Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
dodge / 2011-01-03 18:32 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj w radiu słyszałem prognozę pogody - " ... w regionie północno-wschodnim niewielkie opady śniegu ... " - w tym samym czasie zerknąłem za okno, a tam biała ściana. Pierwsze wrażenie - mgła, ale faktycznie to była jedna wielka ściana gęstego śniegu sypiąca się z nieba. W półtorej godziny miasto znowu sparaliżowane. Ciągle sypie, a z moich informacji wynika, że sól w mieście się skończyła dwa dni przed Sylwkiem.
amelian / 2011-01-03 18:37 / portfel / Tysiączniczka na forum

sól w mieście się skończyła

przynajmniej białych śladów na butach nie będzie...ciągle z tym walczę ;) W Rzeszowie mówili że kasy w budżecie na odśnieżanie nie ma a same iluminacje kosztowały 1 mln zł...lampki których jest za dużo tak naprawdę nikomu nie potrzebne...:(
dodge / 2011-01-03 18:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

przynajmniej białych śladów na butach nie będzie...ciągle z tym walczę ;) W Rzeszowie
mówili że kasy w budżecie na odśnieżanie nie ma a same iluminacje kosztowały 1 mln
zł...lampki których jest za dużo tak naprawdę nikomu nie potrzebne...:(


Ale jak pięknie musi być. Biało, śnieżnie i lampeczki sobie świecą hehehe. Zima jest piękna, ale tak poważnie, to miasto kolejny raz widzę, że nie zdaje egzaminu z przygotowań do zimy. Nadal pokutuje chyba przeświadczenie, że jakoś to będzie, a potem słucha się w mediach głupowatych tłumaczeń i zaklinania rzeczywistości. W ubiegłym roku jadąc ulicą gdzie mieści się Radio Białystok słuchałem tegoż radia, gdzie w tym czasie wiceprezydent odpierał zarzuty i zaklinał, że wszystkie drogi w mieście są w dobrym stanie. Myślałem, że z samochodem w zaspę wpadnę jak to usłyszałem. Właśnie droga przy radiu białystok była wówczas zasypana, a śnieg szorował po zawieszeniu samochodu hehehe.
pietroo / 2011-01-03 18:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

......Radio Białystok słuchałem tegoż radia,
gdzie w tym czasie wiceprezydent odpierał zarzuty i zaklinał, że wszystkie drogi w
mieście są w dobrym stanie


chyba miał założone różowe okulary.... a swoją drogą różne są pojęcia drogi w dobrym stanie
dodge / 2011-01-03 19:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie omieszkałem być złośliwym wówczas i wykonałem telefon :) Następnego dnia ta droga już rano była naprawdę w dobrym stanie, na tyle na ile może to być możliwe po obfitych opadach śniegu. Ale w przypadku tego wicka jestem uprzedzony i nie mam nic ciepłego na jego temat do powiedzenia :)
dodge / 2011-01-03 18:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Właśnie droga przy radiu białystok była wówczas zasypana, a śnieg
szorował po zawieszeniu samochodu hehehe.


Stwierdziłem, że wicek albo ślepy albo durni z ludzi robi.
pietroo / 2011-01-03 18:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

lampki których jest za dużo tak naprawdę nikomu nie potrzebne...:(



jakby ich nie było, też byłoby narzekanie, moim zdaniem miasta lepiej wyglądają, jak są świątecznie oświetlone
amelian / 2011-01-03 18:44 / portfel / Tysiączniczka na forum
lepiej wyglądają ale jak są odśnieżone...Piotrek ja jestem racjonalistką, jak nie mam jedzenie w lodówce to nie lecę kupować nowych ciuchów za ostatnią kasę....;)
pietroo / 2011-01-03 18:48 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ja też jestem racjonalistą i zgadzam się z Tobą, powinno sie tak podzielić budżety, aby starczyło na wszystko
pietroo / 2011-01-03 18:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W Wawie też dzisiaj ostro popadało przez godzinę, teraz jest luzik, jeździ się dobrze.
Śnieg lubi okolice Białegostoku :))
amelian / 2011-01-03 18:38 / portfel / Tysiączniczka na forum
ciągnie białe do Białego hehe................
dodge / 2011-01-03 19:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
hehehe - no tak :)
dodge / 2011-01-03 18:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Śnieg lubi okolice Białegostoku :))


To mało powiedziane hehehe.
pietroo / 2011-01-03 18:25 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
HMSG wygenerowało sygnał zakupu

http://www.czasnazysk.pl/wykres/hms

tak samo jak PCG

http://www.czasnazysk.pl/wykres/pcg
pietroo / 2011-01-03 18:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
za to EEX sygnał sprzedaży:

http://www.czasnazysk.pl/wykres/eex
amelian / 2011-01-03 17:56 / portfel / Tysiączniczka na forum
Rozmawialiśmy niedawno o Petrolu...podczas ubiegłej sesji poszło w zleceniu pakietowym po 5,30 za ponad 1 mln zł, także myślę że głupi tego nie kupił. Czekam więc do tego albo zbliżonego poziomu, wtedy kupię i ja...natomiast jeśli miałby teraz rosnąć niebotycznie w co wątpię to nie zrobię nic
dodge / 2011-01-03 18:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jak zejdzie ponownie do poziomu 5,30 to następne przystanki będą już tylko niżej Amelcia - tak ja uważam. Tu tylko wystrzał ropy może podziałać na wyobraźnię. Czołganie się z tym papierem, aby spekulować to wg mnie gra nie warta świeczki - to oczywiście moje zdanie.
amelian / 2011-01-03 18:23 / portfel / Tysiączniczka na forum
znowuż muszę dać Ci plusa za to że jesteś Dobrym Człowiekiem :)))
dodge / 2011-01-03 18:25 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

znowuż muszę dać Ci plusa za to że jesteś Dobrym Człowiekiem :)))


Ja dobrym człowiekiem? Skąd ten pomysł Słońce? :)
amelian / 2011-01-03 18:33 / portfel / Tysiączniczka na forum
to nie pomysł tylko przeświadczenie :)))
pietroo / 2011-01-03 18:03 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na razie stoi wyżej. Jak giłeda będzie rosła to i to urośnie.

A swoją drogą to co dzisiaj tak podciągnęło w20 w końcówce?
Pooh / 2011-01-03 18:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
tpsa.
Pzdr.Q
pietroo / 2011-01-03 18:08 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzięki

pozdrawiam
amelian / 2011-01-03 18:07 / portfel / Tysiączniczka na forum
w szoku jestem nadal...
pietroo / 2011-01-03 18:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
z jakiego powodu?
amelian / 2011-01-03 18:22 / portfel / Tysiączniczka na forum
no tej Tepsy...;)
pietroo / 2011-01-03 17:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.parkiet.com/artykul/1003035_Ubiegloroczni-liderzy--w-wiekszosci-nie-zawiedli.html
pietroo / 2011-01-03 17:27 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cieszy mnie za to Borek, bo zaczął z nowym rokiem ładnie rosnąć
amelian / 2011-01-03 17:33 / portfel / Tysiączniczka na forum

Borek

Twoje dziecko hehe ;)
pietroo / 2011-01-03 17:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
miło się na nie patrzy :)) oby tak dalej :)
amelian / 2011-01-03 17:27 / portfel / Tysiączniczka na forum
BORYSZEW

Obecne wybicie górą spadkowej linii konsolidacji zapoczątkowanej w ubiegłym kwartale jest na chwilę obecną lokalnym byczym
sygnałem jednakże możliwość wyrysowania się formacji G&R powoduje, że dzisiejszy styczniowy sygnał może zostać zniwelowany w
przypadku niepokonania pułapu 2.2 PLN. Niemniej jednak dopóki ceny przebywają powyżej 1.86 PLN close należy byczo postrzegać tą
spółeczkę. Układ dziennych EMA jest na korzyść strony popytowej, która dominuje na papierze od wielu miesięcy.
pietroo / 2011-01-03 17:32 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Razem o tym samym pomyśleliśmy :))
pietroo / 2011-01-03 17:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
EEX brzydko spada, na razie mu ten głowny parkiet na dobre nie wychodzi
pietroo / 2011-01-03 17:12 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Swarzędz po 1 gr, może się ktoś skusi?
amelian / 2011-01-03 17:16 / portfel / Tysiączniczka na forum
chyba chory na umyśle...;) w połowie stycznia wylatuje z GPW....
amelian / 2011-01-03 17:04 / portfel / Tysiączniczka na forum
Taki bank to ja rozumiem.... ;) nie ma to jak pooglądać sesję do obiadu :)))
PCG widzieli? obserwuję ten papier od września ;)
paweł77 / 2011-01-03 17:26 / Bywalec forum
witam Amelian, mam krótkie pytanko do Ciebie. Czy warto już teraz dobierać Citiinterka, czy poczekać na może jeszcze korektę ostatnich wzrostów? Pozdrawiam.
amelian / 2011-01-03 17:32 / portfel / Tysiączniczka na forum
Pawle, to pytanie nie do mnie tylko do dobrego technika tak myślę...ja kupiłam go na long także niewielkie ruchy mnie nie obchodzą ;)
pietroo / 2011-01-03 17:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

A co zmieniłaś pracę?
amelian / 2011-01-03 17:13 / portfel / Tysiączniczka na forum
Cześć :)
Nie zmieniłam pracy, piszę o dłuższej sesji, ktora to dla mnie jest akurat na ręką bo se przyjeżdżam do domu a tu dalej grają ;)
pietroo / 2011-01-03 17:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z tym PCG to szkoda, że nie kupiłaś
amelian / 2011-01-03 17:18 / portfel / Tysiączniczka na forum
heh..............kupiłam i sprzedałam zaraz bo nie miałam cierpliwości do niego...
pietroo / 2011-01-03 17:20 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a szkoda :(( czasem cierpliwość popłaca
amelian / 2011-01-03 17:24 / portfel / Tysiączniczka na forum
czasem, pamiętam jak go kupiłam to od tego momentu zaczął spadać hehe więc wolałam uciąć stratę i wcale tego nie żałuję bo żyło mi się lżej..................;)))
pietroo / 2011-01-03 14:36 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Małysz pieknie przed chwilą skoczył :))
pietroo / 2011-01-03 14:14 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ciekawy artykuł:

http://www.pb.pl/2/a/2011/01/03/Przed_nami_kolejny_rok_wzrostow
pietroo / 2011-01-03 11:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Słabszy początek po mocnej końcówce

Odreagowanie ostatnich wzrostów…

Końcówka zeszłego tygodnia była udana dla inwestorów, którzy kupowali wspólną walutę. Jednak początek handlu w tym tygodniu przynosi póki co korektę tamtych wzrostów. Nie jest to związane z konkretnymi informacjami, może poza lekko niższym indeksem PMI dla sektora produkcyjnego w Chinach. Główna para cofnęła się wyraźnie pod poziom 1,33, ale nie oznacza to, że byki straciły swą szansę. Dziś pojawi się kilka ważnych informacji, które mogą pomóc w powrocie nieco lepszych nastrojów.

…również na złotym

Polska waluta również skorzystała w ostatnich dniach minionego roku na poprawie nastrojów. Para USD/PLN zanotowała spadek nawet poniżej poziomu 2,95, natomiast para EUR/PLN znalazła się w okolicy poziomu 3,95. Dziś rano poznamy jedną wiadomość z polskiej gospodarki, co może pomóc złotemu, który podobnie jak euro, jest dziś rano nieco słabszy. Wydaje się jednak, że losy złotego na razie w dalszym ciągu będą związane z nastrojami inwestorów zagranicznych.

Aktywność gospodarcza na świecie

Na początku nowego roku inwestorzy poznają trzy istotne publikacje. Pierwsza z nich będzie dotyczyła indeksu PMI dla sektora produkcyjnego w Polsce i pojawi się o godzinie 9:00. Oczekiwania rynkowe wskazują na nieznaczny spadek tego indeksu z poziomu 55,9 pkt do 55,5 pkt. Następnie o 10:00 poznamy ostateczny odczyt indeksu PMI dla sektora produkcyjnego dla całej Strefy Euro. Spodziewane jest utrzymanie indeksu na poziomie z odczytu wstępnego, a zatem 56,8 pkt. Z kolei na godzinę 16:00 zaplanowano publikację danych o indeksie ISM dla sektora produkcyjnego w USA. W tym przypadku inwestorzy oczekują odczytu na poziomie 56,9 pkt, a zatem nieco wyżej niż poprzednie 56,6 pkt.

Dariusz Pilich
pietroo / 2011-01-03 11:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wawę zaraz zapada... Śnieg wali strasznie
pietroo / 2011-01-03 11:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
HMSG się ruszyło
pietroo / 2011-01-03 11:47 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
niezłe pakiety jak na ten papier tam latać zaczęły
pietroo / 2011-01-03 10:01 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Borek też łądnie zaczął ten roczek :))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy