które jak mu dadzą 100% to wyjdzie chociaż na zero.. no chyba, że 90% starty to cóż można począć..
Kambodza / 2011-01-09 20:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
starty ma poniżej 50% ale już chyba nie wiele brakuje bo średnią ma jesli dobrze pamiętam 9 z groszami. Namawiałem go na EEX ale on, że obije, że Rychu zbiera itp itd i że zarobi. No nie moge do niego trafić kuźwa... miał i Biotona ale sprzedał po ok 20 groni
kwiatek... / 2011-01-09 20:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dla mnie Krauze to z..... j. jego spółki można kupować ale tylko na krótko....
Kambodza / 2011-01-09 18:19 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Historia inwestora w Petrola:
,,...koszmar który jest póki co dla mnie najbardziej kosztowną ale i też kuriozalną z
racji chwilowego odmóżdżenia jakiego wtedy doznałem - nauczką, postanowiłem opisać to
szerzej, wypluć z siebie a być może stanie sie to ku przestrodze dla innych...

Rozdział pierwszy

Kaiser

Działo się to w połowie marca 2010, pewnego pięknego słonecznego popołudnia na alpejskim
stoku w przerwie między jednym a kolejnym zjazdem, knajpa z tarasem, słoneczko świeci,
kufel Kaisera w dłoni, w drugiej ociekający tłuszczem wspaniały biały wurstl, do tego
nastrojowe stokowe hity (wśród nich mój ulubiony!: „Marina Aus
Tirol”…), jednym słowem sielanka…
Dzwoni telefon; kolega z Polski, też”inwestor”; dzwoni i mówi nerwowym
głosem:
”człowieku, dawaj szybko jakiś sprzęt, szukaj sieci, bierz kompa, popatrz na
Petrolinvest, Total, ropa, EBOIR, czytam tu , czytam tam, normalnie idzie ciag na maksa,
chłopie jak się nie pospieszysz to się nie załapiesz a akurat w tej chwili koryguje się o
20%, łykaj!!!”…
Na to ja:”stary, ale ja nic nie wiem o tej firmie, nigdy się nią nie interesowałem,
nawet chyba ani razu nie spojrzałem na wykres, wyniki, do tego słyszałem że gościu kręci
lody itp., w ogóle nie czuję tematu, siedzę tu w knajpie , pije piwo i rozkoszuję się
widokami…”
On:”mówię ci człowieku, ja zleciłem, moim zdaniem okazja nie do
powtórzenia!”
Ja:” no ale jaka cena teraz , jaka ostatnio, jak się zachowywał, co dokładnie za
informacje są itp.”
On:” troche ostatnio drożał, ale to nie ma znaczenia, człowieku, teraz to już
kompletnie nieistotne , teraz jest po 32, ale zaraz będzie 150-200 kosztować!!!”

No i ja, wbrew wszystkiemu, wbrew swoim zwyczajom, wbrew zdrowemu rozsadkowi, wbrew
wszelkim zasadom nawet tym najgłupszym, siegam po ostatni łyk Kaiser-a, biorę telefon i
dumny jak paw myslę sobie „a niech tam , raz się żyję, zarobie kokosy tu i teraz,
na stoku, tak jest!: połaczę się tym 1,5calowym ekranem z bankiem, udowodnię wszystkim
jak się robi prawdziwą kasę przy pomocy czarnego rysika stukającego w porysowany ekran
mojego leciwego HTC Touch, siedząc na stoku wielkiej alpejskiej góry, popijając Kaiser-a
i kończąc białego wurstla jednocześnie…złożę zlecenie po te 30…a niech tam,
niech będzie po 32 by być pewnym zakupu!...skończę wurstla, założę narty i fru na
dół!...Tak jest, trzeba mieć fantazję dziadku!

Rozdział drugi

Prawda i ślepota

Wracam do hotelu, zmęczony całodziennym trudem wypoczywania, ale jednoczesnie z poczuciem
spełnionego obowiązku: w końcu jak się okazuje na nartach można nie tylko wydawać kase
ale i ją zarabiać! Z taką to myśla odpalam kompa i biorę się za
lekturę…Petrolinvest…hm….wyniki…HM…wyniki
2009…HHHMMMM(!)…wykres 3 miesieczny…o fuck! Co to do cholery jest???
wieża Eiffla czy Saturn 5 ??? „trochę podrożał”??? Pogięło go czy jak??? No
ale dobra , spokojnie, wyluzuj stary, to przecież ropa, Total, kasa, banki, miliardy
baryłek…Sprawdzam rachunek – jest, kupiłem po 32! Zamknięcie? 28…no
dobra; to korekta, spokój, mysle sobie:” jutro będzie +20%, zarobisz chociaż na ten
karnet, wywalisz ten badziew i zapomnisz o sprawie”
Nastepnego dnia z pewna dozą nieśmiałości zmieszaną lekka nutą niepokoju przeistaczającą
się w delikatną nerwokupę w miarę zbliżania się godziny 9:00 …patrzę na ekran i
oczom nie wierzę..27, 26…kolejne dni mijają…24…22…a ja dalej
patrzę ekran …niby widzę a nie widzę...

Rozdział trzeci

przebudzenie

mijają dni, mijają tygodnie, czytam wszystko co tylko zostało opublikowane na temat tej
Paskudy, Maszkary, Zgniłgo Jaja którego śmieją zwać papierem wartościowym...czytam i
dochodzę do siebie...Pierwsza reakcja- dobra, może tu i było kręcenie lodów, może i
wydojono tutaj kasę sprzedając marzenia frajerom za bezcen (do których poniekąd
dołączyłem po latach...), ALE: zastanówmy sie rozsądnie - strata gigantyczna, kurs 14 czy
15 , już przestałem patrzeć nawet, ucieczka teraz - trudno to nazwać na tym etapie
stoplossem...trzeba było wczesniej zrestartować procesor kretynie...No nic;
przeanalizujmy rachunek prawdopodobieństwa: kręcą lody, ok, niech kręcą, to pewne na
jakieś 50%, ale przecież dalej będą chcieli kręcić to i może pojawi sie okazja by wyjść
chociaż z resztką twarzoczaszki...no chyba że nie kręcą - a jak nie to co nas czeka;
naprawdę szukają tego lepkiego płynu o kloacznej barwie, a może faktycznie juz tam gdzieś
sie czai pod ziemią i wkrótce wytryśnie pchnięty Totalowską kasą w efekcie której
przecież nawet połowiczny uzysk będzie jak połowa garażu Sułtana Brunei dla kloszarda!
Kambodza / 2011-01-09 18:21 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
c.d.


Rozdział czwarty

decyzja

Zbliża sie maj, słońce, ciepło, wreszcie!...jest git, wywalamy te kurtki, wyciągamy
ciemne szkiełka, czas sie zabrać do roboty, ale najpierw...dzień jak codzień: ekran,
tabelka, wykresiki, rutyna, cyferki sie przewalają jak zwykle...czerwone sie miesza z
zielonym, Białek bełkocze - za 45601 dni będziemy mieli kolejny szczyt na
S&P500!!!wow! ten gościu ma łeb...łyk kawy, jeszcze jeden, aż tu nagle - zielono, ale
jak! ze strzałkami!! który to??? - no nie, tylko nie to...to ON, ON jak
OlejNapędowy...pnie się w górę jak Pałac Kultury w 56 roku!!! 15, 16, 17!!!! ale zaraz
: miałeś plan - ruletka, kolor czarny, 50/50, fifty fifty, zostaw go w spokoju!
Choć wzrok pozostał mglisty, choć ekran zaczął sie zamazywać, choć mózg zaczął
dryfować gdzieś...do jakiegos innego świata...bez stacji
benzynowych...aut...statków...samolotów...kauczuku...prawa dłoń jak ten poczwarzasty z
jajka wykluty zarodek Aliena 8smego pasażera Nostromo sięgnęła odpowiedniego klawisza
i stało się...egzekucja wykonana...

uff...od razu sie lepiej poczułem...


Sytuacja opisana powyżej zmusiła kolegę "doradcę" do uznania swojego chwilowego
otumanienia; wstyd i wyrzuty sumienia to napewno uczucia które ujrzałem na jego
twarzy...sprzedał w tym samym momencie po moim szybkim sygnale aby to rozważył. Nie ma
co chyba dodawać że dzisiaj ani on ani ja nie żałujemy tej akurat decyzji. Żeby była
jasność - nie mam do nikogo pretensji prócz siebie, w końcu sam stukałem tym rysikiem,
nie kto inny...

...szczęśliwie póki co to jedyny taki przypadek w tym stylu, owszem zdarzało się nie
raz źle trafiać i sprzedawać ze stratą, to normalne, ale taka hipnoza zdarzyła mi sie
tylko w tym przypadku...
To doświadczenie niestety ma też pewne negatywne implikacje jeli chodzi o racjonalność
wielu moich decyzji inwestycyjnych: choćby nie wiem jakie młoty, przekręcone,
odwrócone czy pogiete, głowy z ramionami, doji czy inne fifulki wskazywały na dalszy
trend wzrostowy, to jeśli cokolwiek choćby mgliście przypominającego wieżę (a
dokładniej jej lewą połówkę...) Eiffla, trzymam się takiego waloru z dala..."
cierpliwyy / 83.25.76.* / 2011-01-09 16:55
Informacja Zarządu Spółki o korekcie prognoz na rok 2010
Zarząd Grupy Prawno-Finansowej CAUSA S.A. z siedziba we Wrocławiu informuje, że podaje do publicznej wiadomości korektę prognoz wyników finansowych spółki, które zostaną osiągnięte w 2010 r. Wcześniejsze prognozy na rok 2010 były publikowane w raporcie EPI 25/2010 z dn.14.05.2010 r. i w dokumencie informacyjnym z dnia 20.08.2010 r.
Prognozowane wyniki finansowe na 2010 rok, po korekcie, kształtują się następująco:
- przychód w kwocie: 1.300.000 zł,
- zysk w kwocie: 230.000 zł.
Główną przyczyną korekty w dół wcześniejszych prognoz Spółki jest fakt, nie wywiązania się jak do tej pory przez Zelta Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie i Proag Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie, z umów o których Emitent informował w raportach EBI 54/2010 i 55/2010. W związku z nie wywiązywaniem się przez Zelta Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie i Proag Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie z podpisanych umów Emitent wychodzi z założenia że umowy te nie zostaną zrealizowane.
Ze względu na fakt, że przy opracowywaniu prognoz na rok 2011, które zostały opublikowane w Dokumencie Informacyjnym z dnia 20.08.2010, nie uwzględniano powyższych kontraktów w związku z tym Emitent utrzymuje prognozy na 2011 r. w wysokości:
- przychód w kwocie: 3.000.000 zł,
- zysk w kwocie: 1.000.000 zł.
Emitent pragnie także zwrócić uwagę, iż drugie półrocze 2010 roku potwierdziło słuszna politykę Zarządu zarówno optymalizacji kosztów jak i zmianę struktury sprzedaży, stąd znaczna różnica w osiągniętym przychodzie i wyniku finansowym w drugim półroczu 2010 w porównaniu do pierwszego półrocza 2010 r.

Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 15 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".
TrentX / 2011-01-09 17:09 / portfel / Tysiącznik na forum
Nic dodac nic ujac, moim zdaniem podmuchali podmuchali , zarobili na przerzucaniu papiera a teraz raczkiem raczkiem do tylu , a obkupieni z papierem pozostana na dluzszy czas ....krotki moj staz w tym gronie, ale tak mi sie to jakos sklada gdybanie...
Jest jeszcze ktos kto mysli podobnie ????
Kambodza / 2011-01-09 17:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
No niestety to lipa jest straszna.
Dziwi mnie tylko jedno, że żeby wyjść nie podnieśli tego wyżej i tam nie zaczeli sypać bo takie 5 groszy to ciut mało a po 6 groni poszły kosmetyczne ilości.
Ale info jest negatywne i to nawet bardzo
Kambodza / 2011-01-09 17:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ciekawe co powie Amelka;)
pietroo / 2011-01-09 19:49 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
jak zwykle zjedzie i powie co to za barany jeszcze trzymają tą spólkę :))
Kambodza / 2011-01-09 20:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
he he, pewnie tak:)
Kambodza / 2011-01-09 16:47 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Nawet fajny wywiad z Romano jesli ktoś chce sobie poczytać:
http://manager.inwestycje.pl/manager_360/roman_karkosik_;110890;0.html
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy