Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
dodge / 2010-12-21 07:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Miłego dnia
Kambodza / 2010-12-21 08:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Macku:) Witam Wszystkich:)
Udanego dzionka życze
pietroo / 2010-12-21 08:29 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witajcie :))

wczoraj zrobiłem sobie wieczór lenistwa i od 19 leżałem w łóżku i oglądałem filmy "Gang Olsena" :))) zresztą wczorajszej sesji nie było co komentować

udanego dnia zyczę
kwiatek... / 2010-12-20 22:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witam Wszystkich wieczorkiem:)Amelcia faktycznie z tym Petrolem zaskoczyła chyba wszystkich....
amelian / 2010-12-20 22:47 / portfel / Tysiączniczka na forum
Kwiatku myślałam dziś o Tobie dlaczego się nie pokazujesz...
kwiatek... / 2010-12-20 23:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Troszke ostatnio odpuściłem forum....Sporo ostatnio pracuje także z czasem również kiepsko:(
pietroo / 2010-12-21 08:31 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

dlaczego nas nie odwiedzasz? brakuje man Ciebie
cierpliwyy / 83.25.100.* / 2010-12-20 22:13
jak Amelia się bierze za petrola .....to coś tu nie gra...
ryzykować ciężko zarobione pieniądze w spółce w trendzie spadkowym bez fundamentów???................................nie poznaje dziewczyny...
o co chodzi...ja czytałem że PS...ale bez przesady...
.......................bo zmienie zdanie.........:)
amelian / 2010-12-20 22:45 / portfel / Tysiączniczka na forum
Heh....Petrol dlatego bo płynny i ustawię dobrze przemyślany stop, napisałam niżej chyba że za niewielkie pieniadze...;) jeśli byłby to jakiś gniot na NC albo bankrut to nie ale z OILem można spróbować ;))) a trend spadkowy nie będzie trwał wiecznie...
kwiatek... / 2010-12-20 23:15 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Na Petrolu martwi mnie te ciągłe drukawanie akcji:(
amelian / 2010-12-20 21:41 / portfel / Tysiączniczka na forum

To nowa miłośc Amelki:)

oj Kam......................;)))
i aby się pośmiać

poczucie humoru ma nieziemskie ;)))
GOA i IDM
lecą konkretnie w dół. Petrol również.

to naprawdę nie dziwi gdyż są w trendzie spadkowym...
smooth / 2010-12-20 22:46 / portfel / Tysiącznik na forum
IDM -trend spadkowy? Coś koleżanka chyba nie na ten wykres patrzy co ja? No chyba, że na godzinnej świecy...ale to już raczej trend do krótkoterminowej spekulacji.
amelian / 2010-12-20 22:57 / portfel / Tysiączniczka na forum
Patrzę na dzienny i od 16 listopada dla mnie jest ewidentny trend spadkowy na papierze...i obecnie na pewno bym go nie kupiła...
dodge / 2010-12-20 23:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Na jakiej podstawie twierdzisz Amelcia, że IDM jest w trendzie spadkowym? W moim mniemaniu od marca 2009 IDM jest na linii wznoszącej. Spółka w 2009 wyskoczyła ponad dwusetkę, która unosi papier do góry. Pisząc o trendzie spadkowym na papierze masz na myśli obecną korektę, którą przechodzi IDM - czy tak? Dzisiaj kurs siadł w okolicy dwusetki. Niedługo podaż znajdzie czyhające watahy byków - tak sądzę.

Pozdr.

P.S. John McClane wygrał :)


poczucie humoru ma nieziemskie


Na żywo nie widziałem, ale czasami jego wpisy mnie wprowadzają faktycznie w dobry humor, więc zgadzam się z Tobą - ma humor facet.
amelian / 2010-12-20 23:38 / portfel / Tysiączniczka na forum
hmm... Macku pewnie macie rację z Irkiem, ja zaczynam dopiero uczyć się AT i nie jestem w stanie napisać na jakiej podstawie...na moje oko miesiąc temu został zapoczątkowany trend spadkowy i nie jest to korekta, ja to tak widzę. A z drugiej strony skąd Wy macie taką pewność że jest to korekta i że byki zaatakują???
dodge / 2010-12-21 00:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ale nie wmawiaj mi Amelcia, że mam rację - proszę Cię :). Bliżej mi do stwierdzenia, że to korekta, dwusetka nie przekonuje mnie, że to już bessa na tym papierze, wskaźniki którym się przyglądam są schłodzone - mogę podejrzewać, że będzie szansa w niedługim czasie podłączenia się w odpowiednim momencie, bo jestem byczo nastawiony :)))

Robiąc głupi malunek połączyłem linią dołki od 2009 r. i pewna rezerwa jeszcze jest, aby obecnie kurs sięgnął malowidła mego, tak gdzieś pi razy oko z 14 groszy jeszcze mi wychodzi - ale malarz ze mnie żaden, punkty połączyłem od niechcenia nie przykładając się mocno do tego, a i z liczeniem groszy mam czasami problemy w sklepie :). Kurs aby liznąć tej linii no musiałby niechybnie jak patrzę lekko zejść poniżej dwusetki, która obecnie trzyma kurs.

Pozdr.

P.S. Pamiętam jeden wpis Twojego Mistrza ... - poważnie Amelcia piszę, facet pisze bardzo dowcipnie i stąd często poprawia mi humor :)
smooth / 2010-12-20 23:48 / portfel / Tysiącznik na forum
No to trend jest jasny. Mnie natomiast niepokoi wybicie dołem z klina zwyżkującego.
W IDM siedzą jednak niezłe cwaniaki i oni wiedzą co widzi większość techników. Na razie, trzyma 200 sesyjna oraz 45tygodniowa. Warto również popatrzeć na świeczkę tygodniową i miesięczną.... wtedy ładniej widać dłuższy trend.
amelian / 2010-12-21 00:55 / portfel / Tysiączniczka na forum

Ale nie wmawiaj mi Amelcia, że mam rację

no kto ją ma jak nie Ty....;) jak napisałam wyżej ja dopiero się uczę więc Wasze komentarze i poprawki do moich krzywych wniosków jak najbardziej wskazane i cenne dla mnie :)))))))))))))))))))
facet pisze bardzo dowcipnie

i tak samo mówi :))) załóż se rachunek w DI BRE to jak bedzie przyjeżdżał do Białego to będziesz chodził i się pośmiejesz przy okazji...;) a na marginesie, poznałam ostatnio bardzo fajnych ludzi z Białegostoku ;)))

Pozdrawiam serdecznie i miłych snów życzę
dodge / 2010-12-21 07:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelcia - nie zgrywaj się ze mnie.


poznałam ostatnio bardzo fajnych ludzi z Białegostoku ;)))


Bo my z Białego jesteśmy fajni :P
dodge / 2010-12-20 20:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrego poranka życzę jutrzejszego.

WIG20 zatrzymał się dzisiaj na wznoszącej dwudziestodniowej. Tuż pod nią wznosi się pięćdziesiątka. Także w tych okolicach widziałbym najbliższe linie wsparcia.

Pomykam. Wiem, że zabrzmi to dziwacznie, bo film stary jak świat, ale ... uwielbiam niezniszczalnego John'a McClane'a :)

Cześć
Kambodza / 2010-12-20 20:14 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Klasyka Maćku więc chyba raczej nikt się nie dziwi:)
Miłego wieczorku:)
dodge / 2010-12-20 18:53 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witajcie

Widzę, że cisza wielka. Mniemam, że przygotowania do świąt są przyczyną takich pustek w portfelu.

Pozdr.
Kambodza / 2010-12-20 18:56 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ja mam zauw w pracy i dopiero wróciłem do domu:)
Na straganie widze w obserwowanych spółkach przeze mnie niezła czerwień. GOA i IDM lecą konkretnie w dół. Petrol również.
Tylko ten miedziak się trzyma ładnie skubaniec:) Mój Ekuś czeka na przejście i dopiero na głónym coś się powinno zacząć dziać a i program na CNBC o Ekusiu będzie na początku stycznia:)
amelian / 2010-12-20 17:06 / portfel / Tysiączniczka na forum
Wykres Miedziaka wygląda pięknie :))) aż w oczy bije trend wzrostowy ale jak zacznie się zaokrąglać oznaczać to będzie że siła popytu słabnie...jeszcze czekam, podbiorę "z dołu" ;)
amelian / 2010-12-20 16:18 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witajcie :)))
Poczułam dziś wiosnę w powietrzu...co za uczucie wspaniałe :))) Szkoda że parkiet tak się czerwieni.

Dodałam do obserwowanych Petrola!!!! i na niższych poziomach pewnie będę się do niego niewielkim kapitałem przymierzać....;)
amelian / 2010-12-20 16:45 / portfel / Tysiączniczka na forum
tutaj proszę bloga mądrego poczytać ;)

http://pawelszczepanik.blox.pl/html
dodge / 2010-12-20 18:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Amelcia

Pozdrawiam serdecznie


http://pawelszczepanik.blox.pl/html


Czasami czytam jego bloga z ciekawości i aby się pośmiać.
Kambodza / 2010-12-20 18:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Macku:)
To nowa miłośc Amelki:)
Czytałem go kiedyś ale to takie gadanie.
dodge / 2010-12-20 19:00 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Darku


To nowa miłość Amelki:)


Czytałem o tym :).

Polecam inny blog :)

http://spekulant.blox.pl/html
Kambodza / 2010-12-20 19:09 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
ok, dzięki, zajrze:)
pietroo / 2010-12-20 14:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
dzisiaj taka sesja, że się nie chce jej oglądać :((
pietroo / 2010-12-20 12:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
GPW rozpoczyna tydzień od spadków

KZ
Puls Biznesu, pb.pl,20.12.2010 10:12


Po godzinie sesji WIG20 tracił 0,8 proc. Skalą wzrostu wyróżniał się m.in. Bioton, który właśnie stracił miejsce w elitarnym indeksue.
Notowania Biotonu dynamicznie odbijają od historycznego dna po podpisaniu umowy
z GlaxoSmithKline na sprzedaż insuliny na rynku
rosyjskim.

Nie zwalnia tempa Elstar Oils: kurs spółki kontynuuje odbicie, a w „Parkiecie” przedstawiciele spółki zapowiadają, że w przyszłym roku spółka będzie miała już zysk netto. Po trzech kwartałach tego roku strata wynosi 6,5 mln zł.




Wzięciem inwestorów cieszą się akcje niektórych deweloperów – Dom Development, Plazy Centers i Polnordu. Dwie ostatnie spółki to zdaniem analityków, ankietowanych przez „PB”, jedni z najbardziej niedowartościowanych przedstawicieli branży.

Sporą korektę zalicza znów kurs
ABC Data, który już w piątek spadał o 6 proc., a dziś po 20 minutach
sesji przecena też wynosiła 6 proc.

Na GPW udanie zadebiutowały prawa do akcji spółki Votum. Na otwarciu sesji kurs wzrósł o 13,4 proc. do 4,31 zł.

Na NewConnect o godz. 11.25 ruszy handel akcjami spółki Druk Pak. Warto na nią zwrócić uwagę, bo firma, zajmująca się produkcją opakowań przeprowadziła niedawno emisję akcji o rekordowej dla alternatywnego rynku wartości 85 mln zł.

Na małej giełdzie wyróżnia się też Nicolas Games, który podpisał list intencyjny w sprawie kupna
100 proc. udziałów w spółkach Frontline, zajmujących się tworzeniem gier na platformy sprzętowe typu Xbox i Playstation.
cierpliwyy / 83.25.100.* / 2010-12-20 09:48
czesc
jest info z eex jakby kogoś interesowało...
http://www.newconnect.pl/index.php?page=1045&ph_main_content_start=show&ncc_index=EEX&id=12962&id_tr=1
ale nie czytałem
bo mis e nie kce i nie wiem czy ważne
Kambodza / 2010-12-20 10:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Hej:)
Bardzo ważne ale już o nim wcześniej pisałem:) Mimo wszystko dzięki za pamięć:)
Pozdrówka
mari40 / 2010-12-20 08:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witajcie :)
Zimno i mrozno ale giełda nas trochę rozgrzeje
Miłego dnia i mega wzrostów życzę :)))
Kambodza / 2010-12-20 08:10 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witajcie:)
Humor dobry mimo poniedziałku i tefgo, że roboty full:)
Udaengo dzionka życze:)

Ps. Adaś kurs jest trzymany ale może go puszczą:)
noxik nielogo / 94.75.72.* / 2010-12-20 10:53
Niech trzymaja :) Przez najblizszy rok jest mi ot kompletnie rybitwa. Moze nawet byc po 1zl teraz aby za rok byl po te min 25pln ;]
pietroo / 2010-12-20 11:07 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
cześć

jak tam w pracy? jesteś jeszcze?
mari40 / 2010-12-20 08:15 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witaj Kam :)
znowu byłeś pierwszy - myślałam,że mi się uda ale internet zamulił :)
Kambodza / 2010-12-20 08:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Mari:)
Drugie miejsce czyli srebro też jest ok:)
pietroo / 2010-12-20 09:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was serdecznie :))

sypie i zimno, ale jak jest zima to musi być zimno :P)

miłego dnia
pietroo / 2010-12-19 14:50 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
witam Was

ciekawy jestem czy wszyscy obrobiliście się z zakupem prezentów? dzisiaj to już prawdziwy szał.... warto jest też pospacerować, mimo mrozu... polecam

udanego popołudnia życzę
TrentX / 2010-12-19 16:54 / portfel / Tysiącznik na forum
Witam :), w zasadzie sie obrobilem jednak zostal najwiekszy gifcik do zrobienia dla malzonki ;] a on sie niebardzo moze zdecydowac co by chciala :)
Kambodza / 2010-12-19 15:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj:)
Ja już się obrobiłem na szczęście bo tylu samochodów jeżdzących w niedziele to jeszcze u siebie w okolicy nie widziałem:)
Pozdrówka
Kambodza / 2010-12-19 11:49 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Chyba się domyślam co to może być za plotka na Ekusiu zaraz po wejściu na GPW:)

Pierwszy etap to okres ustalania wysokości zamówień trwający aż do końca br. Wstępnie Partner miałby złożyć zamówienie na I połowę 2011r. na mikrosferę 500 mikronów, w ilości określonej jako minimalna. Zamówienie takie wpłynęło do spółki w dn. 24.10.2010r. i opiewa na kwotę ok. 2,77 mln zł i będzie realizowane już w nowych cenach (obowiązujących w I połowie 2011r).
Do końca br. Eko Export doprecyzuje o ile może ewentualnie, dodatkowo zwiększyć ilość mikrosfery dla tego Partnera na I połowę 2011. Oferta będzie dotyczyła poza frakcją 500 mikronów również frakcji 150 i 300 mikronów, dla których obowiązują względnie wyższe ceny.
Do tego czasu podpisany będzie też list intencyjny określający terminy sposoby i kierunki działania.
Termin do 31 grudnia 2010 został przez Spółkę wybrany celowo gdyż liczymy, że do tego czasu:
•Eko Export zadebiutuje na Giełdzie Papierów Wartościowych,
Kambodza / 2010-12-19 11:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
nie plotka tylko info o którym plotka mówi:)
Czyli mamy albo list intencyjny albo zwiększenie zamówienia z Partnerem na które zgodzi się EEx bądź jedno i drugie:)
noxik nielogo / 94.75.72.* / 2010-12-19 22:24
W piatek bylo dawanie po czapie przy 8zł ostatnio byl to bardzo dobry znak. Zobaczymy co sie jutro stanie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy